Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2195
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a limas To dec 21, 2021 4:22 pm

Psevdo stroka podprta s tehnokratsko represijo je že zdavnaj zavozila.
Kaaj jo bo nadomestilo? Verjetno še večja psevdo stroka in večja represija. Rešitev je v stroki, ki jo ponuja 10-15% pogumnih zdravnikov, ki z izpostavljanjem v medijih tvegajo kariero, eksistenco in življenje - kot pravi dr. Zelenko. Vsem grozijo, marsikaterega pa tudi odstranijo: Dr. Andreas Noack: https://dailyexpose.uk/2021/12/07/did-g ... on-attack/

Kaj nam ti ponujaš, razen floskul, da se moramo držati ukrepov in pridno vepiti?
koliko doz cepiv bo dovolj, da se bo tole nehalo? 3,4,5,6,7...? Povej.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4356
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a Firediver To dec 21, 2021 4:33 pm

Nisem ekspert na tem področju, zato zaupam stroki.
Razvoj epidemije bo pokazal nujnost nadaljnih ukrepov. Lahko se zgodi kak preboj pri cepivih/zdravilih, lahko se zadeva naravno izzveni...ne bom pa nikoli dolžil stroke, da je zanič, če dosedanje znanje ne zadošča za trajno učinkovito rešitev.
In zato je treba z razvojem cepiv naprej, prav tako z analizo dosedanjih učinkov na populaciji po ustaljenih in priznanih postopkih.

A vi število potrebnih cepljenj povezujete z vašo domnevo o nesposobnosti stroke? Kaj pa, če bi si dovolili pomisliti, da je vzrok temu preveč trdovraten virus, ki ga z vsem znanjem sveta še niso uspeli razvozlati?
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1779
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a void To dec 21, 2021 5:09 pm

Veš kaj se bo zgodilo? Virus bo sam od sebe izzvenel, stroka in farmacevti se bo tolkli po prsih kako so cepiva rešila ta problem. V tem času bodo pa farmacevti nabrali toliko dnarja, da se bomo po epidemiji zbudili v neki pharma obscurni diktaturi. Obični smrtniki bomo pa opustošeni, novi center moči bo vleku štrene, kar bo povzročalo socialne in politične nemire, osebne svoboščine bodo samo še mrtva črna na papirju... No sej to se že neki časa.

In to je vse delo "stroke" "znanosti", samo pseudo/pokvarjene znanosti. To je velika razlika.
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2195
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a limas To dec 21, 2021 5:13 pm

Če cepivo zaradi stranskih učinkov naredi pomor med ljudmi - in to se ravnokar dogaja - potem je pametno prenehati s to prakso. Sploh, če je verjetnost preživetja preko 9,925%.
V preteklosti so pri vsakem novem cepivu ustavili kampanjo, če so zabeležili le nekaj smrtnih primerov. Zdaj pa tega ne nameravajo. To pa ni več stroka ampak psevdo stroka podprta s politično - finančnimi interesi in še kakšno agendo.
Prepoved kovid cepljenj in uzakonitev ivermectina predlagajo številni zdravniki, ki sem jih navedel v povezavah v zadnjem mesecu.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4356
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a Firediver To dec 21, 2021 5:21 pm

Farmacevti bodo vedno služili. Poskusite bojkotirati lekarne, ko boste zboleli.
Če še ne veste....osnovni namen stroke je med drugim odkrivati nova zdravila za lajšanje človeških tegob. Tudi če virus naravno izzveni, je potrebno raziskati kako in zakaj je do tega prišlo.
Mislim, da bi bilo bolje pri vas raziskati vzroke zakaj vas to tako hudo moti...
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1779
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a void To dec 21, 2021 5:36 pm

Zakaj nas to moti? Ti se zajebavaš al resno misliš?
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4356
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a Firediver To dec 21, 2021 5:49 pm

Imam občutek, da bi radi iz te epidemije naredili še revolucijo zraven.
Ne bo šlo.

Določeni sektorji so prepomembni, da bi ostali brez denarja. Zraven farmacevtskega bi zraven štel še zdravniškega, energetiko, finančni sektor.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
PsyOps
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 25
Pridružen: To sep 23, 2014 8:16 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a PsyOps To dec 21, 2021 6:09 pm

Našteti sektorji ne bodo ostali brez denarja, ampak ga bodo imeli še več.
Jaz se bojim, da tukaj "stroka" (Pfizer) opušča svoj osnovni namen. Z vsiljevanjem cepiva za katerega nihče ne sprejema odgovornosti se mi ne zdi, da bi imeli željo ali namen lajšati naše tegobe. Ne vem, morda se samo meni tako zdi.
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1779
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a void To dec 21, 2021 6:16 pm

Firediver je napisal/-a:Imam občutek, da bi radi iz te epidemije naredili še revolucijo zraven.
Ne bo šlo.

Določeni sektorji so prepomembni, da bi ostali brez denarja. Zraven farmacevtskega bi zraven štel še zdravniškega, energetiko, finančni sektor.


Ne ne, mi ne bomo naredili revolucije, naši politiki in "stroka" (pfizer) v kospiraciji bodo naredili revolucijo nad nami.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4356
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a Firediver To dec 21, 2021 6:25 pm

Vam ne zamerim, s tako preganjavico se je težko boriti proti epidemiji, ker se nimaš s čim (edino orožje pa je v rokah sovražnika, ki te preganja).
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1779
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a void To dec 21, 2021 6:50 pm

Očitno je da nimaš pojma o zgodovini, zato si tako lahkomiselen.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4356
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a Firediver To dec 21, 2021 6:53 pm

O katerem delu zgodovine točno ti misliš?
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
void
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1779
Pridružen: Sr mar 02, 2016 4:21 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a void To dec 21, 2021 7:20 pm

O izkoriščanju izrednih razmer v namene inštalacije diktature?
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4356
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a Firediver To dec 21, 2021 7:32 pm

In v katerih državah naj bi se sedaj vzpostavila diktatura? Ta vaša paranoja postaja zanimiva...
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
berlonso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: Po nov 05, 2007 9:18 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a berlonso To dec 21, 2021 8:27 pm

A se ti ne zdi da uriniraš proti vetru?
To obnašanje me spomni na tisto o šoferju, ki vozi po avtocesti in se čudi ostalim, kako da so sfalili smer (že ko smo auto forum).
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4356
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a Firediver To dec 21, 2021 9:18 pm

Fantje, super ste!
Domišljija vam dela, ali pa paranoja (kar je še slabše), da bo situacija tako slaba, da bi bila izvedljiva "kopija" ene od diktatur iz 20. stoletja.
Mogoče ste razočarani, ker vsi protesti, pa kolesarjenje, pa javne grožnje s smrtjo in pljunki proti članom sedanje vlade niso spremenili čisto nič. In zato vas daje paranoja.
Le zakaj?
Volitve so čez 4 mesece. Demokratične, ne take iz časa pravih diktatur, ko jih ni bilo ali pa so bile montirane.
V čem je problem? Da ne boste znali obkrožiti za spremembo? Da ne bo na koncu večine za spremembo?
Da bo epidemija tako eskalirala, da bo gospodarska kriza tako huda in bo premier razglasil diktaturo?

No, dejte, razpišite se o tem.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
cc09
Uporabnik
 
Prispevkov: 1122
Pridružen: So jun 22, 2013 11:03 am

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a cc09 To dec 21, 2021 11:20 pm

Strah nas je tega, da bo kmalu vseeno koga voliš, ker nam bojo itak vladali strici iz velikih korporacij. Točno tam gremo.
S tem da se bojo male države temu še lahko malo uprle, večje težje.
 
Uporabniški avatar
Godward
Uporabnik
 
Prispevkov: 1378
Pridružen: So maj 05, 2007 11:16 am

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a Godward To dec 21, 2021 11:33 pm

Dolgo sem rabo, da sem ugorovil, kdo si. Sam jebeni Trampus. Dopoldan svetovanje nemski vladi, popoldan pa malo po forumih in na 24 ur zvecer.
Renault 5 Campus 1.1/1.4 1992 - prodano
Renault Laguna 1.8 16V 2000 Fairway - prodano
Volvo S80 D5 2003 - prodano
Volvo S60 D5 2010 Summum avt.
Slika
 
Uporabniški avatar
berlonso
Uporabnik
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: Po nov 05, 2007 9:18 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a berlonso To dec 21, 2021 11:34 pm

@Firediver Hmm ene 2 strani nazaj si skakal, da ko ni argumentov se naprej meče politiko... lej ti njega prejšnji post.
Mislim da nate močno vpliva trenutno st(r)anje in te nekaj muči globoko v sebi, zato si (in tudi nam) ponavljaš določene fraze in navzven deluješ raztrešeno in arogantno. Žal ti ne znam pomagati, se pa sigurno da poiskati pomoč.
"Človek brez problema, to strašna je stvar!" pravi tvoj podpis in res je tako... trenutno deluješ, kot da problema nimaš.

@cc09 lepo da vztrajaš, samo z njim iskreno mislim, da se ne da debatirati ne o covid situaciji, sklepam da tudi ne o politiki; glede na retoriko vidim kam piha veter... in če imam prav, se tam ne da konstruktivno pogovarjati (glej samo včerajšnjo kokica interpelacijo)

PS: nisem vključen ali privrženec nobene stranke, zadnjih nekaj volitev obkrožam tiste, ki se mi zdijo manj slabša opcija... skratka sem neprilagojen zgleda, nas je pa dosti takih, kolikor se okoli pogovarjam.

Hahaha Trampuž :lol:
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4356
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Bencinski servisi - PCT

Napisal/-a Firediver Sr dec 22, 2021 5:00 am

No, zadnjih nekaj postov sem želel priti do dna kaj vas zraven epidemije tako prekleto muči.
Void-a skrbi, da nimam pojma o zgodovini. Mene je zanimalo, kateri del zgodovine naj bi se sedaj ponavljal, ker so kao podobne okoliščine. Pa še zdaleč niso.
Cc09 skrbijo zadeve, ki že obstajajo brez epidemije. Bi z bojem proti epidemiji počistili še s strici? Hja, šlo bi samo z revolucijo ( kot leta 1945), ko so v silni borbi proti prvemu sovražniku opravili še z drugim ciljem.
Je treba postaviti prioritete! Jaz se bolj posvečam boju proti epidemiji kot največjemu trenutnemu problemu, vi vidite pa vse probleme in strahove tega sveta naenkrat. Mora biti strašno biti v vaši koži.

In na koncu berlonso. Tokrat sem vrgel politiko naprej zato, ker sem sumil, da je v njej srž problema. Pa se nočete in nočete izjasniti o tem. Že to, da ste me po tem začeli žaliti in "iskati" problem v meni pove, da je zmanjkalo vaših odgovorov na moja vprašanja.

Sedaj pa z bojem proti epidemiji naprej!
Človek brez problema, to strašna je stvar!
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov