Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
favorites
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 65
Pridružen: Če nov 19, 2009 8:08 pm

nosilec koles VOLVO V60 2012

Napisal/-a favorites Če jan 23, 2020 2:23 pm

Pozdravljeni,

Potreboval bi nosilec za kolesa, ima mogoče kdo s katerim dobre izkušnje. problem je da nimam ne kljuke ne prtljažnika. Najraje bi imel kaj tistega ko ga samo namontiraš zadej na avto. Nekako tako kot je THULE FREEWAY 968. Za njega piše da kao z mojim avtom ni kompatibilen. Se moram enkrat zapeljat do najbližjega prodajalca in preizkusiti.

Če ima mogoče kdo tak avto in ima kakšen podoben nosilec se priporočam če sporoči za katerega gre.

V nasprotnem primeru bom montiral kljuko ali pa strešne nosilce.

Hvala
 
Uporabniški avatar
jack86
Uporabnik
 
Prispevkov: 1265
Pridružen: Ne feb 24, 2008 8:01 pm
Kraj: Dolenjska

Re: nosilec koles VOLVO V60 2012

Napisal/-a jack86 Pe jan 24, 2020 9:47 am

favorites je napisal/-a:Pozdravljeni,

...

V nasprotnem primeru bom montiral kljuko...

Hvala



Če nimaš finančne omejitve je to najboljša rešitev. Jaz jih zaenkrat na strehi vozim, a jih bom kmalu prestavil na kljuko.
Brat je imel na bmw 1 freeway 968, pa ni bil najbolj zadovoljen in ga je na koncu "šenkal". Ne vem pa kaj ga je tako motilo...
 
favorites
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 65
Pridružen: Če nov 19, 2009 8:08 pm

Re: nosilec koles VOLVO V60 2012

Napisal/-a favorites Pe jan 24, 2020 1:02 pm

Na strehi mi ni všeč ker če imam kolesa gor mi piska od koles če se malo hitreje pelješ, če pa nimaš koles se pa prtljažnik sliši :D. Je pa uporaben prtljažnik za kako trugo.
Tako da če ne bom dobil kakega vredu nosilca bom verjetno res kljuko montiral. Je kr strošek kljuka + nosilec za kolesa na kljuki (mislim da so te najdražji). Se pa po moje bolje pelje kot na strehi.

Hvala
Grega
 
Uporabniški avatar
format
Novinec
 
Prispevkov: 375
Pridružen: Po jan 09, 2017 7:16 pm

Re: nosilec koles VOLVO V60 2012

Napisal/-a format Pe jan 24, 2020 8:53 pm

Tudi jaz sem na avto montiral kljuko za prevoz koles. Kupil sem tudi nosilec koles in strošek res ni mali (kljuka in nosilec), vendar je montaža koles na prtljažnik dokaj enostavna ter koles ni potrebno dvigovati visoko. Poraba goriva je približno 1 liter večja od vožnje brez koles.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov