Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
Majand
Novinec
 
Prispevkov: 134
Pridružen: Če nov 15, 2007 6:29 pm

Napisal/-a Majand Ne dec 14, 2008 6:31 pm

Škrat je napisal/-a:Kar se tiče moderatorjev na a.com se pa morem strinjat z večino. Vsak dan slabše opravljajo svoje delo, preveč vpletajo osebni pogled v moderiranje foruma, niso dovolj objektivni in profesionalni. Adis je ziv primer za to. Bil je uporabnik ki je mel preveč časa, zdaj ko pa je postal mod mu je stopilo v glavo,kar naenkrat vse obvlada, se zgodi.

Se pa tudi "boss" McTron kar prevečkrat spušča na osebni nivo in kar nekaj njegovih postov je primernih osnovnošolcu.
Tudi določeni uporabniki imajo včasih takšne izjave, da te žalost prime da je 35+ star človek zmožen takšne pisat.
Jah no, takle mamo!


:tomidelej:
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Ne dec 14, 2008 6:39 pm

Dal si bom ''duška'': kako naj forum normalno funkcionira, če je od 30 moderatorjev usaj 20, ki si lastijo VAG. Pa nimam nič proti VAG-u. Jaz sem dobil karton od VAG moderatorja (ni važno katerega), ker sem enemu napisal, da je b****. Meni je 44 letni VAG voznik napisal, da sem k****n, pa ni dobil kartona - zanimivo.
 
Uporabniški avatar
JEREMIJA79
Uporabnik
 
Prispevkov: 1235
Pridružen: Po okt 01, 2007 12:56 am

Napisal/-a JEREMIJA79 Ne dec 14, 2008 6:54 pm

chevy je napisal/-a:Dal si bom ''duška'': kako naj forum normalno funkcionira, če je od 30 moderatorjev usaj 20, ki si lastijo VAG. Pa nimam nič proti VAG-u. Jaz sem dobil karton od VAG moderatorja (ni važno katerega), ker sem enemu napisal, da je b****. Meni je 44 letni VAG voznik napisal, da sem k****n, pa ni dobil kartona - zanimivo.


Sinko,totalitarni režim se vrača...Včasih je bil Goli otok danes so pa terme banovci. :rofl
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a INFINITI Ne dec 14, 2008 7:08 pm

Najraje imamo takšne podrepnike, ki nimajo nobenega osebnega ponosa da bi spokali za vedno ko se jih bena, pa si potem ustvarijo novi account in še naprej vrtijo svoje sranje - to sta vidva na vrhu.
-Zakaj hodite nazaj? -Ste preveč bogi da bi šli kam drugam?

Ti chevy si jo pa poceni odnesel pravzaprav - žaljenje moderatorja je direktni ban, kakšna VAG zarota :roll:

Glede Adisa - sprejeli smo ga z razlogom in to je naša pravica - ne vaša; njegov status je sedaj enak vsem drugim moderatorjem in svoje delo opravlja pošteno. Če ima kdo problem glede tega naj ga obdrži zase ali pa odide na drugi forum, oz. kjerkoli mu paše.
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
goldhorn
Novinec
 
Prispevkov: 124
Pridružen: Sr maj 28, 2008 1:13 pm

Napisal/-a goldhorn Ne dec 14, 2008 7:14 pm

JEREMIJA79 je napisal/-a:
chevy je napisal/-a:Dal si bom ''duška'': kako naj forum normalno funkcionira, če je od 30 moderatorjev usaj 20, ki si lastijo VAG. Pa nimam nič proti VAG-u. Jaz sem dobil karton od VAG moderatorja (ni važno katerega), ker sem enemu napisal, da je b****. Meni je 44 letni VAG voznik napisal, da sem k****n, pa ni dobil kartona - zanimivo.


Sinko,totalitarni režim se vrača...Včasih je bil Goli otok danes so pa terme banovci. :rofl


Mogoče je resnica še globlja. Mogoče so VAG-ovci domobranci in nasprotniki partizani? :D :)
 
Uporabniški avatar
andrej86
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 727
Pridružen: Sr jan 03, 2007 12:18 pm
Kraj: Tam kjer klepajo renaultovi ventili

Napisal/-a andrej86 Ne dec 14, 2008 7:55 pm

goldhorn je napisal/-a:
JEREMIJA79 je napisal/-a:
chevy je napisal/-a:Dal si bom ''duška'': kako naj forum normalno funkcionira, če je od 30 moderatorjev usaj 20, ki si lastijo VAG. Pa nimam nič proti VAG-u. Jaz sem dobil karton od VAG moderatorja (ni važno katerega), ker sem enemu napisal, da je b****. Meni je 44 letni VAG voznik napisal, da sem k****n, pa ni dobil kartona - zanimivo.


Sinko,totalitarni režim se vrača...Včasih je bil Goli otok danes so pa terme banovci. :rofl


Mogoče je resnica še globlja. Mogoče so VAG-ovci domobranci in nasprotniki partizani? :D :)


lahko bi že tut prenehali gnjavit moderatorjem in adminom,ker mislim da če bi nekateri ljudje tu na forumu vložili toliko energije v to da raje utihnejo in napišejo kje drugje kaj koristnega,kot pa sodelujejo v kaki temi kjer vlada prepiranje,bi bila zadeva morda malenkost boljša.
namesto da nabijate poste v tej temi,se raje zadržite in utihnite,včasih kak komentar raje požrite,ker to nikomur ne koristi.Če se vam zdi kaka tema smešna,čudna,žaljiva raje o tem tiho obvestite admina ali moda in gotovo.
kvaliteta foruma ni odvisna samo od adminov in modov,odvisna je tut od ljudi ki ga beremo ter odgovarjamo.
Administratorji in moderatorji,predlagam vam da v temah ne opozarjate,kje ga je kdo pobiksal,dajte kar ukrepat;tega kdo je post ali temo brisal,zaklenil pa nikogar od uporabnikov nič ne briga.Tu gor ste šefi Vi,komu pa to ne paše pa naj raje kaže svojo aroganco kje drugje.
Policaj te tut nikoli ne vpraša če boš plačal kazen ali ne.
Ko fašeš si nekaj zafrknil in gotovo.
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Ne dec 14, 2008 9:27 pm

INFINITI je napisal/-a:Najraje imamo takšne podrepnike, ki nimajo nobenega osebnega ponosa da bi spokali za vedno ko se jih bena, pa si potem ustvarijo novi account in še naprej vrtijo svoje sranje - to sta vidva na vrhu.
-Zakaj hodite nazaj? -Ste preveč bogi da bi šli kam drugam?

Ti chevy si jo pa poceni odnesel pravzaprav - žaljenje moderatorja je direktni ban, kakšna VAG zarota :roll:

Glede Adisa - sprejeli smo ga z razlogom in to je naša pravica - ne vaša; njegov status je sedaj enak vsem drugim moderatorjem in svoje delo opravlja pošteno. Če ima kdo problem glede tega naj ga obdrži zase ali pa odide na drugi forum, oz. kjerkoli mu paše.


Povej mi kje sem jaz kdaj užalil moderatorja :?: Besedo b**** sem napisal navadnemu uporabniku in sem dobil karton.
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a INFINITI Ne dec 14, 2008 9:34 pm

Aha sem prehitro prebral - dobil si karton ker si nekoga drugega žalil. Pa vidim ti podpis - tudi to raje spremeni ker je tudi žalitev, ki izziva druge uporabnike
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Ne dec 14, 2008 9:37 pm

INFINITI je napisal/-a:Aha sem prehitro prebral - dobil si karton ker si nekoga drugega žalil.


Tako je.
Hočem povedati, da nekateri moderatorji delajo razlike med uporabniki na forumu. V moji temi ko sem predstavil avto so mi jo nekateri smetili sto na uro, pa začuda noben moderator ni pobrisal off-topice.
Ko je pa mene užalil VAG voznik (navaden uporabnik) pa on ni dobil kartona.
 
Uporabniški avatar
ijuvan
Novinec
 
Prispevkov: 397
Pridružen: Pe okt 12, 2007 4:19 pm
Kraj: SG

Napisal/-a ijuvan Ne dec 14, 2008 9:38 pm

Še KARL ABARTH je banan. Kaj naj rečem INFINITI :clapclap V temi o 300m si bil enako siten kot pa KARL ABARTH. In ker se nista strinjala, si ga lepo banal. Res pravično no... Eden redkih, ki je celo kaj vedel in pisal še kaj drugega kot pa nabijanje nepotrebnih pstov.
Pa še en predlog modom: vso kregarijo bi lahko brisali ali pa prestavili na smetišče. Npr. tema o golfu VI: človek bi rad izvedel kaj pametnega, pa naleti na več strani kreganja, zdaj pa med to kregarijo iskati pametne konstruktivne poste. Te pa ja mine :roll:
 
Uporabniški avatar
Templar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1800
Pridružen: Če apr 29, 2004 4:34 pm
Kraj: Savinjska regija

Napisal/-a Templar Ne dec 14, 2008 9:47 pm

Glede na to koliko jih je šlo na predbožičen oddih v terme bi rekel vsem skeptikom da očitno je nekaj na polni luni... :lol:
Če lahko bereš tole si preblizu! Drži varnostno razdaljo!
 
Interscope
Novinec
 
Prispevkov: 214
Pridružen: Sr jun 28, 2006 4:54 pm
Kraj: Slovenj Gradec

Napisal/-a Interscope Ne dec 14, 2008 10:39 pm

andrej86 je napisal/-a:
goldhorn je napisal/-a:
JEREMIJA79 je napisal/-a:
chevy je napisal/-a:Dal si bom ''duška'': kako naj forum normalno funkcionira, če je od 30 moderatorjev usaj 20, ki si lastijo VAG. Pa nimam nič proti VAG-u. Jaz sem dobil karton od VAG moderatorja (ni važno katerega), ker sem enemu napisal, da je b****. Meni je 44 letni VAG voznik napisal, da sem k****n, pa ni dobil kartona - zanimivo.


Sinko,totalitarni režim se vrača...Včasih je bil Goli otok danes so pa terme banovci. :rofl


Mogoče je resnica še globlja. Mogoče so VAG-ovci domobranci in nasprotniki partizani? :D :)


lahko bi že tut prenehali gnjavit moderatorjem in adminom,ker mislim da če bi nekateri ljudje tu na forumu vložili toliko energije v to da raje utihnejo in napišejo kje drugje kaj koristnega,kot pa sodelujejo v kaki temi kjer vlada prepiranje,bi bila zadeva morda malenkost boljša.
namesto da nabijate poste v tej temi,se raje zadržite in utihnite,včasih kak komentar raje požrite,ker to nikomur ne koristi.Če se vam zdi kaka tema smešna,čudna,žaljiva raje o tem tiho obvestite admina ali moda in gotovo.
kvaliteta foruma ni odvisna samo od adminov in modov,odvisna je tut od ljudi ki ga beremo ter odgovarjamo.
Administratorji in moderatorji,predlagam vam da v temah ne opozarjate,kje ga je kdo pobiksal,dajte kar ukrepat;tega kdo je post ali temo brisal,zaklenil pa nikogar od uporabnikov nič ne briga.Tu gor ste šefi Vi,komu pa to ne paše pa naj raje kaže svojo aroganco kje drugje.
Policaj te tut nikoli ne vpraša če boš plačal kazen ali ne.
Ko fašeš si nekaj zafrknil in gotovo.


Dva,tri take poste še napišeš pa boš mod :twisted:
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Ne dec 14, 2008 10:42 pm

ijuvan je napisal/-a:Še KARL ABARTH je banan. Kaj naj rečem INFINITI :clapclap V temi o 300m si bil enako siten kot pa KARL ABARTH. In ker se nista strinjala, si ga lepo banal. Res pravično no... Eden redkih, ki je celo kaj vedel in pisal še kaj drugega kot pa nabijanje nepotrebnih pstov.
Pa še en predlog modom: vso kregarijo bi lahko brisali ali pa prestavili na smetišče. Npr. tema o golfu VI: človek bi rad izvedel kaj pametnega, pa naleti na več strani kreganja, zdaj pa med to kregarijo iskati pametne konstruktivne poste. Te pa ja mine :roll:


Dej dej, brez veze je ban-an. Če je kdo kako pametno mnenje napisal je to bil on. Škoda res.
Drgač pa sploh nevem kako je dobil 3 kartone pred tem :roll:
 
Uporabniški avatar
Joie de vivre!
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4258
Pridružen: Če feb 10, 2005 12:25 pm
Kraj: Gorenja vas

Napisal/-a Joie de vivre! Ne dec 14, 2008 10:47 pm

chevy je napisal/-a:
ijuvan je napisal/-a:Še KARL ABARTH je banan. Kaj naj rečem INFINITI :clapclap V temi o 300m si bil enako siten kot pa KARL ABARTH. In ker se nista strinjala, si ga lepo banal. Res pravično no... Eden redkih, ki je celo kaj vedel in pisal še kaj drugega kot pa nabijanje nepotrebnih pstov.
Pa še en predlog modom: vso kregarijo bi lahko brisali ali pa prestavili na smetišče. Npr. tema o golfu VI: človek bi rad izvedel kaj pametnega, pa naleti na več strani kreganja, zdaj pa med to kregarijo iskati pametne konstruktivne poste. Te pa ja mine :roll:


Dej dej, brez veze je ban-an. Če je kdo kako pametno mnenje napisal je to bil on. Škoda res.
Drgač pa sploh nevem kako je dobil 3 kartone pred tem :roll:


3 kartone pred tem je dobil še pod psevdonimom "Mojster Miha". Ko smo ugotovili, da sta Miha in Karl ena in ista oseba, smo kartone enostavno prenesli.
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy Ne dec 14, 2008 10:48 pm

Hvala za obrazložitev.

LP
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Ne dec 14, 2008 10:56 pm

Škrat je napisal/-a:Se pa tudi "boss" McTron kar prevečkrat spušča na osebni nivo in kar nekaj njegovih postov je primernih osnovnošolcu.

Linki? ...ker dotlej si izpadel zelo otrocje s taksnim tozarjenjem... preberi si detaile ...dopis: "Stvari se gre do dna".
S tem se se preveckrat resi situacija...

no ti bom jaz enega nalepil bil je namrec precej ociten... pozorno si preberi mogoce kaj potegnes iz tega.

http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... c&start=60
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
Drocky
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2138
Pridružen: So feb 19, 2005 5:49 pm

Napisal/-a Drocky Ne dec 14, 2008 11:02 pm

MM = KA ? :shock: al se je tolk spremenil?
LP Rok
 
Uporabniški avatar
bass
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3140
Pridružen: Če mar 31, 2005 3:59 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a bass Ne dec 14, 2008 11:06 pm

Mogoče ma brata, saj isti IP še ne pomeni nujno istega uporabnika...kaj pa vem. Bi bila res preobrazba. :shock:
Jeremy Clarkson je napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for that brief moment, when everything works.
 
Uporabniški avatar
Joie de vivre!
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4258
Pridružen: Če feb 10, 2005 12:25 pm
Kraj: Gorenja vas

Napisal/-a Joie de vivre! Ne dec 14, 2008 11:15 pm

Drocky je napisal/-a:MM = KA ? :shock: al se je tolk spremenil?


Je sam potrdil.

LP,
Martin
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Ne dec 14, 2008 11:16 pm

bass: Preberi si vse linke takrat ti bo bolj jasno... ne glej povrsinsko.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov