Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
Zzooommm
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 627
Pridružen: Ne feb 27, 2005 10:38 pm
Kraj: Kranj

Napisal/-a Zzooommm Če jun 30, 2005 3:47 pm

Mah na koncu bodo itak vse ocene 5.0 tko da ne bo več važno :lol:
Za tak sistem bi rabil recimo 100x več glasov pa kakšne napredne izločevalne sisteme, da vse tiste skrajnosti kot so friendly 10ke pa fovšarija 1ke ne bi pokvarile povprečja.
Ena rešitev recimo bi bla, da bi pač moral vsak, ki odda glas tudi napisati utemeljitev zakaj on misli, da taka pa taka ocena pripada temu avtomobilu in potem bi to moderatorji/admini pregledali in dovolili, da se ta ocena upošteva, ali pa bi pač skenslali vse skup, če bi blo neprimerno. Seveda pa bi potem naši šerifi imeli precej dela s tem... 8) Je pa tudi res, da potem ne bi kar vsak glasoval - ampak samo tisti, ki se jim ljubi resno razmislit in potem tudi in utemeljiti svojo oceno...
Pa še to da dodam: mislim, da bi moralo enaka pravila veljati tudi za salon. Če se nekdo odloči, da bo dal svoj avto na ogled mora potem napisati izčrpen opis vseh predelav in temeljito dokumentirati zadevo s slikami, ne pa da maš pol v salonu zaprašene avtomobile z eno samo zamegljeno sliko in še brez opisa.
 
Uporabniški avatar
Fullback
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1736
Pridružen: Sr maj 05, 2004 7:40 pm
Kraj: Največkrat...Na trdih tleh...ali mehkem blatu...

Napisal/-a Fullback Pe jul 01, 2005 9:38 pm

Eno vprašanje: avto imaš predstavljen v salonu...kupiš novega...zbrišeš slike in podatke starega , a ocena verjetno ostane.-...ti pa bi rad predstavil nov avto...kako potem?

lp
/¨¨¨¨¨¨¨¨\___
-- O ----------O--
Prodam
 
Uporabniški avatar
RedBull™
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4314
Pridružen: So maj 08, 2004 8:47 am

Napisal/-a RedBull™ So jul 02, 2005 5:59 am

Fullback je napisal/-a:Eno vprašanje: avto imaš predstavljen v salonu...kupiš novega...zbrišeš slike in podatke starega , a ocena verjetno ostane.-...ti pa bi rad predstavil nov avto...kako potem?

lp


pišeš administratorju pa ti bom komplet vse zbrisu,tko da tud ocena ne bo ostala...lahko pa sporočiš kateremu od moderatorjev pa bo potem ta naprej sporoču tvojo željo
Ko grobar s ceste me bo pobral,vedite da redbull smrti se ni bal.
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Sr jul 06, 2005 1:09 pm

še eno vprašanje.

za tisto sliko ki jo izbereš kot predstavitveno, jaz sem zdaj sliko zbirsal in iznačil drugo, pa mi v salonu še vedno kaže tisto prvo, kaj morem naredit da mi bo kazalo drugo ?
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
Fullback
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1736
Pridružen: Sr maj 05, 2004 7:40 pm
Kraj: Največkrat...Na trdih tleh...ali mehkem blatu...

Napisal/-a Fullback Sr jul 06, 2005 2:56 pm

Courage™ je napisal/-a:še eno vprašanje.

za tisto sliko ki jo izbereš kot predstavitveno, jaz sem zdaj sliko zbirsal in iznačil drugo, pa mi v salonu še vedno kaže tisto prvo, kaj morem naredit da mi bo kazalo drugo ?


isti problem...
/¨¨¨¨¨¨¨¨\___
-- O ----------O--
Prodam
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee Sr jul 06, 2005 3:08 pm

Zgleda da je neki bug,ker meni tudi noče spremeniti :)

Bomo obvestil ;)
Slika
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Sr jul 06, 2005 3:12 pm

mislim da je kr nekaj bugov, recimo pod AVTO MESECA so kr neki avtomobili ki jih še na lestvicah ni, slike ne gre zamenjat predstavitvene, včasih kr drsnik zapika ko hočeš glasovat...
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
Speedfighter
Uporabnik
 
Prispevkov: 1323
Pridružen: Če feb 17, 2005 3:57 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a Speedfighter Sr jul 06, 2005 3:52 pm

Courage™ je napisal/-a:mislim da je kr nekaj bugov, recimo pod AVTO MESECA so kr neki avtomobili ki jih še na lestvicah ni, slike ne gre zamenjat predstavitvene, včasih kr drsnik zapika ko hočeš glasovat...


haha, pa res!
Avto meseca za junij 2005 sploh še 10 glasov nima... :P
 
Uporabniški avatar
virus
Administrator a.com
 
Prispevkov: 322
Pridružen: So apr 03, 2004 7:13 am
Kraj: virusland

Napisal/-a virus Po jul 11, 2005 8:27 am

Fullback je napisal/-a:Eno vprašanje: avto imaš predstavljen v salonu...kupiš novega...zbrišeš slike in podatke starega , a ocena verjetno ostane.-...ti pa bi rad predstavil nov avto...kako potem?
lp

ocene se da izbrisati, samo povejte ... seveda je pogoj drug avto ...

Courage™ je napisal/-a:še eno vprašanje.
za tisto sliko ki jo izbereš kot predstavitveno, jaz sem zdaj sliko zbirsal in iznačil drugo, pa mi v salonu še vedno kaže tisto prvo, kaj morem naredit da mi bo kazalo drugo ?

počakaj do naslednjega dne, potem se bo mogoče prikazala :) slike so za-cache-irane in se ne obnovijo takoj ob kliku, pač pa ob naslednjem recacheiranju, po domače povedano. načeloma naj bi povsod prikazovalo "glavno" sliko, ki jo nastaviš. če jo kje ne, utemeljeni razlogi -> PM

Courage™ je napisal/-a:mislim da je kr nekaj bugov, recimo pod AVTO MESECA so kr neki avtomobili ki jih še na lestvicah ni, slike ne gre zamenjat predstavitvene, včasih kr drsnik zapika ko hočeš glasovat...

avto meseca izbere tistega, ki je tisti mesec nabral največjo oceno. bomo popravili tudi to. pihanje drsnika levo in desno, ja, flash je kriv, vedno je tako, poizkusite s kakšnim drugim, ista fora je, če kliknete na nek gumb in držite ter spustite izven gumba, samo da se flash s tem zbega.
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ To jul 12, 2005 10:09 am

sliko predstavitveno sem izbral že 4 mesce nazaj oziroma jo zamenjal, pa je še zmerom ista.

Glede avta, kako je zbral najvišjo oceno če pa ima 6 glasov ?

Pa še eno vprašanje, vidim da se tudi fotošopani avti ocenjujejo :) Komedija :)
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
virus
Administrator a.com
 
Prispevkov: 322
Pridružen: So apr 03, 2004 7:13 am
Kraj: virusland

Napisal/-a virus To jul 12, 2005 10:14 am

nimam časa 12 dni pred a.com salonom sedet, da pridem skozi vse slike da bi videl kateri je fake in ne. če ste jih pa slučajno opazili mi pa pošljite PM z linkom
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ To jul 12, 2005 12:42 pm

... sej se ni treba razbirjat, zato pa je ta tema, da se pove napake/graje/pohvale ane ?
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
virus
Administrator a.com
 
Prispevkov: 322
Pridružen: So apr 03, 2004 7:13 am
Kraj: virusland

Napisal/-a virus To jul 12, 2005 12:56 pm

:ppppp
 
Uporabniški avatar
virus
Administrator a.com
 
Prispevkov: 322
Pridružen: So apr 03, 2004 7:13 am
Kraj: virusland

Napisal/-a virus Če jul 21, 2005 7:56 am

borut007 ... sedaj?
 
Uporabniški avatar
Fullback
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1736
Pridružen: Sr maj 05, 2004 7:40 pm
Kraj: Največkrat...Na trdih tleh...ali mehkem blatu...

Napisal/-a Fullback To avg 09, 2005 2:38 pm

borut007 je napisal/-a:
Courage™ je napisal/-a:še eno vprašanje.

za tisto sliko ki jo izbereš kot predstavitveno, jaz sem zdaj sliko zbirsal in iznačil drugo, pa mi v salonu še vedno kaže tisto prvo, kaj morem naredit da mi bo kazalo drugo ?

Sem opazil, da meni tudi. Tista slika, ki je bila prvič izbrana za predstavitveno je zdaj ostala za vekomaj, pa čeprav te slike sploh nimam več v galeriji. :?


tudi pri meni je isto...pa sem počakal nekaj dni ,da se resetira flash al kaj že...

virus prosim za posredovanje... :P

ŠE vedno nič... :roll:
Zadnjič spremenil Fullback, dne Po avg 22, 2005 8:59 am, skupaj popravljeno 1 krat.
/¨¨¨¨¨¨¨¨\___
-- O ----------O--
Prodam
 
Uporabniški avatar
Fullback
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1736
Pridružen: Sr maj 05, 2004 7:40 pm
Kraj: Največkrat...Na trdih tleh...ali mehkem blatu...

Napisal/-a Fullback Po avg 22, 2005 9:00 am

Fullback je napisal/-a:
borut007 je napisal/-a:
Courage™ je napisal/-a:še eno vprašanje.

za tisto sliko ki jo izbereš kot predstavitveno, jaz sem zdaj sliko zbirsal in iznačil drugo, pa mi v salonu še vedno kaže tisto prvo, kaj morem naredit da mi bo kazalo drugo ?

Sem opazil, da meni tudi. Tista slika, ki je bila prvič izbrana za predstavitveno je zdaj ostala za vekomaj, pa čeprav te slike sploh nimam več v galeriji. :?


tudi pri meni je isto...pa sem počakal nekaj dni ,da se resetira flash al kaj že...

virus prosim za posredovanje... :P

ŠE vedno nič...


Do danes nič novega... :roll:
/¨¨¨¨¨¨¨¨\___
-- O ----------O--
Prodam
 
Uporabniški avatar
mgas XLR
Novinec
 
Prispevkov: 226
Pridružen: Po maj 09, 2005 5:37 pm

Napisal/-a mgas XLR Če sep 08, 2005 1:31 pm

bilo pa šlo :P :P mislim dober salon
Slika
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov