Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
vladek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 706
Pridružen: Če feb 14, 2002 10:20 am

Re: Hitri in drzni v Kamniku!

Napisal/-a vladek Če jun 13, 2002 5:21 am

grist: velja zate pa mogoce se za koga tukej - chill.
Slika
 
Clementino
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 82
Pridružen: Sr feb 06, 2002 5:28 pm

Re: Hitri in drzni v Kamniku!

Napisal/-a Clementino Če jun 13, 2002 7:34 am

Kdo pa žali S6 oziroma S4? a ste si sploh dobro prebrali mojo izjavo? Pravim da so lepi avtomobili, ampak meni srce začne biti pri kraljicah ovinkastih cest (to pa vsekakor so cestne specialke). Pa zdaj ste kar nalepem vsi pametni ratali. Če smo se zmenili se ne bomo pljuvali z nekimi pedrcki. Pa tist ki je reku da sem z policaji zmenjen se je hudo zmotil, ker sem jaz to samo slišal od zelo dobrega vira, menil se pa z njimi nisem ker jih tudi sam ne maram preveč.
Me pa prav zanima če bo polovica tistih ki govori z kakšnimi avtomobili je prišla dejansko z takimi tud prišla! Za Mariborčane verjamem da pridejo, ker so oni dejansko bolj carji od Kamničanov, ker majo zadevo bolje organizirano in še boljše makine majo za moje pojme (sem si ogledal tud že njihovo dirkanje in so bli zlo prijazni do mene).
Kar je dobro ni slabo!
 
Clementino
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 82
Pridružen: Sr feb 06, 2002 5:28 pm

Re: Hitri in drzni v Kamniku!

Napisal/-a Clementino Če jun 13, 2002 7:42 am

Aja pa še za tistega, ki me je hotel nekaj zgodovino dirkanja učit. Ne se trudit, ker me lahko samo kaj vprašaš verjemi. Vem da so bili dolgo časa Audiji legende. Pomisli pa katera firma je bla najboljši car vseh časov pa so jih na koncu finance pokopale. Lancia! Najprej z svojim Stratosom in kasneje z svojo Delto Integrale. Še danes po Rallyjih po vsem svetu dela hudo konkurenco, čeprav je avto star že čez deset let. Čudno se mi zdi da ni od vas pametnjakovičev kdo že najmanj prvak v nacionalnem pokalu ker ste tko pametni. Še vsak ki ima kakršnokoli povezavo z resnim dirkanjem in ga poznam se je strinjal z mano in povedal da ste navadni otroci.
Aja če ta forum slučajno bere LordFebo od revije Joker naj se mi oglasi! Res bi rad videl tvojo Integralko če jo še imaš. Mislim, da bi midva znala rečt kako pametno na temo dirkanja in res dobrih avtomobilov.
Kar je dobro ni slabo!
 
Clementino
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 82
Pridružen: Sr feb 06, 2002 5:28 pm

Re: Hitri in drzni v Kamniku!

Napisal/-a Clementino Če jun 13, 2002 7:47 am

Grist in Colin, res sta začela mal prehude izjave dajat. Dozdaj smo se lahko normalno pogovarjali!
Kar je dobro ni slabo!
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Hitri in drzni v Kamniku!

Napisal/-a Sale Če jun 13, 2002 8:20 am

Fantje (Shark,Colin, Grist), zdej sta me pa razočaral, če sta prebral vse poste v tem topicu ste lohk vidl, da nas je kr ene par pozival k temu, da ne bi ta debata padla na nivo enga pljuvanja pa podjebavanja. Vseh drugih komentarjev se bom vzdržal in mi ja ful žal ampak zame je ta debata zaključena (če bi blo v moji moči bi ta topic v momentu zbrisu). Not fun anymore. :( :( :( :( :( :(

BTW...Lohk bi se kej od Gregca pa od Sevena naučil, k sta stvar čist kulturno furala, vsaj za moje pojme.

P.S. Ja LordFebo ma res Lancio, če prav vem celo dve. (črno in belo) ;)

[Sporočilo uredil/a 4Sale na dan 13.06.2002 ob 08:26 GMT]
Slika Slika
 
MMBLY
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 50
Pridružen: To jun 11, 2002 12:01 pm
Kraj: Kamnik

Re: Hitri in drzni v Kamniku!

Napisal/-a MMBLY Če jun 13, 2002 8:28 am

Pfuuu....

Mal bl na izi bi lohk vi tole tle:)
 
Colin
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Sr jun 12, 2002 11:27 pm

Re: Hitri in drzni v Kamniku!

Napisal/-a Colin Če jun 13, 2002 8:32 am

Clementino ne mene v isti kos metat kot si ti.To o hudih izjavah mi pa ni jasno, ker ne vem kdo je koga zalil z (KEKCI,OTROCI itd....).Jaz sem ti samo hotel povedati, da stvar sploh ni organizirana in da so vsa dogajanja cisto spontana.Kot sem ze napisal si si ti te dirke vzel resno zame je bilo to vse bolj za salo.Za varnost pa res ni bilo poskrbljeno in se tega dobro zavedam.Fantje pa brez vroce krvi, ker ne bi rad videl, da se nekdo vmesava v cisto interno stvar Kamnicanov (sedaj ni vec interna).Se dobimo na OMV pa se bomo vse zmenili (varnos, nacin dirkanja, proga in ostale stvari, ta probala z vsemi prisotnimi stvar urediti tako, da bo se bolj zanimiva in varna.Ceprav mislim, da fantje, ki so prisotni nimamo denarja, da bi si privoscili kako drugo progo in avte zato ne vem, ce se bo ta stvar razvila.Kot sem ze rekel se je vse razvilo spontano in zato ni bilo nobene organizacije smo pa mi tukaj da, kaj naredimo okoli tega.ANE ?Brez zamere vsi ljubitelji adrenalinskih sportov dobimo se ob 8h na OMV in bomo stvar uredili, ce pa pride do kaksnih sprememb vam bomo pa sporocili.Lep dan zelim vsem tisti katerim se ne zdi stvar neumna in upam, da se bo vse uredilo (varnost, organizacija itd....).
 
Colin
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Sr jun 12, 2002 11:27 pm

Re: Hitri in drzni v Kamniku!

Napisal/-a Colin Če jun 13, 2002 8:45 am

4Sale ne vem kaj je bilo zate normalno to, da so zalili podrte avtomobile ali ostalo.Jaz hocem, da vse poteka normalno ne bom pa pustil, da se nekdo, ki ga sploh ni bilo zraven, ko se je vse zacelo zali prisotne in njihove avtomobile.Jaz mislim, da lahko vsi fantje, ki so prisotni (tudi podrti jugoti in razne alfe) poskusijo svoje sposobnosti saj stvar ni bila tako resna dokler se ni vse skupaj razsirilo in iz enega zbiranja zdolgocasnih Kamnicanov (nas) in prerasla v dirke.Tako ,da ste vsi dobrodosli in vsako mnenje je dobrodoslo.Bomo pa probali stvar organizirati tako, da ne bo nobenega kritiziranja in da bo ta forum se naprej deloval.Pa se enkrat brez zamere, ce sem pa nekoga uzalil pa naj mi to napise.Uzivajte vsi zdaj moram pa res delat.Se vidimo.............

[Sporočilo uredil/a Colin na dan 13.06.2002 ob 08:47 GMT]
 
Colin
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Sr jun 12, 2002 11:27 pm

Re: Hitri in drzni v Kamniku!

Napisal/-a Colin Če jun 13, 2002 8:59 am

Alo fantje za vse tiste, ki bi radi videli, da se stvar razvije v pravo smer pa prosim, da posljete svoje mnenje na GSM 040/599-944.Zdaj pa res moram nehat.
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Re: Hitri in drzni v Kamniku!

Napisal/-a ice Če jun 13, 2002 9:46 am

Debata se pa tu končuje :)

T H E E N D
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 127 gostov