Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
montblanc
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 93
Pridružen: To jan 23, 2007 10:07 pm

Re: Pozna kdo ta avto?

Napisal/-a montblanc To jan 22, 2013 1:48 pm

pozna kdo zgodovino tega citroena????

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6494969&show=1
 
BprimoZ
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 48
Pridružen: Če dec 22, 2011 8:41 pm

Re: Pozna kdo ta avto?

Napisal/-a BprimoZ To jan 22, 2013 3:23 pm

Ares je napisal/-a:
BprimoZ je napisal/-a:Pozna kdo tole Mazdo 6 in nasplošno kašne so ti avti ?
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6814923&show=1

Ali bi bla boljša izbira katera od teh drugih ?
http://www.avto.net/_AVTO/results.asp?znamka=542&model=&tip=katerikoli%20tip&znamka2=&model2=&tip2=katerikoli%20tip&znamka3=&model3=&tip3=katerikoli%20tip&cenaMin=9000&cenaMax=15000&letnikMin=2009&letnikMax=2012&bencin=202&zavore=&pogon=&klima=&servo=&lastnik=&servis=&automatic=0&starost2=999&star1=1&star2=1&star3=&star4=1&star5=&karambolirano=0&oblika11=1&oblika12=1&oblika13=1&oblika14=1&oblika15=1&oblika16=1&oblika17=1&ccmMin=&ccmMax=&mocMin=&mocMax=&kmMin=0&kmMax=999999&kwMin=0&kwMax=999&lokacija=0&izpis=1&brezcene=0&sirina=&lezisc=&presek=&premer=&vozilo=&plin=&prodajalec=2&estekla=&leder=&navi=&alufelge=&sibedah=&gretje=&tempomat=&centralno=&vlecna=&aklima=&SLOavto=&xenonke=&espsistem=&garage=&airbag=&najem=0&hibrid=&garancija=0&barva=&broker=&checkall=1&showguarantee=&weltauto=&levjapriloznost=0&G2=&toygar=&citroenselect=0&sedezev=0&petzvezdic=0&topp=0&EKO=0&door=0&MEN=0&zaloga=10&presort=3&tipsort=DESC&stran=1&SUBmodelsearch1=Mazda6


Prva ne vem, vem, da je spustil že konkretno ceno. Verjetno tudi zaradi barve.. ki je katastrofalna.

Za vse ostale mazde6 (nekaj sem jih tudi sam pogledat šel), so več ali manj uvožene in s prevertenimi kilometri (četudi elektronsko preveriš vzdrževanje so kakšni nesmisleni intervali med servisi glede kilometrov), verjetno tudi zaletene. Vse imajo čudežnih okoli ali pod 100.000 medtem ko je jasno, da imajo vsaj 200.000 + minimalno. Jaz bi se jih na daleč izogibal. Če se le da ja glej takšne, da so SLO porekla, a jih je žal zelo malo na trgu in zato tudi malce preveč zasoljene cene (glede na starost vozila).


Kaj misliš glede barve ?
Al sam to, da tebi ni vizualno všeč ali da že po teh slikah vidiš da bi bla barva poškodovana ?

Drugače se mi zdi, da bi tole moral bit slo avto.
 
Ares
Novinec
 
Prispevkov: 213
Pridružen: Če maj 12, 2005 10:28 am

Re: Pozna kdo ta avto?

Napisal/-a Ares Sr jan 23, 2013 8:43 am

Ja mislim sem pač samo na všečnost barve, tale vijolčna je res :roll: Bog, tudi če ceno spusti še za 5 jurjev bi fajn premislil :D
Drugače pa ja, ta je slovenska, in verjetno povsem spodobna.
 
kekec3d
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Po jan 21, 2013 9:49 pm

Re: Pozna kdo ta avto?

Napisal/-a kekec3d Sr jan 23, 2013 9:22 am

Mene pa nekej zanima. Od nekega avta sem dobil številko šasije, vendar sem klical na uradni servis INTEGRAL, so rekli da zgodovino avta lahko preveri samo lastnik avtomobila z prometnim dovolenjem. Kje naj preverim sedaj to?
 
Uporabniški avatar
matey18
Novinec
 
Prispevkov: 296
Pridružen: Sr jan 23, 2008 3:29 pm
Kraj: kranj
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: Pozna kdo ta avto?

Napisal/-a lancia hf Sr jan 23, 2013 9:37 am

montblanc je napisal/-a:pozna kdo zgodovino tega citroena????

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6494969&show=1



Tale ni Loeb ampak samo VTS
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
BprimoZ
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 48
Pridružen: Če dec 22, 2011 8:41 pm

Re: Pozna kdo ta avto?

Napisal/-a BprimoZ Sr jan 23, 2013 9:43 am

Ares je napisal/-a:Ja mislim sem pač samo na všečnost barve, tale vijolčna je res :roll: Bog, tudi če ceno spusti še za 5 jurjev bi fajn premislil :D
Drugače pa ja, ta je slovenska, in verjetno povsem spodobna.


Meni je pa barva všeč :)
100 ljudi, 100 čudi.
 
kekec3d
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Po jan 21, 2013 9:49 pm

Re: Pozna kdo ta avto?

Napisal/-a kekec3d Sr jan 23, 2013 8:47 pm

 
kekec3d
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Po jan 21, 2013 9:49 pm
 
Uporabniški avatar
arijan
Novinec
 
Prispevkov: 463
Pridružen: Pe mar 11, 2011 10:38 pm

Re: Pozna kdo ta avto?

Napisal/-a arijan Ne jan 27, 2013 10:06 pm

Pozdravljeni,
Zanima me, če ima kdo kakšne izkušnje ali informacije o avtohiši Avto Lan?
http://www.avto.net/avtolan/

Opazil sem, da imajo skoraj vsi Audiji pri njih črko S na avtu. Noben pa ni v resnici S. Vsi so uvoženi.
 
Uporabniški avatar
J`Mavr0
Novinec
 
Prispevkov: 218
Pridružen: To okt 11, 2005 7:25 am
Kraj: Maribor-[okolica]

Re: Pozna kdo ta avto?

Napisal/-a J`Mavr0 Ne jan 27, 2013 10:24 pm

arijan je napisal/-a:Pozdravljeni,
Zanima me, če ima kdo kakšne izkušnje ali informacije o avtohiši Avto Lan?
http://www.avto.net/avtolan/

Opazil sem, da imajo skoraj vsi Audiji pri njih črko S na avtu. Noben pa ni v resnici S. Vsi so uvoženi.


km niso vsi realni! Lokacija je na hribovitem predelu, makadam :huh:
Ostalo si sam ugotovil...

lp
Slika
 
Županc
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Ne jan 27, 2013 11:16 pm

Re: Pozna kdo ta avto?

Napisal/-a Županc Po jan 28, 2013 12:06 am

 
Uporabniški avatar
.com
Uporabnik
 
Prispevkov: 993
Pridružen: Če avg 18, 2011 4:09 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Pozna kdo ta avto?

Napisal/-a .com Po jan 28, 2013 10:35 am

Županc je napisal/-a:ve ko kaj o tem avtu?

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6508613&show=1


Vredu avtoček, imel ga kot testno vozilo... vse OK :D
| GOLF 6 in 7 | TSI power |
 
jurerapus123
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Po jan 28, 2013 8:53 pm

Nategatorji !!!!

Napisal/-a jurerapus123 Po jan 28, 2013 8:59 pm

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6880600&show=1

Zanima me sledeči avtomobil.
Mojstra sem vprašal če je bil štrihan cel avto ali samo odbijači in podalški, tega ni vedel zdi se mu pa da so bili samo odbijaci..
Vprašal sem ga za št. šasije povedaj mi je da ga trenutno ni na firmi in naj ga poklicem cez 1 uro ( poklical ga nisem ker se mi je zdelo ok )
Cena se mi zdi precej nizka glede na ta letnik, kilometre, feltne dodatke ozvočenje.. itd.

Kaj mislite vi o tem avtomobilu in ce je kdo v njegovi blizini ce bi ga sel pogledat da ne zapravljam casa.

Hvala in lp
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Pozna kdo ta avto?

Napisal/-a esem To jan 29, 2013 12:33 am

Županc je napisal/-a:ve ko kaj o tem avtu?

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6508613&show=1

Če je to bil celih 50 000 km testni avto (vemo, kako se vozi testne avte, kar še posebej velja za turbo, ki je bolj občutljiv) z vprašljivim motorjem (preberi temo o tem motorju) in gre zdaj že v tretjo zimo, je nujno najmanj to, da s sabo na ogled vzameš mehanika, ki se dobro spozna konkretno na te motorje (1.2 tsi). Zelo riskantno vsekakor, je pa možno, da je OK.
 
Uporabniški avatar
tristan01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2673
Pridružen: Če apr 15, 2004 5:28 pm
Kraj: Štajerska

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a tristan01 To jan 29, 2013 8:54 pm

jurerapus123 je napisal/-a:http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6880600&show=1

Zanima me sledeči avtomobil.
Mojstra sem vprašal če je bil štrihan cel avto ali samo odbijači in podalški, tega ni vedel zdi se mu pa da so bili samo odbijaci..
Vprašal sem ga za št. šasije povedaj mi je da ga trenutno ni na firmi in naj ga poklicem cez 1 uro ( poklical ga nisem ker se mi je zdelo ok )
Cena se mi zdi precej nizka glede na ta letnik, kilometre, feltne dodatke ozvočenje.. itd.

Kaj mislite vi o tem avtomobilu in ce je kdo v njegovi blizini ce bi ga sel pogledat da ne zapravljam casa.

Hvala in lp


Takole na kratko: Tale Clio je imel odbijače barvane v celoti. tovarniško so bile letvice iz črne plastike, prav tako tiste na vratih. Po barvi notranjosti sodeč je Billabong - vendar manjkajo značke na boku. Paket preme je za tale letnik soliden (ročna klima, vsa elektrika, potovalni računalnik....). Moteče in potencialno drag šport so nizkopresečne gume - zaradi predimenzioniranih gum trpi kompletno podvozje - končniki in kugle spredaj, kolesni ležaji zadaj. Pa tudi lega na cesti zna biti vprašljiva - že pri 195/50R15 gumah je volan precej občutljiv na luknje in kolesnice, tule pa je videti da so nataknjene celo 17 colske....

Skratka takle na videz "lep" avtomobil je lahko precej tvegan nakup. Pred nakupom temeljito preskusi in preveri.

LP Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.
 
jurerapus123
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Po jan 28, 2013 8:53 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a jurerapus123 Sr jan 30, 2013 5:51 pm

tristan01 je napisal/-a:
jurerapus123 je napisal/-a:http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6880600&show=1

Zanima me sledeči avtomobil.
Mojstra sem vprašal če je bil štrihan cel avto ali samo odbijači in podalški, tega ni vedel zdi se mu pa da so bili samo odbijaci..
Vprašal sem ga za št. šasije povedaj mi je da ga trenutno ni na firmi in naj ga poklicem cez 1 uro ( poklical ga nisem ker se mi je zdelo ok )
Cena se mi zdi precej nizka glede na ta letnik, kilometre, feltne dodatke ozvočenje.. itd.

Kaj mislite vi o tem avtomobilu in ce je kdo v njegovi blizini ce bi ga sel pogledat da ne zapravljam casa.

Hvala in lp


Takole na kratko: Tale Clio je imel odbijače barvane v celoti. tovarniško so bile letvice iz črne plastike, prav tako tiste na vratih. Po barvi notranjosti sodeč je Billabong - vendar manjkajo značke na boku. Paket preme je za tale letnik soliden (ročna klima, vsa elektrika, potovalni računalnik....). Moteče in potencialno drag šport so nizkopresečne gume - zaradi predimenzioniranih gum trpi kompletno podvozje - končniki in kugle spredaj, kolesni ležaji zadaj. Pa tudi lega na cesti zna biti vprašljiva - že pri 195/50R15 gumah je volan precej občutljiv na luknje in kolesnice, tule pa je videti da so nataknjene celo 17 colske....

Skratka takle na videz "lep" avtomobil je lahko precej tvegan nakup. Pred nakupom temeljito preskusi in preveri.

LP Tristan01


Ja prek slike sem opazil enako da so bili odbijaci in podalski strihani kar je po eni strani logicno, bolj me skrbi da ni bil cel auto strihan, model je vrjetn billabong usaj po sedezih in tisti letvi na armaturi ja.. sj ce bi ga kupu bi feltne prodau pa dau ene 15 gor tomsonke najbol kar me muci je to ali je biu auto cel strihan ali so realni kilometri
na e. upravi sem gledal neki podatke pise 4 lastniki 2 uporabnika to si neznam cist predstavlat kaj bi pomenil
 
Uporabniški avatar
tristan01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2673
Pridružen: Če apr 15, 2004 5:28 pm
Kraj: Štajerska

Re: Pozna kdo ta avto?

Napisal/-a tristan01 Sr jan 30, 2013 10:07 pm

Pod pojmom uporabnik bi sam razumel, da je vozilo v lasti leasing hiše, uporabnik pa je leasingojemalec... Če to drži je bil avtomobil od 4 lastnikov dvakrat preprodan preko leasinga.

Kar se tiče poškodovanosti bo pokazal resnico le podroben ogled. Pri tem avtomobilu me je zmotila še barva usnja na manšeti prestavne ročice ki je občutno svetlejša od tovarniške in pa glava prestavne ročice, kjer se še vedno vidi prestavna shema, čeprav se v teh modelih zelo slabe in se izbriše srebrna že po nekaj 10.000 kilometrih....

Skratka ne vem zakaj kupovati avtomobil v katerega že v štartu dvomiš, zraven pa boš moral še vložiti lep kup denarja da ti bo ustrezal (druga platišča)....

Raje poišči dobro ohranjenega na jeklenih platiščih, dokupi lita po želji in imaš en komplet za letne in enega za zimske gume. Na videz lepih primerkov, ki skrivajo potencialno veliko vlaganje pa se raje izogni.

LP Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.
 
jurerapus123
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Po jan 28, 2013 8:53 pm

Re: Pozna kdo ta avto?

Napisal/-a jurerapus123 Če jan 31, 2013 4:45 pm

sem se ga ognil ja ker je že prodan hehe :D
 
Uporabniški avatar
mel2008
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: Pe dec 12, 2008 8:38 pm

Re: Pozna kdo ta avto?

Napisal/-a mel2008 Pe feb 01, 2013 12:51 am

Pozdravljeni.
Me zanima če kdo pozna ta avto ?
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6919184&show=1
Za pravopisne napake ne odgovarjam.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov