Williams je napisal/-a:Ne vem, zaka ste vsi full veseli, če mate rojstne dneve? Vsako prase, pa krava, pa vsaka žival ma rojstni dan, pa se ne sekira kej preveč

Lih to je hotu mazda povedat. Ne morš primerjat ljudi s prasci, kravami in roboti. Kljub vsemu smo na mal višjem nivoju.
Sicer pa to je avtomobilizem.com, ampak ma tut dve rubriki: Nima veze z avtomobilizmom in Zabavni kotiček, kamor spadajo tudi stvari, za katere ni nujno, da so avtomobilistične narave. Enih tovrstne teme ne motijo in jih beremo, tisti, k pa mislte, da so čist out, jih pa pač ignoririte.
In če človk na forumu napiše, da ma dons rojstn dan, še ni nujno, da je zarad tega osamljen, da ga nihče ne mara in da ga nihče ne opazi. Človk je pač srečen, pa vesel in to svoje veselje želi deliti tudi z drugimi.
Glede na to, da je jamranje in jokanje na forumu prepovedano, bom zaključu.
p.s. Mazda, lepo povedano!
Licet volare si in tergo aquilae volat.