Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
kljukec
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: To jan 04, 2005 10:50 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a kljukec Ne mar 11, 2007 10:46 pm

Falco' je napisal/-a:@tomzzi: a je pretežko povleži "scroll" na miški za par milimetrov navzdol? potem se ti odprejo nova obzorja in zadnjih 15 objav, ki so po mojem itak narejene za spamerje, ki jih gledajo, potem pa kaj na "blef" napišejo v aktualno temo. ;)

na prvi strani je forum kot neka nepomembna pizdarija
najnovejših objav je manj kot prej- le 11
kot res velik minus pa štejem to, da ni zraven napisan iz katere teme je- tako nisem odpiral tem, ki me niso zanimale , poleg tega pa je bila to odlična bljižnica
meni prenova ni všeč- ok razumem se greste profesionalizacijo- boste delal, in vrjetno tudi nekaj zaslužili- hvala bogu ste sposobni
sam zakaj stiskate forum- nej bo vsaj razpotegnjen čez celo širino- torej tak kot prej, sej je še veliko placa- so reklame nižje kot sama vsebina- kar ne vem kako ekonomsko opravičujete in prodajate
lp
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice Po mar 12, 2007 11:48 am

kljukec: želje upoštevane, bomo uredili :)
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
Uporabniški avatar
Gnusmas7
Novinec
 
Prispevkov: 213
Pridružen: Če maj 05, 2005 8:55 pm

Napisal/-a Gnusmas7 Po mar 26, 2007 8:11 pm

menim da je forum srce a.com, zato predlagam da se odpre nov "kotiček" na forumu, kot je recimo "vozila prihodnosti", z imenom testi, novice, clanki.... nekaj taksnega, kamor naj bi se testi, novice, clanki... iz prve strani a.com kopirale v ta kotiček.

Tako se bo obisk foruma povecal, vec ljudi bo prispevke prebiralo, lazje ter bolj pregledno bo komentiranje prispevkov.... itd

pa upam da avtorji prispevkov prebirajo komentarje (predvsem testov)...
 
Uporabniški avatar
Lignage
Moderator foruma
 
Prispevkov: 3902
Pridružen: To mar 21, 2006 3:17 am

Napisal/-a Lignage Po dec 03, 2007 8:38 pm

Nerad sem nadležen z vprašanji te sorte... Ampak moram vprašat, zakaj ima avtomobilizem.com kar naprej izpade v svojem delovanju :?: Poleg tega da pogosto deluje presneto počasi in potem, da bi se kaj odprlo se odpre tole...

Slika

:?:
 
Uporabniški avatar
FBR
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1768
Pridružen: So sep 03, 2005 12:40 pm

Napisal/-a FBR Po dec 03, 2007 10:07 pm

Lignage je napisal/-a:Nerad sem nadležen z vprašanji te sorte... Ampak moram vprašat, zakaj ima avtomobilizem.com kar naprej izpade v svojem delovanju :?: Poleg tega da pogosto deluje presneto počasi in potem, da bi se kaj odprlo se odpre tole...

Slika

:?:


http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... 5&start=60
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov