Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
boomer
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Ne avg 04, 2002 12:49 pm

Honda CRX ali Renault 19, 16v

Napisal/-a boomer Ne avg 04, 2002 1:15 pm

Zivjo!

Mogoče ste tole debato že kdaj obravnavali, pa sem jo spregledal. Uglavnem kupujem športni avto, ali vsaj nekaj kar je športnemu podobno:) Ker sem neizmeren HondaFan mi je tudi neizmerno všeč tudi crx (logično hh). Honde cenim, predvsem zaradi kvalitetne izdelave in zelo velike življenske dobe motorja.

Vendar tukaj sem prišel v dilemo, kaj je bolje, oziroma kaj največ dobim za določeno vsoto denarja? Recimo pri crx-u za 800k dobiš dejansko samo avto, mogoče ima električne šipe in strešno okno. Gledal sem tudi 19, 16v in moram rečt da sem bil prijetno presenečen, sej za približno 200 tisočakov manj dobiš šenkrat več upreme pa še novej letnik...hmm. Slišal sem tudi da 19ke rade crkujejo, mašina čisto zariba... to se pri hondah ne bi smelo narediti ne?

Kaj menite vi, za kaj bi se odločili?

lp
 
Uporabniški avatar
din
Uporabnik
 
Prispevkov: 1410
Pridružen: Ne jul 21, 2002 9:50 am
Kraj: Maribor

Re: Honda CRX ali Renault 19, 16v

Napisal/-a din Ne avg 04, 2002 6:21 pm

CRX, kaj ti pomaga ful oprema, če pa je užitek pri vožnji dosti večji pri CRX, sam še ga nisem probal vozit ampak sem prepričan da je super avtek, samo sem ču (sistem baba čula baba rekla), da motorji 1,6 16V od Honde glih niso brez napake. Če sem narobe obveščen prosim izkušene za komentar. Mogoče pa bo tudi moj bodoči avto Honda.
Slika
 
boomer
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Ne avg 04, 2002 12:49 pm

Re: Honda CRX ali Renault 19, 16v

Napisal/-a boomer Ne avg 04, 2002 6:56 pm

Men tud ni važno kakšno upremo ma, (noja nebi se branu kakšnega servo volana), res je velik uzitek, sedis cisto na podnu:)..noja malce trese samo se da prežvet. Kar se pa tiče napak pa nič ne vem, vsi ki so jo imeli so jo hvalili, češ da dela ko urca..
Moti me edino to, ker je že 11 let staro, in bohvet kje vse se je to že vozilo?


lp
 
VTI
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Po jun 10, 2002 3:49 pm

Re: Honda CRX ali Renault 19, 16v

Napisal/-a VTI Ne avg 04, 2002 6:59 pm

Ja Bommer,dobr poglej,da se ni vozila kje med drevesi al pa kje hujšem!:)
 
G-4S
 

Re: Honda CRX ali Renault 19, 16v

Napisal/-a G-4S Ne avg 04, 2002 9:50 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
Uporabniški avatar
Kiri
Novinec
 
Prispevkov: 185
Pridružen: Pe mar 15, 2002 9:43 pm
Kraj: Trbovlje

Re: Honda CRX ali Renault 19, 16v

Napisal/-a Kiri Po avg 05, 2002 9:24 pm

Ja morm rečt d se čist strinjam z GFors-am...servo sux(mislm pr kakem športnem avti k ga verjetno tut bol športno peleš:) ) kr dobiš pol man povartnih informacij kva se dogaja z avtam če maš servo(moje izkušne...)
Kar se pa avtu tiče(honda al pa tist renault) pa tut pravm d bi mogla bit honda bulš ne...k en frend k ma to 19ko jo ma vč pr mehanikih kukr na cest...pa še avto je baje ful premehek(tipično francoz ne...) tko d ga morš še spustit pa use...n vem no...pomoje ti bo 11 let stara honda deli pelala k pa mal novejša 19ka(sam ne me pa za besedo držat k to n vem s prve roke:) )
LP pa upam d se nism kakem renault fanu zamiru:)
Kiri
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Honda CRX ali Renault 19, 16v

Napisal/-a Sale Po avg 05, 2002 9:44 pm

Jst bi tut Hondo vzel. Glede servota se pa tut jst strinjam z obema, se mi pa zdi, da so servo volani pri novejših avtomobilih velik bolj mehki kot pri kakšnih starejših modelih. Tko da so res že kr premehki in pol sploh nimaš občutka.
Slika Slika
 
boomer
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: Ne avg 04, 2002 12:49 pm

Re: Honda CRX ali Renault 19, 16v

Napisal/-a boomer To avg 06, 2002 11:20 am

To je to, mislm da zdej vem kaj bom kupu (sej sm ze prej;) Potem jo pelem se fletn na generalko pa je:) Edino to me skrbi, ker sem slisov, nekje preko daljnih zvez od nekoga ki je clan crx kluba v sloveniji (baje?), da je v Sloveniji zelo malo crx-ov ki NISO bili povalani:( Sepravi bi mogu met fejst krompir da bi eno dobro narajmov. Najbol bi blo da bi jz sabo uzel enga tazga k je v tem klubu in se na ta avto res spozna in ti potem tud zna svetovat, da te ne netegnejo ko stare gate.. Šena možnost je pa ta, da bi šu k enmu ki servisira Honde in ga prašu če ve za kakšno ki se prodaja pa da jo je on servisiral. Tko bi dobu podatke o vozilu skor z prve roke.

Ima kdo kak predlok kako se splača kupt tak avto? (sejem odpade) in pa še nekej, se splača avto kupit pozimi? (sneg, mraz, sol?)


lep pozdrav
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 140 gostov