Napisal/-a protonika Če okt 05, 2006 8:25 am
Hm, torej se novi "lastnik" vozi s tako rekoč neregistriranim avtom? In strogo formalno gledano, sploh ne svojim? Uradni lastnik je še vedno tisti, ki je avto "prodajal" in si ga ti "dal" temu človeku v njegovem imenu, ne da bi se pozanimal, kako mu je ime? A se ti zezaš , ker imaš kaj za bregom, a resno sprašuješ?
Pa saj sta se menda kaj menila tudi po telefonu? Mogoče pa lahko dobiš izpisek za dotični mesec in boš prepoznal njegovo številko. V skrajnem primeru bi lahko pravi, se pravi formalni lastnik prijavil krajo avta, kako se pa ta novi upa voziti brez prometnega dovoljenja, mi je pa tudi uganka. Mogoče se bo pa sam oglasil, ko bo ugotovil, da nima zavarovanja in registriranega avta?
Litanij, da se avta ne prodaja tako, se bom vzdržala. Še najmanj mi je jasno, da prodajalec sploh privoli v kaj takšnega.