Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu To sep 04, 2007 11:36 am

AgitatoR je napisal/-a:Ne vem zakaj se bunte ?
Jst tut rajši vidm da poči, kot pa da se enmu, ki se rine, me je izsilill, ... umikam nekam v bankino, robnik ali pa v drug avto. Ker zavarovalnico in policijo ne bo zanimalo komu sm se umikal, vidl bodo sam da sm podrajspv po enmu drugmu avtu al pa pojahal robnik. In potem bom na svoje stroške popravljal avto, tisti, ki me je izsilil bo pa še naprej počel to.


Točno to. In to ni jemanje zakona v svoje roke. Samo avto je tok močnejši, da to zdrži.


Ampak očitno se nekateri bojite da boste moral dajat kupončke, pa se pritožujete.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis To sep 04, 2007 11:37 am

killah bee je napisal/-a:Naj bodo dežurni terenci... Samo kot pravim, ne bodo dolgo ;) :twisted:


LOL

bo treba kupit kak tovornjak npr. takega: pa še reaktivni pogon ima da boš ja le pobegnil čez križišče ko vidiš kakega terenca hahaha
Priponke
jet-truck1.jpg
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu To sep 04, 2007 11:37 am

killah bee je napisal/-a:Naj bodo dežurni terenci... Samo kot pravim, ne bodo dolgo ;) :twisted:


Dobr veš, kok časa sem na cesti, pa se še ni najdel junak...
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
Lumpy_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2821
Pridružen: Če sep 14, 2006 10:51 pm
Kraj: Miklavž pri Mb

Napisal/-a Lumpy_ To sep 04, 2007 11:42 am

Enga dežurnega terenca bi rabli v Mb na Teznu na Ptujski cesti, ko čez 2 polni črti vsake tolko keri obrača polkrožno al pa zapelje prek čez 2 kontra špuri na OMW pumpo :twisted: Zadnič sem moral ustavit, prešaltat v prvo ko sem se peljal iz Mb proti Ptuju, ker je pač en pametn iz črpalke zapeljal prek, pa čakal na sredini 4 pasovnice, da se sprazne pas proti mb, da bo lahko odpeljal. :evil: :shock: Flegmatik težki. Takemu bi z veseljem odneso rit. :evil:
Autobahnbomber......Freude am fahren
BMW f10 535i Sapphire Black Metallic
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis To sep 04, 2007 11:45 am

nebivedu je napisal/-a:Ampak očitno se nekateri bojite da boste moral dajat kupončke, pa se pritožujete.


dobri vozniki spremljajo promet tako za sabo kot pred sabo in lahko predvidijo kateri "k****n" bo šel čez rdečo in kateri ti bo odvzel prednost ter se sam tako ustrezno pripraviš da ne pride do trka, na koncu koncev se je le treba vprašat, ali je res potrebno da se zabijem v nekoga kljub temu da imam prav in si s tem naredim strošek? ali pa ustrezno reagiram in zabremzam in upam da ni nikomur se nič zgodilo, če se pa je že potem pa....kar je je

seveda se meni potem ko se kej takega zgodi, da mi nekdo odvzame prednost potem po glavi porajajo stvari kot so, zakaj ga nisem butnil, zakaj to in ono itd....ampak to ni vredno in si sam rečeš "še dobro da ga nisem butnil"
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a INFINITI To sep 04, 2007 11:54 am

nebivedu je napisal/-a:
AgitatoR je napisal/-a:Ne vem zakaj se bunte ?
Jst tut rajši vidm da poči, kot pa da se enmu, ki se rine, me je izsilill, ... umikam nekam v bankino, robnik ali pa v drug avto. Ker zavarovalnico in policijo ne bo zanimalo komu sm se umikal, vidl bodo sam da sm podrajspv po enmu drugmu avtu al pa pojahal robnik. In potem bom na svoje stroške popravljal avto, tisti, ki me je izsilil bo pa še naprej počel to.


Točno to. In to ni jemanje zakona v svoje roke. Samo avto je tok močnejši, da to zdrži.


Ampak očitno se nekateri bojite da boste moral dajat kupončke, pa se pritožujete.


Točno tako; najhuje je da se sam razjebeš ker is se umikal kretenu; on pa lepo odide kot da ni bilo nič.
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
Eazy-O
Uporabnik
 
Prispevkov: 1119
Pridružen: Po jun 07, 2004 11:36 am
Kraj: Somewhere Over The Rainbow...

Napisal/-a Eazy-O To sep 04, 2007 11:56 am

nejkonej je napisal/-a:a nimajo a mestih na križiščih kamere pa tiste paciente ko izsiljujejo kaznovali...


Na parih križiščih so kamere - na Prulah pa na Trnovem, bojda še na Vodovodni... Kaj več pa se ne spomnim. Snemajo pa tiste, ki prevozijo rdečo, usmerjene so pa tja ko ponavadi stojiš pred semaforjem, tako da ne pokaže nobenega izsiljevanja.
Slika
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu To sep 04, 2007 12:02 pm

adis je napisal/-a:
nebivedu je napisal/-a:Ampak očitno se nekateri bojite da boste moral dajat kupončke, pa se pritožujete.


dobri vozniki spremljajo promet tako za sabo kot pred sabo in lahko predvidijo kateri "k****n" bo šel čez rdečo in kateri ti bo odvzel prednost ter se sam tako ustrezno pripraviš da ne pride do trka, na koncu koncev se je le treba vprašat, ali je res potrebno da se zabijem v nekoga kljub temu da imam prav in si s tem naredim strošek? ali pa ustrezno reagiram in zabremzam in upam da ni nikomur se nič zgodilo, če se pa je že potem pa....kar je je

seveda se meni potem ko se kej takega zgodi, da mi nekdo odvzame prednost potem po glavi porajajo stvari kot so, zakaj ga nisem butnil, zakaj to in ono itd....ampak to ni vredno in si sam rečeš "še dobro da ga nisem butnil"


Dober voznik res lahko predvideva stvari, vendar tega, da se bo nekdo tebi v rit zaletel, ker te je spredaj nekdo izsilil in si zabremzal, ne moreš predvideti. To se je meni zgodilo kar nekajkrat. in potem te boli vrat in hrbet, ker nisi bil pripravljen na trk od zadaj.
Od takrat naprej se ne ustavljam več - raje se pripravim na trk spredaj in samo malo pohodim bremzo, da malo zmanjšam hitrost, tok da zadaj vse opozorim na oviro spredaj. Če poči, pač poči. 2X do sedaj je že počilo. Če pa nebi priletel v tega spredaj, ki se mi je nastavil, bi pa dobil spet sunek v hrbet, zaradi voznikov za menoj, ki niso imeli varnostne razdalje.

In resnično je to vsa poanta teh novih policajev - pač jim je dosti tega, da morajo biti stalno na trnih, od kje bo kdo priletel na cesto in jih izsilil ali prevozil rdečo luč - če so zakoni postavljeni, jih je treba spoštovat in rdeča luč je rdeča luč.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
eclipse_R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2889
Pridružen: Ne feb 27, 2005 12:46 am

Napisal/-a eclipse_R To sep 04, 2007 12:10 pm

v pravilnem obnašanju na cesti in kulturi vožnje je zajeto tudi to, da opaziš napake drugih in se jim poskusiš izogniti ;) ne, da se naučiš cestno prometne predpise na pamet in greš demolirat vse, ki malo odstopijo od tega. najbolj debilno se mi zdi to za kolesarje, ki vozijo po nasprotni strani ceste. najbolj da ga kr zgaziš, sej mu je prou, kaj pa krši pravila (mogoče je pa druga stran ceste dosti bolj nevarna, kaj pa veš, tukaj k jaz živim moram na odseku par km večkrat zamenjati stran ceste, če sem peš ali s kolesom, ker je na eni strani ceste meja med cesto in "ne-cesto" hiša in te že tako sabo vzame vsak, ki se pelje po cesti).

Žal pa na nekaterih cestah ne gre drugače kot da vsake toliko izsiliš in če se vsak dan pelješ po prometni cesti, kjer je velik naval tudi iz stranskih cest/ulic je edino pravilno, da se prilagodiš in vsake toliko koga spustiš, da jim potem ni treba izsiljevat. ne pa da greš v kontra in probaš nagazit vsazga, ki pač stoji že 5 minut, ker ni dobil prostora zaradi gužve..

sej se strinjam, eni so res objestni na cestah, samo povzročanje nesreč zarad tega se mi zdi skrajno primitivno pa če se držiš predpisov al pa ne. Ko boš nekoga zaradi tega, ker te je "izsilil" nagazil pa bo huje poškodovan, ali pa umrl pa upam, da boš skrajno ponosen na to, da si član "prave policije" ;)

lp
Slika
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis To sep 04, 2007 12:13 pm

@nebivedu se strinjam kar se tiče trkov zadaj itd....red je treba narest to definitivno, mogoče pa pripomore k temu tudi malo večje kazni ( OFF: bo moral še kak minister odstopiti)

am,....kot pravim, vsak bi moral okoli sebe opazovati in temu primerno reagirati, ampak sej veš "1000 ljudi 1000 čuda"

lp
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu To sep 04, 2007 12:20 pm

eclipse_R je napisal/-a:
sej se strinjam, eni so res objestni na cestah, samo povzročanje nesreč zarad tega se mi zdi skrajno primitivno pa če se držiš predpisov al pa ne. Ko boš nekoga zaradi tega, ker te je "izsilil" nagazil pa bo huje poškodovan, ali pa umrl pa upam, da boš skrajno ponosen na to, da si član "prave policije" ;)

lp


Si kdaj bil udeležen v nesreči, kjer se ti je avto brez bremzanja zaletel vate od zadaj, ker si se ti ustavil človeku, ki te je izsilil - magari bil to pešec, kolesar, motorist ali avto?

Nihče ne bo ponosen na to da je nekoga poškodoval - mogoče ste pri vas taki, tukaj nismo. Ampak enkrat malo preveri, kaka gužva je v LJ in kako se ljudje obnašajo, policija pa mirno stoji in gleda. Potem pa na ravnih površinah, kjer so široke ceste, merijo, kdo gre 53, da mu dajo kazen.
Old subarus never die, they just get faster!
 
krypton
Novinec
 
Prispevkov: 106
Pridružen: Sr jul 25, 2007 1:17 pm

Napisal/-a krypton To sep 04, 2007 12:42 pm

Mislim, da bi tudi tem mogli pojemati vozniške (prava policija).

Si predstavljate, da peljete ženo rodit, itak ste že čist gotovi pa še gužva na cesti, mudi se nenormalno, svojemu otroku želite najboljše, zato peljete čez omejitev, glih še zgrabite interval pri semaforju, tako da ste v križišču že v rdeči luči. Pol pa kar nenkrat z polnim plinom namerno zapelje vate nekdo, ki misli, da ima vedno prav in na glavi svetniški sij, z svojim terencem. Pride do nesreče otrok se zaradi šoka, ki ga doživi njegova mati, zaduši.

Kaj bi vi naredili na tem mestu, bi mu dali kupon????

Verjetno bi se zgodilo kaj drugega (tragičnega).

Ne se zajebavat z nekimi namernimi trki, avto je potencialno morilsko orodje, zato je vsak izmed nas potencialen morilec. Namerno siljenje v takšno usodo nam lahko dramatično spremeni življenje.

Kdo od vas bi se na taki vožnji peljal po omejitvah. Bodite odkriti.

Ne mudi se vedno brezveze.
 
Uporabniški avatar
slatncan
Novinec
 
Prispevkov: 179
Pridružen: Po maj 01, 2006 5:06 pm

Napisal/-a slatncan To sep 04, 2007 12:43 pm

v mariboru bi se mogl najt kaki junaki ki bi to delal, ker kaj pa ljudje po MB delajo pa ne morš vrjet.

PRIMER:2 pasa v križišču, 1 naravnost, 2 levo/desno...stojim da bom zavil levo pri rdeči, se na pasu za naravnost prižge rdeča, in recmo ene 5s za tem folk še kr vozi čez rdečo...idioti vglavnem, da ne omenim da to vidim na čisto vsakem križišču kjer stojim...

lp, slatncan
 
Uporabniški avatar
Rain
Novinec
 
Prispevkov: 389
Pridružen: Pe nov 29, 2002 11:00 pm
Kraj: Tržič

Napisal/-a Rain To sep 04, 2007 12:48 pm

nebivedu je napisal/-a:Samo avto je tok močnejši, da to zdrži.

In to je treba dokazvat z namernim zabijanjem v avte? :roll: P.izda to je se bolj debilno kot naganjanje hond med folkom na javnih prireditvah, al pa driftanje z atkovimi bmwji v petek popoldne v btc-ju med folkom.

Vsak nardi kdaj kako napako (in grem stavt da tut teh 6 redneckov ni izjema), npr. iz stranske ceste se vkljucujes v gost promet, najdes vrzel in potegnes vmes, vsak normalen voznik se ti ne bo zanalasc zakantal v rit (pa naj ma suv alpa navadn avto), ampak bo pac zmanjsal tistih 10-20kmh, in ko bos prisel na potovalno hitrost kolone bo zopet pospesil. Vcasih pac preprosto se zgodi in te kdo nenamerno izsili, okej, pac zabremzas (ce lahko), ga sam pr seb posles v picko matrno in peljes dalje, life goes on.

Sicer pa so IMHO tile vozniki suvov (teh 6 wannabe policajev) odraz tistega, kar je na nasih cestah v bistvu problem: egocentrizem in prepričanost o lastni nezmotljivosti (mi vedno vozimo prav in po predpisih!) ter netolerantnost (kr zabiu se bom, ce me bo kdo izsilil, bmk, itak mam suv!)

Nevem no, js osebno bi zlo tezko zivu s tem, ce bi brez bremzanja nabil kakega marituja s staro mamo za volanom ko bi pelala froca v vrtec samo zato, ker me je pac izsilla in bi froc npr. umru v nesrec (al pa ostal kripl) ker dvomim da me nebi zrlo ce bi mogoce froc prezivu ce bi probu bremzat in bi se posledicno zabil z manjso hitrostjo oziroma ce bi loh zadevo clo preprecu ? Pa pustmo zdj ob strani nesposobnost za voznjo nekaterih starejsih voznikov, ker nemors pol to met za izgovor (sploh pa ne za starse tistga froca) za svoj egocentrizem, sploh pa ne k zarad takih bedarij kdo nastrada. Banalen primer, ampak se prehit se loh nardi.
Slika
 
Uporabniški avatar
5cho
Novinec
 
Prispevkov: 252
Pridružen: Po nov 15, 2004 3:08 pm
Kraj: LJ

Napisal/-a 5cho To sep 04, 2007 12:56 pm

nebivedu je napisal/-a:če so zakoni postavljeni, jih je treba spoštovat in rdeča luč je rdeča luč.


podpis :tomidelej:
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu To sep 04, 2007 12:57 pm

krypton je napisal/-a:Mislim, da bi tudi tem mogli pojemati vozniške (prava policija).

Si predstavljate, da peljete ženo rodit, itak ste že čist gotovi pa še gužva na cesti, mudi se nenormalno, svojemu otroku želite najboljše, zato peljete čez omejitev, glih še zgrabite interval pri semaforju, tako da ste v križišču že v rdeči luči. Pol pa kar nenkrat z polnim plinom namerno zapelje vate nekdo, ki misli, da ima vedno prav in na glavi svetniški sij, z svojim terencem. Pride do nesreče otrok se zaradi šoka, ki ga doživi njegova mati, zaduši.

Kaj bi vi naredili na tem mestu, bi mu dali kupon????

Verjetno bi se zgodilo kaj drugega (tragičnega).

Ne se zajebavat z nekimi namernimi trki, avto je potencialno morilsko orodje, zato je vsak izmed nas potencialen morilec. Namerno siljenje v takšno usodo nam lahko dramatično spremeni življenje.

Kdo od vas bi se na taki vožnji peljal po omejitvah. Bodite odkriti.

Ne mudi se vedno brezveze.


Zato, pa imamo rešilce, da vozijo lahko hitreje in da ne upoštevajo predpisov, kadar se res mudi. Dokler pa si navaden voznik, moraš pa predpise upoštevat, pa tudi če ti žena rojeva. Poleg tega, če bi ti žena rojevala, bi tudi trobil da s tem opozoriš ostale, da je nekaj narobe - vsaj jaz bi.

Pa nekaj drugega je če loviš zadnji val, ker potem zapelješ skozi rumeno, ne pa skozi rdečo.

Poleg tega so se tile odločili, da bodo spoštovali predpise, kar pomeni, da ne bodo prinoreli v križišče skozi zeleno luč, ampak speljali normalno, kar pa tebe ne sme ovirat tudi če zapelješ čez rumeno luč - druga pesem pa je če ti zapelješ direktno čez rdečo, ko imajo takile s terenci zeleno luč in se že vozijo z njihovo hitrostjo.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a INFINITI To sep 04, 2007 1:03 pm

Sam opažam zadnje čase vedno bolj popularen šport v LJubljani. Recimo križišče: dva pasova za naravnost in eden za zavijanje levo. Pasova za naravnost imata po 10-15 avtomobilov, ampak tisti za zavijanje je prazen in seveda pride en "jebač" in se razvrsti v pas za zavijanje. Ob zeleni pa nabije gas do konca in upa da bo "vskočil" in izsilil tistega v pasu za naprej še preden se zabije v bližajoči se kos robnika nasproti.
Takemu bi z veseljem dal gas če bi bil v terencu vzporedno in ga gledal kako ali drgne po bulbarih ali pa zalizuje kandelabr ker me ni uspel izsiliti. In to brez nekega perverznega zadovoljstva ali privoščljivosti; pač sorry kolega - naslednjič tega gotovo več ne boš naredil.

Nazadnje je bile en tak jebač v črnem, kadečem se BMW serije 3 in skoraj povzročil verižno trčenje za sabo, ko je ženska v šoku ,ki jo je prestregel nabila zavoro, da se je kretenček lahko vrinil.
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
krypton
Novinec
 
Prispevkov: 106
Pridružen: Sr jul 25, 2007 1:17 pm

Napisal/-a krypton To sep 04, 2007 1:06 pm

Pol pa si dajmo vsi valuke kupit.

Dajte ga srat no, en navaden terenc, če ti gdo 70 km/h, poči v bok si trikrat mrtev.
Pleh je pleh, lahk bi gor nalimal slike čelno trčenje Patrola pa Peugeota 206, pa zaradi neetičnosti tega ne bom naredil. Bistvo vsega je v tem, da je oni v pugiju potegnil kratko oni v Patrolu pa invalidski voziček.

Nebivedu!

Ne mi zamerit, sam cesta ni video igrica, ni tipke ESC al pa "save."
Časa se ne moreš zavrtet nazaj. Ne delat tega, pol si isti kot tisti nad katerimi se tako razburjaš.
 
Uporabniški avatar
5cho
Novinec
 
Prispevkov: 252
Pridružen: Po nov 15, 2004 3:08 pm
Kraj: LJ

Napisal/-a 5cho To sep 04, 2007 1:06 pm

INFINITI je napisal/-a:Sam opažam zadnje čase vedno bolj popularen šport v LJubljani. Recimo križišče: dva pasova za naravnost in eden za zavijanje levo. Pasova za naravnost imata po 10-15 avtomobilov, ampak tisti za zavijanje je prazen in seveda pride en "jebač" in se razvrsti v pas za zavijanje. Ob zeleni pa nabije gas do konca in upa da bo "vskočil" in izsilil tistega v pasu za naprej še preden se zabije v bližajoči se kos robnika nasproti.
Takemu bi z veseljem dal gas če bi bil v terencu vzporedno in ga gledal kako ali drgne po bulbarih ali pa zalizuje kandelabr ker me ni uspel izsiliti. In to brez nekega perverznega zadovoljstva ali privoščljivosti; pač sorry kolega - naslednjič tega gotovo več ne boš naredil.

Nazadnje je bile en tak jebač v črnem, kadečem se BMW serije 3 in skoraj povzročil verižno trčenje za sabo, ko je ženska v šoku ,ki jo je prestregel nabila zavoro, da se je kretenček lahko vrinil.

Vedno več jih je, ki mislijo, da je cesta samo njihova. Prave reprezentance :)
Podpiram "pravo policijo". Tudi sam bi rad imel kdaj kak ojačan avto, ki mi ga ne bi bilo škoda ... ;)
 
Uporabniški avatar
Rain
Novinec
 
Prispevkov: 389
Pridružen: Pe nov 29, 2002 11:00 pm
Kraj: Tržič

Napisal/-a Rain To sep 04, 2007 1:08 pm

nebivedu je napisal/-a:
krypton je napisal/-a:Mislim, da bi tudi tem mogli pojemati vozniške (prava policija).

Si predstavljate, da peljete ženo rodit, itak ste že čist gotovi pa še gužva na cesti, mudi se nenormalno, svojemu otroku želite najboljše, zato peljete čez omejitev, glih še zgrabite interval pri semaforju, tako da ste v križišču že v rdeči luči. Pol pa kar nenkrat z polnim plinom namerno zapelje vate nekdo, ki misli, da ima vedno prav in na glavi svetniški sij, z svojim terencem. Pride do nesreče otrok se zaradi šoka, ki ga doživi njegova mati, zaduši.

Kaj bi vi naredili na tem mestu, bi mu dali kupon????

Verjetno bi se zgodilo kaj drugega (tragičnega).

Ne se zajebavat z nekimi namernimi trki, avto je potencialno morilsko orodje, zato je vsak izmed nas potencialen morilec. Namerno siljenje v takšno usodo nam lahko dramatično spremeni življenje.

Kdo od vas bi se na taki vožnji peljal po omejitvah. Bodite odkriti.

Ne mudi se vedno brezveze.


Zato, pa imamo rešilce, da vozijo lahko hitreje in da ne upoštevajo predpisov, kadar se res mudi. Dokler pa si navaden voznik, moraš pa predpise upoštevat, pa tudi če ti žena rojeva.

Poleg tega, če bi ti žena rojevala, bi tudi trobil da s tem opozoriš ostale, da je nekaj narobe - vsaj jaz bi.



Ti bi trobil ? Zakaj ze ? Da opozoriš da ti rojeva žena ? ravno si rekel da moraš tudi če ti rojeva žena upoštevati prometne predpise, torej bi lepo ustavil pred semaforjem z rumeno/rdeco, peljal lepo 60 (oziroma kolkor pac ze je tam omejitev) po skoraj prazni celovski, ce pa bi tako naredil pa ne vidm poante zakaj bi potem trobil... da ljudje vidijo da mas dzipa ? :roll:
Zadnjič spremenil Rain, dne To sep 04, 2007 1:13 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Slika
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov