Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
damjan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1630
Pridružen: So okt 19, 2002 10:46 am
Kraj: črnomelj

FEJK OBJAVE!!!!

Napisal/-a damjan Če jan 12, 2006 11:05 pm

ZDJ TAKO....
najprej se opravičujem za moje pisanje slovenščine (ki to ni).
in pa za vse grde besede ki jih bom uporabil
PA ZAČNIMO:
moj trn v peti so seveda objave avtomobilov v salonu (če bi lahko temu sploh to rekli),raje prej rečmo temu eno veliko smetišče in en velik bullshit...
koliko lepih besed je bilo izrečeno iz ust modijev ki so tako sveto obljubljali kako bo z novim forumom vse drugače,kako bo vse pod kontrolo,kako se bodo podeljevala opozorila,kako se bo banalo,kako se bo brisalo neprimerne objave.........
in kaj od tega smo dobili???POPOLNOMA NIČ
-forum je poln mozoljastih frocov ki nabijajo nekaj v 3 k.....krasne.....seveda oni so carji....nabijejo 1000 postov sam da postanejo MOJSTRI FORUMA...
ko pa en dečko brez znanja in uspeha nekaj vpraša ali išče mnenje drugih se ga pa skalpira, odjebe,ignorira,piše glupe odgovore,pošilja v rodne kraje.........mislim in to je bistvo foruma ........yeah right......
POGLEJMO SI KONKRETEN PRIMER:
v salonu uporabnik z vzdevkom *m3* predstavlja svojo tako imenovano supa dupa hyper hudo mašinco od bmw-ja........in kaj se dela.....
seveda se talajo same desetke itak komentarji da dol padeš...........wauuu avto super ej gate trga....in kje je največji point tega vsega????
avto je fejk....oglas je potegnen iz mobile.de star najmanj 1 leto.......uporabnik sam nima enega samcatega posta na celem forumu......
uporabniki ki imajo nekaj pojma lepo napišejo da je avto fejk da naj se to neha in to in ono......vse lepo in prav a kaj ko naš dragi uporabnik te poste z "fejk" vsebino vztrajno briše in briše da se lahko vidjo same destke in super komentarji.......
IN KJE STE TUKAJ VI DRAGI MODIJI????no kje?
KO VAS RABMO VAS NI najlažje je pa bane talat pa opozorila pa kartončke.ko je pa treba enmu prepovedat dostop vas pa ni......
najlažje je nekaj obljubljat kako bo vse lepo fajn pol pa nič naredit glede tega......SEVEDA vi lovite male ribe itak te je najlažje..... isto kot policaji najlažje se je postavit z radarjem pa pobirat "zagarantiran" denar.....da bi pa resno stopili kriminalcem ki palijo avte in podobne reči jih pa ni.....isti primer je pri vas ..........nekaj se bo konkretno moralo spremeniti glede tega saj to ne pelje več nikamor....
isto je z talanjem ocen .koliko govora je bilo kako bo potekalo pravično in vsi ki talajo enke bodo zakartončkani in podobno.in kaj se dogaja????
poglejte si sami :sami dobri avti majo čudežno majhne ocene od 5 navzdol......pa so to recimo avti ki posegajo po visokih uvrstitvah na tekmovanjih.......
pol pa en hiti enga cliota ki je pobarvu letvice pa dal plave žarnce not in oooooooooo uuuuuuuuuuuu wawwwwwwwwww ful je hud....pa dejte se malo zamislt no kaj se dela al mate pa res tako organizacijo da je vaša sposobnost totalno nikakva.....
pa še en primer .....MOJA VECTRA:nazadnje sem gledal je imela v salonu 65 ogledov.......in povprečje sm računal je bila ocena 8.1..........
koliko piše na zaslonu?????'1.9 ok vse lepo in prav če nebi naslednjih 5 glasovalcev prpopalo 10 in same pohvale in podobno....a kaj se zgodi??? navkljub samim desetkam ocena pade na 1.5...........mislim kako zakaj?????'
negre se mi za oceno saj je avto zame in ne za druge in mi je prav malo mar kakšna so mnenja in ocene,spoštujem pa mnenja ki so utemeljena in pravična........
ZATO VAS SPRAŠUJEM DRAGI MOJI MODERATORJI......kam pelje ta forum???? zakaj vsak drugi uporabnik pravi da a.com postaja afna.com in zakaj nas začenjajo primerjati z mobibisuxom.......
Kdaj se bodo zadeve obrnile in bo forum spet takšen kot je bil nekoč.......
pa prosim še za vaša mnenja....
hvala
 
Uporabniški avatar
maddog
Novinec
 
Prispevkov: 283
Pridružen: To dec 02, 2003 1:26 am

Napisal/-a maddog Če jan 12, 2006 11:15 pm

grozljivo res ... men tudi nebi blo vec za zivet, ce bi mi padla ocena za 1.5 pike ...
 
Uporabniški avatar
CockroaC
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3538
Pridružen: So okt 25, 2003 8:43 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a CockroaC Če jan 12, 2006 11:19 pm

Kaj zaj ti je ego pado ker ma fejk avto bolso oceno od tvoje "makine" ... pomoje malo preresno jemljes ta cyber life ..

aja pa pojmov nimas rasciscenih .. talanje ban-ov kot ga imenujes dejansko je onemogocanje dostopa uporabnikom.
Slika
 
Uporabniški avatar
damjan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1630
Pridružen: So okt 19, 2002 10:46 am
Kraj: črnomelj

Napisal/-a damjan Če jan 12, 2006 11:20 pm

najprej si preber malo bolj pa pol še enkrat komentiraj
in lepo sem reku da mi ni za oceno ampak princip....
pa ne provociraj brez veze oziroma utemelji svoj odgovor
 
Uporabniški avatar
damjan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1630
Pridružen: So okt 19, 2002 10:46 am
Kraj: črnomelj

Napisal/-a damjan Če jan 12, 2006 11:23 pm

CockroaC je napisal/-a:Kaj zaj ti je ego pado ker ma fejk avto bolso oceno od tvoje "makine" ... pomoje malo preresno jemljes ta cyber life ..

aja pa pojmov nimas rasciscenih .. talanje ban-ov kot ga imenujes dejansko je onemogocanje dostopa uporabnikom.


ja itak vse si povedal....tako je ja moj ego je čist na tleh....
:bow klanjam se ti mojster foruma :bow
pa vidim da se bo začela kregarija in da nebo nič z konstruktivnimi odgovori.....
 
Uporabniški avatar
RedBull™
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4314
Pridružen: So maj 08, 2004 8:47 am

Napisal/-a RedBull™ Če jan 12, 2006 11:25 pm

Da ti na hitrco razjasnim.

Moderatorji nimamo pravice urejati v salonu,ampak lahko samo opozorjamo v moderatorskem kotičku. Ja vem,da bi blo boljš da bi mi lahko urejali,s tem bi bilo manj fake objav oz. bi bile hitrejš izbrisane. Zakaj te pravice nimamo - ne vem...pač tko je. Upam pa,da se to spremeni.

Drugače je s pravili tudi določeno,da se glasovanje dovoli uporabnikom ki imajo 100 sporočil na forumu in 1 mesec registriran na a.com ALI 1 leto registriran na forumu

Ampak kot kaže,bo potrebno še zaostriti vse skupaj.


Glede foruma in postov....ja se najdejo "mlečnozobci" ki se delajo pamertne in iščejo prepire itd. ampak tudi večina uporabnikov jim ni tiho - rezultat je hitro viden. Tema je primerna samo za v smeti.
Torej ko vidite neprimeren post,komentar,dajte kliknit modri gumbek,zraven dopišite kaj vas je zmotilo in moderatorji bomo obveščeni ter to preverili
Ko grobar s ceste me bo pobral,vedite da redbull smrti se ni bal.
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em Če jan 12, 2006 11:25 pm

damjan se strinjam....
isto je s PhotoShop kotičkom.. nevem tm kot da je moderatorje ptičija gripa zadela pa so se razbežal :roll:

sej vedno bolj je a.com = @.com
čas bi blo da se upgrejda tut moderatorstvo ne pa sam strežnik... ;)

edit:
k smo že pr tem... moj kartonček ni zato ker sem jest pisal v temi KONČNI IZDELKI... ampak v temi Conn XX nevem ker že...
dejte s temi informativnimi sporočili bit bolj natančni.. ker jest bi se lohk prtožu zarad tega... sam sej kot sem napisu mi vsak dan vedno bolj visi zarad tega foruma...
Zadnjič spremenil dj_em, dne Če jan 12, 2006 11:29 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
CST™Golfy
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2125
Pridružen: Če maj 27, 2004 3:42 pm

Napisal/-a CST™Golfy Če jan 12, 2006 11:28 pm

dj_em je napisal/-a:damjan se strinjam....
isto je s PhotoShop kotičkom.. nevem tm kot da je moderatorje ptičija gripa zadela pa so se razbežal :roll:

sej vedno bolj je a.com = @.com
čas bi blo da se upgrejda tut moderatorstvo ne pa sam strežnik... ;)


Tebi sem povedal po PM glede photoshop-a da če je kaj me komot obvestiš...
 
Uporabniški avatar
beli angel
Novinec
 
Prispevkov: 405
Pridružen: Ne jun 27, 2004 3:03 pm
Kraj: črnomelj

Napisal/-a beli angel Če jan 12, 2006 11:33 pm

poleg vsega sem veliko karat po moje 80% tem, uporavbik sprašuje za mnenje in mu nihče sploh ne odgovori ampak se dva ku.... začneta naganjat in kregat, torej je brez veze kaj sploh spraševat in predstavljat.

sem opazil tudi na svojih temah!!

malo se je treba zamislit preden kaj napišeš komu, na pa sam zamenjaj motor da bo 200 km pa bo. . . . . pa podobne

tudi sam zaradi tega manj pišem teme....itd
be cool and drift!!
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em Če jan 12, 2006 11:34 pm

Golfy je napisal/-a:
dj_em je napisal/-a:damjan se strinjam....
isto je s PhotoShop kotičkom.. nevem tm kot da je moderatorje ptičija gripa zadela pa so se razbežal :roll:

sej vedno bolj je a.com = @.com
čas bi blo da se upgrejda tut moderatorstvo ne pa sam strežnik... ;)


Tebi sem povedal po PM glede photoshop-a da če je kaj me komot obvestiš...


sej sem ti reku da je treba pravila sprement...
pa ne sam teb tut v eni temi sem napisu da bi tist petek pa pondelk ko se gre za ta tekmovanja itd.. ob 20:00 zaklent končne izdelke.....
v pondelk 20:00 določt zmagovalca... ter odpret novo tekočo temo v kateri je zmagovalec napisan....
to je vse trenutno kar me moti....
pa pravila za glasovanje: naj se odpre anketa tko lahko glasuje le eden enkrat... in za enga tu se takoj dobi zmagovalca in prihrani dolgo seštevanje...
tako ali tako pa nimata od tega nič 2 in 3 uvrščeni tako da se mi ne zdi smoterno bit 3, 2....
 
Alien
Novinec
 
Prispevkov: 256
Pridružen: Sr apr 27, 2005 3:11 pm

Napisal/-a Alien Če jan 12, 2006 11:35 pm

:clapclap :clapclap :clapclap

Sej res folk nabija v salon neke avte ki sploh niso v njihovi lasti, se niso z ničemer trudili pri svojem vozilu in niso nič denarja vložili v to, na konc pa nalimajo avte , ki jih poberejo na netu pa so carji dneva - bulshit.

Jaz sem svoje vozilo rajši umaknil iz salona saj je bil v salonu use mogoče sam avto ne.

Damjan : tvoje vozilo pa je tak zakon, res usaka čast :bow
 
Uporabniški avatar
Yagi-san
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1680
Pridružen: So mar 13, 2004 11:30 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Yagi-san Če jan 12, 2006 11:36 pm

Najlažje rešiš zadevo, da umakneš avto iz salona. Sej, konec koncu rihtaš avto zase in ne za druge .




Yagi-san
 
Uporabniški avatar
CockroaC
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3538
Pridružen: So okt 25, 2003 8:43 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a CockroaC Če jan 12, 2006 11:36 pm

Moj namen ni kregarija niti najmajn .. tisti mojster foruma mi dol visi ce mislis da so moji motivi na forumu da bom mel cim vec postov in neko bedno titulo se globoko motis.
Saj ce bi ti normalno napisal da te moti fejkanje pa to bi se ti nekak vrjel ampak tvoj post deluje glih tak ko da si se razjokal skor po tipkovnici ker pac mas slabo oceno ..
Slika
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em Če jan 12, 2006 11:38 pm

hahah lol :lol:

sam vidš nisi razumel.... on je napisu le to da so dal oceno ene par ljudi 10 potem pa povprečje kr pade
to njemu ni jasn kako je to možno.... ;)
 
Uporabniški avatar
Tomo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4744
Pridružen: Ne apr 06, 2003 10:13 pm

Napisal/-a Tomo Če jan 12, 2006 11:40 pm

Samo glede Photoshopa, meni in Liqud-u je bilo že zdavnaj dosti moderiranja tam, kajti NON-STOP offtopic posti, kregarija, neresnot. Zato te pa mine, da bi sploh kaj spreminjal tam, update-al itd...
Včasih mi je bilo res prav v veselje moderirat ps kotiček, vendar je bilo prelepo da bi trajalo dolgo ;)
Dvomim pa da bi kakšno opozorilo komu dalo misliti, da se pa res naj malo bolj primerno obnaša
__________________
 
milankregar
Uporabnik
 
Prispevkov: 945
Pridružen: Sr mar 30, 2005 6:24 pm

Napisal/-a milankregar Če jan 12, 2006 11:53 pm

Nekaj glede modrega kartona. Ta zadeva je počasna, da to ni res. Ko pritisneš na modri karton moraš čakati skoraj 1 minuto, da sistem premelje in ti pokaže "potrdilo", da je moderator bil obveščen. Sem včasih že pritisnil karton, pa sem potem preklical ker se mi ni dalo čakati. :roll:
 
CST™Golfy
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2125
Pridružen: Če maj 27, 2004 3:42 pm

Napisal/-a CST™Golfy Če jan 12, 2006 11:56 pm

milankregar je napisal/-a:Nekaj glede modrega kartona. Ta zadeva je počasna, da to ni res. Ko pritisneš na modri karton moraš čakati skoraj 1 minuto, da sistem premelje in ti pokaže "potrdilo", da je moderator bil obveščen. Sem včasih že pritisnil karton, pa sem potem preklical ker se mi ni dalo čakati. :roll:


V bodoče kar meni pošlji Zasebno sporočilo pa bo urejeno takoj. OK?
 
Uporabniški avatar
W|zz
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2410
Pridružen: Ne jun 06, 2004 9:19 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a W|zz Pe jan 13, 2006 12:01 am

Damjan, se strinjam. Vem da ne gre za tiste 1.5 pike, kr neki, vsak k ve kako je z njegovim ovtom ve, kakšno oceno si v resnici zasluži.

Drugače pa glede foruma...mislim da bi mogu bit dost dost strožji nadzor. Druga stvar pa je kako ga izvajat, ker je velik uporabnikov in velik napisanega. Ampak vseeno...sem pogledal v pravilnik foruma in sm se sam čudil kaj vse je prepovedan... Če bi se kej nardil ko folk prekrši pravila bi bla tuki gor dost boljša disciplina.
Naprimer: prepovedana uporaba kletvic, prepovedan off topic, prepovedane povezave do drugih forumov v podpisih (to me ne moti, ampak je pač v pravilih...) ... Naštel sem sam par stvari, ki so v pravilniku ampak se jih nekako ne upošteva, so čist vsakdanja zadeva... Če bi se glede tega naredil red, bi tud nesankcionirani uporabniki mal drugač gledal na vse in do tega nebi prislo..

Vem, da je eno pisat, drugo pa dejansko moderirat in pazit na vse in da ni tko easy in štekam Tomota, kar je napisal, ampak še vedno mislim...če bi blo strožji, se potala več opozoril al kartonov, če bi bli ostrejši ukrepi, več banov...bi se mogoče mal dvignu nivo foruma in debat tuki. Počas tut samo branje postane nezanimivo, ker je 3/4 postov neuporabnih..



Je pa še neki ane, pri čemer se pač ne da pomagat... Večina folka je že porazdeljena na druge, "svoje" forume. Tm je čist drgač. Folk se med sabo pozna, je večji nadzor in nobenmu ne pridejo namisel ksne pi***. Na a.com se pa en uporabnik izgubi med mnogimi in se ne opazi tok če se samo en ne drži enih logičnih pravil in je na forumu samo za zabavo. Drugače bi blo, če bi blo vse na mal višjem nivoju... no pa smo spet pri 2. odstavku tega posta...


Pa lep pozdrav ;)
 
CST™Golfy
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2125
Pridružen: Če maj 27, 2004 3:42 pm

Napisal/-a CST™Golfy Pe jan 13, 2006 12:06 am

W|zz sej tako se pri meni samo stopnjuje :)
 
Uporabniški avatar
eclipse_R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2889
Pridružen: Ne feb 27, 2005 12:46 am

Napisal/-a eclipse_R Pe jan 13, 2006 12:15 am

to je res, da ns je daleč preveč.. na forumih, kjer je mal ljudi tut skor ni treba moderirat, ker bo zlo redko pršlo do kregarije, noben ne bo žalu nikogar, večinoma tut zarat tega, ker smo se že spoznal na kkšnih srečanjih ipd. tuki se pa recmo prjavjo kkšni sam zato, da bi zgago delal, velik od njih tut v salonu.. to gre tut men že na živce, da je salon povhn fejk vozil.. in ta *m3* pol še piše komentarje usem ostalim ipd. pa dostkat je tko ,da sploh ne vem več v salonu a je avto res njegov al ne.. al je sploh iz slo ipd. nekateri se tut sam prjavjo ,da objavjo svoj avto in jih pol ni nkjer več.. tega tut ne kaperam.. drgač sm pa že reku, da se ne sekerat zarat ocen v salonu.. tm vlada velka fovšija, pomojm tut med dost unimi, k hočjo bit na top liestvicah s svojimi avti in pol načrtno dajejo niske ocene ostalim ipd. pač.. fovšija.. tega se ne da sprement.. edin, kar bi blo je to, da bi se pokazal kdo je dal kako oceno in/ali, da bi za oceno mogu dt obvezn komentar (to sm tut enkat nazaj že povedou).. drgač pa ne vem..

aja pa damjan, jst se opravičujm, sm ti čist pomotoma nalimu enko.. sm čist avtomatično dau števc v eno skrajnost (v levo mislm da), k sm ti hotu dt 10 pa sm pol takoj prtisnu oceni.. tko da ni blo namerno..

lp
Slika
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost