Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
Fast-B
Novinec
 
Prispevkov: 318
Pridružen: Ne sep 14, 2003 3:57 pm

Napisal/-a Fast-B Pe jan 30, 2004 2:21 pm

Poglejte glede izpita je tak, mene je fotr uču že zlo zgodi vost pri 14 recimo sem tud že po cest vozu in to recimo ene trikrat na mesec po kešno uro in sam zase lohk rečem, da znam vost velik boljše kot marsikdo pa me obsojite kokr hočte, sam poglejte ko vozm jaz s fotrom vozm po pravilih in ne vem kje je logika tuki da me začne en voznik začetnik star ene 20 let prehtevat sred ovinka in pol morm jaz zavirat pa po kanalu vost pa reševat situacijo...resničen dogodek za oseba pa predvidevam da je bla taka..., in jaz naj bi ogrožal varnost??? mah dejte mir s tem ker itak je lohk edn ko je star 40 let glih tok nezrel kot edn k je star 15...brezveze...pa ne mi rečt de bojo to kamikaze ker pomoje bodo problem tud tisti ki jih bo kešn ponosn fotr pelev vost pa bojo tok preplašeni da bojo volan spustil ko bo kamnjon mim prpelev :wink: za kamikaze bi pa itak stari mogl poskrbet... sam moje mnenje...
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
matevz
Novinec
 
Prispevkov: 245
Pridružen: Če nov 06, 2003 9:52 am
Kraj: Kropa

re

Napisal/-a matevz Pe jan 30, 2004 2:27 pm

točno tako :pivo

Zorqon je napisal/-a:to še manjka....še več taki ki bodo dirkali pa sploh avta nea obvladajo... :twisted:
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3370
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Napisal/-a McLaren Pe jan 30, 2004 3:04 pm

Ok! Kaj pa kolo z motorjem oz scooter apn itd?
Z njim lahko narediš tud bedarijo lih tako kot z avtom, vendar poznam veliko ljudi, ki so stari 15, majo kolo z motorjem pa niso nikol nardili pizdarije zarad tega, ker bi bli objestni! Se pravi, da eni so (smo) že sposobni pri 15 normalno funkcjonirat v prometu.
Ne mi zdej govort o tem, da kolo z motorjem doseže velik, manjšo hitrost kot avto, ker z scooterjem lahko lih tako narediš pizdarijo, kot z avtom pa čeprav doseže manjšo hitrost.
Tako, da ne govort o tem da bo sam kaos!

PS: ja eni so še objestni pri 15, sam taki bojo objestni, tudi ko bojo stari 18, 30, 60!
 
maky
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6663
Pridružen: Po okt 28, 2002 10:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a maky Pe jan 30, 2004 3:10 pm

z skuterjem malce težje pokosiš celo kolono prvošolčkov ko se držijo za rokice :wink:
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3370
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Napisal/-a McLaren Pe jan 30, 2004 3:11 pm

maky je napisal/-a:z skuterjem malce težje pokosiš celo kolono prvošolčkov ko se držijo za rokice :wink:

Lih tak se lahko v njih zabiješ in posledice so hude!
 
Uporabniški avatar
eXtreme
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 722
Pridružen: So feb 15, 2003 9:22 pm
Kraj: Kranj

Napisal/-a eXtreme Pe jan 30, 2004 3:13 pm

tukaj vsak zagovarja svoje.
ce ze bo ta zakon sprejet, naj pise da mora sovoznik biti zenskega spola. razlog? poglejte zenske, ki so jih vzgajale zenske, in moske, vzgojene pod (trdo) roko moskih? who's the pussy? prav tako v prometu: z ocetom se bos dolocen cas peljal po omejitvah, potem ti bo pa oce zacel pametovat: pa daj po gasu, prehiti ga! in seveda, oceta veliko lazje prepricas v nekaj kot mater, zlasti ce je moska stvar. iz tega izhajajo kamikaze, pri 17ih :roll:
 
Uporabniški avatar
Nu-NRG
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2344
Pridružen: Pe okt 03, 2003 11:56 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Nu-NRG Pe jan 30, 2004 3:23 pm

eXtreme je napisal/-a:tukaj vsak zagovarja svoje.
prav tako v prometu: z ocetom se bos dolocen cas peljal po omejitvah, potem ti bo pa oce zacel pametovat: pa daj po gasu, prehiti ga! in seveda, oceta veliko lazje prepricas v nekaj kot mater, zlasti ce je moska stvar. iz tega izhajajo kamikaze, pri 17ih :roll:

Okej sicer neko ne rad ampak tocno to se je meni zgodilo. Izpit sem zacel opravlat pri pri 20 1/2. V avtosoli sem vozil Golf 4 SDI, avto ki ni sel nikamor. Potem pa sem kadar sem bil pri fotru se mal tko vozu .. ampak njegovga Escorta 1.8 16V z sportnim podvozjem .. pa najprej lepo kulj .. pol pa enkrat dej gas pohod kaj te je strah ..
Ne bom zagovarjal ne ene ne druge strani .. ampak bom pa rekel to da tukaj so ti leta vazna in pa izkusnje. Aja pa v pomiselk vsem prihodnim 16 ali 17 letnim voznikom .. zakaj sem jaz ko imam za sabo ze vec kot 50K Km .. ce norim po cesti zmatran ko ene stara kobila ki je galopirala .. zato ker je dost zaj**** bit pozorn na vse tri spegle, mrtve kote, zavorno razdaljo tvojega vozila pri doloceni hitrosti, lovljenje med bremzanjem izmikanjem, etc .. fajn zmatra cloveka. Pa imam za sabo ze kar nekaj. Aja to kako mors hitr odvit pri 130 lahko potrdi DJ. Je bil enkrat poleg ko je blo to treba narest.
Prosim, naredite mi ta forum spet normalen!
 
Uporabniški avatar
Provida
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 52
Pridružen: Če dec 18, 2003 5:08 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Provida Pe jan 30, 2004 4:46 pm

Se spomnim da je en na tvju rekel da "otrok" pri 16ih sploh ne vidi cez volan :)
Provida
 
[YuGo]
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 581
Pridružen: Če apr 03, 2003 9:18 am
Kraj: Lenart

Napisal/-a [YuGo] Pe jan 30, 2004 5:52 pm

Jah, v blagajno bi canknilo nekaj več denarja, zavarovalnice bodo imele možnost naredit še kako doplačilo, itd.
 
Uporabniški avatar
acid
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1910
Pridružen: Po okt 13, 2003 1:29 am
Kraj: Vuzenica/MariboR

Napisal/-a acid Pe jan 30, 2004 6:33 pm

Ja spet priložnost za zaslužek zavarovalnic ja ! Drugač pa je moje mnenje, da ko sam sedeš za volan postaneš pravi voznik in ne takrat ko sedi nekdo zraven tebe pa tudi ko moreš sam reševat situacije na cesti
*** VOLKSWAGEN GOLF MKV TSI GT 170PS ***
 
hetric
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 44
Pridružen: So jan 10, 2004 2:56 pm

Napisal/-a hetric Pe jan 30, 2004 7:25 pm

Vsaka stvar ma dobre in slabe strani. Moje mnenje je to je totaln nesmisel. Kako ti bo fotr al pa mati reševala položaj saj lahko le potegne ročne (lahko vse skup poslapša) al pa ti volan prime pa v drugo smer zavije, pedalk pa nima. Kam to vod v kaos. Sam sen naredu izpit pred 2 mesecema za sabo mam okol 1000 km pa če je fotr zraven pelješ pod pritiskom, če si pa sam se pa učiš. Važen je kako boš ti odreagiru v delčku sekunde. Pri 17 videš sam gas, takrat še nepomisliš na špegle pa na varnostno razdaljo, pa na pešce k okol skačejo k kure. Lep pozdrav.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov