Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
Medicius
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 49
Pridružen: Če avg 27, 2009 10:22 am
Kraj: Murska Sobota

Re: Parkirani butci - [brez komentiranja le SLIKE]

Napisal/-a Medicius Po jul 11, 2011 7:10 pm

Če bi jih vse slikal, bi mi zmanjkalo mesta na SD kartici, me je pa prav posebej presenetila gospa/gospodična (okrog 30 let), ki se je zraven vsaj 10 prostih parkirnih mest (oddaljenih manj, kot 50m) zraven pekarne Mura, ki jo je obiskala, parkirala na naslednji način:
Parkiranje.jpg
Parkiranje pred pekarno Mura
Življenje je zastavljanje ciljev. Kdor jih nima, ne živi.
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: Parkirani butci - [brez komentiranja le SLIKE]

Napisal/-a _furby_ To jul 19, 2011 10:48 am

malo slabsa slika...telefon, ponoci oops
ampak bistvo se vidi.

5 avtov na sliki, niti en pravilno parkiran (od 5ih pa seveda 3je BMW-ji)
Priponke
Fotografija0141.jpg
turbo inside
 
Uporabniški avatar
Martiny
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 65
Pridružen: Pe okt 23, 2009 3:38 pm
Kraj: Koper

Re: Parkirani butci - [brez komentiranja le SLIKE]

Napisal/-a Martiny Če avg 04, 2011 10:05 am

Slika
Don't drive faster than your guardian angel can fly.
 
karman
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 94
Pridružen: So maj 22, 2004 2:35 pm

Re: Parkirani butci - [brez komentiranja le SLIKE]

Napisal/-a karman Pe avg 05, 2011 9:32 am

4.8.2011 Hofer Celovška, Ljubljana. Samooklicani frajer ne zna parkirati na označemem parkirnem mestu. On mora parkirati tik pred vhodom v trgovino. LJ*FF-161
Priponke
Hofer.JPG
 
Uporabniški avatar
reber
Uporabnik
 
Prispevkov: 836
Pridružen: Pe maj 16, 2003 12:12 pm
Kraj: Bled

Re: Parkirani butci - [brez komentiranja le SLIKE]

Napisal/-a reber Ne avg 14, 2011 1:51 pm

Lesce 05.07.2011 ob 9:37 uri, parkirišče pri Mercator-ju in Merkur-ju, vzhodni del, kjer je večinoma dovolj prostora.

Ravno bašem nakupljeno iz trgovine, pripelje tip z neko žensko, imata psa, ki sta ga očitno pripeljala na sprehod na bližnji travnik... in jaz ne bi bil jaz z mojim dolgim jezikom, če ne bi modelu rekel, da tako parkiranje pa ja ne bo v redu, da bi lahko parkiral v sredino parkirnega boksa in ne počez čez dva boksa... nakar model vzkipi in zateži: "kwa pa te briga koko jest parkiram, zase se brigej..." sledilo je še nekaj sočnih, potem se je oglasila še njegova ženska in me ožigosala, da sem za "v Begne", če sem nor pa take... no ja, res imam dolg jezik, ampak zaradi tega še nisem za v Begne in ker na tako lajanje z veseljem odgovorim izzivalno, zato sem avto slikal s telefonom in rekel, da gre tole na forum parkiranih butcev... model je totalno P0P!ZD!L, grozeče pristopil in zahteval, naj mu dam fotoaparat... odgovoril sem: "ja, fotoaparata pa žal nimam s seboj, ker bi s tem naredil boljšo sliko" :P ... potem je zahteval telefon... odgovoril sem: "neznancem pa telefona ne dajem v roke..." po nekaj grožnjah sem mu povedal, da takoj naslednji trenutek, ko me bo udaril, lahko pričakuje mojo odločno obrambo in da se bojim, da bom prekoračil dovoljeno stopnjo obrambe. Model slika moj avto, nakar mu povem, da naj ga slika z več različnih kotov, da bo po slikah natančno videl, kako se lepo parkira v sredino parkirnega boksa. In še za konec, da sem modela še malo razdražil, sem mu dejal: " a zdaj boš pa še psa peljal srat na tuj travnik?" in seveda je tudi na to odgovoril: "kwa pa te to briga, saj ni tvoj travnik"

Joj, kako sovražim modele, ki ne znajo, oziroma nočejo pravilno parkirat, sovražim tudi lastnike psov, ki vodijo pse srat na tuje travnike :!: :evil:

In še obvestilo modelu, če bo videl tole sliko objavljeno tukaj: tvoje podatke že imam, seveda jih ne bom objavil tukaj, če ne bo potrebno, ampak v primeru kakšnih prask ali poškodb na mojem oziroma ženinem avtomobilu, pridem osebno na obisk in pogovor na 4 oči ... da pa ne boš mene iskal preko registrske številke, ker je avto napisan na ženo, ti lahko povem, da moj naslov na internetu najdeš v nekaj sekundah, če v iskalnik napišeš moj vzdevek :P da ti olajšam iskanje, če bi si to zaželel. Mimogrede, na grožnje odgovorim ostro, na napad pa še toliko bolj.
Priponke
DSC00043.JPG
www.reber.si - www.elektron.si - www.pastir.info
 
Uporabniški avatar
ChuckNorris
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 740
Pridružen: Po jul 20, 2009 1:49 pm
Kraj: Maribor
 
Uporabniški avatar
Tomas666
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 768
Pridružen: Po jun 04, 2007 8:53 am
Kraj: Novo mesto

Re: Parkirani butci - [brez komentiranja le SLIKE]

Napisal/-a Tomas666 Če avg 18, 2011 1:18 pm

Parking pred hedero v NM:

Slika

tam na desni strani,za vogalom stavbe je uvoz iz ceste na parkirišče,kjer je fina LJ-rit ( se opravičujem vsem ljubljančanom) parkirala direkt za vogalom in direkt zravn prehoda za pešce... a parkirišče okol mojega avta povsem prazno... Taki mentalni invalidi me pa res pogrejejo.... :/:o:/
Slika
 
Jerry007
Novinec
 
Prispevkov: 306
Pridružen: Če sep 30, 2010 11:59 am

Re: Parkirani butci - [brez komentiranja le SLIKE]

Napisal/-a Jerry007 Ne avg 21, 2011 2:07 pm

Očitno je bil lastnik BMWja zelo lačen in pustil avto pred picerijo takole:
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
berry
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Sr avg 17, 2011 8:10 pm

Re: Parkirani butci - [brez komentiranja le SLIKE]

Napisal/-a berry Pe avg 26, 2011 12:54 am

Slika
Slika
 
GMW
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 30
Pridružen: Sr nov 17, 2010 9:32 pm

Re: Parkirani butci - [brez komentiranja le SLIKE]

Napisal/-a GMW Če sep 01, 2011 9:52 pm

Parkirišče za Vele (tuš) v Domžalah. En star čičo se je parkiru k da ni nč pa šel v trgovino. :evil:
Ne more se zgovarjat da ni placa ker sm ga vidu ko je šel ven in je mel 5metrou stran prazen boks. :x

Slika
 
hartge
Novinec
 
Prispevkov: 256
Pridružen: Po okt 23, 2006 9:31 pm

Re: Parkirani butci - [brez komentiranja le SLIKE]

Napisal/-a hartge Ne sep 11, 2011 9:15 pm

Pred trgovinskim centrom Supernova v Kopru, parkiral kar cez 7 parkirnih mest....


Slika
Decapotabile
 
Uporabniški avatar
egster
Novinec
 
Prispevkov: 166
Pridružen: To dec 25, 2007 5:55 pm

Re: Parkirani butci - [brez komentiranja le SLIKE]

Napisal/-a egster Po sep 12, 2011 11:12 am

Slika
BMW 530d M E60
Audi A4 Cabrio 3.0 quattro
 
Uporabniški avatar
MaLiNoVc
Novinec
 
Prispevkov: 266
Pridružen: Po jan 12, 2009 5:48 pm

Re: Parkirani butci - [brez komentiranja le SLIKE]

Napisal/-a MaLiNoVc Pe sep 16, 2011 5:25 pm

Sami biseri !!!

Slika

Slika

Slika

Slika
 
Jerry007
Novinec
 
Prispevkov: 306
Pridružen: Če sep 30, 2010 11:59 am
 
Uporabniški avatar
Gregson007
Novinec
 
Prispevkov: 138
Pridružen: Ne mar 22, 2009 9:07 am
Kraj: LJ.

Re: Parkirani butci - [brez komentiranja le SLIKE]

Napisal/-a Gregson007 Ne nov 06, 2011 8:06 pm

Slika
invalid v glavi, itaq pa takim je vse dovoljeno, dokler ...... mu avta kje ne odnese vozilo Snage, ko pusti pol riti zunaj
Alfa Romeo 156 Jtd-mjet Sw l.2004 & 146 1.4 Ts 16v l.2000
 
Uporabniški avatar
sonic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2393
Pridružen: To okt 14, 2003 9:26 am
Kraj: Ljubljana

Re: Parkirani butci - [brez komentiranja le SLIKE]

Napisal/-a sonic To nov 08, 2011 9:26 am

reber je napisal/-a:Lesce 05.07.2011 ob 9:37 uri, parkirišče pri Mercator-ju in Merkur-ju, vzhodni del, kjer je večinoma dovolj prostora... Ravno bašem nakupljeno iz trgovine, pripelje tip z neko žensko, imata psa, ki sta ga očitno pripeljala na sprehod na bližnji travnik... in jaz ne bi bil jaz z mojim dolgim jezikom, če ne bi modelu rekel, da tako parkiranje pa ja ne bo v redu, da bi lahko parkiral v sredino parkirnega boksa in ne počez čez dva boksa... ......
(ostalo besedilo sem v citatu brisal samo zaradi prostora)

Moj komentar na tvojo zgodbo: saj ne da bi samo branil onega modela, ampak po eni strani ima skoraj prav ko ti je rekel da se brigaj zase. Res je parkiral čez dve mesti, ampak ne vem ali je to (v tem konkretnem primeru) res tako blazno pomembno in grozno če je vse naokoli itak totalno prazno, kar si že sam povedal in se vidi tudi iz tvoje fotke.
Res je tudi da je k****n če pelje psa svinjat na tuj travnik, ampak prvič tudi to ni tvoja stvar če ni tvoj travnik (ti je v bistvu čisto prav rekel), drugič pa tudi ne veš pravzaprav če se bo pes res tam usral (in ali bo morda celo pospravil za njim, čeprav najbrž bolj malo verjetno, ampak vseeno).

V glavnem, jaz bi rekel da iščeš težave in najedaš ljudem brez prave potrebe, ko nikogar zares ne ogrožajo in predvsem tebi nič nočejo.
Če bi rad s svojim teženjem naredil kaj koristnega, pojdi raje npr. v center Ljubljane na peš cono okoli Prešerca pa nadiraj arogantne kolesarje ki tam norijo in dejansko ogrožajo pešce, posebej otroke in starejše.
Zadnjič spremenil sonic, dne To nov 08, 2011 9:57 am, skupaj popravljeno 2 krat.
1997 Chevrolet Tahoe LT 5.7 V8
2010 VW Touran 1.4 TSI DSG

"Everything in life is somewhere else, and you get there in a car." (E. B. White)
 
Uporabniški avatar
crxdelsol
aka Technologic aka dejcc
 
Prispevkov: 2330
Pridružen: Ne okt 17, 2010 10:13 pm

Re: Parkirani butci - [brez komentiranja le SLIKE]

Napisal/-a crxdelsol To nov 08, 2011 9:35 am

Eni res mislite da ste vi samoklicani prekrškovni organ.
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5034
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: Parkirani butci - [brez komentiranja le SLIKE]

Napisal/-a sašo5 To nov 08, 2011 11:47 am

Slika
tudi sam parkiram vedno in povsod tako :!: :!: :!: :arrow: v izogib dejanskim parkirnim butcem, ki delajo praske in jamice na vratih drugih vozil, kot npr tale bolestnik v Fordu, pa čeprav je parkiran "pravilno" je zame D E B I L
Slika

možno, da je Toyota parkirala tako kot je, zaradi vozila, ki je stalo na njeni desni...

Poanta vsega je, da so park. boksi še vedno na normativih iz leta 1970, kakšne širine avti so se takrat vozili, mislim, da je jasno. Zgornja slika to lepo tudi prikazuje, tudi na levi strani Forda je cca 30-35 cm prostora do drugega vozila in "trk" z vrati v vrata je neizogiben...
 
Uporabniški avatar
crxdelsol
aka Technologic aka dejcc
 
Prispevkov: 2330
Pridružen: Ne okt 17, 2010 10:13 pm

Re: Parkirani butci - [brez komentiranja le SLIKE]

Napisal/-a crxdelsol To nov 08, 2011 3:08 pm

Mah to še nič ni. Starček je obračal pa mu ni šlo z prikolico, jo je odklopil in pozabil nanjo...čez 15-20min se je vrnil ponjo. Škoda da je slaba slika:
Slika

Mene ne moti če so avti parkirani povprek, razen če ni prostora je malo nerodno, drugače pa nimam nič proti zaradi zgoraj opisanega razloga.
 
Uporabniški avatar
Mr.G.
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 62
Pridružen: Ne jul 29, 2007 7:22 am

Re: Parkirani butci - [brez komentiranja le SLIKE]

Napisal/-a Mr.G. Ne nov 13, 2011 7:54 pm

šinki² je napisal/-a:Evo, danes ko mislim da bom vsaj en dan mal prej iz šihta, se ti najde en b**** z audijem in te lepo zaparkira.
Slika
Na sliki se niti ne vidi preveč, da je med auditom in subarujem le slab meter placa. Neki časa čakam, ko zvem da asltnik živi bajti čez cesto. Mu pozvonim in ga prosim če bi lako umaknu avto. Že takrat pač začne drsat da je utrujen ker je ravno iz šihta pršu. Čez enih 5 minut le pride, seveda ponosno kot paradni konj.
Mu pač čist u umirjenemu tonu rečem če se tako parkira. In tip totalno znori, mi j...e vse po spisku kar si je pač le lahko spomnu, pa neki da sem lahko srečen da nima kakšnga prjatla s sabo pa da je preveč utrujen da bi se dajal z mano, pa se mi pači kot pet letni otrok... Jao.
Od začetka sem mu jih še povedal en par nazaj, pol sm ga pa sam še mal čudno gledal in čakal da se umiri.

No, pa še ena cvetka, u času ko sem čakal na ponosnega lastnika 15 let starega audija, južnjaškega porekla.

Slika
Pedeset metrov naprej je avtobusna postaja, in mim tega golfa ni govora da se prerineš z avtobusom.


Haaaa,haaaa....Idarje!!!!!

Tam bi blu triba nekej nastavt.....ampak, tu je sam muoje skromnu mnejne!!!
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 103 gostov