Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
kacajdr
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Pe sep 20, 2002 7:44 am

dodatno ogrevanje oseb. avta

Napisal/-a kacajdr Pe sep 20, 2002 7:49 am

Pozimi zna biti zjutraj v avtu precej hladno, pa še motor se mi smili, ko se mora zagnati pri recimo -10°C.
Nabavit želim električno varianto dodatnega ogrevanja motorja in kabine osebnega vozila (proizvajalec Defa ali Calix), varianta na gorivo (Webasto, Eberspacher) me ne zanima, ker je več kot še enkrat dražja od električnega. Na pokritem parkirišču pred hišo imam elektr. vtičnico in mi zadeva čisto odgovarja.
Sem že kontaktiral Beja d.o.o., pa mi je odgovoril, da tega letos ne dela.
Torej, kje nabavit in zmontirat dodatno električno ogrevanje motorja in kabine za osebni avto ?
 
Uporabniški avatar
Lupus
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 79
Pridružen: Pe avg 02, 2002 9:41 am

Re: dodatno ogrevanje oseb. avta

Napisal/-a Lupus So sep 21, 2002 11:48 pm

Idi na web stran od proizvajalca in poglej ce pise, kje vse ima pooblascene prodajalce. Verjetno je kaksen v Avstriji oz. Italiji, ce ti je blizje.
Gut, besser, VR6
 
kacajdr
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Pe sep 20, 2002 7:44 am

Re: dodatno ogrevanje oseb. avta

Napisal/-a kacajdr Po sep 23, 2002 7:34 am

Ja Lupus, ful si mi pomagal. Kot, da rečeš žejnemu, naj vendar za božjo voljo pije. Mislm, ej. To kar predlagaš vendar vsak, ki ima internet, naredi najprej.
Raje povej, če poznaš koga, ki ima zadevo po kateri sprašujem vgrajeno.
 
Uporabniški avatar
Lupus
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 79
Pridružen: Pe avg 02, 2002 9:41 am

Re: Re: dodatno ogrevanje oseb. avta

Napisal/-a Lupus Po sep 23, 2002 9:09 am

kacajdr pravi:
Ja Lupus, ful si mi pomagal. Kot, da rečeš žejnemu, naj vendar za božjo voljo pije. Mislm, ej. To kar predlagaš vendar vsak, ki ima internet, naredi najprej.
Raje povej, če poznaš koga, ki ima zadevo po kateri sprašujem vgrajeno.


Ful sem vesel, ce lahko komu pomagam. Ves, vsak dan pa se srecujem z ljudmi, ki imajo racunalnik in brskajo po internetu in jim ne pade kaj takega v glavo. Sorry, vendar skozi tvoje sporocilo nisem mogel ugotoviti koliksna glavca si.
Dobro pustiva to, sorry se enkrat. Ne, za nikogar ne vem, ki bi imel to vgrajeno. Tudi sam si bom verjetno omislil kaj podobnega. Tak da, ko bom dobil kaj vec info ti sporocim. Do takrat pa fajn brskaj.
Gut, besser, VR6
 
vladek
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 706
Pridružen: Če feb 14, 2002 10:20 am

Re: dodatno ogrevanje oseb. avta

Napisal/-a vladek Če sep 26, 2002 5:40 am

enkrat smos e na enem forumu pogovarjali in so teloe elektrocne variante malo skritizirali. Ne spomnim se zakaj.
Slika
 
Uporabniški avatar
jakaracman
Uporabnik
 
Prispevkov: 829
Pridružen: To sep 03, 2002 1:59 pm

Re: dodatno ogrevanje oseb. avta

Napisal/-a jakaracman Če sep 26, 2002 7:46 am

Zadnjč sem v Velenju Trčka (Beja d.o.o., montira robo od Webasta) spraševal če to ima, pa je rekel, da jih sicer ne nabavlja, ampak da ima v skladišču še nekaj kosov.
Slika
 
kacajdr
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Pe sep 20, 2002 7:44 am

Re: dodatno ogrevanje oseb. avta

Napisal/-a kacajdr Po sep 30, 2002 7:39 am

Jakaracman, kdaj si govoril s Trčkom ? Meni se je nekaj izmotaval, da nima več. Prosim, povej, kdaj je to bilo, da Trčka pocukam za kravatlc.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 133 gostov