Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
tex
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Če jul 25, 2002 7:12 am

policaji

Napisal/-a tex Če jul 25, 2002 7:44 am

Imam eno teoreticno vprasanje o pogovoru s policistom.

Recimo da te ustav in ti brezveze tezi, ves da imas prav in ce bi mu kaj zaljivega nazaj reku bi ti dal kazen za zalitev uradne osebe, ki je nevem kasna kazen. Kaj pa bi bilo ce bi mu reku "gospod policaj sej jes sm normaln clovek in vas razumem samo imam prijatelja ki bi vam v tem trenutku rekel "j*** se"". Kaj bi potem naredil policaj? :)

a) nic ti ne more ker mu ti osebno nisi nic rekel in ga nisu uzalil
b) zjebe te v glavo in ti najde kaksno kazen
c) b + odvlece te na postajo na "pogovor"

Kaj mislite? :)
Dominus et deus
 
tex
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Če jul 25, 2002 7:12 am

Re: policaji

Napisal/-a tex Če jul 25, 2002 7:57 am

Da ne bo to kdo prevec resn uzel. Sam tolk :)
Vprasanje je teoreticno.
Dominus et deus
 
life4rave
Novinec
 
Prispevkov: 445
Pridružen: Sr jul 03, 2002 12:55 pm

Re: policaji

Napisal/-a life4rave Pe jul 26, 2002 10:24 am

Poklicni sofer je vozil s tovornjakom po podezelski cesti. Nenadoma se je prikazal ob cesti majhen zelen moziček in ga ustavljal. Sofer se je nekoliko začuden ustavil in ga vprasal:" Kdo neki si pa ti in kaj hočes?" Mali zeleni moziček je odvrnil: "Jaz sem prisel z Venere, sem peder in lačen." Voznik tovornjaka mu je dal sendvič in rekel: "Tale sendvič je vse s čimer ti morem ustreči." Peljal se je dalje, dokler ni ob cesti zagledal majhnega rdečega mozička, ki ga je ustavljal. Ustavil se je in vprasal:"Od kod si spet ti vzel in kaj bi ti rad?" Mali rdeči moziček je odgovoril:"Jaz sem prisel s Saturnusa, sem peder in zejen." Sofer mu je dal coca colo in rekel:" Zal mi je, toda to je vse kar lahko storim zate." Čez nekaj časa je zagledal ob cesti majhnega modrega mozička, ki ga je ustavljal. Zadeva z mozički mu je bila zdaj ze dokaj dobro poznana. Zato se je ustavil in dejal:" No ti mali modri peder, kaj bi pa ti rad dobil od mene?" Mali modri moz je odgovoril: "Za začetek vase voznisko in prometno dovoljenje, prosim..."

:D

Lp
Natakar Taxi Prosim!
 
Yariso
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 90
Pridružen: To jun 25, 2002 2:22 pm

Re: Re: policaji

Napisal/-a Yariso Pe jul 26, 2002 10:48 am

life4rave pravi:
Poklicni sofer je vozil s tovornjakom po podezelski cesti. Nenadoma se je prikazal ob cesti majhen zelen moziček in ga ustavljal. Sofer se je nekoliko začuden ustavil in ga vprasal:" Kdo neki si pa ti in kaj hočes?" Mali zeleni moziček je odvrnil: "Jaz sem prisel z Venere, sem peder in lačen." Voznik tovornjaka mu je dal sendvič in rekel: "Tale sendvič je vse s čimer ti morem ustreči." Peljal se je dalje, dokler ni ob cesti zagledal majhnega rdečega mozička, ki ga je ustavljal. Ustavil se je in vprasal:"Od kod si spet ti vzel in kaj bi ti rad?" Mali rdeči moziček je odgovoril:"Jaz sem prisel s Saturnusa, sem peder in zejen." Sofer mu je dal coca colo in rekel:" Zal mi je, toda to je vse kar lahko storim zate." Čez nekaj časa je zagledal ob cesti majhnega modrega mozička, ki ga je ustavljal. Zadeva z mozički mu je bila zdaj ze dokaj dobro poznana. Zato se je ustavil in dejal:" No ti mali modri peder, kaj bi pa ti rad dobil od mene?" Mali modri moz je odgovoril: "Za začetek vase voznisko in prometno dovoljenje, prosim..."

:D

Lp








:D :D :D :D :D :D :D :D
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: policaji

Napisal/-a Sale Pe jul 26, 2002 11:16 am

SlikaSlikaSlikaSlika
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
zupi13
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3297
Pridružen: Sr mar 27, 2002 1:45 pm
Kraj: CE

Re: policaji

Napisal/-a zupi13 Pe jul 26, 2002 2:12 pm

HA HA HA HAH HA HAH HAH AHA HA HA HAH HA HAH HAH HAH HQ AH AHA AH AHAH HAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Slika
 
Uporabniški avatar
BiMMER
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1582
Pridružen: So mar 02, 2002 12:05 pm
Kraj: Lucija, Slovenija

Re: policaji

Napisal/-a BiMMER Pe jul 26, 2002 7:30 pm

Teoretično glede vprašanja:
Če nekdo žali uradno osebo v postopku sledi predlog sodniku za prekrške (Zakon o prekrških zoper javni red in mir - člen 11.)
-JuRE-
BMW F30, bj. 2017
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: berlonso in 124 gostov