Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee To sep 04, 2007 4:15 pm

Spoštovani! Smo skupina voznikov iz Ljubljane, ki nam je dokončno pregorela varovalka in smo se odločili, da bomo sami naredili red, tam kjer ga država in njeni aparati ne naredijo.


Nadeli smo si ime Prava policija


Dovolj jasno nakazano. Poseg v naloge državnih organov je poseg v sam zakon! Pika.

In, če že boste izvajali take zdrahe, samo upam, da ne boste dobili na vest kakega mladega življenja, ki bo ponesreči peljal z kolesom po napačni strani ceste, ali otroka ali ženo, ki gre nekaj metrov stran čez prehod za pešce, ker se je pač v tem trenutku tako odločila( naj si bo pametna ali neumna odločitev). Vi/oni pa, ker imate/jo vse pod nadzorom, boste pa sam povozili z vašimi superduper bullbari. Looool

Da še nekaj omenim, kar nekateri pozabljate. V prometu velja pravilo močnejšega. Torej če z avtom podreš pešca kljub njegovi malomarnosti, odgovarjaš za njegovo življenje in poškodbe! Enako velja za kolesarje! Pika!

Naj delajo/te kar vas je volja, hitro jih/vas bo vedno manj! Na tak ali drugačen način! ;)
Slika
 
Uporabniški avatar
Matjaz46
Uporabnik
 
Prispevkov: 839
Pridružen: So feb 17, 2007 1:58 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a Matjaz46 To sep 04, 2007 4:19 pm

Samo če tak gledas te prime kdaj da ne bi spustil nekoga ko se vriva in bi se zaletela ali negdo ki se ti vozi 5cm za ritjo da bi zabremzal pa bi se v tebe zaletel!Če bi mel kakega pajerota z rori okrog bi tud jaz to naredo!
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu To sep 04, 2007 4:25 pm

A to je poseg v zakon, če jim je varovalka pregorela zaradi voznikov, ki izsiljujejo in so si nadeli ime Nova Policija? Ne vidim pa nikjer, da bi oni rekli, da bodo koga ogrožali, ali da bodo komu kaj storili? Tudi izrecno so povedali, da bodo vozili po predpisih, kar pomeni, da če boš ti priletel pred terenca skozi rdečo luč ali pa če boš izsilil ta isti avto, boš tudi sam kriv, oni ne bodo - torej, kje so vzeli zakon v svoje roke?

Po moje niso vzeli zakona v svoje roke, samo sporočili so da ne bodo več tolerantni do ljudi, ki delajo prekrške, se vrivajo ter izsiljujejo, vozijo čez rdečo luč in podobno. Kar pomeni, da bodo pač taki ki izsiljujejo morali malo bolj bremzat, ali pa bodo končalo pod kolesi terenca - pa to čisto po svoji krivdi.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee To sep 04, 2007 4:41 pm

nebivedu je napisal/-a:A to je poseg v zakon, če jim je varovalka pregorela zaradi voznikov, ki izsiljujejo in so si nadeli ime Nova Policija? Ne vidim pa nikjer, da bi oni rekli, da bodo koga ogrožali, ali da bodo komu kaj storili? Tudi izrecno so povedali, da bodo vozili po predpisih, kar pomeni, da če boš ti priletel pred terenca skozi rdečo luč ali pa če boš izsilil ta isti avto, boš tudi sam kriv, oni ne bodo - torej, kje so vzeli zakon v svoje roke?

Po moje niso vzeli zakona v svoje roke, samo sporočili so da ne bodo več tolerantni do ljudi, ki delajo prekrške, se vrivajo ter izsiljujejo, vozijo čez rdečo luč in podobno. Kar pomeni, da bodo pač taki ki izsiljujejo morali malo bolj bremzat, ali pa bodo končalo pod kolesi terenca - pa to čisto po svoji krivdi.


Nebivedu: povsem narobe si razlagaš zadevo. Seveda so striktno napisali. Le ti tega nočeš videti, ker si na njihovi strani. Zdaj veš o čem sem že dost postov nazaj pisal.

Še enkrat
Spoštovani! Smo skupina voznikov iz Ljubljane, ki nam je dokončno pregorela varovalka in smo se odločili, da bomo sami naredili red, tam kjer ga država in njeni aparati ne naredijo.


Tukaj, je jasno nakazano, da bodo posegli in naredili red, tam kjer ga država ne more. In njeni organi so zakon, oni postavljajo zakone. Torej, ker jih organi ne morejo v celoti izpolnjevati, bodo pač oni posegli vmes in naredili red, tam kjer nekdo drug tega ni mogu.

Je dovolj jasno razloženo. Je pa tako, da en stavek, 10 ljudi prebere in razume na 10 načinov! ;) In jaz razumem moj način in tvoj.

Vendar poglej. Ko se sprehajam v mestu med množico ljudi. včasih le s težavo prideš skozi gnečo. Se umikaš a kljub temu nekateri ne gledajo pred nos ter se zaletavajo vate. V recimo tvojem primeru oz. po tvoji logiki, bi lahko, ker mi je počil film, nosil pri sebi nož uperjen predse. In vsaki, ki bi se nasadil nanj bi bil sam kriv, ker pač ni gledal predse.

Veš kaj hočem povedat? Saj ne toleriram takega početja, ki se dogaja po cesti, pa ne samo tam. Je velik drugih problemov poleg. Vendar sem ti hotel povedat, da hiter način življenja ljudi sili v take napake. Torej posledično niti niso sami krivi za njihovo ravnanje. Konec koncev niti ne veš kakšen namen imajo ti ljudje, ki po tvojem kdaj pa kdaj naredijo prekršek. Pa tudi pravice nimaš se umešavati v njihov tok življenja. Sploh pa ne na takšen način, da bi mu škodoval

Vidim, da je večino foruma nestrpnih, vsaj po pisanju postov, tudi v drugih temah. Kako torej so strpni na cesti, če še na forumu ne more bit.

Jest temu pravim samo maska za katero se skrivate. Nihče ni popoln in vsi imamo napake. Takšne ali drugačne. V prometu ali držini. Ampak ne da bi se prvo osredotočili na lastne napake in jih poskušali odpraviti(na cesti ali doma ali v službi). Lažje se je skriti za masko in iskati napake drugih, da svojih nebi bilo treba priznati.

:roll:
Slika
 
Uporabniški avatar
street_vr6
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 30
Pridružen: Po mar 19, 2007 8:52 pm

Napisal/-a street_vr6 To sep 04, 2007 4:49 pm

Normalno da je samo un kar naprej nekaj naklada. Radi bi bli pameteji od vseh ampak to jim nebo uspelo. ;)
 
Bor
Uporabnik
 
Prispevkov: 1370
Pridružen: Sr maj 22, 2002 9:59 pm
Kraj: Grosuplje

Napisal/-a Bor To sep 04, 2007 5:00 pm

Nisem vse bral sam vidim da Killah dober razmišla. In se strinjam z njim.
 
Uporabniški avatar
paskvale
Novinec
 
Prispevkov: 379
Pridružen: Če jul 21, 2005 8:54 pm
Kraj: Liberty City

Napisal/-a paskvale To sep 04, 2007 5:05 pm

Killah - a ti mogoče študiraš kakšne brezvezne humanistične vede, da si tako "previden"
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee To sep 04, 2007 5:09 pm

paskvale je napisal/-a:Killah - a ti mogoče študiraš kakšne brezvezne humanistične vede, da si tako "previden"


Če so brezvezne, zakaj te potem zanima?

Sem pa tak, kakršen sem in nisem tak kot si ti ;)

Sem čisto vredu drugače, verjetno tako kot ti ;)
Slika
 
Uporabniški avatar
cliort
Novinec
 
Prispevkov: 338
Pridružen: To dec 05, 2006 8:08 pm

Napisal/-a cliort To sep 04, 2007 5:13 pm

Bor je napisal/-a:Nisem vse bral sam vidim da Killah dober razmišla. In se strinjam z njim.


:har :har :har :har :har :har
 
Uniqe
Novinec
 
Prispevkov: 128
Pridružen: Ne apr 15, 2007 10:31 am

Napisal/-a Uniqe To sep 04, 2007 5:15 pm

Pa kaj vam je, killah bee je edini k ma normalno mnejne in razmišla kot normalen človek in ne nekj k****n k misl da ma vedno prav.
Nebivedu povej mi točno kako bodo oni preprečl da pač ko se zaletijo v nekoga ki dela prekršek da ne bo nihče od ostalih udeležencev ponesrečen, kaj pa če se ta terenec nastavi enmu k gre skoz rdečo in se zaletita, misliš da ne more kakšen del prletet v drug avto v katerem lahko voznik odreagira tako da zavije na nasprotni vozni pas in lahko pride do zelo hude nesreče? Ne zagovarjam teh ki izsiljujejo in podobno, ampak ta nova policija nima niti približno normalnega pristopa. Res je pa se za zamislt kako lahko večji del avtomobilističnega foruma razmišla tok agresivno in totalno netolerantno. Uglavnem killah bee jst te razumem v tvojmu mišlenju, se mi zdi edino pravilno, samo tega ne bomo nikol dopovedal nekaterim. Tisti k ste pa tok za pa niste iz Ljubljane pa lepo vzemte avto, se zapelte v prestolnico tam kjer niste še nikjer vozili in ko boste čez prvo črto ponevedoma zapeljal vas bo opazu lih ta naš vigilante in se vam pač ne bo umaknu ker ste itak v prekršku, pa me zanima kolk bi potem podpiral te bedarije.
Pa noben ne more rečt da ne nardi kakšne napake (tukej je izvzet Nebivedu, ker je pač dokazal da on ne more narest napake in tud večkrat to napisal)
 
Uporabniški avatar
paskvale
Novinec
 
Prispevkov: 379
Pridružen: Če jul 21, 2005 8:54 pm
Kraj: Liberty City

Napisal/-a paskvale To sep 04, 2007 5:18 pm

Uniqe, ti si b****, ker komentiraš nekaj, kar sploh ne razumeš.
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu To sep 04, 2007 5:20 pm

killah, jst imam pa drugačno mišljenje.

Poznam človeka, ki iz BTC-ja do glavne avtobusne postaje pride hitreje kot policija ali reševalec na nujni vožnji. Lepo gre po pločniku iz BTC-ja do banke, tam seka šmartinasko in se na drugi strani pelje po pločniku do naslednjega križiča, ker je tam gužva, tam se vrine(izsili) nekoga, da ga iz pločnika spusti na cesto. Potem se odpelje do fordovega servisa, tam pa gre na levi pas in se potem zrine za naravnost, ker pa je potem naprej spet gužva pa spet na pločnik in po pločniku mimo gužve do pumpe, od tam pa desno in takoj levo(prepovedano, ker je enosmerna) in potem proti postaji, tam pa že čez križišče in potem spet malo po pločniku, da se prerine do podhoda pod železnico. To dela skoraj vsak dan(zdej že iz užitka, ker mu tega noben ne prepreči) in ker se mora do tja pripeljat(živi tam). Mi pa mu skoraj vsak delovni dan težimo, da tako ne sme voziti. Vozi pa se z osebnim avtom.

Zdej pa poglej, to bo človek delal vsak dan, dokler enkrat ne bo na pločniku mamica z otrokom ali pa kdo drug.
A ni boljš da da se mu enkrat nastavi terenec in ga s tem umiri, kot pa da se bo umiril šele ko bo kakega pešca povozil ali pa kako žensko v avtu tok prestrašil, da bo spustila volan in povzročila nesrečo?
In zaradi takih je meni vseeno če se tile s terenci vozijo po ljubljani in delajo mir že samo s tem ko se pojavijo na križiščih.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu To sep 04, 2007 5:32 pm

Imam pa še eno vprašanje zate.

Imaš 2 pasova za naravnost in tretjega za zavijat levo. Stojiš z avtom za naravnost na sredinskem pasu, zraven pa je je pas za zavijanje levo, na levi pas pride nekdo z močnejšim in večjim avtom. Na desni pa je avto z mlado družino in majhnim otrokom. Prižge se zelena, zanj (ki naj bi zavijal levo) pa je še rdeča, vendar on potegne z avtom, ker hoče priti pred tebe, ne more tok povlečt z avtom, da bi te prehitel, zato začne rinit vate, da se nebi zaletel v kandelaber. Ti se mu nagonsko umakneš na desno, vendar na desni pa že vozi drugi avto in ti se zaletiš vanjga, ter mu ubiješ otroka, ki sedi zadaj za voznikom. Ker nisi pozoren na desno stran, zaradi levega, ki vate rine, si ubil otroka!
Po tem ko se ti zaletiš, levi lepo odpelje mimo tebe in se ti smeje, tablice levega nisi videl?

Kdo je kriv, ko pride policija?

Ti, ker si se umaknil levemu in oduzel prednost desnemu, ter si se zaletel vanj.


Kaj misliš, da bom jaz naredil, če se mi to naredi s terencem?

In to je to, kar mislijo tile delat, ne bodo se več umikali takim.
Zadnjič spremenil nebivedu, dne To sep 04, 2007 5:34 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek To sep 04, 2007 5:33 pm

nisem bral vsega.. ti ki bodo to delali so za moje pojme BUDALE, mislim.. ko bodo videli skuterista brez čelade bo terenec sam opravil... lol. Ko mene kdo izsili se mu prijetno nasmejem, take ki se vrivajo jih spustim naprej. Nebom mel nič večejga ti*ča če bom še jaz nestrpen, drugo je če te ogroža... btw. danes sem vozil cel dan po lj.. obup od obupa, ker nevzgojen folk.
Zadnjič spremenil DaDek, dne To sep 04, 2007 5:35 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee To sep 04, 2007 5:34 pm

nebivedu je napisal/-a:killah, jst imam pa drugačno mišljenje.

Poznam človeka, ki iz BTC-ja do glavne avtobusne postaje pride hitreje kot policija ali reševalec na nujni vožnji. Lepo gre po pločniku iz BTC-ja do banke, tam seka šmartinasko in se na drugi strani pelje po pločniku do naslednjega križiča, ker je tam gužva, tam se vrine(izsili) nekoga, da ga iz pločnika spusti na cesto. Potem se odpelje do fordovega servisa, tam pa gre na levi pas in se potem zrine za naravnost, ker pa je potem naprej spet gužva pa spet na pločnik in po pločniku mimo gužve do pumpe, od tam pa desno in takoj levo(prepovedano, ker je enosmerna) in potem proti postaji, tam pa že čez križišče in potem spet malo po pločniku, da se prerine do podhoda pod železnico. To dela skoraj vsak dan(zdej že iz užitka, ker mu tega noben ne prepreči) in ker se mora do tja pripeljat(živi tam). Mi pa mu skoraj vsak delovni dan težimo, da tako ne sme voziti. Vozi pa se z osebnim avtom.

Zdej pa poglej, to bo človek delal vsak dan, dokler enkrat ne bo na pločniku mamica z otrokom ali pa kdo drug.
A ni boljš da da se mu enkrat nastavi terenec in ga s tem umiri, kot pa da se bo umiril šele ko bo kakega pešca povozil ali pa kako žensko v avtu tok prestrašil, da bo spustila volan in povzročila nesrečo?
In zaradi takih je meni vseeno če se tile s terenci vozijo po ljubljani in delajo mir že samo s tem ko se pojavijo na križiščih.


Ne takšen način posredovanja je popolna norost! Enostavne se sam izenačiš z norim voznikom. Torej postaneš enako nor kot tisti za katerega misliš da je nor. In prav tako kot temu noremu vozniku takšna vožnja iz dneva v dan postaja v večji užitek, prav tako bo recimo tebi iz dneva v dan postajalo takšno posredovanje v tvoj užitek. Potem boš to počel le zaradi lasnega užitka in na koncu tudi brez zdrave presoje kaj je prav in kaj ne. Izgubil se boš sam v sebi ;)

Jaz bi pa naredil malo drugače in bi rajši kot težil vozniku, ki nima efekta, šel lepo na policijsko postajo, ga prijavil, navedel približne ure kdaj se tako vozi in bi ga lepo vzeli pod drobnogled in morda celo ustavili prej, kot bi ti z terencem njemu zaprl pot ;)

In če nebi prvi dan upoštevali tvojega namiga. Bi se zopet zapeljal do njih in jih obvestil. Ali drugače. Postavil bi se tja, ga posnel in poslal posnetek policiji. Posnetek bi bil le dokaz, da govoriš resnico in se bodo v tem primeru še hitreje zmigala.

Z takšnim načino, si naredil veliko več dobrega kot z tvojim. ;)

Razmisli ;)

Paskvale: ne znaš nič bolj pametnega napisat kot, da izgubljaš čas z neumesnimi posti?
Slika
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee To sep 04, 2007 5:38 pm

nebivedu je napisal/-a:Imam pa še eno vprašanje zate.

Imaš 2 pasova za naravnost in tretjega za zavijat levo. Stojiš z avtom za naravnost na sredinskem pasu, zraven pa je je pas za zavijanje levo, na levi pas pride nekdo z močnejšim in večjim avtom. Na desni pa je avto z mlado družino in majhnim otrokom. Prižge se zelena, zanj (ki naj bi zavijal levo) pa je še rdeča, vendar on potegne z avtom, ker hoče priti pred tebe, ne more tok povlečt z avtom, da bi te prehitel, zato začne rinit vate, da se nebi zaletel v kandelaber. Ti se mu nagonsko umakneš na desno, vendar na desni pa že vozi drugi avto in ti se zaletiš vanjga, ter mu ubiješ otroka, ki sedi zadaj za voznikom. Ker nisi pozoren na desno stran, zaradi levega, ki vate rine, si ubil otroka!
Po tem ko se ti zaletiš, levi lepo odpelje mimo tebe in se ti smeje, tablice levega nisi videl?

Kdo je kriv, ko pride policija?

Ti, ker si se umaknil levemu in oduzel prednost desnemu, ter si se zaletel vanj.


Kaj misliš, da bom jaz naredil, če se mi to naredi s terencem?

In to je to, kar mislijo tile delat, ne bodo se več umikali takim.


Nebivedu: To kar pišeš je samo pogojevanje z `če` in `ali` Takšnih situacij je lahko milijon in ena. Enostavno vozim tako, da ne ogrožam sebe in drugega, pa četudi je nor. Bi pobremzal v tem primeru oz. nebi sunkovito speljal, ker bi mogoče celo predvidil njegov namen ;)
Slika
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu To sep 04, 2007 5:47 pm

killah bee je napisal/-a:
nebivedu je napisal/-a:Imam pa še eno vprašanje zate.

Imaš 2 pasova za naravnost in tretjega za zavijat levo. Stojiš z avtom za naravnost na sredinskem pasu, zraven pa je je pas za zavijanje levo, na levi pas pride nekdo z močnejšim in večjim avtom. Na desni pa je avto z mlado družino in majhnim otrokom. Prižge se zelena, zanj (ki naj bi zavijal levo) pa je še rdeča, vendar on potegne z avtom, ker hoče priti pred tebe, ne more tok povlečt z avtom, da bi te prehitel, zato začne rinit vate, da se nebi zaletel v kandelaber. Ti se mu nagonsko umakneš na desno, vendar na desni pa že vozi drugi avto in ti se zaletiš vanjga, ter mu ubiješ otroka, ki sedi zadaj za voznikom. Ker nisi pozoren na desno stran, zaradi levega, ki vate rine, si ubil otroka!
Po tem ko se ti zaletiš, levi lepo odpelje mimo tebe in se ti smeje, tablice levega nisi videl?

Kdo je kriv, ko pride policija?

Ti, ker si se umaknil levemu in oduzel prednost desnemu, ter si se zaletel vanj.


Kaj misliš, da bom jaz naredil, če se mi to naredi s terencem?

In to je to, kar mislijo tile delat, ne bodo se več umikali takim.


Nebivedu: To kar pišeš je samo pogojevanje z `če` in `ali` Takšnih situacij je lahko milijon in ena. Enostavno vozim tako, da ne ogrožam sebe in drugega, pa četudi je nor. Bi pobremzal v tem primeru oz. nebi sunkovito speljal, ker bi mogoče celo predvidil njegov namen ;)



Tudi sam vozim, da ne ogrožam drugih, vendar se takemu ne bom umikal, samo to je razlika. Ti pač čuvaš svoj avto, meni ga pa ni škoda in lahko vozim po svojem pasu in takega, ki me hoče iz tega levega pasa za zavijanje prehitet, ne spustim na moj pas. S tem nikogar ne ogrožam, ker po pravilih njega tam sploh nebi smelo biti. Če se pa zaleti vame, pa je tako ali tako on kriv in bo plačal moje zdravljenje, moj avto, in še kazen za povzročitev nesreče in izsiljevanje.

Tisto, kar sem v prejšnjem postu napisal, je vsakodnevna praksa na šmartinki v ljubljani, ko prideš iz dolenjske strani (po obvoznici) na šmartinko. Vozil sem se zadnjih 6 let in vsakodnevno so to ljudje delali in še vedno delajo. Policaji pa tam stojijo enkrat na 2 meseca. Nesreč ni toliko, ker ljudje vidijo namen teh idiotov in so navajeni, da jih naprej spustijo. Ampak enkrat se bo enemu odtrgalo - takrat bo pa potem revež vsega kriv (po vaše), pa čeprav so ga drugi po tem levem pasu prehitevali.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
paskvale
Novinec
 
Prispevkov: 379
Pridružen: Če jul 21, 2005 8:54 pm
Kraj: Liberty City

Napisal/-a paskvale To sep 04, 2007 5:50 pm

Kilah, imaš veliko pametnih postov, sam to kar pa tlele bluziš je pa neumnost. P ja ne misli, da nimajo policaji nič bolj pametnega za počet, kot nekega posameznika loviti, ker se naj bi ob določeni uti in času vozil neprimerno???? Lani se mi je zgodilo, da me je en tip v Interšparu na Viču držal za vrat, ker me je zamenjal za nekoga drugega. Ljudje so mirno hodili mimo, varnostniki so stran gledali, ko sem pa šel na policijsko postajo in jim povedal, da je vse posnela kamera, so me vprašal če je bil kdo težje poškodovan. Ker do težjih poškod ni prišlo, niso ukrepal, saj, kot so rekli, nimajo dovolj kadrov. Žal, morajo potem drugi narediti red, če država temu ni kos. !! Kdor pa tega ne razume, pa res ne vem... ja itak, da je mal neumen!
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee To sep 04, 2007 5:57 pm

Poglej Nebivedu:

Jest mislim, da taki, ki to počno, so mladi, kar je res groza. Vendar smo bli vsi mladi vozniki, neumni, divjal. Zdaj po pisanju sodeč, pa vse to zanikate, ker ste pač odrasli in bolj treznih misli. Bili ste pa podobni kot tile kateri vas zdaj motijo, in takrat se tud niste oziral na to, koga motiš/ogrožaš in koga ne. Pač mlad in neumen.

In zaradi tvojga zdajšnjega principa hočeš uničevat in demolirat vse kar se ne sklada z tvojim prepričanjem? Pa kljub temu, da si pozabil, da si nekoč bil popolnoma enak oz. podoben ;)

In ves namen mojega pisanja v tej temi je, da so za takšna posredovanja odgovorni in imajo pooblastila le Policisti in ne nekakšni primestni fantje.

Madona to me spominja na Kukluks klan :shock:
Slika
 
Uporabniški avatar
zlode
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 98
Pridružen: Po mar 06, 2006 4:26 pm

Napisal/-a zlode To sep 04, 2007 6:01 pm

Čist prav majo!Naj sesujejo prasce, ki ogrožajno varnost drugih

P.S.:djte temi raje naslov killah bee vs. nebivedu :P
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov