skopusnik je napisal/-a:http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5190455&show=1
Jamaican_Lion je napisal/-a:Če je za kupit al ne, veš najboljše sam. Odvisno od tega za kaj ga boš uporabljal
Za kakšen obisk Racelanda ko potekajo time attacki. Za to je cool. Da bi ga pa uporabljal kot vsakodnevno vozilo pa nekako ni najbolj primeren.
zuzek je napisal/-a:jah js gledam sz cenovnega vidika ker ti kupuješ za 1500€ in za ta keš dobiš avto že
letnik 97+ sz kej opreme, pa no3 se malo bolj udobno voziš
edino če si yugo fan, pol je tale yugo dober nakup
Jamaican_Lion je napisal/-a:Če iščeš za vsak dan avto, potem bi ti bolj priporočal kaj takega
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5475559&show=1 Samo predlog. Nočem bit offtopic, ampak skor 2000 evrov za predelanega yugota je malo huda. Maš v puntotu klimo, airbage, servo... Definitivno boljša izbira za vsakodnevno vožnjo. Bo pa yugo bolj potegnu (dokler bo)
PS: se po tvojem podpisu vidi zakaj bi yugota
zuzek je napisal/-a:yugota met za vsak dan
čare je napisal/-a:Res je Cruiser,ampak ti za mnenje ne sprašuješ po forumih a ne?'Greš in kupiš in je to to.Saj še malo pa bojo ljudje spraševali "kaj naj danes jem? Horsa ali kebab??" pa se bo najdu tretji ki bo rekel Hot dog pa bo spet debata na 36 straneh un ki je pa lačen pa bo tacajt umrl.
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov