Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
cresh
Uporabnik
 
Prispevkov: 997
Pridružen: Če jul 25, 2002 10:26 am
Kraj: Litija

Prodajalci tuning opreme

Napisal/-a cresh Če jul 25, 2002 11:09 am

Kakšne so vaše izkušnje z prodajalci v tuning trgovinah. Jst mislm, da sta A3M pa Techno Racing zakon. Sam ne vem zakva un v TR tiste pipe, najbrž mu je ta stara težila
my ride
Slika
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Prodajalci tuning opreme

Napisal/-a Sale Če jul 25, 2002 12:00 pm

Jst nism preveč navdušen nad Tehno Racingom pa še sam ne vem zakaj. Men od vseh teh še najbl sede A3M (to je moje osebno mnenje), sej enkrat sm že reku da mi je tam "vzdušje" najbl ql, glede robe na zalogi bi blo lohk še mal bolš, pa čaka se kr dolg, ampak bo že bolš upam. Če rabim kakšno tako stvar grem pač tja, kam pa nej grem drugam (predvsem mislim tuki na razne drobnarije) kar je pa večjih stvari se pa probam sam znajt.

Drgač pa jst ful pogrešam pr teh prodajalcih kakšne res posebne stvari, tist k prideš pa rečeš, uf kva je pa to hudo, še nikol nism vidu, moram takoj met (to sm najbrž jst mal bl zahteven). ;)
Slika Slika
 
Zazko
Novinec
 
Prispevkov: 167
Pridružen: So maj 11, 2002 4:07 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Prodajalci tuning opreme

Napisal/-a Zazko So jul 27, 2002 3:00 pm

Se strinjam, da je A3M najbolsi. Mas pa tut prou, da se na nekatere dele mal prevec casa caka. Edin to bi lahko mal popravl, pa bi blo.
Slika
 
Yariso
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 90
Pridružen: To jun 25, 2002 2:22 pm

Re: Prodajalci tuning opreme

Napisal/-a Yariso Ne jul 28, 2002 3:51 pm

Vsi vkup majo pa zlo mal založene trgovine....
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Re: Re: Prodajalci tuning opreme

Napisal/-a menjekul Sr jan 01, 2003 9:12 pm

SAFRANE pravi:
moje osebno mnenje o prodajalci tuning-programov v slo ni ravno najbolj pozitivno.
ne samo mislim ampak mislim da lahko kar z zagotovostjo povem da VEM da žal zaenkrat še premalo vejo o tem.
sam sem imel srečo da sem obiskal:
-AMG v Afalterbachu ter
-BRABUS GmbH v Bottropu
poleg tega pa razno razne centre-podružnice in filiale od ABT-ja IRMSCHER-ja in morem rečt da to recimo je res užitek : osebje je res podkovano z vsemi informacijami avtomobile in pa dodatne dele imajo tam da si lahko predstavljaš skratja to je res druga zgodba.

heh.....pol pa prideš npr. na Kokrico pri Kranju ti pa tm tip odpre en star katalog v katerem je slika 3x3cm da si lahko 'predstavljam'
tko da nene --->naši bojo mogl še marsi kej naredit da se bodo lahko kosali z drugimi

lp
jani



jah matr no.pa ti daješ za primerjavo najdražje oz. najluxuz opremo mercedesov!!!dobr da nisi še dodal,da so ti všeč carllson,lorinser,mkb,techart,hamann,in drugi,:gleda...stari moj ti plačaš dvojno ceno za njihove dodatke.pa logično,da se spoznajo,če je pa za njimi cela ekipa dizajnerjev,inžinjerjev in zunanjih sodelavcev bla bla...
jaz mislim,da so pri a3m-u najbolši in najbolj prijazni (kar šteje).glede želja raznih "predelave željnih" ljudi pa tkole.niso krivi oni ampak država.ne dobijo homologacij za vse tiste dele,ki se nam sprdnejo.nemci so veliko bolj tolerantni,da o nizozemcih in belgijcih niti ne govorimo.pejte vi mal v tujini pa kupte ene ornk felge iz magnezija me zanima kdo vam jih bo odobril :).pri nas je zakon zaj****,ne pusti predelav grr grr
 
Uporabniški avatar
kdk
Uporabnik
 
Prispevkov: 920
Pridružen: So avg 10, 2002 2:55 pm

Re: Prodajalci tuning opreme

Napisal/-a kdk Sr jan 01, 2003 9:34 pm

Zavedat se je treba , da je naše tržišče izredno majhno ( na je vse skupaj za eno malo večije mesto ;) ), nakupna moč je manjša, tuning in styling sta še v povojih itd. S povpraševanjem se bo po moje dvignila in založenost ali odzivnost in pa kvaliteta storitve in materiala. Na začetku je pač vse bolj stihijsko , potem pa se slabi ali neprimerni trgovci tako ali tako izločijo sami.
 
lost1
Novinec
 
Prispevkov: 269
Pridružen: Če okt 31, 2002 6:08 pm

Re: Prodajalci tuning opreme

Napisal/-a lost1 Sr jan 01, 2003 10:27 pm

A3M - je uredu,ponavadi te prodajalec kej nalaze da bi prodal,ampak ni panike
Technoracing - Veliko blefiranja,sa preko telefona tko da so se mi zamerli takoj
Centra - dokaj uredu,ceprov prodajalci nimajo tocno veliko pojma o tem kaj prodajajo
ProCar - zelo ugodne cene,z sefom sm tudi zadovoljen,ker mi je pripeljal osebno tist kar sem imel namen kupiti,cene so zelo ugodne (ugodnejse kot pri konkurenci like A3M etc...)
Avtolux - kar uredu,nekaj dosti stvari nimajo na nekatere avte,ampak ni panike,prodajalec bi bil lahko edino malce mlajsi :D
Slika
Opel Vectra 2.0i

------------------------------------------------
It\'s nice to be cool, but it\'s even cooler to be nice!
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Re: Prodajalci tuning opreme

Napisal/-a menjekul Sr jan 01, 2003 10:51 pm

1 vprašanje safrane.če so ti merčedesi tok fajn zakaj maš safrana?:gleda
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Re: Re: Re: Prodajalci tuning opreme

Napisal/-a menjekul Če jan 02, 2003 8:41 am

SAFRANE pravi:
menjekul pravi:
1 vprašanje safrane.če so ti merčedesi tok fajn zakaj maš safrana?:gleda

kva pa ti furaš?


jst vzamem al avto od fotra al tastare al od sestre :(.mojga moram še počakat,ker ne vem če bom fotr odobril nakup.o čem pa gre beseda pa ne spraševat :D:D.ne gre pa niti za bmwja niti za audija kaj šele mečko. :D:D
 
Uporabniški avatar
menjekul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2635
Pridružen: Sr jan 01, 2003 8:14 pm

Re: Re: Re: Prodajalci tuning opreme

Napisal/-a menjekul Če jan 02, 2003 8:42 am

SAFRANE pravi:
menjekul pravi:
1 vprašanje safrane.če so ti merčedesi tok fajn zakaj maš safrana?:gleda

kva pa ti furaš?


jst vzamem al avto od fotra al tastare al od sestre :( (največkrat od tastare peljem astro).mojga moram še počakat,ker ne vem če bom fotr odobril nakup.o čem pa gre beseda pa ne spraševat,ker ne bi rad obelodanil nekaj za kar še sploh nisem prepričan,da bo:D:D.ne gre pa niti za bmwja niti za audija kaj šele mečko. :D:D
 
Tinkara
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 68
Pridružen: Sr jul 10, 2002 1:08 pm

Re: Prodajalci tuning opreme

Napisal/-a Tinkara To jan 21, 2003 3:33 pm

Pa dodajmo še Centro. Ne bom zgubljala besed, več o njej lahko izveste v nekem drugem postu.

Rekla bi samo to, da ne sprejema kritike nezadovoljnega kupca in namesto da bi se iz tega kaj naučila, zmerja nategnjenega kupca s primitivnežem.
 
gerchy
Moderator foruma
 
Prispevkov: 631
Pridružen: Po jan 20, 2003 2:41 pm
Kraj: 03

Re: Prodajalci tuning opreme

Napisal/-a gerchy Pe jan 24, 2003 5:58 pm

hja, pri nas je takole, najprej moram poudarit, da vse te institucije ne poznajo pravila, da je kupec kralj, poleg tega pa so vecinoma vsi premalo podkovani. Predvsem tehnicno. V reklamah se sicer hvalisajo, kako uredijo homologacijo in vse papirje, pa da so edini za to, edini za tisto, v praksi pa se zadeva izkaze povsem drugace. Poleg tega je zaloga slaba, vse je "po narocilu", dobavni cas je predolg in velikokrat se zgodi, da prispe bodisi napacen izdelek bodisi pride do razlik v ceni ipd ... Zalostno je, da so sami potrosniki (kupci) v zelo veliki vecini bolje podkovani od "strokovnega osebja".

Jaz striktno prisegam na original materiak, tovarniske izdelke in seveda priznane tunerje, ki sodelujejo z maticnimi tovarnami.
Platisca irmscher sem kupil na pooblascenem servisu.

[Sporočilo uredil/a gerchy na dan 24.01.2003 ob 18:00 GMT]
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov