Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
sonic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2393
Pridružen: To okt 14, 2003 9:26 am
Kraj: Ljubljana

AUDI servisi v Ljubljani ?

Napisal/-a sonic To okt 14, 2003 2:03 pm

(upam, da je ta rubrika ustrezna za moje vprašanje)

Razmišljam o nakupu rabljenega A3 in pri odločitvi moram upoštevati tudi morebitne servise (no, itak pa mislim da je vsaj enkrat na leto treba avto peljati na pregled).

Torej, kateri servisi so kvalitetni, a vseeno cenovno ugodni? Iz praktičnih razlogov (doma sem v LJ) me zanima Ljubljana in bližnja okolica, saj je treba včasih avto kak dan tudi pustiti tam in se z avtobusom peljati domov ..).

Pomembno mi je tudi, da če serviser odkrije okvaro, najprej mene po telefonu vpraša, ali lahko gre zamenjat ali ne (in mi seveda prej pove oceno stroškov). Moj sedanji serviser, kamor vozim svojo staro vectro, je glede vseh teh stvari zelo OK, žal pa "ima čez" samo Ople.

Prosim za vaše mnenje, da se bom lažje odločil, ali se mi splača imeti audija.
 
maky
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6663
Pridružen: Po okt 28, 2002 10:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a maky To okt 14, 2003 2:16 pm

oj...
jaz mojega servisiram na porshe verovškovi...(kot tudi fotr in sestra)
smo zadovoljni z njimi (z avtodelto nje spoloh!hočem kupit pač nek pokrovček ki ga na verovškovi niso imeli in bi ga dobili čez 3 dni in sem šel na avtodelto. najprej sem 5 min iskal kam morem iti pol me pa tm noben ni jebal 5%! in ko sem že odhajal me je celo en uprašal če mi lahko kej pomaga. sem mu lepo pojasnil da je imel cajta vsaj 5 minut kolikor sm čakal.zdej ko odajam pa ne rabim njegove pomoči da pridem po stopnicah dol!in sm lepo počakal 3 dni in na verovškovi dobil kar sem rabil :wink: )


poglej si tudi www.vw-audi.tk boš ziher našel kar te zanima :wink:
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
sonic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2393
Pridružen: To okt 14, 2003 9:26 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a sonic To okt 14, 2003 3:01 pm

maky, hvala za link. sem si že prej tam malo ogledoval, zgleda kar v redu forum, sem tudi tam postavil vprašanja. ampak je tale forum očitno malo bolj obiskan.

a lahko poveš, če si doslej imel tam kakšno popravilo (oziroma tvoj oče ali sestra) ter koliko so računali (pa če je šlo za A3 ali kakšen drug model). namreč res me zanima, kakšni so stroški servisiranja. ne bi rad kupil avta in šele potem ugotovil, da moram delati samo še za mehanika.. :cry:
 
Uporabniški avatar
Jovo
Novinec
 
Prispevkov: 163
Pridružen: Če avg 07, 2003 3:20 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Jovo Sr okt 15, 2003 9:24 am

Se strinjam glede Delte. Verovškova je pa preceeeeeeej draga. Jaz vozim k Mesojedcu Črnuče. Deli so za isti dnar k povsod, delo je korektno in mal cenej k Verovškova, so pa prijazni in ustrežljivi. Pa še ne čakaš dolgo.

Aja pa še BUS maš bliz (MPP št. 6)
Najboljš avto je nov avto!!
 
maky
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6663
Pridružen: Po okt 28, 2002 10:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a maky Sr okt 15, 2003 9:36 am

jah sestra zdej 1 leto a3 na verovškovi servisera.cene za njenga žal ne vem lahko ti pa za mojga povem

sicer je dizel z 30k kilometri. 1 servis cca.40000 sit, drugi na 30000 cca 45000
menjal bremze(samo ploščice sprednje) 33000 sit (ploščice cca 28k,ostalo delo)

jah so res mal dragi ampak jaz sem zadovoljen z njimi... ni blo nobenih problemov...


je pa sestri neki klima piskala.sm to v eni drugi temi pisal... bom probal najti pa skopirati :wink:
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
sonic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2393
Pridružen: To okt 14, 2003 9:26 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a sonic Če okt 16, 2003 1:42 pm

30 jurjev za zavorne ploščice? :shock:

moram pogledati na račun od servisa, koliko sem jaz pred časom dal za ploščice, ampak mislim da PRECEJ manj.. jebemti, za staro vectro za cca 37 jurjev dobiš novo sklopko. sem moral jo moral menjati, zraven pa še zaganjač (ali je bil alternator - moram pogledat račune in BTW evo koliko se spoznam na šraufanje) in nekaj malenkosti. je vse skupaj prišlo nekaj čez 100 jurjev - 2x ali raje 3x toliko, kot siceršnja popravila (ki jih je bilo pa eno ali dve na leto)

za same preglede pa plačujeml okoli 7000 Sit (zgolj pregled).

hmm dozdeva se mi, da je mogoče audi izven mojega finančnega dosega (kar se tiče stroškov servisa).
 
piko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Pe okt 17, 2003 9:41 am

Napisal/-a piko Pe okt 17, 2003 9:50 am

Jest svojo štirico po novem vozim v Trzin k Debevcu. Priznam da so oni mene najdl, sej so na nov odprl poslovno enoto in rulajo. Odnos, strokovnost, majo samo preverjene satrokovnjake iz tega področja, marketing se znajo it, ker drugač ne bi bil po novem njihov klient. Res da so na novo odprl in da so zagnani, sam oblublajo da se storitev v prihodnje ne bo poslabšala. Prej sm vozu v center Ljubljane in morm rečt da takih nadutkov pa še ne (verjetno veste kam). Ni gužve na parkirplacu, takoj te postrežejo in vedno ko sem bil tam (3 x) sem dobil kavo ali sok. Se mi zdi da delajo na dolgi rok.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov