Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Ključ17
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 25
Pridružen: Po apr 04, 2022 5:55 pm

Boljši varnostni trikotnik

Napisal/-a Ključ17 Ne sep 25, 2022 5:52 pm

Ali mogoče kdo ve, kje v SI (najraje v spletni trgovini, ker se ne bi ravno vozil na drug konec države) se da dobiti malo boljši varnostni trikotnik?

Povsod prodajajo tiste osnovne za par evrov, ki imajo notranjo oranžno obrobo iz polivinila in so tako krhki, da se zlomijo že, če jih grdo pogledaš.

V enem avtu imam boljšega, robustnega, ima ornk železne noge, njegova škatla je ene 3x večja od teh plastik-fantastik s polivinil folijo. Imam ga že več kot 15 let, ne spomnim se več, kje je bil kupljen. Večkrat ga postavim, kadar kosim ali obrezujem ob cesti in se v vsem tem času še ni polomil.

Zadnjič sem prvič vzel plastik-fantastik iz drugega avta in se je takoj odlomila plastika pri eni od nogic.

V slovenskih spletnih štacunah (tudi z avtodeli) najdem samo te cenene. Na Amazonu imajo tudi boljše, robustne, ampak ne bi dajal še 12€ za poštnino zraven. Bi raje vzel kje v SI, če se seveda dobijo. Jih je kdo kje videl?
 
 
Ključ17
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 25
Pridružen: Po apr 04, 2022 5:55 pm

Re: Boljši varnostni trikotnik

Napisal/-a Ključ17 Ne sep 25, 2022 6:50 pm

Hvala, preverim pri prvih. Tiste na bolhi sem našel, ampak nihče ni iz mojega konca.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov