Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
Mad
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2828
Pridružen: So apr 22, 2006 11:50 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Mad To sep 04, 2007 10:30 am

... Boljše bi naredili če bi to počeli brez reklame ... saj se vse razve tudi brez tega pa kultura je tudi na psu in bi bilo mogoče zanimivo spremljat naslednje objave :lol: pa upam da ne bomo kakega prevrnjenega člana foruma kje videli ... :lol: L.p. Mad
kinkyllama & Yoni fun club ...
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu To sep 04, 2007 10:39 am

Tut če bo kak prevrnjen, sej bo po svoji krivdi.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu To sep 04, 2007 10:41 am

killah bee je napisal/-a:Texas rangerji :noro :cry

Tud njihove 2 tonske kobile niso večne in neuničljive. On meni avto jest njemu kobilo na prafaktorje, v temi pa še njega ;)

Fantje to ni hec. To je isto kot bi rekel, da mularija v Ljubljani ustrahuje, pa jih gremo zdej 5 vaških mal demolirat, ker nam gre to pač v nos.


Svašta, upam, da jih policija pospravi :jy



Hmmm. a ti si potem eden tistih, ki vozi v rdečo in isiljuje?
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
Lumpy_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2821
Pridružen: Če sep 14, 2006 10:51 pm
Kraj: Miklavž pri Mb

Napisal/-a Lumpy_ To sep 04, 2007 10:48 am

:twisted: :yum Taki si je tak sam kriv, če je čez rdečo priletel pa si ga nabasal. Lahko se na sončno upravo samo pritoži.
Autobahnbomber......Freude am fahren
BMW f10 535i Sapphire Black Metallic
 
Uniqe
Novinec
 
Prispevkov: 128
Pridružen: Ne apr 15, 2007 10:31 am

Napisal/-a Uniqe To sep 04, 2007 10:49 am

Jst sm zlo dobro prebral članek, samo res me razp...... taki kreteni, k mislijo kaj so in da bodo oni vse rešl, je pa res tako kot je reku že nekdo, hitro bodo naletel na napačnega in se ne bo dobro končal za njih. Če ne drugače jih bo pa policija hitro našla in jih bodo oni onesposobl.
Uglavnem ne morjo se neki rednecki zdej odločt da bo po njihovo. Tud če se držijo prometnih pravil so tukej še zmer moralna pravila, ki pa jih očitno ne poznajo.
Zadnjič spremenil Uniqe, dne To sep 04, 2007 10:58 am, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee To sep 04, 2007 10:55 am

Mad je napisal/-a:... Boljše bi naredili če bi to počeli brez reklame ... saj se vse razve tudi brez tega pa kultura je tudi na psu in bi bilo mogoče zanimivo spremljat naslednje objave :lol: pa upam da ne bomo kakega prevrnjenega člana foruma kje videli ... :lol: L.p. Mad


Prvo te more ujet :cry

Sam je tko, kokr spremljam na tem forumu in je prov zanimivo, da je kultura voznikov na psu, tukaj na forumu pa je kultura predvsem nad vsemi pričakovanji, ko se kaj podobnega pogovarja. Vsi angelčki.

Me zanima, če telih 6 Smogovcev vedno in povsod upošteva pravila, pa ne govorim samo za promet ampak na splošno. So kultivirani al se samo delajo?

Sem 200%, da se samo delajo in jim je že ničkolikokrat Ego padel na tla in si ga morajo z takimi dejanji dvigovati! Bogi revčki! Prvo naj čistijo tam kjer so doma, torej pri sebi v sami osebnosti. Ko bodo do tega prišli bodo hitro videli, da taka dejanja sploh niso pomembna! Kajti:

Ne moremo mi spreminjati sveta in drugih. Spremeniti moramo sebe in spremenilo se bo vse okoli nas!!! Je pa najtežje pri človeku to, da se mora sprijaznit z tem, da mora spremeniti nekaj na sebi in ne drugih!!! Tukaj nam pa ta Ego nagaja.

k*** pa tile texas policaji. Hitro se bodo naučili, da to ni to, kar hočejo delat. In po eni strani jim ne želim, da nabašejo kakega albanskega kolega iz Fužin Mr. Green
Jih bo hitro 6 premal
:cry
Slika
 
weta
Novinec
 
Prispevkov: 152
Pridružen: Pe dec 29, 2006 12:09 pm

Napisal/-a weta To sep 04, 2007 10:56 am

brez panike...hitro se najde kakšen prekršek in kazen tudi za tistega, ki se namerno obrne stran in zanalašč pokne.
ne odobravam izsiljevanja in ostalega, ampak to ni nič boljše.

jaz raje tudi če imam prednost raje preprečim pok, s tem nimam slabe vesti, lahko bi kakega nedolžnega ubil ali poškodoval, nimam sitnosti itd..

sicer pa glede na onesnaženost ljubljane tile junaki ne bodo dolgo rovarili, ker bo SUV in podobnim tankom s porabo 10 ali 15 + na 100 prepovedana vožnja po mestu.
niso daleč ti časi, ko bodo v modi spet majhni, lahki, varčni avtomobilčki.
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee To sep 04, 2007 10:57 am

nebivedu je napisal/-a:
killah bee je napisal/-a:Texas rangerji :noro :cry

Tud njihove 2 tonske kobile niso večne in neuničljive. On meni avto jest njemu kobilo na prafaktorje, v temi pa še njega ;)

Fantje to ni hec. To je isto kot bi rekel, da mularija v Ljubljani ustrahuje, pa jih gremo zdej 5 vaških mal demolirat, ker nam gre to pač v nos.


Svašta, upam, da jih policija pospravi :jy



Hmmm. a ti si potem eden tistih, ki vozi v rdečo in isiljuje?


:D Midva se poznava, tak da imam upam, da privilegij :lol:

Ne , mene to ne skrbi, ker ne delam tega ;) Mi tud na vrh pameti ne pade. Tko da me to ne skrbi :)

Mi je pa neumno to, da se vtikajo v tuji posel, češ, da drugi to ne zmorejo.

Pa kot sem zgoraj napisal oz. citiral mad-a . Prvo naj čistijo prag tam kjer je treba ;)
Slika
 
Uporabniški avatar
5cho
Novinec
 
Prispevkov: 252
Pridružen: Po nov 15, 2004 3:08 pm
Kraj: LJ

Napisal/-a 5cho To sep 04, 2007 11:00 am

Uniqe je napisal/-a:Jst sm zlo dobro prebral članek, samo res me razp...... taki kreteni, k mislijo kaj so in da bodo oni vse rešl, je pa res tako kot je reku že nekdo, hitro bodo naletel na napačnega in se ne bo dobro končal za njih. Če ne drugače jih bo pa policija hitro našla in jih bodo oni onesposobl.
Uglavnem ne morjo se neki rednecki zdej odločt da bo po njihovo. Tud če se držijo prometnih pravil so tukej še zmer moralna pravila, ki pa jih očitno ne poznajo.


ZAkaj bi jih policija onesposobla. A če jst vozim po poravilih in se en vame zaleti boj pol jst kriv in bo policija mena ganjala?? Če bo on peljal čez zeleno en kekec pa čez rdečo in se bosta srečala bo on kriv, ker ima terenca in spoštuje pravila??
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis To sep 04, 2007 11:03 am

I AM SCARED :cry:

moje mnenje je, imajo in nimajo prov.....sm priča vsakodnevnim zastojem na celovški cesti iz smeri medvode proti centru ( beri porsche slovenija - vw,....) kjer pri omenjenem centru vozil nastajajo ogromen gužve predvsem tiste na križiščih samih se pravi v jedru križišča kateri bi moral biti prazen po "pravilih" a ta ni, ker so vozniki kateri kljub temu, ko vidijo da se prižgala rdeča luč zapeljejo v križišče in tam tudi ostanejo in tako zaprejo pot vozilom iz nasprotnih smeri.....mislim obup. zgodi se mi tudi da ko grem na izvoz šiška ( un izvoz kjer je zravn porsche - audi) greste na levi pas da zavijete levo, no potem vam oseba ki je na sredinskem pasu ( ta je samo za NARAVNOST TER VODI NAPREJ NA OBVOZNICO) preseka pot in se vam vrine na vašega tako da moraš dobro opazovati vozila na desni katera nimajo nobene pravice da bi lahko sploh zavili, no žal mi je samo da nimam kake renault 5-ke ali pa kaj podobnega ker bi se tako ljudem zabijal v vrata ko mi presekajo pot da bi jim kupončkov zmanjkal pa še da ne govorim kakšni zastoji bi tam nastali, ker bi zahteval policijo in vse mogoče! sam se držim pravil in enako pričakujem tudi od drugih a kaj ko temu ni tako....

lahko se vsakomur zgodi da naredi napako in na nek način nekomu odvzame prednost in podobno, to še razumem a ne razumem pa tistih, ki delajo te napake načrtno ker se jim tako MUDI da ne morejo dobro niti premisliti ali naj grejo prej od doma, kar bi jim tudi koristilo.

lp
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu To sep 04, 2007 11:07 am

No, jst bom pa drugače rekel. Sam delam to že vrsto let. Pa me ni sram, niti moralno me ne prizadane. Če vozim po prednostni cesti imam prednost. Če pa me nekdo izsili iz neprednostne ceste, pa ne bremzam več, ker bi mi lahko kdo priletel v zadek avta, ob nepazljivosti voznikov danes. Tisti pa ki me izsili, če lahko pobegne, brez da ga nabijem prav, drugače pa posledice sam nosi. Meni ni problema pobrat kupončka od takega.
Hitrosti pa itak niso velike.

Ko se vozim skozi križišče in imam zeleno luč, moram vedno čakat (iz šmartinke na obvoznico) da se tisti spokajo, ki so šli skozi rdečo in sedaj stojijo na sredi križišča. In to se dogaja na vseh križiščih. Policajev pa ni od nikoder (ko boš pa po trzinski obvoznici vozil 53, ti bodo pa zaračunali 80 evrov) A to pa je moralno? Ampak takega ki je zapeljal v rdečo in sedaj čaka, da se bodo ostali odpeljali počakam, če pa nekdo zapelje skozi rdečo luč pred mano in se še vozi, ter me s tem izsili, da bi moral bremzat, pa ne bremzam več - naj on potegne in se umakne ali pa zabremza, ker drugače pa bo dobil šus v avto.

In to je vsa poanta, ki so jo ti novi policaji probal povedat, ampak so jo povedal na malo drugačen način.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis To sep 04, 2007 11:14 am

nebivedu je napisal/-a:No, jst bom pa drugače rekel. Sam delam to že vrsto let. Pa me ni sram, niti moralno me ne prizadane. Če vozim po prednostni cesti imam prednost. Če pa me nekdo izsili iz neprednostne ceste, pa ne bremzam več, ker bi mi lahko kdo priletel v zadek avta, ob nepazljivosti voznikov danes. Tisti pa ki me izsili, če lahko pobegne, brez da ga nabijem prav, drugače pa posledice sam nosi. Meni ni problema pobrat kupončka od takega.
Hitrosti pa itak niso velike.

Ko se vozim skozi križišče in imam zeleno luč, moram vedno čakat (iz šmartinke na obvoznico) da se tisti spokajo, ki so šli skozi rdečo in sedaj stojijo na sredi križišča. In to se dogaja na vseh križiščih. Policajev pa ni od nikoder (ko boš pa po trzinski obvoznici vozil 53, ti bodo pa zaračunali 80 evrov) A to pa je moralno? Ampak takega počakam, če pa nekdo zapelje skozi rdečo luč pred mano in se še vozi, ter me s tem izsili, da bi moral bremzat, pa ne bremzam več - naj on potegne in se umakne ali pa zabremza, ker drugače pa bo dobil šus v avto.

In to je vsa poanta, ki so jo ti novi policaji probal povedat, ampak so jo povedal na malo drugačen način.


delno se s tabo strinjam, to absolutno

OFF: če se kaj takega zgodi je treba le upat da pri takih trkih ne izgubi življenja kaka mlada oseba predvsem mislim na male otroke ki so popolnoma nedolžni v takih situacijah
 
Uporabniški avatar
tristan01
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2673
Pridružen: Če apr 15, 2004 5:28 pm
Kraj: Štajerska

Napisal/-a tristan01 To sep 04, 2007 11:16 am

nebivedu je napisal/-a:
RedBull™ je napisal/-a:je nebivedu tudi med njimi :)


Jst to počnem že par let.


Upam, da boš drugače začel razmišljati, ko bo na bullbaru tvojega trenca ugasnilo življenje kakšnega očeta, brata, mame, sestre..., pa čeprav ne po tvoji krivdi.

LP Tristan01
Iskalec resnice in modrosti. Lahko si videl svojo prihodnost. Ostali so te dojemali kot idealista, ki jim sveti pot do lepše prihodnosti.
Naloga, ki si jo prinesel iz prejšnjega življenje:
Dovršitev tvoje naloge s pomočjo starejšim in otrokom. V prejšnje življenje si prišel z namenom pomagati ubogim in nemočnim.
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee To sep 04, 2007 11:16 am

nebivedu je napisal/-a:No, jst bom pa drugače rekel. Sam delam to že vrsto let. Pa me ni sram, niti moralno me ne prizadane. Če vozim po prednostni cesti imam prednost. Če pa me nekdo izsili iz neprednostne ceste, pa ne bremzam več, ker bi mi lahko kdo priletel v zadek avta, ob nepazljivosti voznikov danes. Tisti pa ki me izsili, če lahko pobegne, brez da ga nabijem prav, drugače pa posledice sam nosi. Meni ni problema pobrat kupončka od takega.
Hitrosti pa itak niso velike.

Ko se vozim skozi križišče in imam zeleno luč, moram vedno čakat (iz šmartinke na obvoznico) da se tisti spokajo, ki so šli skozi rdečo in sedaj stojijo na sredi križišča. In to se dogaja na vseh križiščih. Policajev pa ni od nikoder (ko boš pa po trzinski obvoznici vozil 53, ti bodo pa zaračunali 80 evrov) A to pa je moralno? Ampak takega ki je zapeljal v rdečo in sedaj čaka, da se bodo ostali odpeljali počakam, če pa nekdo zapelje skozi rdečo luč pred mano in se še vozi, ter me s tem izsili, da bi moral bremzat, pa ne bremzam več - naj on potegne in se umakne ali pa zabremza, ker drugače pa bo dobil šus v avto.

In to je vsa poanta, ki so jo ti novi policaji probal povedat, ampak so jo povedal na malo drugačen način.


Res, pa ne res...

Z takim početjem, le nalagaš. Kupček tvoje nestrpnosti, na kupček. In prav tako ostali. Na koncu bo ostala samo še nestrpnost in netolerantnost. Ne zagovarjam takih, ki počnejo neumnosti po cesti, krivim jih pa tudi ne. Se pač peljem naprej in se ne ukvarjam z njihovim življenjem, ker imam polno dela z svojim, torej zakaj si nalagat breme drugega. Pač rečeš, poglej še ena budala na cesti in greš domov. In na koncu vidiš, da je takih budal vedno manj opaziti. Bolj ko se ukvarjaš z neko zadevo, bolj se ti vceplja v zavest in podzavest, na tak način jo tudi vedno bolj opaziš in na koncu pride do tega, da je že vsaka najmanjša malenkostna napaka zate največji problem ;)

Štekaš. In tuki pride na koncu do konfliktov, ker jih sami kličemo in niso drugi krivi. Krvido nase je pa težko pripisat zarad svojga Ega :shock:
Slika
 
Uporabniški avatar
Kritik
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 624
Pridružen: Po mar 13, 2006 10:43 am
Kraj: Laibach / Mengeš

Napisal/-a Kritik To sep 04, 2007 11:20 am

@Nebivedu: ker si že v veliko temah omenjal teh 80 ojrov in 53 km/h na trzinski obvoznici predvidevam da si to doživel na lastni koži nedolgo nazaj... Se ti je zdelo zamalo? Si imel občutek kricive? Resno vprašam...

Glede teh samovoljnežev, ki bodo ''delali'' red.... ne vem kam gre ta država, kar vsak bi vzel neko ''pravico'' v svoje roke in pričel druge nekaj učit.... To tako ne bo šlo... v končni fazi se da pristati tudi v državljanski vojni.... Nima smisla... in kaj bodo naredili, če se zgodi, da mlada mamica z otrokom v slabem avtomobilu takemu odvzame prednost, ker se ji mudi po opravkih itd? Se splača tvegati, da otroku zaznamuješ življenje, ker bo prvič dobil strah, drugič se lahko poškoduje.... Prosim vas no.... ne podpirajte teh redneckov.
Hyundai - drive your way
Avto z šibkim motorjem je kot sex z kondomom - sej je, ampak ni pa užitek!
 
Uporabniški avatar
Lumpy_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2821
Pridružen: Če sep 14, 2006 10:51 pm
Kraj: Miklavž pri Mb

Napisal/-a Lumpy_ To sep 04, 2007 11:21 am

Tisto mi je malo tak tak, ko imajo napisano glede vrivanja ko je gužva. Zdaj dandanes te malokater spusti v kolono, tud če se premika čisto počasi, se pač moreš nekak vrinit, takrat ravno se ne strinjam z njimi, da te bo s terencom tiščal po cesti :lol: , drugo je če ni nobenga na cesti, ti pripelješ po prednostni pa te počaka, da ti bo prednost vzel. Se mi zdi da majo nekateri veselje to delat :evil: . Se pa strinjam s prevoženimi rdečimi. Se mi je tud parkrat zgodilo, da mi iz stranske pripeljal čez rdečo v trenutku, ko sem pripeljal mimo. S tem, da je čakal najprej in sem ga videl da stoji, potem pa kar za mano, da sem najprej mislil da je policaj slučajno pa da sem kak prekršek naredil, pol pa se izkaže, da je mularija s Cliotom ......nevem kje so takrat policaji, pač bodo za to dežurni terenci. :twisted:
Autobahnbomber......Freude am fahren
BMW f10 535i Sapphire Black Metallic
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee To sep 04, 2007 11:26 am

Naj bodo dežurni terenci... Samo kot pravim, ne bodo dolgo ;) :twisted:
Slika
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu To sep 04, 2007 11:32 am

Kritik je napisal/-a:@Nebivedu: ker si že v veliko temah omenjal teh 80 ojrov in 53 km/h na trzinski obvoznici predvidevam da si to doživel na lastni koži nedolgo nazaj... Se ti je zdelo zamalo? Si imel občutek kricive? Resno vprašam...


Motiš se. Zadnja kazen zaradi prehitre vožnje, ki sem jo plačal, je bila leta 1998, ker sem vozil 230 namesto 100 (znaka se ni videlo) po 4 pasovni avtocesti v tujini.
Od takrat pa so bile edine kazni zaradi neuporabe varnostnega pasu - 3X.

Kritik je napisal/-a:Glede teh samovoljnežev, ki bodo ''delali'' red.... ne vem kam gre ta država, kar vsak bi vzel neko ''pravico'' v svoje roke in pričel druge nekaj učit.... To tako ne bo šlo... v končni fazi se da pristati tudi v državljanski vojni.... Nima smisla... in kaj bodo naredili, če se zgodi, da mlada mamica z otrokom v slabem avtomobilu takemu odvzame prednost, ker se ji mudi po opravkih itd? Se splača tvegati, da otroku zaznamuješ življenje, ker bo prvič dobil strah, drugič se lahko poškoduje.... Prosim vas no.... ne podpirajte teh redneckov.


Poanta nove policije je da si sploh niso vzeli pravice do uveljavljanja reda - oni bodo samo in izključno vozili po predpisih, le manj tolerantni bodo do tistih, ki delajo napake. Torej zakona niso vzeli v svoje roke.
Kot ga recimo nisem jaz, ko mi je nekdo čez 2 polni črti zapeljal pred avto in sem se zaletel vanj. Pač nisem zabremzal. Enako se mi je zgodilo pred emporiumom. Nekdo je zapeljal preko stop znaka direktno pred mene, ki sem bil na prednostni cesti - pač sem se ustavil šele potem, ko sem mu odpeljal prednji konec avta s sabo in mu naredil na 3 dni starem avtu totalko, medtem, ko je meni počil smernik in nosilec luči - moj odbijač pa je bil premočan za VW-jev pleh, da bi mi kaj hudega naredil.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
Lumpy_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2821
Pridružen: Če sep 14, 2006 10:51 pm
Kraj: Miklavž pri Mb

Napisal/-a Lumpy_ To sep 04, 2007 11:33 am

Počakajmo pa da vidimo kaj bo s tega ratalo. :D

Drugače pa takemu ki mi čez rdečo pred nosom leti, bi tud jaz se najraje zakantal, ampak mi je škoda avta za tako.

Enkrat je moja mama skoraj občutla, kako je če ti šlepar čez rdečo prileti, z njeno bogo malo Corso. Nočem niti vedet kaj bi blo, če nebi takrat še ustavla tik pred križiščem, čeprav je speljala pri zeleni luči. Nekaj ji ni dalo mira, ker tu je tak standard pri nas, en semafor, pa vsi rinejo čez rdečo. :evil: Za takega pa samo ena kazen obstaja ko to naredi.
Autobahnbomber......Freude am fahren
BMW f10 535i Sapphire Black Metallic
 
Uporabniški avatar
AgitatoR
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4443
Pridružen: To jun 15, 2004 3:09 pm
Kraj: Rbn 104

Napisal/-a AgitatoR To sep 04, 2007 11:33 am

Ne vem zakaj se bunte ?
Jst tut rajši vidm da poči, kot pa da se enmu, ki se rine, me je izsilill, ... umikam nekam v bankino, robnik ali pa v drug avto. Ker zavarovalnico in policijo ne bo zanimalo komu sm se umikal, vidl bodo sam da sm podrajspv po enmu drugmu avtu al pa pojahal robnik. In potem bom na svoje stroške popravljal avto, tisti, ki me je izsilil bo pa še naprej počel to.
U ti mater kakšna kolona je danes. Še dobr, da sm taprvi.
Bencin je zakon. Probej se zadevati z dizlom. Neizvedljivo.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov