Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
dejan84
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2918
Pridružen: Po feb 23, 2004 11:08 pm
Kraj: Cesta moj duma

SALON.....

Napisal/-a dejan84 Po jun 13, 2005 1:44 pm

Tale salon se mi ne zdi najboljša pogruntavščina. Sicer je super, ker je vse veliko bolj urejeno kot je bilo prej, ni mi pa všeč tisto glasovanje oz. ocenjevanje. Kot ste verjetn opazl, so ocene prvouverščenih čedalje nižje. Dogaja se namreč, da folk drug drugemu lima iz fovšije slabe ocene, sam da bi ga zbil dol... To se mi zdi čisto brezveze... V redu je da se piše komentarje, samo tele ocene so pa res brezveze. Itak se dogaja, da bo dal vsak svojim kolegom 10ko, tistim, ko jih pa ne mara pa 1ko. In pol vidš lepo porihtan avto z oceno 4,5 - še navadn serijski avto pa ma lahko oceno 7 ali več, ker ga itak ne gleda veliko ljudi in zato dobi tudi manj ocen, vendar pa zgleda da te višje. Itak ni nobenih kriterijev kako ocenjevat, tko da pol tud nima smisla pisat: Dobiš 7.0, ko bo pa styling dokončan, dobiš 9, če boš pa še swapou pa 10....
Zakaj vozniki hond v dežju vozijo tako hitro? Ker bežijo pred rjo :D
 
Uporabniški avatar
damjan
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1630
Pridružen: So okt 19, 2002 10:46 am
Kraj: črnomelj

Napisal/-a damjan Po jun 13, 2005 1:56 pm

se strinjam......
res da je mitshubishi evo 8 avto da dol padeš........
ampak še vedno je to čist serijski in neke vrste "stock" avto in po mojem mnenju si ne zasluži ocen med 9 in 10......
pa da nebo pomote avto je zakon performance pa lega pa oh in sploh.....vse to je vrhunsko......sam vseeno če ni staylan pa tunan pol si po mojem skromnem mnenju ne zasluži 9 in 10......

žal mečemo serijske in predelane avtomobile v isti koš in tu nastane problem....
 
MunjiS
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 85
Pridružen: To jun 07, 2005 8:30 pm

Napisal/-a MunjiS Po jun 13, 2005 2:02 pm

:bow
 
Uporabniški avatar
Speedfighter
Uporabnik
 
Prispevkov: 1323
Pridružen: Če feb 17, 2005 3:57 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a Speedfighter Po jun 13, 2005 2:02 pm

Še zmeri pravim, da je bila najboljša rešitev glede glasovanja tista, da ima lastnik avta v salonu tudi možnost vpogleda kdo je glasoval zanj in s kakšno oceno...ideja pač :D
 
Uporabniški avatar
ASenna
Uporabnik
 
Prispevkov: 1249
Pridružen: To jan 20, 2004 10:53 am
Kraj: kropa

Napisal/-a ASenna Po jun 13, 2005 2:16 pm

Še zmeri pravim, da je bila najboljša rešitev glede glasovanja tista, da ima lastnik avta v salonu tudi možnost vpogleda kdo je glasoval zanj in s kakšno oceno...ideja pač Very Happy


se strinjam

naprimer jest sem mel v petek oceno 8,9 in 5 glasovanj, takoj v soboto pa oceno 7,0 in 27 glasovanj. mislm halooo :roll:
men mama prav "za vsakmu ovinkom je hodič"
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee Po jun 13, 2005 2:26 pm

Se že ve kdo je zbijal ocene in je bil opozorjen s strani admina,kot je pa bilo rečeno se pa za enkrat ne bo salon nič spremenil,ali pač :)

Tko da tisti ,ki zbijate ocene,vse se vidi,tak ,da pozor ;)

LP Killah bee
Slika
 
Uporabniški avatar
vepar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1611
Pridružen: So jun 05, 2004 6:32 pm
Kraj: nou mejst

Napisal/-a vepar Po jun 13, 2005 2:29 pm

a bi se dalo to kje javno vidt?

da vsak zase vid kdo mu je kako oceno dal?
 
Uporabniški avatar
YOC
Uporabnik
 
Prispevkov: 887
Pridružen: Pe feb 14, 2003 10:53 am
Kraj: Spredi levo (LJ)

Napisal/-a YOC Po jun 13, 2005 2:43 pm

Predvsem ne bi smelo biti ocenjevanje razdeljeno še na decimalke. Mislm dej a smo taki pikolovci pa a mamo kej tok hudga za zbirat da bomo vidl razliko med 7,9 pa 7,6? :roll:

Buče.

Ocene bi morale bit od 1-5 in to brez decimalk.

In to ne samo pri salonu ampak tud pri katalogu.

lp

YOC

8)
Bolje 10 konjev premalo pod haubo, kot en osel preveč za volanom!!!
WWWWRRRRRRRRUUUUUUUMMMMMMMMM..........
 
Uporabniški avatar
Yagi-san
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1680
Pridružen: So mar 13, 2004 11:30 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Yagi-san Po jun 13, 2005 2:49 pm

Jaz sem že pred časom predlagal, da bi bilo javno vidno kdo je dal kakšno oceno in če se nekdo preveč zajebava, bodo pa že moderatorji ali kdorkoli poskrbel da bo urejeno. Normalno, da je za vsakega zanj njegov avto 10, vendar na falus mi gre folk, ki ne ocenjuje po stilu anpak po principu: ti meni 6, jaz tebi 4, samo, da te zajebem. Stvar naj moderatorji uredijo.




Yagi-san
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee Po jun 13, 2005 2:56 pm

moderatorji nimamo vpogleda direktno v ocene,več pa nej pove Ice in virus :roll:
Slika
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Po jun 13, 2005 3:10 pm

ne vem zakaj se sekirate...

jaz mam z mojim avtom tudi oceno 7,4, pol pa grem par avtov bol gor pogledat pa vidim nekega punteka ko razpada pa ma samo ene felne gor ko ma 8,6 :)


brezveze, itak so vsepovsod kjer je kako tekmovanje/ocenjevanje papki ki jim marsikaj ni jasno
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
MunjiS
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 85
Pridružen: To jun 07, 2005 8:30 pm

Napisal/-a MunjiS Po jun 13, 2005 3:20 pm

:rofl ..audi... :bow ....1min-100km/h...,ni vse v colah... :ne
 
Uporabniški avatar
vesolc
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1668
Pridružen: To maj 11, 2004 7:15 pm
Kraj: Kranj

Napisal/-a vesolc Po jun 13, 2005 3:23 pm

@courage: kaj pa si si tak avto izbral!!! zdej te pa povsod spregledajo, tut na showih pa se v salonu ;) za ta denar bi si kupu avto vredn 1,5 miljona, pa ves ostal denar dau za plastiko pa stikala pa ledice pa neonke, pol bi pa mel same 10ke ;)
 
Uporabniški avatar
vepar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1611
Pridružen: So jun 05, 2004 6:32 pm
Kraj: nou mejst

Napisal/-a vepar Po jun 13, 2005 4:19 pm

dons so povprečne ocene padle vsem za 0.2-0.3 točke...kr neki
 
Uporabniški avatar
virus
Administrator a.com
 
Prispevkov: 322
Pridružen: So apr 03, 2004 7:13 am
Kraj: virusland

Napisal/-a virus Po jun 13, 2005 4:32 pm

Že imamo krivca, bil je obveščen, drugič ne bo več ... bomo bolj pozorni pri takih ki imajo vsaj 10 oddanih glasov in povprečje manj kot 3 ... jih je kar nekaj.
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee Po jun 13, 2005 4:41 pm

Zakaj se nerelavantne :D ocene preprosto ne zbrišejo,vsaj enke,bi mi ful dvignl povprečje :D
Slika
 
Uporabniški avatar
Fullback
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1736
Pridružen: Sr maj 05, 2004 7:40 pm
Kraj: Največkrat...Na trdih tleh...ali mehkem blatu...

Napisal/-a Fullback Po jun 13, 2005 5:14 pm

opozorila se mi zdijo nesmiselna...potem ko nekdo že stala 100 enk... :roll:
Veliko bolje bi bilo ocenjevanje, ki BI BILO MOŽNO LE; ČE SE OBJAVI TVOJA OCENA, V NASPROTNEM PRIMERU NE!!! Ampak kaj čmo...idiotizem na kvadrat (moj avto so ocenili 12 krat, od tega 3 enke?!?!) Bo treba neki porihtat, drugače bo folku brezvezno imeti avto v salonu-jst razmišljam da ga bom kr skenslov...

lp
/¨¨¨¨¨¨¨¨\___
-- O ----------O--
Prodam
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3287
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Napisal/-a McLaren Po jun 13, 2005 6:10 pm

Sam upamo lahko da se to ne bo spremenilo v glasujzame.com. Ker pol smo in deep shit.
Zdi sem mi da je samo še vprašanje časa ko se bo pojavu pacjent pa slike sebe objavu v salonu :roll:
 
Uporabniški avatar
dejan84
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2918
Pridružen: Po feb 23, 2004 11:08 pm
Kraj: Cesta moj duma

Napisal/-a dejan84 Po jun 13, 2005 6:25 pm

vesolc je napisal/-a:@courage: kaj pa si si tak avto izbral!!! zdej te pa povsod spregledajo, tut na showih pa se v salonu ;) za ta denar bi si kupu avto vredn 1,5 miljona, pa ves ostal denar dau za plastiko pa stikala pa ledice pa neonke, pol bi pa mel same 10ke ;)


Niti ne, a veš... Kr poglej pa pokaž, kje je kak tak primer... Že npr. pager pa darky k sta res naredila rakete iz avtov, mata nizke ocene, na vrhu pa trenutno en avto, k je dobu 10 samih dobrih ocen od prijateljev in bo king of the day, jutr ga itak nau nikjer več...

vepar je napisal/-a:dons so povprečne ocene padle vsem za 0.2-0.3 točke...kr neki

My point exactly...
Zakaj vozniki hond v dežju vozijo tako hitro? Ker bežijo pred rjo :D
 
Uporabniški avatar
W|zz
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2410
Pridružen: Ne jun 06, 2004 9:19 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a W|zz Po jun 13, 2005 6:26 pm

Kaj pa ce bi se poleg cesa uvedlo tud glasovanje glede na poste. Ker mislim da nekdo ki ima 300, 400, 500+ postov ne bo enk talal, en z 15timi posti, ki ni tolk tuki na forumu al pa je nov al pa sploh ne misli bit tuki in se mu je**, se bo sou zafrkavat in bo usem enke prpopau.
Upam da se da nekak razumet kaj sm mislu :)
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov