Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
golf11
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: Pe maj 17, 2002 12:08 pm
Kraj: Maribor

vw oldtimer klub

Napisal/-a golf11 Pe maj 17, 2002 12:19 pm

Halo!
Ve mogoce kdo kje je v Mariboru oz. bliznji okolici omenjen klub?
Pa se nekaj imam golfa 1, ki bo pravkar dopolnil 25let pa sem slisal, da lahko dobis neke popuste pri registraciji:) Ce kdo kaj ve...
Lp!
lp
 
iKst
Uporabnik
 
Prispevkov: 1047
Pridružen: To apr 23, 2002 2:33 pm

Re: vw oldtimer klub

Napisal/-a iKst Pe maj 17, 2002 1:10 pm

jaz vem samo da das le 10% normalne cene za reg. Ampak mors pa met certifikat.
 
johan
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Ne maj 26, 2002 8:43 pm

Re: vw oldtimer klub

Napisal/-a johan Ne maj 26, 2002 9:13 pm

Pri Mariborski zavarovanici res plačaš samo 10% zavarovalne osnove, če imaš certifikat. Tega pridobiš na SVAZ. Sedež zveze je na Vranskem ( muzej motociklov). Če pa imaš vozilo predelano z neoriginalnimi deli, pa iz te moke ne bo kruha. Potem pa se včlani v najbližji klub oldtimerjev. S potrdilom o članstvu ti bodo na Marib. zav. priznali 50% popusta na tvojo bonifikacijo. V obeh primerih pa moraš imeti še eno redno registrirano vozilo na svoje ime.

LP johan
 
Uporabniški avatar
golf11
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: Pe maj 17, 2002 12:08 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: vw oldtimer klub

Napisal/-a golf11 Ne maj 26, 2002 9:38 pm

johan pravi:
Pri Mariborski zavarovanici res plačaš samo 10% zavarovalne osnove, če imaš certifikat. Tega pridobiš na SVAZ. Sedež zveze je na Vranskem ( muzej motociklov). Če pa imaš vozilo predelano z neoriginalnimi deli, pa iz te moke ne bo kruha. Potem pa se včlani v najbližji klub oldtimerjev. S potrdilom o članstvu ti bodo na Marib. zav. priznali 50% popusta na tvojo bonifikacijo. V obeh primerih pa moraš imeti še eno redno registrirano vozilo na svoje ime.

LP johan



Hvala za info. :)

Lp,
Jernej
lp
 
KICO
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Pe jun 07, 2002 3:58 pm

Re: vw oldtimer klub

Napisal/-a KICO So jun 08, 2002 11:11 am

Ce hoces met popusta pri zavarovalnici mora biti avto vsa 30let star.jst sem dubu 70% popusta od zavarovalnice in še nekaj od cluba ,tako da meje prišlo za MERCEDESA 220d .68letnik 17000sit.
KIČO
 
Uporabniški avatar
golf11
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: Pe maj 17, 2002 12:08 pm
Kraj: Maribor

Re: vw oldtimer klub

Napisal/-a golf11 So jun 08, 2002 4:31 pm

Sem dobil info. od zava. Maribor, da je dovolj, ce je avto star 25 let. V tem primeru ti nudijo 50% popusta ob pogoju, da imas reg. se enovozilo za vsakdanjo uporabo....:)
lp
 
ToniTic
Novinec
 
Prispevkov: 344
Pridružen: So maj 25, 2002 8:28 am
Kraj: Maribor

Re: vw oldtimer klub

Napisal/-a ToniTic Sr jun 12, 2002 4:04 pm

Pazi!
Nimajo pri vseh veteran klubih radi takšnih oldtajmerjev kot je na primer golf, katra..., razen če ni res zelo redek primerek. Oldtajmer klubi se takih otepajo, ker menijo, da taki avti ogrožajo njihove ugodnosti, ki so si jih priborili pri zavarovalnici. Oldtajmerji so namreč mišljeni bolj za kakšne relije veteranov pa srečanja ipd., ne pa za vsak dan na cesto.

Ej, pa da ne bo kdo mislu, da je to na mojem zelniku zraslo. Sem samo slišal od enega predsednika enega kluba.
 
ToniTic
Novinec
 
Prispevkov: 344
Pridružen: So maj 25, 2002 8:28 am
Kraj: Maribor

Re: vw oldtimer klub

Napisal/-a ToniTic Sr jun 12, 2002 4:05 pm

Še nekaj bi vprašal mimogrede: A ve kdo za kakšen originalen volan za hrošča?
Hvala!
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: DePalmo in 137 gostov