Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
virus
Administrator a.com
 
Prispevkov: 322
Pridružen: So apr 03, 2004 7:13 am
Kraj: virusland

Napisal/-a virus Pe jun 03, 2005 5:12 pm

no zej se pa pozna mau ... "mau" ... yeaaaaaaah baby!!! bi reku ice :)
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee Pe jun 03, 2005 5:30 pm

Men dela še počasnej,kot prej :?

















JOKe :P

Suprca,res se pozna :D
Slika
 
Uporabniški avatar
RegY
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6720
Pridružen: Pe okt 25, 2002 1:18 am
Kraj: MariboR

Napisal/-a RegY Pe jun 03, 2005 7:04 pm

fino... lepo vam uspeva, fantje ;)
Slika
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Pe jun 03, 2005 7:12 pm

virus je napisal/-a:no zej se pa pozna mau ... "mau" ... yeaaaaaaah baby!!! bi reku ice :)


ice bi reku "en-mau" :)

dobr tole laufa zdej pa ne vem a zarad 4Mbit a kej drujga :)
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice Po jun 06, 2005 8:32 am

No, od petka naprej smo tudi tehnično najhitrejša spletna stran ;)
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
Uporabniški avatar
virus
Administrator a.com
 
Prispevkov: 322
Pridružen: So apr 03, 2004 7:13 am
Kraj: virusland

Napisal/-a virus Po jun 06, 2005 11:02 am

Oddajanje oglasov deluje sedaj normalno tudi v IE ... www.avtomobilizem.com/oglasi ... prej so bile neke težave s privatnostjo in zakompliciranostjo explorerja ( MS, d000h :) ) ... sedaj je to odpravljeno. Tako ali tako ... kdo pa še danes uporablja IE? ... ok, to je ze offtopic ...
 
Uporabniški avatar
M3
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1931
Pridružen: Pe sep 05, 2003 9:11 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a M3 Po jun 06, 2005 11:09 am

eeee zdaj pa je super poštelano!

good work! :tomidelej:
Slika
 
Uporabniški avatar
[g0ran24]
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 759
Pridružen: Ne mar 14, 2004 9:45 pm
Kraj: brežice

Napisal/-a [g0ran24] Po jun 06, 2005 11:10 am

kako je pa kaj z obvestili po mailu ???

sepravi dobivanje maila ob privatnem sporočilu in pa če sodeluješ v neki temi da dobiš po mailu sporočilo da je neki novega

včasih dela ok dobim vse včasih pa nč :?
In the end there can only be one :P nism se nč druzga spomno :D
 
Uporabniški avatar
Fullback
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1736
Pridružen: Sr maj 05, 2004 7:40 pm
Kraj: Največkrat...Na trdih tleh...ali mehkem blatu...

Napisal/-a Fullback Po jun 06, 2005 9:00 pm

jao...jst moram pa komentirat tole ocenjevanje avtomobilov v salonu...sploh ni dobro zasnovano-obvezno bi morale biti objavljene ocene vsakega ki je oddal oceno-seveda ob njegovem nicku...OCENJEVANJE JE TOTALNO NEFER, ZARADI NEKATERIH (PRAVZAPRAV JIH JE VELIKO) IDIOTOV!, ki ocenjujejo lepo spedenane in tunane avtomobile z 1!!! izpadi foušije in takšnih in drugačnih kompleksov je odraz nezrelih in čustveno prizadetih oseb, ki po nepotrebnem mešajo zrak, saj drugega v življenju nimajo!!!

Nasvet: oceni lahko le ta, ki odda komentar z oceno, oziroma se za vsakega vodi statistika oddaj ocen ipd...


ok dost mam...lep večer še naprej...
/¨¨¨¨¨¨¨¨\___
-- O ----------O--
Prodam
 
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 710
Pridružen: Pe feb 25, 2005 9:39 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a _BiStRi_ Po jun 06, 2005 9:12 pm

Fullback je napisal/-a:jao...jst moram pa komentirat tole ocenjevanje avtomobilov v salonu...sploh ni dobro zasnovano-obvezno bi morale biti objavljene ocene vsakega ki je oddal oceno-seveda ob njegovem nicku...OCENJEVANJE JE TOTALNO NEFER, ZARADI NEKATERIH (PRAVZAPRAV JIH JE VELIKO) IDIOTOV!, ki ocenjujejo lepo spedenane in tunane avtomobile z 1!!! izpadi foušije in takšnih in drugačnih kompleksov je odraz nezrelih in čustveno prizadetih oseb, ki po nepotrebnem mešajo zrak, saj drugega v življenju nimajo!!!

Nasvet: oceni lahko le ta, ki odda komentar z oceno, oziroma se za vsakega vodi statistika oddaj ocen ipd...


ok dost mam...lep večer še naprej...


To sem že jst napisu, ko se je spraševalo, če resetiramo ocene....in smo jih...predlog pa očitno niso upošteval ;) Mogoče bojo zdaj kaj bolj poslušni.


L.p Bistri...
555
 
Uporabniški avatar
Spyker
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2297
Pridružen: Po dec 06, 2004 5:34 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Napisal/-a Spyker Po jun 06, 2005 9:38 pm

Fullback točn tko! Tud jest nevem če je moj scootič tud glede na tuning tok ful grozn http://www.avtomobilizem.com/modules/ca ... ar_id=6562 :(




Ma pa se ne sekiram važn da je men všeč :)


Sam bi res mogl tole uredit.
 
Uporabniški avatar
Fullback
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1736
Pridružen: Sr maj 05, 2004 7:40 pm
Kraj: Največkrat...Na trdih tleh...ali mehkem blatu...

Napisal/-a Fullback Po jun 06, 2005 9:49 pm

Aja pa še neki mi ni čist jasn! Velik avtomobilov sem že ocenil (po ponovnem resetiranju) in jih lahko spet ponovno...kva je zdej to?!?! Npr. ocenil 3.6.05, danes smo 6.6 in lahko ponovno vote-am!

Jao jao...
/¨¨¨¨¨¨¨¨\___
-- O ----------O--
Prodam
 
Uporabniški avatar
virus
Administrator a.com
 
Prispevkov: 322
Pridružen: So apr 03, 2004 7:13 am
Kraj: virusland

Napisal/-a virus To jun 07, 2005 7:36 am

@fullback: po domače rečeno ... bullshit! :) do sedaj si ocenil 89 vozil in niti za enega nisi 2x glasoval ... ker ne moreš? :)

:pivo
 
Uporabniški avatar
[g0ran24]
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 759
Pridružen: Ne mar 14, 2004 9:45 pm
Kraj: brežice

Napisal/-a [g0ran24] To jun 07, 2005 7:51 am

ka se sploh obremenjujete z tem ocenam, men je vseen kako oceno mam za svoj avto..men je všeč in konc ka si pa drugi mislijo pa me ne zanima lahko mi vsi oceno 1 dajo mi se j***
In the end there can only be one :P nism se nč druzga spomno :D
 
Uporabniški avatar
Pugi
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6195
Pridružen: Ne avg 24, 2003 8:21 pm

Napisal/-a Pugi To jun 07, 2005 7:53 am

Spyker je napisal/-a:Fullback točn tko! Tud jest nevem če je moj scootič tud glede na tuning tok ful grozn http://www.avtomobilizem.com/modules/ca ... ar_id=6562 :(




Ma pa se ne sekiram važn da je men všeč :)


Sam bi res mogl tole uredit.


Ja na avtomobilizem.com daš skuter in prčakuješ dobro oceno??? Jafak, dj a si kdaj pomislu, da privrženci avtošporta&stuff sovražjo sesalce?? Sploh zadnjiič sem enkrat po res dolgem času prišel na B in kaj vidim??

-> 100 skuterjev, vsi v ledicah in neonkah, ne morš vrjet - in da to ni dost, tisti zvoki ko jih tam žgejo so naravnost tečni, mam raj 10VTijev naenkrat ko en skuter. Seveda ko sem odhajal iz B sem vozil po omejitvah in kaj se zgodi - en skuter se prilepi 0.5 metra za moj avto - samo mal bi dol prestavu in bi bil zmazek... Sori, skuterjev zaenkrat na tem forumu ne mormo objektivno ocenjevat in mislm da govorim za kar velik odstotek forumašev. Vsaj jaz ne poznam avtomobilista nad 20 let, da bi oboževal skuterje...
Slika
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice To jun 07, 2005 7:58 am

Heh, bo treba postavt www.motociklizem.com , čeprav tut tam ne vem kako bodo sprejel frčote ;)
Zadnjič spremenil ice, dne To jun 07, 2005 7:59 am, skupaj popravljeno 1 krat.
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
Uporabniški avatar
[g0ran24]
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 759
Pridružen: Ne mar 14, 2004 9:45 pm
Kraj: brežice

Napisal/-a [g0ran24] To jun 07, 2005 7:59 am

Pugi je napisal/-a:
Spyker je napisal/-a:Fullback točn tko! Tud jest nevem če je moj scootič tud glede na tuning tok ful grozn http://www.avtomobilizem.com/modules/ca ... ar_id=6562 :(




Ma pa se ne sekiram važn da je men všeč :)


Sam bi res mogl tole uredit.


Ja na avtomobilizem.com daš skuter in prčakuješ dobro oceno??? Jafak, dj a si kdaj pomislu, da privrženci avtošporta&stuff sovražjo sesalce?? Sploh zadnjiič sem enkrat po res dolgem času prišel na B in kaj vidim??

-> 100 skuterjev, vsi v ledicah in neonkah, ne morš vrjet - in da to ni dost, tisti zvoki ko jih tam žgejo so naravnost tečni, mam raj 10VTijev naenkrat ko en skuter. Seveda ko sem odhajal iz B sem vozil po omejitvah in kaj se zgodi - en skuter se prilepi 0.5 metra za moj avto - samo mal bi dol prestavu in bi bil zmazek... Sori, skuterjev zaenkrat na tem forumu ne mormo objektivno ocenjevat in mislm da govorim za kar velik odstotek forumašev. Vsaj jaz ne poznam avtomobilista nad 20 let, da bi oboževal skuterje...


Rajši mamo kako CBR-ko ;)
In the end there can only be one :P nism se nč druzga spomno :D
 
Uporabniški avatar
Spyker
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2297
Pridružen: Po dec 06, 2004 5:34 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Napisal/-a Spyker To jun 07, 2005 1:41 pm

@Pugi: skuter je pod "znamko" ostalo tko da glede na to kaj nekateri gor dajejo (čevelj.press :roll: ) mislm da tok kritično pa spet ni, poleg tega pa tud to kar si ti napisal, se imenuje NEobjektivnost.... "en skuter se mi je prlepu na rit pa jih ne maram pa zato k majo zanič zvok jih sovražm..." (tko nekak ne? ;) ) To je tko kt bi jest reku da mi (naprimer) bmw-ji niso všeč ker mi je en zadnjič za ritjo vozu :roll:

Čeprav je res da to je avtomobilizem.com, tko da če koga mot lohk zarad mene tud zbriše....

tolk o tem.... ;)

a se sam men zdi al smo mal off topic :)
 
Uporabniški avatar
Pugi
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6195
Pridružen: Ne avg 24, 2003 8:21 pm

Napisal/-a Pugi To jun 07, 2005 1:48 pm

Sj cel princip ocenjevanja je subjektiven a se ti ne zdi? No zadnje čase vlogo igra tudi konkurenca in fovšija.
Slika
 
Uporabniški avatar
Spyker
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2297
Pridružen: Po dec 06, 2004 5:34 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Napisal/-a Spyker To jun 07, 2005 1:49 pm

Pugi je napisal/-a:Sj cel princip ocenjevanja je subjektiven a se ti ne zdi? No zadnje čase vlogo igra tudi konkurenca in fovšija.


Se strinjam ;)
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov