Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
RedBull™
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4314
Pridružen: So maj 08, 2004 8:47 am

Napisal/-a RedBull™ Ne okt 07, 2007 6:34 pm

tudi sistem v katalogu ni dobr,zadnjič so mulci skoraj vsem oceno 1 dali,ker so ocene občutno padle. Tudi administratorjem to trobim,ampak vse naleti na gluha ušesa :?
Ko grobar s ceste me bo pobral,vedite da redbull smrti se ni bal.
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6396
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Napisal/-a IcEm4n Pe dec 14, 2007 4:06 pm

sam neki me zanima. če nekdo zbriše komentar (ki mu pač ni všeč) in mu je dal tud oceno, a s tem zbriše sam komentar al tud oceno?
Slika
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Napisal/-a abbe Pe dec 14, 2007 4:56 pm

jst ma potalanih 24 ocen .23 desetk pa eno 8 pa mam povprecje 9.6.wtf?
pac nimas kj ne more vse stimat skos.
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
el_diablo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1784
Pridružen: Če maj 24, 2007 11:55 am
Kraj: Gottschee

Napisal/-a el_diablo Pe dec 14, 2007 4:58 pm

http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... highlight=

neki je blo že tle govora o nekaterih pacientih.
se mi pa zdi,da so te ocene najbolj moteče za tiste,ki dobijo premajhno oceno,pa se pol bunjo,češ zakaj ma en stock avto tako,moj stylan avto pa tako oceno,itd.je pa res,da je styling dostih avtov tle gor čista brca v temo,tok da ne vidm nobenga razloga da mu ne bi dal nizko oceno in ga skritiziral.konc koncev naj bi bile ocene in komentarji namenjeni prav temu,torej komentarju in oceni.še vedno pa lahko ODkljukate to možnost,če vam kej ne paše,ne pa pol jokat tle.
obstaja točka,na kateri drzno postane neumno...
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Napisal/-a abbe Pe dec 14, 2007 5:01 pm

golfTDI je napisal/-a:http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?t=55757&highlight=

neki je blo že tle govora o nekaterih pacientih.
se mi pa zdi,da so te ocene najbolj moteče za tiste,ki dobijo premajhno oceno,pa se pol bunjo,češ zakaj ma en stock avto tako,moj stylan avto pa tako oceno,itd.je pa res,da je styling dostih avtov tle gor čista brca v temo,tok da ne vidm nobenga razloga da mu ne bi dal nizko oceno in ga skritiziral.konc koncev naj bi bile ocene in komentarji namenjeni prav temu,torej komentarju in oceni.še vedno pa lahko ODkljukate to možnost,če vam kej ne paše,ne pa pol jokat tle.


ja lahko ocenis en avto slabo po pa un k je dobu oceno tega ne zna prenest pa ti pac nabije 1.kao ti bos mene evo ti zdj.
zato jaz ne ocenjujem avtou ki mi niso usec
Ni vse res kar napišem
 
Uporabniški avatar
el_diablo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1784
Pridružen: Če maj 24, 2007 11:55 am
Kraj: Gottschee

Napisal/-a el_diablo Pe dec 14, 2007 5:09 pm

ja pa kaj če ti da 1?ti je tolk do te ocene al kaj? sej se vidi da ti jo je zanalašč dal.
najbolš da date vsi vsem desetke,pa ne bo nobenih problemov.
aja,stock avtom devetke :lol: :lol: :lol:
obstaja točka,na kateri drzno postane neumno...
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6396
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Napisal/-a IcEm4n Pe dec 14, 2007 6:41 pm

ubistvu ne gre za mene, ker še nobenga komentarja pr seb nism zbrisu. k vem,d je en uporabnik (o tistem, ki sem že v uni drugi temi omenju) mel en komentar z oceno 2, pa dons tistga komentarja ni več in zdj ne vem, a ocena po zbrisu komentarja s slabo oceno ostane al se s komentarjem vred zbriše.
Slika
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov