Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
zoranwagen
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1994
Pridružen: Ne mar 09, 2003 11:28 pm
Kraj: preseljen iz MB v toti LJ na Bežigrad

Avto s katerim ste se nasankali ???

Napisal/-a zoranwagen So maj 10, 2003 8:38 am

Zanima me za kateri avto, ki ste ga kupili bi rekli, da ste se nasankali in denar stran vrgli???

Pri meni je to bla Seat Marbella S.
Ko sem prodajal ZX-a mi je en pacient ponujal Seat-a v račun. Z ceno ki sem jo postavil za ZX-a se je strinjal, Seat-a pa sva ocenla po evrotaxu, na videz dobra kupčija. Avto je malo porabil, po avtocesti če je blo lepo vreme je šel skoraj 130km/h, pri registraciji je spadal v najnižji rang, po zimi pravi tank, za drugi avto pri hiši O.K.. Do sem vse vredu, problem je nastal, ko sem iskal enega norca, ki bi za avto dal denar, kot jaz. Na koncu mi je neki lovec dal rabljen mobitel za avto in se z neregistriranem vozi vrjetno še vedno po Pohorju.
To je edini avto za katerega vem, da je manj vreden od podatkov v evrotaxu. No mogoče je več vreden, samo plača ti nobeden!
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a WhiteCell So maj 10, 2003 10:52 am

Slika
a to je to ?
kok si placal za tega ? kok si hotel potem za tega ?
V8 POWER
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a WhiteCell So maj 10, 2003 10:53 am

ce je full ohranjen.. pomojem nebi smel bit vec kot 180k sit ...saj pomoje.. ker letnik je to sploh ?
V8 POWER
 
Uporabniški avatar
dobek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4310
Pridružen: So mar 02, 2002 5:12 pm
Kraj: MarburgAnDerDrau

Re: Avto s katerim ste se nasankali ???

Napisal/-a dobek So maj 10, 2003 2:36 pm

zoranwagen je napisal/-a: Na koncu mi je neki lovec dal rabljen mobitel za avto in se z neregistriranem vozi vrjetno še vedno po Pohorju.


sori, ampak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


drugace pa je to isto jajce kot fiat panda (tud motorji), samo da (kolikor vem) ni bilo 4x4 verzije
SlikaSlika
Ce v svojih postih slucajno koga uzalim - prisezem, da je bilo nalasc!
 
Uporabniški avatar
zoranwagen
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1994
Pridružen: Ne mar 09, 2003 11:28 pm
Kraj: preseljen iz MB v toti LJ na Bežigrad

Napisal/-a zoranwagen So maj 10, 2003 9:25 pm

TechnoBoy je napisal/-a:a to je to ?
kok si placal za tega ? kok si hotel potem za tega ?


Kje si najdu hudiča, pa ravno take rdeče barve je bla!

Letnik je bla 93, kok sem dal in dobil nebom povedal, me je že dovolj sram...hehehehe...isti cajt kot jaz ga je en handler-belega prodajal za 310.000

Če bi pa bla Panda je v 14-ih dnevih nebi blo več.
 
Uporabniški avatar
Alex
Uporabnik
 
Prispevkov: 890
Pridružen: Pe okt 25, 2002 2:37 pm
Kraj: 'Zgornja' Primorska

Napisal/-a Alex So maj 10, 2003 9:45 pm

Z bratom sva ze pred leti skupi kupla (moj delez 1/3) hrosca cabrio, metalik, ravn ustiman, motor k urca, karoserija ok, res se je svetu, orng gumetine, pa krom odzuni, momo volan, les, alcantra, sportn pas, pod zadnjim sedezem dva nora zvocnika + 2 normal v vratih. Je res zazigal, predvsem polet k je bla streha dol, non stop je bla pot prot morju :lol:
Vse lepo in prav sam ko sva ga pa hotla prodat pa kriza - sploh ni blo taprave ponudbe :? Tko da sva kr zgubla pr njem, drgac se jih pa itak ne kupuje vec tok kukr kdaj - tut tale model na Kozini k jih stima je ze pred casom jamral...

LP in pa kar se da varno :vrum
___________________________________________________________
There's no better car than SAXO 1.6i 16V VTS 130bhp ... for students... :rofl
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 18 gostov