Partyzan je napisal/-a:Jst sam mam strešno okno pri Cliotu. Sam men se ne zdi prov neč kej tok kul zadeva. Sej je kul ko maš odpro in ti uleče skoz zrak, sam še vedno je klima dost bel zakon. Mene predvsem mot ker je ful bel hrupno ko mam odprtega.
Men ni jasno zakaj si ljudje npr. ko kupijo BMW-ha za 15mio SIT zravn omislejo strečno okno(klasično-šibedah)
sevnican je napisal/-a:Ta streha je zakon, imam jo na Twingotu in sem zelo zadovoljen. Če imam odprto na prvi stopnji mi nič ne piha, tudi pri višji hitrosti caa. 90km/h. Edino če je sonce direkt nad tabo, je fajn met gor kapo. Je pa fajn ko prideš v vroč avto, odpreš streho in vročina kar butne ven.
krucymucy je napisal/-a:ima petka po sredini (med levim in desnim sterbrickom) sploh ojacitev?
Sončna streha na sončno energijo
Sončna streha z vgrajenimi sončnimi celicami, ki so proizvajale električno energijo, ki je poganjala ventilator ter s tem hladila notranjost avtomobila ter hkrati polnila akumulator je bila prvič vgrajena v Mazdo 929.
Po forumu brska: Google [Bot] in 4 gostov