Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
reber
Uporabnik
 
Prispevkov: 836
Pridružen: Pe maj 16, 2003 12:12 pm
Kraj: Bled

Napisal/-a reber So maj 22, 2004 7:07 pm

Ja res, imel sem cajt, tiste par sekund, pa sem slikal, tko za foro.
S tem avtom se pa res upam hecat in zaje...at štorove, ko ga bom zamenjal, se pa tko ne bom več hecal. Prav zato se mi ne mudi menjat. Se sploh ne bi sekiral, če bi bla kakšna praska ne temu avtu, mogoče bi pa še kakšen kuponček pokasiral.
je pa tko na tistmu parkplacu na Viču: ogromen parkplac, pa skoraj vedno poln, pa en cel kup praznih za invalide...
Glede tega, če bi bil lastnik tistga nisana kakšen močnejši... se pa ne dam kr tko, če bi pa preveč sila zgledal, bi pa počakal, da se zbaše ven in odide, pa gledal in slikal bi če bi naredil kakšno poškodbo, potem pa kasiral ker bi imel slikovne dokaze. Če bi me pa slučajn dobu in užgal na (kamor kol) bi ga pa tožu in dobu.
Btw: sonce je bil, pa vroče je blo...
 
krentip
Novinec
 
Prispevkov: 182
Pridružen: Pe maj 21, 2004 7:39 pm

Napisal/-a krentip So maj 22, 2004 7:13 pm

Tko tip bi ti čeljust zlomil da lahk sam juhce jedel, nogo zlomil da bi cel lajf šepal. Ampak ti bi imel pa DENAR, ker bi ga tožil. BRAVO!!! :ue
 
maky
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6663
Pridružen: Po okt 28, 2002 10:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a maky So maj 22, 2004 7:26 pm

brez zamere samo sam pa kar dostikrat parkiram čez 2 parkplaca... predvsem iz enga vzroka---->ker je vedno dovolj parkirišč (sred centra glih ne morm tko parkirat ker ni 2 parklacov skupi fraj) in se pač komot najde novi
drugi pa zato ker folk ne zna vrat odpirat! najbolj popizdim ko hodim do avta in kaki nesposobnež leze v svojo kripo tko da odpre vrata kolkor se le dajo in seveda to nardi tko da se vrata na mojega naslonijo... takrat kr živce zgubim in vsakem to tud reče... mu ali tako zasikam ali pa če se že pelje pa mu halo čez šipo zasikam...
najhujši izgovor mi je pa ta: kako pa naj drugače not pridem? JA HALO!!!!? pišuka prim vrata ne pa da mi lak dol strgaš! :evil:
SlikaSlika
 
CM
Novinec
 
Prispevkov: 277
Pridružen: So feb 14, 2004 12:38 pm

Napisal/-a CM So maj 22, 2004 8:26 pm

DJ Dry Visage je napisal/-a:se je že nardil da sm vidu ko so skoz prtlažnik not plezal

sem jst tud že enkrat..pa ni blo preveč fajn :lol:
 
Uporabniški avatar
ule
Uporabnik
 
Prispevkov: 972
Pridružen: Sr avg 28, 2002 4:56 am
Kraj: Babno Polje

Napisal/-a ule So maj 22, 2004 8:44 pm

reber je napisal/-a:Ja res, imel sem cajt, tiste par sekund, pa sem slikal, tko za foro.
S tem avtom se pa res upam hecat in zaje...at štorove, ko ga bom zamenjal, se pa tko ne bom več hecal. Prav zato se mi ne mudi menjat. Se sploh ne bi sekiral, če bi bla kakšna praska ne temu avtu, mogoče bi pa še kakšen kuponček pokasiral.
je pa tko na tistmu parkplacu na Viču: ogromen parkplac, pa skoraj vedno poln, pa en cel kup praznih za invalide...
Glede tega, če bi bil lastnik tistga nisana kakšen močnejši... se pa ne dam kr tko, če bi pa preveč sila zgledal, bi pa počakal, da se zbaše ven in odide, pa gledal in slikal bi če bi naredil kakšno poškodbo, potem pa kasiral ker bi imel slikovne dokaze. Če bi me pa slučajn dobu in užgal na (kamor kol) bi ga pa tožu in dobu.
Btw: sonce je bil, pa vroče je blo...


Mislim da si s temi slikami sploh nimaš kaj pomagat. Sploh pa na sodišču ne. :wink:
 
darwin
Uporabnik
 
Prispevkov: 1488
Pridružen: Ne avg 10, 2003 2:05 pm

Napisal/-a darwin So maj 22, 2004 8:44 pm

CM je napisal/-a:
DJ Dry Visage je napisal/-a:se je že nardil da sm vidu ko so skoz prtlažnik not plezal

sem jst tud že enkrat..pa ni blo preveč fajn :lol:

:lol: :lol: :lol:

maky je napisal/-a:da se vrata na mojega naslonijo

Sej to pa jst večkrat nardim. Sam tko, da počas odpiram in držim, da mi feder ne rukne vrat in pol pa lepo brez sile pa butanja samo naslonm, pol pa začnem vn lest. K če ne bi naslonu, pol bi pa fedr vrata porinu in bi mel jst oprakan avto, pa še un, k je zravn parkiru.
Licet volare si in tergo aquilae volat.
 
maky
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6663
Pridružen: Po okt 28, 2002 10:33 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a maky So maj 22, 2004 9:20 pm

darwin je napisal/-a:
CM je napisal/-a:
DJ Dry Visage je napisal/-a:se je že nardil da sm vidu ko so skoz prtlažnik not plezal

sem jst tud že enkrat..pa ni blo preveč fajn :lol:

:lol: :lol: :lol:

maky je napisal/-a:da se vrata na mojega naslonijo

Sej to pa jst večkrat nardim. Sam tko, da počas odpiram in držim, da mi feder ne rukne vrat in pol pa lepo brez sile pa butanja samo naslonm, pol pa začnem vn lest. K če ne bi naslonu, pol bi pa fedr vrata porinu in bi mel jst oprakan avto, pa še un, k je zravn parkiru.

to še nekako toleriram (sej zato je letvica ampak vseeno)
sovražim pa tisto: parkira kmet 39cm od mojga avta,rit ma široko 55cm in se guzi pol čez tisto šupo tko da najprej vrata bonf v sosednega pol pa še ene parkrat vajn porint k se ne stlači čez... :evil: :evil:

sm meu enkrat tako situacijo v btcju... parkiram še naprej od simobilovega prakinga (ki je kar daleč glede na ostale...) nikjer nobenga pa parkiram lepo vzorno na 1 prostor... in me ni kako uro (smo se zapričal pa drink pa to) in j*** mast glih okol mojga avta rata splošni parking za kretene... pismo 40cm na vsaki strani frej... a okoli 100 boksov komplet frej... kaj naj pol? bom k****n pa se guzim al dam šipe lepo dol pa v ler pa rini avto vn tko da ne zjebem celih vrat?
SlikaSlika
 
Mate
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2013
Pridružen: To apr 22, 2003 5:42 pm
Kraj: Dolsko

Napisal/-a Mate Ne maj 23, 2004 1:00 pm

DJ Dry Visage je napisal/-a:se je že nardil da sm vidu ko so skoz prtlažnik not plezal


Najbols je parkerat pred cityparkom, v uno stekleno stvar k so vozicki notr :-P Gre avto glih lepo notr... ampak samo do speglov :oops: Pol pa res ne mors drgac ven, kot skoz prtljaznik :P

Darwin: Tud tale tvoja taktika ni dobra. Sm jo tud sam prakticiru ene pol leta, dokler nisem ugotovu, da je ze vse lepo in prav, ko naslonis vrata. Problem je, ko lezes ven, k se zacne avto majat, pa potem ko stopis ven, ko se na tvoji strani dvigne. S tem gre tud lak stran, k vrata drsajo.
 
Uporabniški avatar
germancarfan
Novinec
 
Prispevkov: 102
Pridružen: To sep 16, 2003 8:58 pm
Kraj: kranj

Napisal/-a germancarfan Ne maj 23, 2004 9:25 pm

reber tolk si pameten kako je z nisanom parkiru sam mas pa kluko na avto ne vem kolk si pol kej bolsi :?
ski and drive
 
ToniTic
Novinec
 
Prispevkov: 344
Pridružen: So maj 25, 2002 8:28 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a ToniTic Ne maj 23, 2004 9:57 pm

Ej, samo meni tudi grejo ful na živce taki, ki ne znajo v svoj box na sredino parkirat. Včasih parkiram tako na tesno kot si ti, ampak le če je en avto obrnjen kontra kot drugi in pridejo sopotnikova vrata na obeh skupaj, drugače pa ne.
 
buco
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 66
Pridružen: To mar 11, 2003 10:21 am

Napisal/-a buco Ne maj 23, 2004 10:17 pm

[quote="Fullback"]No ja mislm da si tuki najbolj zajebou ti...(itak pa se po tablci vid -KR valda!)

no no kr lepo mirno no.
vi ljublančani ste najbl odfakani ce mene prasas.tko da o tem kdo kuko pa kaj voz pa parkira nebi govoru
 
Uporabniški avatar
Fullback
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1736
Pridružen: Sr maj 05, 2004 7:40 pm
Kraj: Največkrat...Na trdih tleh...ali mehkem blatu...

Napisal/-a Fullback Ne maj 23, 2004 10:44 pm

Kaj je mal lokalpatriotizma u tep a...drgač se nebi neki kačiu klele...
Dejstvo je, da nekdo, ki dela izpit v kraju z 10 semaforji in enim rondojem pač ne more biti nek stručko v poznavanju Ljubljanskega prometa in navad...
Lohk se pa zmenva pa greva štet kako KR- registerske obvladujejo položaj na Tomačevskem rondoju v Ljubljani...(pa sej veš kaj je to,ane???)
/¨¨¨¨¨¨¨¨\___
-- O ----------O--
Prodam
 
darwin
Uporabnik
 
Prispevkov: 1488
Pridružen: Ne avg 10, 2003 2:05 pm

Napisal/-a darwin Ne maj 23, 2004 10:49 pm

buco je napisal/-a:
Fullback je napisal/-a:No ja mislm da si tuki najbolj zajebou ti...(itak pa se po tablci vid -KR valda!)

no no kr lepo mirno no.
vi ljublančani ste najbl odfakani ce mene prasas.tko da o tem kdo kuko pa kaj voz pa parkira nebi govoru


[quote=fullback]Kaj je mal lokalpatriotizma u tep a...drgač se nebi neki kačiu klele...
Dejstvo je, da nekdo, ki dela izpit v kraju z 10 semaforji in enim rondojem pač ne more biti nek stručko v poznavanju Ljubljanskega prometa in navad...
Lohk se pa zmenva pa greva štet kako KR- registerske obvladujejo položaj na Tomačevskem rondoju v Ljubljani...(pa sej veš kaj je to,ane???)


Skrajn čs, da ukinejo registerska območja.
Licet volare si in tergo aquilae volat.
 
Uporabniški avatar
Fullback
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1736
Pridružen: Sr maj 05, 2004 7:40 pm
Kraj: Največkrat...Na trdih tleh...ali mehkem blatu...

Napisal/-a Fullback Ne maj 23, 2004 10:55 pm

Darwin se sploh ne strinjam...glih to me je parkrat rešil na rondoju-zgoraj opisanem, da se nism krešnu,ker sm pač predvideval...bomo vidl kako bo pol...zdj je povprečje 1 crash na dan na tem delu...pol mogoče trije???
/¨¨¨¨¨¨¨¨\___
-- O ----------O--
Prodam
 
Uporabniški avatar
reber
Uporabnik
 
Prispevkov: 836
Pridružen: Pe maj 16, 2003 12:12 pm
Kraj: Bled

Napisal/-a reber Po maj 24, 2004 2:59 pm

Maš cepce za parkiranje iz vseh registrskih območij, tko da ne bi zdej o tem. Mimogrede bi imel veliko za povedat o parkiranju na bledu, pa niso iz KR ... pa ne bom, ker je to brez veze.

Kaj ima pa moja kljuka zraven pri parkiranju ??? no ja ima, če me kdo zaparkira ga lahjko nabijem ... pa še spredaj bom dal cevne zaščite pa bo. :P
 
Uporabniški avatar
Omelo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2051
Pridružen: Ne jun 29, 2003 7:26 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a Omelo Po maj 24, 2004 3:04 pm

Če še ne veš... kljuke ne smeš met več gor, če s sabo ne pelješ prikolice!
 
Uporabniški avatar
s.Hio
Uporabnik
 
Prispevkov: 962
Pridružen: Pe jan 03, 2003 7:31 pm
Kraj: Trnovo (LJ in GO)

Napisal/-a s.Hio Po maj 24, 2004 3:30 pm

Mene zanima ce bi si upal kdo domzalcana tako zaparkirat kot si ti tistega nissana.
Slika
Bolje je imeti kratkega na kratko noter, kot dolgega dolgo zunaj.
 
Uporabniški avatar
PhoenixX
Novinec
 
Prispevkov: 408
Pridružen: To nov 04, 2003 10:16 pm
Kraj: Grosuplje

Napisal/-a PhoenixX To maj 25, 2004 4:40 pm

SKODA JE PARKIRANA cist pravilno! Se bo un z nissanom vsaj naucu parkirat!!

lp
 
darwin
Uporabnik
 
Prispevkov: 1488
Pridružen: Ne avg 10, 2003 2:05 pm

Napisal/-a darwin To maj 25, 2004 4:50 pm

germancarfan je napisal/-a:reber tolk si pameten kako je z nisanom parkiru sam mas pa kluko na avto ne vem kolk si pol kej bolsi :?

Sorry, temu sm se že zanč smeju, pa se res ne morm zadržat: :lol: :lol: :lol: Kera umesna.


Fullback je napisal/-a:Darwin se sploh ne strinjam...glih to me je parkrat rešil na rondoju-zgoraj opisanem, da se nism krešnu,ker sm pač predvideval...bomo vidl kako bo pol...zdj je povprečje 1 crash na dan na tem delu...pol mogoče trije???

Ne, sej to maš prov, pa tut jst tega ne bi ukinu, ampak, k se mi res smešn zdi, k se folk krega keri ljudje ne znajo vozt. In na koncu je zmer rezulta tak, da so budale vsi, razen tistih, k so avto registriral tm, k ti.
Licet volare si in tergo aquilae volat.
 
C0B0
Novinec
 
Prispevkov: 196
Pridružen: Ne apr 04, 2004 11:59 am
Kraj: LJ

Napisal/-a C0B0 To maj 25, 2004 5:11 pm

No k smo ze pr parkingu. Najbl na k... od vseh mi grejo pa tisti ki parkirajo POSREDINI parkplaca torej ne v boxe ampak naredijo lepo vrsto in skorajda onemogocijo izhod tistim ki so v boxih. Lep primer je EF FDV obmocje in okolica- ZIV OBUP. Zaradi takih kot je zgoraj tista skoda pa jst parkiram ( ce je le mozno ) cirka meter pa pol stran od sosednjega avta in cirka 1m naprej -> z namenom da nihce ne parkira po sredi. Ko pa le ta parkira me pa cist boli k... ce ma cist poprasakn pa stolcen avto.
SlikaHonda Civic 1.4i - Who needs VTI when you have Da BiNgO
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov