Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
PogachnyK
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 741
Pridružen: Sr maj 27, 2009 6:39 am

Re: ODNOS DO KUPCA - PORSCHE LJUBLJANA

Napisal/-a PogachnyK Sr jun 19, 2019 1:40 pm

Kakorkoli obrneš, tole je res skrajno ne fer od Porche Slovenija (a ime so kar ukradli iz Štutgarta??)

Jaz se na tvojem mestu ne bi dal, ko jih j**e... Služijo pa zgleda dobro s prodajo polizdelkov...
Če ne morejo zamenjati tistih bogih diskov... Kot da bi bili zlati.

Ne se dat...
Slika
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1789
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: ODNOS DO KUPCA - PORSCHE LJUBLJANA

Napisal/-a emozul Sr jun 19, 2019 4:42 pm

Res, pooblaščenci, vsaj večina ima gnil odnos do strank. Vrtac v Kranju in avtotehna vis Kranj, sta mi že veliko živcev požrla, pa se nimam za pikolovskega.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4158
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: ODNOS DO KUPCA - PORSCHE LJUBLJANA

Napisal/-a xxl Sr jun 19, 2019 8:55 pm

Meni tudi, za zdaj sem se raje posvetil sebi kot njim. Bom še dobro premislil, če bom še kupil kaj od VAGa v prihodnosti. Te se pa hvalijo, da jim zadovoljstvo strank največ pomeni.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4158
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: ODNOS DO KUPCA - PORSCHE LJUBLJANA

Napisal/-a xxl Če jun 20, 2019 10:08 am

Kaj si VAG misli o intelektualni ravni svojih strank, je lepo slišno v reklami Asistenca Porsche Slovenija; Rudi ! Ha ? Daj že haubo zapri, pa noter skoč !Ha ? Ja, ne vidiš, da naju že vlečejo !!! Ha? Kot kakšen retardiranec :roll:
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
Renault VG
Uporabnik
 
Prispevkov: 1519
Pridružen: Če nov 11, 2010 1:21 pm

Re: ODNOS DO KUPCA - PORSCHE LJUBLJANA

Napisal/-a Renault VG Če jun 20, 2019 12:53 pm

Jaz imam občutek, da imajo najboljši odnos do strank manjši prodajalci. Mi smo se že marsikaj zmenili znjimi, imeli zamenjane dele v podaljšani garanciji v manj kot 24 urah in podobno. Je pa res da smo tudi redna stranka, od nakupa do servisiranja.
 
Uporabniški avatar
yashica
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2362
Pridružen: Pe mar 23, 2012 1:45 pm

Re: ODNOS DO KUPCA - PORSCHE LJUBLJANA

Napisal/-a yashica Če jun 20, 2019 3:12 pm

xxl je napisal/-a:Meni tudi, za zdaj sem se raje posvetil sebi kot njim. Bom še dobro premislil, če bom še kupil kaj od VAGa v prihodnosti. Te se pa hvalijo, da jim zadovoljstvo strank največ pomeni.


Kakšne težave z avtom imaš?
1992 Fiat Uno 60 SX
1988 Peugeot 205 1.1 GR - Starodobnik
1991 Citroen ZX 1,6i Aura
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4158
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: ODNOS DO KUPCA - PORSCHE LJUBLJANA

Napisal/-a xxl Če jun 20, 2019 5:12 pm

Cukanje hladnega motorja (1,5 TSI, manual), grobo speljevanje v prvi prestavi, med voznimi programi ne občutiš prav nobene razlike, občasen ropot spredaj desno na sovoznikovi strani (po par tisoč km, potem utihne, pa spet začne...). Zamenjali so amortizer, pa ni nič boljše. Odgovori so milo rečeno, smešni, oziroma nesramni, na fin način napisano ; predobro nam gre, da se bi ubadali z vami, izguba stranke nas ne bo prizadela, saj imamo dovolj naivnih strank.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
motom
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 555
Pridružen: Po jan 04, 2016 5:04 pm

Re: ODNOS DO KUPCA - PORSCHE LJUBLJANA

Napisal/-a motom Če jun 20, 2019 7:35 pm

To je od nekdaj. Zamenjajo le, če jim s prstom konkretno pokažeš napako in še dokažeš. Npr. Po mojih izkušnjah, luft v podvozju, ropot sklopke, nastavitev stekanja, ropot turbine. Ker so ovce, mene vidijo le na 1.servisu in nikoli več.
Sicer je tko povsod. Npr. moto Honda. En kup dokazovanja da so menjali benz pumpo.
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: ODNOS DO KUPCA - PORSCHE LJUBLJANA

Napisal/-a maniaxxx Če jun 20, 2019 9:30 pm

xxl je napisal/-a:Cukanje hladnega motorja (1,5 TSI, manual), grobo speljevanje v prvi prestavi, med voznimi programi ne občutiš prav nobene razlike, občasen ropot spredaj desno na sovoznikovi strani (po par tisoč km, potem utihne, pa spet začne...). Zamenjali so amortizer, pa ni nič boljše. Odgovori so milo rečeno, smešni, oziroma nesramni, na fin način napisano ; predobro nam gre, da se bi ubadali z vami, izguba stranke nas ne bo prizadela, saj imamo dovolj naivnih strank.


Stanje tehnike pač, njihova mantra je to, pomoje more vsak tam 1000x napisat ta stavek vsak dan :lol:



xxl je napisal/-a:Kaj si VAG misli o intelektualni ravni svojih strank, je lepo slišno v reklami Asistenca Porsche Slovenija; Rudi ! Ha ? Daj že haubo zapri, pa noter skoč !Ha ? Ja, ne vidiš, da naju že vlečejo !!! Ha? Kot kakšen retardiranec :roll:


Ja reklamo so prilagodili večini njihovih strank...
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
LaMike
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1585
Pridružen: Po feb 25, 2008 5:59 pm
Kraj: Maribor

Re: ODNOS DO KUPCA - PORSCHE LJUBLJANA

Napisal/-a LaMike Pe jun 21, 2019 8:10 am

xxl je napisal/-a:Cukanje hladnega motorja (1,5 TSI, manual), grobo speljevanje v prvi prestavi, med voznimi programi ne občutiš prav nobene razlike, občasen ropot spredaj desno na sovoznikovi strani (po par tisoč km, potem utihne, pa spet začne...). Zamenjali so amortizer, pa ni nič boljše. Odgovori so milo rečeno, smešni, oziroma nesramni, na fin način napisano ; predobro nam gre, da se bi ubadali z vami, izguba stranke nas ne bo prizadela, saj imamo dovolj naivnih strank.


Za cukanje 1.5 tsi motorja je v izdelavi posodobitev programske opreme, ki cukanje odpravi. Za nekatere tipe motorja je že na voljo. ;)
"this is so euro its asian" by Sam B.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: ODNOS DO KUPCA - PORSCHE LJUBLJANA

Napisal/-a Firediver Pe jun 21, 2019 8:23 am

Zakaj karkoli popravljati, če pa ni nič narobe s tem njihovim stanjem tehnike?

Me je oče vedno učil, da ne diraj, če ni pokvarjeno...
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4158
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: ODNOS DO KUPCA - PORSCHE LJUBLJANA

Napisal/-a xxl Pe jun 21, 2019 9:16 am

Kmalu bo leto star, pa še nič od te posodobitve. Za grobo speljevanje, so mi napisali, da dodam več plina. :roll: :twisted:
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: ODNOS DO KUPCA - PORSCHE LJUBLJANA

Napisal/-a Firediver Pe jun 21, 2019 9:37 am

Tole bi morali novo temo v Zabavnem kotičku odpreti, pa da se take strokovne napotke pribeleži. Obvezno zraven podatke od serviserja, model vozila/motorja in kaj je bilo na vozilu narobe.
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: ODNOS DO KUPCA - PORSCHE LJUBLJANA

Napisal/-a Fnatic Pe jun 21, 2019 11:30 am

@Firedriver
+1
Ba-dum tssssssss =P
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4158
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: ODNOS DO KUPCA - PORSCHE LJUBLJANA

Napisal/-a xxl Pe jun 21, 2019 3:29 pm

Potem pa vidim ta isti motor v ostalih iz koncerna (Q3, Golf, Scala...) .Tam pa nimajo isti problem s cukanjem in speljevanjem? Zakaj tukaj je in ga ne znajo odpraviti?
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1584
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: ODNOS DO KUPCA - PORSCHE LJUBLJANA

Napisal/-a srcnik Pe jun 21, 2019 3:41 pm

Verjetno imajo enakega dobavitelja kake komponente, kot Renault za 1.2 TCe, kjer so nekateri brez problema, drugim so že pa pol motorja menjal, pa še vedno ni ok. Oz rečejo, tankaj 100ko, pa na molu :)
 
Alexx75
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 19
Pridružen: Ne maj 05, 2019 6:39 pm

Re: ODNOS DO KUPCA - PORSCHE LJUBLJANA

Napisal/-a Alexx75 Pe jun 21, 2019 6:02 pm

Moram priznati, praksa plačevanja vnaprej za avto, ki ga ne vidiš in nimaš pojma kakšen bo, mi je nova. Zakaj bi jaz financiral avtohišo za leto vnaprej? Za avto, ki je lahko v kakšnemkoli stanju. Pa četudi ga nato ne vzameš, kako je z vračilom kupnine? Obresti ti seveda ne bodo priznali in tako zgubiš denar. Zakaj nisi raje vzel potem nek testni avto, katerega stanje lahko takoj preveriš in tudi takoj odpelješ? Lepo si naiven, bi rekel. Nateg... so te kot cicibana zdaj te bodo pa še na suho in nasvidenje. Šola za prihodnost -daš denar, ko odpelješ avto, ki ga pregledaš in ugotoviš da stanje ustreza višini denarja, ki ga izročiš.
 
cc09
Uporabnik
 
Prispevkov: 1094
Pridružen: So jun 22, 2013 11:03 am

Re: ODNOS DO KUPCA - PORSCHE LJUBLJANA

Napisal/-a cc09 So jun 22, 2019 6:47 am

Ne samo, da jih brezobrestno financiraš, če ne vzameš avta, ampak imaš čez pol leta spet isti problem, na novega moraš spet čakat pol leta.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 32 gostov