Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
FisH
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Po maj 26, 2003 4:56 pm

BMW vs. Fiat

Napisal/-a FisH Po maj 26, 2003 5:37 pm

Mam en problemček. Sem lastnik UNO-ta 1.0IE 33kW 97. letnik 22 000 km
(odlično ohranjen).Kupljen pred 8 meseci od ene mame.

Moj stric pa prodaja BMW-ja serije E21 315 55kW 79 ali 80 letnik 90 000 km. In sem prišel na idejo, da bi ga kupil. Prodajal ga bo za 150 000 SIT do max 200 000 SIT. Avto je odlično ohranjen, ker tudi vem, kdo ga je prvi kupil in kako je z njim ravnal (ko je bil dež se sploh ni vozil). Všeč mi je, ker je star in v takem stanju. Škoda mi je, da bi ga prodal za mal denarja in da bi ga kupil nekdo, ki ga bo v momentu uničil. VOzim normalno in ne dirkaško (uživam v vožnji, včasih tudi daljši(Murska Sobota, Hrvaška).
Ko se dvignil pokrov BMW-ja, sem zagledal mašino, ki je zgledala bolš, lepš in čisejše kot pri UNO-tu. Reagistracija bi bila cca 5000 več kot sedaj. Pa še old timer bo kmal :lol: Pa še nič olčka ne papa. Samo nekaj rjavih pikic je na podvozju in na spodnjem delu pragov (pri UNO-tu tudi ampak popravljeno)
Res pa je da pije od 8-12 litrov UNO pa 6-8 litrov.


Če bi vzel BMW-ja bi UNO-ta prodal in s tistim denarjem bi lahko še vrnil dolgove od nakupa UNO-ta pa še ostalo bi mi cca. 200 000 SIT.

V glavnem ne morem se odločit kaj naredit in hočem, da mi vi pomagate. PROSIM !!!

HVALA
 
Punto_GT
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 520
Pridružen: Če mar 27, 2003 7:05 pm

Napisal/-a Punto_GT Po maj 26, 2003 6:25 pm

Ja kupi bmw-ja, tisti uno je itak ena škatla.
 
FisH
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Po maj 26, 2003 4:56 pm

Napisal/-a FisH Po maj 26, 2003 7:11 pm

JOJ ste pa zgovorni !!! :roll:
 
FisH
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Po maj 26, 2003 4:56 pm

Napisal/-a FisH Po maj 26, 2003 7:22 pm

No zdej se bl nagibam da obdržim UNO-ta, ampak ....

Pa mislš da bi mel res tolkm stroškov ??
Zato, ker do zdej jih niso mel !!!!
Mislš da je res težko dobit dele za ta letnik (pa cena) ???
 
Uporabniški avatar
*bojci*
Novinec
 
Prispevkov: 494
Pridružen: Če feb 27, 2003 4:18 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a *bojci* Po maj 26, 2003 7:32 pm

Se strinjam s Safraneom. Sicer te ne bi rad odganjal vizije, ampak tak star avto verjetno ni najbolj za vsakdanjo vožnjo, temveč bolj za izgled.
Če te res močno mika tale bmw, potem si ga kupi, pa ga boš tu pa tam malo na sonce privleku, a unota pa vseeno obdrži.

No, odločitev je tvoja!
Slika
Renault Avtomobilistični klub Slovenija
http://www.rk.avtomobilizem.com
 
Hanzi
Novinec
 
Prispevkov: 169
Pridružen: So mar 08, 2003 10:11 am

Napisal/-a Hanzi Po maj 26, 2003 8:14 pm

Če ne boš delal več kot 10 kkm na leto bi kupil bavarca. Je pa res da je to star avto (2x tehnični), pa kakšni deli ki jih ne boš dobil škart ali pa na odpadih znajo biti preklemansko dragi. ZAto če ga boš kam "naslonil" kliče odpad ali pa neracionalno popravilo, medtem ko je pri unotu skoraj vse za zastonj sicer ne pri pooblašenih ampak se toliko dobi po štacunah da ni panike po "škart robi"
Vsekakor bi si probal za kak dan sposodit bavarca da bi videl kaj mi bolj paše :roll:
Sonce naj sveti vsak dan!
 
FisH
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Po maj 26, 2003 4:56 pm

Napisal/-a FisH Po maj 26, 2003 9:11 pm

Ja ja ja ja ja ja hmmmmmm ....

Mislm, da mate prou in da bom kr ustou pr UNO-tu.
 
Uporabniški avatar
zoranwagen
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1994
Pridružen: Ne mar 09, 2003 11:28 pm
Kraj: preseljen iz MB v toti LJ na Bežigrad

Napisal/-a zoranwagen Po maj 26, 2003 9:31 pm

Jst sem pri kupovanju avtov vedno srce poslušal. Ni blo vedno pametna odločitev, samo žal mi pa tud ni blo nikoli! Zdaj, če maš avto zato, da prideš od A do B obdrži Uno-ta.
...ne smem kar želim...
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov