Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
k0tn1k
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: To maj 07, 2013 10:17 am

nakup rabljenega avtomobila

Napisal/-a k0tn1k To maj 07, 2013 10:29 am

Pozdravljeni,

sem nov na forumu in vrjamem da je bila ta tema že milijonkrat odprta sem že predgledal nekaj tem v tej smeri na forumu vendar bi vseeno rabil malce pomoči ker sem nov na tem področju gre se namreč za to, da kupujem svoj prvi avto :)
ker sm pač moški malo višje rasti pa rabim mal več prostora v avtu si nekako ogledujem renault megane II od 2004 dalje, za primeren denar bi pa mogoče prišel v poštev tudi clio omejen sem namreč na nekje 3000€
zanima me pa predvsem kakšna sta ta dva avta, predvsem megane in sicer v disel izvedbi, kakšne so najpogostejše okvare, poraba itd :)

imam že sicer enega nagledanega http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7222756&show=1 pa me mal zanima kak je kej to

kako pa je kej z bencinskimi megani, kolk majo kej porabe ter kako je z registracijo in zavarovanjem to bo namreč moj prvi avto ko bo pisan na moje ime, pa me zanima če slučajno obstajajo kakšni triki za zavarovanje, ker sem mal preletaval te informativne izračune na straneh zavarovalnic (triglav, generali) pa pride tam okol 400€ oz čez, pa me zanima če je možno to kaj zmanjšat. kje se pa bolj splača kupovat rabljen avtomobil, pri avtohiši ali privat

za odgovore se vam najlepše zahvaljujem :)

Lep pozdrav
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] in 104 gostov