Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay Ne dec 14, 2008 8:30 am

bau bau. Ko vas bo nekdo nasekal, bo tudi brez opozorila :EE
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
Uporabniški avatar
Gorch
Novinec
 
Prispevkov: 338
Pridružen: Pe mar 24, 2006 4:08 pm

Napisal/-a Gorch Ne dec 14, 2008 10:18 am

primozek69 je napisal/-a:Chevy, sej vem, da bi ti rad bil moderator, ker vidm tvoj lizunski pristop. Ampak v bistvu tvoje objave niso nič. Ne kisle, ne zajedljive, ne tehtne, v bistvu vse skup nič, kakršen si tudi po karakterju. Folku se vsiljuješ,soliš pamet, kopiraš oglase z neta, govoriš o maminem daewooju in o svoji punci in folk sprašuješ kakšne plane ma, pa kolk porabe ma avto, pa smajlije klofaš..
Sej men je vseen zate, res, in tale forum mi pomen velik manj kot tebi, sam pa ne prenesem, da je nekdo RIT in tožari mene okol ( lahko bi oko vrgli).

Povej, da ti gre na k.urac, da ti nekdo skritizira skoraj vsako objavo in, da se počutiš ogroženega, ker ne moreš v miru nabijat postov. Ne pa hinavit tlele.

P.S.: brez zamere, ampak kolk grdo žensko morš met, da si durh tlele gor pameten, pa še gta4 obrneš zravn.


Lepo,da mu je končno eden povedal resnico...
Problem na tem forumu je,da hoče bit vsak "mojster foruma",pol pa klofa poste v smislu(×2,×3....čuvaj ga...zraven pa še ene sto smajlijev)!
Bi pa pohvalil uporabnika Fan-a,ki ima na zalogi veliko pametnih odgovorov.
 
Interscope
Novinec
 
Prispevkov: 214
Pridružen: Sr jun 28, 2006 4:54 pm
Kraj: Slovenj Gradec

Napisal/-a Interscope Ne dec 14, 2008 10:52 am

Jaz tudi opažam da je kr vlko lizunov tu na forumu. Pa smešno je kako naprimer nekomu zrastejo krila ko postane mod, živi primer je adis. :roll:
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Ne dec 14, 2008 11:28 am

Interscope je napisal/-a:Jaz tudi opažam da je kr vlko lizunov tu na forumu. Pa smešno je kako naprimer nekomu zrastejo krila ko postane mod, živi primer je adis. :roll:


vsak ima prosto voljo in pot do izražanja svojega lastnega mnenja. če imaš dokaz o tem, da so mi "zrastla krila" potem prosim mi jih napiši in pošlji po PM pa bova predebatirala o tem, rade volje.

če pa boš kar tako nekaj na pamet govoril potem bolje da ne pišeš ničesar, če nimaš konkretnih dokazov.
 
Uporabniški avatar
ManIAK
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: So apr 16, 2005 8:37 am

Napisal/-a ManIAK Ne dec 14, 2008 12:21 pm

adis, sj vsi vemo.

Mal si poglej tvoje objave, preden si postal moderator in po tem....
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Ne dec 14, 2008 1:23 pm

primozek69 je napisal/-a:Chevy, sej vem, da bi ti rad bil moderator, ker vidm tvoj lizunski pristop. Ampak v bistvu tvoje objave niso nič. Ne kisle, ne zajedljive, ne tehtne, v bistvu vse skup nič, kakršen si tudi po karakterju. Folku se vsiljuješ,soliš pamet, kopiraš oglase z neta, govoriš o maminem daewooju in o svoji punci in folk sprašuješ kakšne plane ma, pa kolk porabe ma avto, pa smajlije klofaš..
Sej men je vseen zate, res, in tale forum mi pomen velik manj kot tebi, sam pa ne prenesem, da je nekdo RIT in tožari mene okol ( lahko bi oko vrgli).

Povej, da ti gre na k.urac, da ti nekdo skritizira skoraj vsako objavo in, da se počutiš ogroženega, ker ne moreš v miru nabijat postov. Ne pa hinavit tlele.

P.S.: brez zamere, ampak kolk grdo žensko morš met, da si durh tlele gor pameten, pa še gta4 obrneš zravn.


1. ne želim biti moderator (pač če hočeš bit moderator moraš imet kaj iz VAG grupe)
2. glede objav si misli kaj hočeš: jaz pišem svoja mnenja in imam to pravico kot vsak SLO državljan...pa kaj edini jaz sparšujem o porabi, planih...koji kur@c to tebe briga...folk lahko sprašuem kar hočem magari koliko dolgega tiča imajo...me prav boli kur@c če kdo skritizira vsako mojo objavo, se prav nič ne sikiram...gre mi pa na živce, ko nekateri pišejo o določeni znamki - v tem primeru Chevrolet Aveo: slab motor, slab handling, visoka poraba, 1.5 zvezdice, j***a, kinderjajček...sej tudi če je najslabši...jaz vozim ta avto in če se bom zabil se bom jaz zabil - kaj vas boli kur@c ...jaz se vozim v ''nevarnem'' avtu...vi ste vsi pametni in se vozte v uber dojče vagnih...pa sploh še niste vozili avta pa kar nakaj pametujete...jaz hočem samo dokaze o določenih svtareh, ne pisanje ''baba čula, baba rekla''...pa punco sem pa morda parkrat omeni, ti tredelin.
Zadnjič spremenil chevy, dne Ne dec 14, 2008 3:44 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Ne dec 14, 2008 1:28 pm

Lepo,da mu je končno eden povedal resnico...
Problem na tem forumu je,da hoče bit vsak "mojster foruma",pol pa klofa poste v smislu(×2,×3....čuvaj ga...zraven pa še ene sto smajlijev)!
Bi pa pohvalil uporabnika Fan-a,ki ima na zalogi veliko pametnih odgovorov.


Resnica gor, dol...kaj misliš, da se sikiram. Boli mene kur@c za naziv. To mi sploh nič ne pomeni. Jaz lahko pišem kar hočem. Zdaj bom še večkrat komentiral določen avto.
 
Uporabniški avatar
Tattoo-
Uporabnik
 
Prispevkov: 1318
Pridružen: Če dec 16, 2004 10:33 pm
Kraj: Circuit de la Sarthe

Napisal/-a Tattoo- Ne dec 14, 2008 1:42 pm

^^Novi SpeedyRS in the house?! :lol:
There are only three sports: bull fighting, car racing and mountain climbing. The rest are mere games! - Ernest Hemingway
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5042
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 Ne dec 14, 2008 2:32 pm

Tattoo- je napisal/-a:^^Novi SpeedyRS in the house?! :lol:

zgleda.......čaka ga pa ista usoda.......

P.S. "ČEJVI", ti jaz obljubim :!:
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Ne dec 14, 2008 2:36 pm

sašo5 je napisal/-a:
Tattoo- je napisal/-a:^^Novi SpeedyRS in the house?! :lol:

zgleda.......čaka ga pa ista usoda.......

P.S. "ČEJVI", ti jaz obljubim :!:


Obljubljaj kar hočeš ''saškec''. Se sploh ne sikiram. Nič mi ne moreš.

p.s.: drgač pa ''saško'' v eni temi sem nekaj pisal o tlaku v gumah in da ima Lacetti 1355 kg, ti pa si se takoj vmešal in trdil, da ima manj kot 1200 kg in zato si mi napisal, da sem k****n, ker sem jaz napisal resnico. Ti nisi dobil kartona, jaz pa imam karton, ker sem enemu osebnku napisal, da je b****. Žaljivka je oboje. Pa nekje sem zasledil, da imaš 44 let, pa se greš kregat z mano mulcem.
In moderatorji so to čudežno spregledali :roll:
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Napisal/-a TrijoAdijo Ne dec 14, 2008 3:42 pm

chevy je napisal/-a:

1. ne žeili biti moderator


A ti to resno?
:D
LP!
 
Uporabniški avatar
Media3
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 537
Pridružen: Po jan 03, 2005 8:49 pm

Napisal/-a Media3 Ne dec 14, 2008 4:27 pm

Enim tablete popuščajo :)
 
Uporabniški avatar
Majand
Novinec
 
Prispevkov: 134
Pridružen: Če nov 15, 2007 6:29 pm

Napisal/-a Majand Ne dec 14, 2008 5:06 pm

Ker otroški vrtec. :roll:
 
Uporabniški avatar
el_diablo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1784
Pridružen: Če maj 24, 2007 11:55 am
Kraj: Gottschee

Napisal/-a el_diablo Ne dec 14, 2008 5:12 pm

sej je prav da se kdaj kakšna stvar malo razjasni ;)
obstaja točka,na kateri drzno postane neumno...
 
Uporabniški avatar
Templar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1800
Pridružen: Če apr 29, 2004 4:34 pm
Kraj: Savinjska regija

Napisal/-a Templar Ne dec 14, 2008 5:39 pm

Moje mnenje je da bi morali moderatorji bit malo bolj občutljivi na zmerjanja, jasno da komu vrže ven deklc ko kdo pametuje v stilu spedya ampak obkladanje s kreteni ipd. je pa precej mimo in bolj zbija kvaliteto foruma kot razni komentarji spedyev in podobnih.
Če lahko bereš tole si preblizu! Drži varnostno razdaljo!
 
Uporabniški avatar
RENO911
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 611
Pridružen: To jun 26, 2007 9:53 pm
Kraj: Mb

Napisal/-a RENO911 Ne dec 14, 2008 5:51 pm

Takrat ko je "adis" postal admin na tem forumu, je vrednost A.com padla za 50%. Njega bi bilo potrebno zaradi nabijanja neumestnih postov takrat ban-at, ne pa mu dati možnost biti admin.

Pa ne mi s PM, ker se s tabo ne mislim pogovarjat.
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Ne dec 14, 2008 6:00 pm

chevy je napisal/-a:1. ne želim biti moderator (pač če hočeš bit moderator moraš imet kaj iz VAG grupe)


A ti to resno??? :twisted:

Ker moje mnenje o vagu je... (be bom spet krega sprožil)
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
ANJCI
TÜV ekspertinja
 
Prispevkov: 1376
Pridružen: So jun 18, 2005 5:45 pm

Napisal/-a ANJCI Ne dec 14, 2008 6:03 pm

Templar je napisal/-a:Moje mnenje je da bi morali moderatorji bit malo bolj občutljivi na zmerjanja, jasno da komu vrže ven deklc ko kdo pametuje v stilu spedya ampak obkladanje s kreteni ipd. je pa precej mimo in bolj zbija kvaliteto foruma kot razni komentarji spedyev in podobnih.


Točno tako kot si napisal .
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Ne dec 14, 2008 6:07 pm

nebivedu je napisal/-a:
chevy je napisal/-a:1. ne želim biti moderator (pač če hočeš bit moderator moraš imet kaj iz VAG grupe)


A ti to resno??? :twisted:

Ker moje mnenje o vagu je... (be bom spet krega sprožil)


sedaj se bova midva skregala :evil: :lol:

skratka to je tema, da si daste "duška" tako, da be my guest

@reno911: očitno modi in admini niso bili takega mnenja ko so me sprejeli medse ;)
 
Škrat
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: Če maj 29, 2008 3:18 pm

Napisal/-a Škrat Ne dec 14, 2008 6:08 pm

Kar se tiče moderatorjev na a.com se pa morem strinjat z večino. Vsak dan slabše opravljajo svoje delo, preveč vpletajo osebni pogled v moderiranje foruma, niso dovolj objektivni in profesionalni. Adis je ziv primer za to. Bil je uporabnik ki je mel preveč časa, zdaj ko pa je postal mod mu je stopilo v glavo,kar naenkrat vse obvlada, se zgodi.

Se pa tudi "boss" McTron kar prevečkrat spušča na osebni nivo in kar nekaj njegovih postov je primernih osnovnošolcu.
Tudi določeni uporabniki imajo včasih takšne izjave, da te žalost prime da je 35+ star človek zmožen takšne pisat.
Jah no, takle mamo!
Poglejmo resnici v oči!
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov