Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis To sep 04, 2007 7:26 pm

@PiLLLe: nism brezveze tist napisu je pa škoda teme da se zaklene ker lahko pridemo še do zelo zanimivih odgovorov
 
Uporabniški avatar
Doche
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1975
Pridružen: Ne maj 06, 2007 7:24 pm
Kraj: Ried

Napisal/-a Doche To sep 04, 2007 7:40 pm

Vuso je napisal/-a:Problem nastane, če se dejansko nekomu kej zgodi.Me zanima kako se počutiš, ko nabiješ 12 let starga mulca na skuterju brez čelade, ki je vozil čez rdečo.Mami umrlega verjetno poveš, da je imela retardiranega sina.....Jaz bi bil na njihovem mestu zelo pozoren kakšne "žrtve" si izbirajo.Nekateri so tudi taki, s katerimi se ne bi želel pregovarjati, ko bi prilezli iz svojih mec in ostale drage navlake.Preprosto ni vredno :?


nevem zakaj bi 12 letnik sploh sedel že na skuteru. pol ne vidim razloga da bi se vozil celo brez čelade, ker bi s tem avtomatsko sam tvegal svoje življenje česar bi se sam zavedal s tem ko si čelade nebi nadel. in pa še to, če bo kot 12 letnik že izsiljeval, se prerival v gneči pri semaforjih kot to danes vsi delajo, kak voznik bo šele pol ko bo odrasto?

ne pravim da je treba vsake take kršitelje butnit da se bo razlepo po cesti ampak delno jih podpiram predvsem pri tistih voznikih ki nalašč izsiljujejo da jih vsaj malo oplazijo z avtom in bojo pol vidli kak je ko si moreš kako škodo plačat sam pa še drugemu.
 
Legoless
Novinec
 
Prispevkov: 271
Pridružen: To avg 21, 2007 1:35 am

Napisal/-a Legoless To sep 04, 2007 8:03 pm

Killah Bee, pravilno razmišljaš. Po mojem mnenju se pač "pravi policaji" spuščajo na nivo t.i. kretenov in bedakov. Čeprav se obnašajo, kot da so nedolžni, da vozijo po pravilih, medtem pa zmerjajo policaje. Da sploh ne govorim o žrtvah.

Za konec pa še nekaj kar je pisalo žrtvi prometne nesreče na nagrobniku (bolj iz šale kot zares, da ne bo kdo užaljen): "Tukaj počiva tisti, ki je mislil, da ima prednost."
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee To sep 04, 2007 8:13 pm

paskvale je napisal/-a:Ti se kr umakni, ker nam je že dojadilo, da se kar naprej pametnega delaš, pa ne poveš nič, kar že ne bi vedeli. Glavnega pointa pač ne boš doumel. Kdo je potem tisti, ki mu manjka IQ?


Pa si me spravil nazaj. Zakaj?

Te moti, če slučajno vem kaj več kot ti, in si tega ne priznaš? Čeprav jaz vseeno mislim, da ni tako. Še vedno povem, da izgubljaš čas z takšnimi žaljivimi posti in se prav tako spuščaš na nivo, ki si ga sam podal.

Če kdo ne razume si to ti in nekateri drugi sodelujoči. Mi je pa všeč, da še nekdo misli in razmišlja malo drugače in podpira drugačno reševanje oz. podira noro voljo nekaterih, ki bi vzeli zadeve v svoje roke.

Doche: ni važno ali je 12letnik ali 20, in ni važno ali ima čelado ali jo nima. Še vedno ne razmem, kako lahko takemu škoduješ, ker je pač mlad, pol energije in še ne jasne presoje kaj je prav in kaj ne. Ga je treba zbit potem?

Vidim, da ste nekateri imel trdo vzgojo in jo nadaljujete v prepričanju da je samo tako prav in nič drugače.
Slika
 
Uporabniški avatar
Pecho
Novinec
 
Prispevkov: 128
Pridružen: Ne avg 03, 2003 10:30 am
Kraj: Veleje Veleje

Napisal/-a Pecho To sep 04, 2007 8:22 pm

Killah Bee for president :D
Strinjam se z njim. Jemanje zakona v svoje roke ni nikoli pametno, dobro, še manj pa rešitev. Tud jst mam teh idiotov včasih vrh glave. Ampak se ponavadi nasmejem in ga lepo pozdravim. Če ma IQ vsaj malo višji od Gorenjskega hladilnika bo razumel zakaj. Če pa ne, mu pa bog daj zdravje, saj za pamet je že prepozno. Zaradi tega, ker bom nekoga spustil predse ne bom prišel domov niti 10s kasneje, in moj ego ne bo niti malo "omadeževan". Pravijo, da je zid vedno trši od glave. Zakaj iskati težave, če še same prerade pridejo?
Tale t.i. prava policija pa...no comment. Živimo v 21 stoletju v civilizirani državi, kjer je res marsikaj narobe, ampak tako hudo, da bi zakon jemali v svoje roke pa vendarle še ni(upam).

Lp
Pecho
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4356
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Napisal/-a Firediver To sep 04, 2007 8:47 pm

Legoless je napisal/-a:Killah Bee, pravilno razmišljaš. Po mojem mnenju se pač "pravi policaji" spuščajo na nivo t.i. kretenov in bedakov. Čeprav se obnašajo, kot da so nedolžni, da vozijo po pravilih, medtem pa zmerjajo policaje. Da sploh ne govorim o žrtvah.

Za konec pa še nekaj kar je pisalo žrtvi prometne nesreče na nagrobniku (bolj iz šale kot zares, da ne bo kdo užaljen): "Tukaj počiva tisti, ki je mislil, da ima prednost."


Kolikor vem naj bi v originalu ta napis bil na nagrobniku (marsikaterega) pokojnega motorista v inačici: "Tukaj počiva tisti, ki je imel prednost."

No, da še jaz dodam svoje mnenje..Jaz smatram ta izsiljevanja/kršenja prometnih
predpisov v križiščih kot ene sorte nasilje nad udeleženci v prometu. Kako to nasilje ustavit, bodimo pošteni, policija nima ustrezne rešitve. "Pasivno" reševanje vsake situacije tudi ni nikakršna dolgoročna rešitev, sicer reši nekaj pleha (v kritičnih primerih tudi življenja), ampak to omili le posledice, vzroka pa ne odstrani.

Kako odstraniti vzrok tega nasilja? Načeloma podpiram tako mišljenje, kot ga imajo t.i. "pravi policaji", ampak ne v smislu, da bodo vzeli stvar v svoje roke, ampak da bodo vozili po pravilih. To namerno zaletavanje je bilo preveč napihnjeno, pa še možne žrtve pa..itd. (V tistem mailu je bilo namerno preveč napihnjeno, da se izrazi gnev do izsiljevalcev/vozačev skozi rdečo..moje mnenje)

Ko sem jaz delal izpit za avto, mi je inštruktor svetoval, da naj, dokler nimam več izkušenj v prometu, vozim po predpisih in v situaciji ne rešujem tujih napak - bodo že drugi v prometu reševali take situacije.

Nihče te ne bo zaprl ali oglobil zato, ker ti ni uspelo rešiti situacije (ob predpostavki, da si vozil po pravilih). Dejansko obstaja možnost, da niti nisi imel namena rešiti situacije - ta možnost ni etična, ampak bodimo pošteni - kako (koliko) etični so pa tisti, ki vsak dan izsiljujejo in vozijo skozi rdečo luč?

Dejmo naredit to temo tudi konstruktivno..Predlagam naslednje:
Kakšni prijemi bi bili še možni, da se to nasilje na cestah omeji/zmanjša?

(Pa brez sprehodov v kameno dobo, dejmo se omejit na realne in smiselne ukrepe od najcenejših do najdražjih za realizacijo.)
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
Drocky
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2138
Pridružen: So feb 19, 2005 5:49 pm

Napisal/-a Drocky To sep 04, 2007 9:02 pm

Tut js se strinjam s killah bee-jem, razn v primerih ko gdo kao zavija levo pol te hoče pa izsilit. Tam pa ne popuščam nikol ampak vedno gas do daske, pa četut ma oni drugi 2x močnejši avto, ker če lahko js čakam, lahko tudi on, razn če ti prej pokaže da bi rad šel mimo in da se je npr zmotil....
LP Rok
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu To sep 04, 2007 9:24 pm

Gen|uS je napisal/-a:Tut js se strinjam s killah bee-jem, razn v primerih ko gdo kao zavija levo pol te hoče pa izsilit. Tam pa ne popuščam nikol ampak vedno gas do daske, pa četut ma oni drugi 2x močnejši avto, ker če lahko js čakam, lahko tudi on, razn če ti prej pokaže da bi rad šel mimo in da se je npr zmotil....


Hehehe - kako protislovno. Strinjaš se s killahom, ampak ko pa bi te kdo izsilil, ga pa ne pustiš!!!

Killah dobro podporo imaš - in taki mislijo, da te razumejo!!!







Pa da naredim zaključek in da vas nekatere spravim v smeh.


Fantje, to pismo je bilo napisano zato, da bi se ljudje malo zamislili, kaj bi bilo, če se bi res ustanovila taka skupina, ki bi to počela, ampak od vseh tukaj se je zamislilo samo par primerkov, ostali pa ste za ali pa proti, razmišljate pa ne dovolj. Kdo je to pismo napisal, ni važno, mogoče jaz, mogoče kdo drug, ampak skupaj smo prišli do čistih dokazov, da vas večina joka kakšne idiote imamo na cestah, kako norijo in kakšne prekrške delajo (Tema idioti na cestah) in da policija nič ne more ali pa noče((Ne)sposobnost policajev), ko pa se kdo lastnoročno odloči, da bi na cestah naredil malo reda (ne nova ampak Prava policija), ste pa takoj tudi proti temu, ker bi v končni fazi lahko prizadelo tudi vas, ste namreč samo še eden izmed teh idiotov na cestah, kar si sami sicer ne boste priznali, ampak je res. očitno niste zadovoljni ne s svojim mednožjem in ne s svojim znanjem vožnje, ker vas je očitno strah idiotov na cestah, bojite se tudi policajev, ampak ceste bi pa tudi ne imeli urejene, ker potem bi se pokazalo vaše neznanje CPP-ja na cestah.

Začnite mislit s svojo glavo, posvetite se vožnji med vožnjo in ne delat več tok bedarij na cestah, pa tut takih kregarij ne bo potrebno imeti na forumih. Potrebno je najprej počistiti pred svojim pragom in šele potem valiti krivdo na druge
Zadnjič spremenil nebivedu, dne To sep 04, 2007 9:55 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Krown
Novinec
 
Prispevkov: 134
Pridružen: Sr jun 14, 2006 12:32 pm
Kraj: okolica Šk. loke

Napisal/-a Krown To sep 04, 2007 9:27 pm

Naš domači voznik je pred časom dobil nekoga spredaj v avto, ker je mislil, da bo šel kar čez rdečo, ampak naš voznik je lepo dodal gas in je nekega mladega frajerja lepo odnesel iz ceste. Je pa običajno tako, da čez rdečo gredo samo kakšni "frajerji" ki vse znajo in vedo, a v resnici nimajo pojma! Tako, da tudi jaz se strinjam, s tem kar bodo nekateri počeli. Je pa res, da recimo v Škofji loki so v dolžini 300 metrov 3 semaforji, in če ob primer 2 zjutri čakaš, to pa priznam, da me ne moti če gre čez rdečo.
 
Uporabniški avatar
paskvale
Novinec
 
Prispevkov: 379
Pridružen: Če jul 21, 2005 8:54 pm
Kraj: Liberty City

Napisal/-a paskvale To sep 04, 2007 9:38 pm

No, saj sem rekel, da po moje ni nič res!
 
Uporabniški avatar
RedBull™
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4314
Pridružen: So maj 08, 2004 8:47 am

Napisal/-a RedBull™ To sep 04, 2007 9:44 pm

joj "zanimivo" branje.... ti vzame kar nekaj časa da vse prebereš.

Predpisi ostajajo... če se jih držiš ali ne... je odločitev posameznika... nihče te ne mora v nekaj prisiliti,čeprav vse delaš na lastno odgovornost in navsezadnje lahko sebe poškoduješ ali še huje,koga drugega - popolnoma nedolžnega.

Glede tebe (nebivedu) v enih temah govoriš,kako lepo ter po predpisih voziš,ampak veš...kaj po drugi strani počneš. Z avtom čez zelenico,robnik in na parking parkirat - ni kaj,zelo vzorno --> kdo bi si mislil,da si za volanom ti.... in kot si že sam prej napisal --> vsak naj počisti pred svojim pragom!!
Zadnjič spremenil RedBull™, dne To sep 04, 2007 9:47 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Ko grobar s ceste me bo pobral,vedite da redbull smrti se ni bal.
 
suhokranjec
Novinec
 
Prispevkov: 201
Pridružen: To jan 30, 2007 12:32 am

Napisal/-a suhokranjec To sep 04, 2007 9:45 pm

Kdor seje veter, žanje vihar. (latinski)
Vladati sebi je največja oblast. (Senekal ml.)
Človek človeku volk. (Tit Makcij Plavt)

Predlog TEXAS rangerjem- raje se podajte na lov za temi frajerji ki vam po repu skačejo, pa jih nekej na parkingu fajn nabunkajte, v prometu pa... strpnosti;)
L.P.
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek To sep 04, 2007 9:50 pm

suhokranjec dobri reki ni kaj.

tisti ki je to pismo napisal je k****n na kubik. še 1x ponavlam.. ker skuterist nima čelade bo terenec naredil svoje? heh. res želim takemu človeku da se bo to njegovemu otroku zgodilo, po možnosti, da bo njegov kolega povzročil tako nesrečo. blah, očitno bom okoli patrola zdaj mogo kletko zavarit pa lovit kršitelje, da bom mel večjega.
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu To sep 04, 2007 9:52 pm

RedBull™ je napisal/-a:Glede tebe (nebivedu) v enih temah govoriš,kako lepo ter po predpisih voziš,ampak veš...kaj po drugi strani počneš. Z avtom čez zelenico,robnik in na parking parkirat - ni kaj,zelo vzorno --> kdo bi si mislil,da si za volanom ti.... in kot si že sam prej napisal --> vsak naj počisti pod svojim pragom!!


V tem ne vidim nobenega prekrška. Izsilil nisem nikogar, ogrožal tudi nikogar, čez rdečo luč tudi nisem peljal. Zapeljal pa sem čez zelenico na parkirplac - in to je zate isto kot da bi najmanj 3 ljudi s ceste zrinu in ene 2 pešca povozu, pa kakega klolesarja zraven nabil.
Pomoje tvoja vožnja avtomobila po trzinski obvoznici do parkirišča, kjer sem jaz čez zelenico zapeljal tudi ni bila ravno zgled kako se vozi po omejitvi, tvoj odhod je bil pa kvečjemu tarča za teh 6 komadov, ki bi radi delali red na cesti - pa ti tega nihče naprej ne meče. Očitno smo nekateri bolj strpni od vas, ki se delate strpne.

Pa da ne omenjam, da je po cesti od trzinske obvoznice pa do parkirišča pred merkurjem, kjer se zbirate vsak petek omejitev 50km/h in ne 80 ali 90, kot se tam vozite.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu To sep 04, 2007 9:53 pm

DaDek je napisal/-a:suhokranjec dobri reki ni kaj.

tisti ki je to pismo napisal je k****n na kubik. še 1x ponavlam.. ker skuterist nima čelade bo terenec naredil svoje? heh. res želim takemu človeku da se bo to njegovemu otroku zgodilo, po možnosti, da bo njegov kolega povzročil tako nesrečo. blah, očitno bom okoli patrola zdaj mogo kletko zavarit pa lovit kršitelje, da bom mel večjega.


Dadek, daj si preberi, kaj sem napisal v parih postih pred tvojim, ker si izpadel i**** tukaj samo ti.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek To sep 04, 2007 10:00 pm

sem tebe kje citiral? moj comment se nanaša na članek. neda se mi tvojih 100 romanov brat, ker sem prebral prvega in vem kaj trdiš. Ne strinjam se s tem, ne vidim pa potrebe da bi te zato napadal, ti vidiš da mene označuješ kot idiota čeprav te nisem nikjer omenjal?

zakleni temo pa več ne pritiskaj, tiste teme v katerih imaš nek interes puščaš ostale pa so že zdavnaj zaklenjene in ni xyz strani napisanih. Mislim, da so napisali vsi svoje mnenje za jajčkanje pa mata zasebna sporočila.. moderator..
 
Uporabniški avatar
RedBull™
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4314
Pridružen: So maj 08, 2004 8:47 am

Napisal/-a RedBull™ To sep 04, 2007 10:07 pm

Jst se ne bom hvalil... da vozim po predpisih... priznam,vsakodnevno delam prekrške (prekoračena hitrost) ne rinem pa čez rdečo,ne prehitevam v škarje itd.

Sam ti pa mal dopizdi,ko berem določene poste.... nisem rekel da koga ogrožaš,to si sam dodal.... če nisi zakapiral ti še enkrat povem. Tako nas niso učili voziti,zato tud ne solim pameti kako naj ostali vozijo,ker vem,da delam sam napake oz. ne vozim vzorno.... to tvoja vožnja čez zelenico pa tudi ni primerna,je tako?

So in bodo se vedno našli osebki,ki jih ne bo spamatovalo nič ampak samo smrt.

Se pa umikam iz te teme,ker zaključka ne bo...

Za konec naj pa povem samo to.... poskušajmo voziti tako kot so naš učili v avtošoli oz. popolnoma po predpisih in ne bo toliko nesreč oz. še huje izgubljenih življenj na cestah
Ko grobar s ceste me bo pobral,vedite da redbull smrti se ni bal.
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee To sep 04, 2007 10:07 pm

nebivedu je napisal/-a:
Gen|uS je napisal/-a:Tut js se strinjam s killah bee-jem, razn v primerih ko gdo kao zavija levo pol te hoče pa izsilit. Tam pa ne popuščam nikol ampak vedno gas do daske, pa četut ma oni drugi 2x močnejši avto, ker če lahko js čakam, lahko tudi on, razn če ti prej pokaže da bi rad šel mimo in da se je npr zmotil....


Hehehe - kako protislovno. Strinjaš se s killahom, ampak ko pa bi te kdo izsilil, ga pa ne pustiš!!!

Killah dobro podporo imaš - in taki mislijo, da te razumejo!!!







Pa da naredim zaključek in da vas nekatere spravim v smeh.




Potrebno je najprej počistiti pred svojim pragom in šele potem valiti krivdo na druge


Ni važna podpora mojim mislim. Važno je zavedanje o strpnosti, ki jo z svojimi posti izražam. In na nek način to dosegel. Hočeš nočeš priznati.

No v rdečem delu se pa končno strinjava. Je pa vprašanje, če si zares začel pri sebi ;)

Pa ne narobe razumet. Nimam čisto nič proti tebi, sploh proti nobenemu. Le včasih vam manjka to, da bi si kdaj priznali lastne napake in uvideli lastno zmoto. Pa še takrat, ko napako nekdo pomoli pred nos, si lažete, da to ni to, in da izgleda drugače.

Nekako tako, kot če bi prevaral žensko, ona bi te dobila pri dejanju in ti bi začel razlagati, da ne izgleda tako kot izgleda ;)

Ajde mejte se radi še naprej in strpni bit na cesti, doma, službi, kjer koli že ste. Kajti tega res primanjkuje :!:
Slika
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu To sep 04, 2007 10:08 pm

DADEK SAMO ZATE, DA TI NE BO POTREBNO VSEH ROMANOV BRATI!!!

Nič od napisanega ni res, vse smo si izmislili (nekaj nas) in naredili test, kako se obnašate ljudje tukaj na forumu (in še parih drugih, ter parih straneh)
in resnično niste zadovoljni
- ne s stanjem na cestah,
- ne s policijo in
- ne s tem, da bi pa nekdo drug vzel malo stvari v svoje roke in probal uredit zadeve, če jih že policija ni sposobna ali pa jih ne more.

Sami pa tudi nebi pospravili podstrešja in se malo bolj strpno vozili naokoli.



nebivedu je napisal/-a:
Pa da naredim zaključek in da vas nekatere spravim v smeh.


Fantje, to pismo je bilo napisano zato, da bi se ljudje malo zamislili, kaj bi bilo, če se bi res ustanovila taka skupina, ki bi to počela, ampak od vseh tukaj se je zamislilo samo par primerkov, ostali pa ste za ali pa proti, razmišljate pa ne dovolj. Kdo je to pismo napisal, ni važno, mogoče jaz, mogoče kdo drug, ampak skupaj smo prišli do čistih dokazov, da vas večina joka kakšne idiote imamo na cestah, kako norijo in kakšne prekrške delajo (Tema idioti na cestah) in da policija nič ne more ali pa noče((Ne)sposobnost policajev), ko pa se kdo lastnoročno odloči, da bi na cestah naredil malo reda (ne nova ampak Prava policija), ste pa takoj tudi proti temu, ker bi v končni fazi lahko prizadelo tudi vas, ste namreč samo še eden izmed teh idiotov na cestah, kar si sami sicer ne boste priznali, ampak je res. očitno niste zadovoljni ne s svojim mednožjem in ne s svojim znanjem vožnje, ker vas je očitno strah idiotov na cestah, bojite se tudi policajev, ampak ceste bi pa tudi ne imeli urejene, ker potem bi se pokazalo vaše neznanje CPP-ja na cestah.

Začnite mislit s svojo glavo, posvetite se vožnji med vožnjo in ne delat več tok bedarij na cestah, pa tut takih kregarij ne bo potrebno imeti na forumih. Potrebno je najprej počistiti pred svojim pragom in šele potem valiti krivdo na druge
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek To sep 04, 2007 10:12 pm

samo pa more bit človek res malo umsko moten, da sploh pomisli na take stvari da bi poškodoval skuteriste ker nimajo čelade namerno. MOJE OSEBNO MNENJE, ki ga ni treba komentirat. še 1x pa priznavam, da je v ljubljani res texas v prometu.


kaj ste mislili, da bo to taka invazija v medijih kot no1 novica pri dnevniku? :lol: 8)



tukaj se je zamislilo samo par primerkov, ostali pa ste za ali pa proti, razmišljate pa ne dovolj


ok ker nisem za (torej se nisem zamislil) nisem razmišljal. lol.
Glej sama ideja ni tok napačna.. samo ne na tak način.. bi obstajale druge metode.. nevem.. snemanje, prijazen nasmeh... nevem.





over&out.
Zadnjič spremenil DaDek, dne To sep 04, 2007 10:15 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov