Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
RUNAČ
Novinec
 
Prispevkov: 229
Pridružen: Če jul 09, 2020 4:18 pm

Re: Uvoz avta iz nemčije

Napisal/-a RUNAČ Po apr 03, 2023 11:49 am

nepridiprav je napisal/-a:Zanimivo.. zakaj pa ne bi preskočil uvoznika in pač v lastni režiji uvozil na daljavo?


V tako zadevo sem se spustil prvič in pač avto uvozil prek firme, ki se ukvarja s tem.

Kot sem pa že napisal, bi se pa naslednjič upal zadevo izpeljati v lastni režiji, če bi bil pred tem poleg nekoga, ki bi šel uvažati avto iz tujine.

Če ne drugega me vsaj zanima kako vse skupaj poteka v realnosti in ne samo po tem, kar sem prebral.
"Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš."

Karl Heinrich Waggerl
 
RUNAČ
Novinec
 
Prispevkov: 229
Pridružen: Če jul 09, 2020 4:18 pm

Re: Uvoz avta iz nemčije

Napisal/-a RUNAČ Po apr 03, 2023 8:33 pm

thunderbolt je napisal/-a:...če gre za avtomobile s tovarniskim jamstvom, kot je Junge Sterne, BMW premium selection, Volvo Select (če je avto uvozen preko pravne osebe, ta jamstva ne veljajo).


No, vsekakor dobrodošla informacija. Jo imaš na podlagi praktičnih izkušenj z uvozom avtov?
"Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš."

Karl Heinrich Waggerl
 
thunderbolt
Uporabnik
 
Prispevkov: 1375
Pridružen: So maj 21, 2011 5:40 pm

Re: Uvoz avta iz nemčije

Napisal/-a thunderbolt Po apr 03, 2023 8:56 pm

Za Junge Sterne je to preverjeno iz prve roke, sicer info stara 2 leti. Ce ti avto uvaza nekdo drug, gre racun in vse preko njega. Kot sem ze par postov nazaj napisal: za to storitev hocejo cisto prevec denarja. Sicer razumem argumente, sam se po vsej verjetnosti tudi ne bi odlocil za tako vrsto nakupa, ce jih prej na tak nacin kolega sam ne bi uvozil par.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 102 gostov