Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
krt206
Uporabnik
 
Prispevkov: 889
Pridružen: Ne mar 06, 2005 12:10 pm
Kraj: Kjer sem

Napisal/-a krt206 So okt 08, 2005 10:33 am

ice je napisal/-a:Ja točno, dajemo poudarek na skupnosti. Za novice beremo avtofokus ali sami poiščemo na netu ;) avtomania npr. dela izključno na novicah in testih, zato jim namo v zelje skakal - nam so ljubši dogodki in skupnost ter tisto kar največ šteje - pomoč drug drugemu preko foruma. Pomoje lahko vsak prizna da se je nekaj naučil, kdor se pa ni se mu pa zahvaljujemo za njegovo znanje in prispevke. Sem pa prepričan, da brez spletnih medijev kot je naš, avtomobilizem v Sloveniji ne bi bil tak kot je sedaj. Krt206 - naša bogata vsebina je prav forum in to lahko potrdijo vsi iskalniki v katerih se članki in prispevki drugih medijev kar izgubijo.


Sej to je res, samo kakšen ocenjevalc pa ni redno spremlju foruma in tako nima pojma o uporabnosti.

No pa sej nima veze, škoda je edin to, da ste pač plačal za tekmovanje, ampak skupnost pa še zmeri obstaja in ne samo to, tudi širi se nenehno
Slika
 
Uporabniški avatar
darkdog24
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2211
Pridružen: Če sep 18, 2003 6:30 pm
Kraj: Velenje

Napisal/-a darkdog24 So okt 08, 2005 11:35 am

Avtomobilizem forum je kot inciklopedija.Kadar ti kaj nagja na avtu, prideš gor najdeš nekaj kar ti bo pomagalo.
Meni je to dosedaj super uspevalo.Članki zginejo se zgubijo, se pozabi na njih, forum ostaja. ;)
UPOKOJENI STYLER (8 pokalov)Slika
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice Po okt 10, 2005 3:18 pm

Besede komisije: "Žirija je sledila predvsem merilom, da mora biti finalist nadpovprečno delo in če v določeni kategoriji takega ni, tudi finalista ni. NI nujno, da je v vsaki kategoriji podeljena nagrada."

No na koncu je v finalu pomoje stare delo z leta 2004, medtem ko smo mi razvijal portal pol leta s katerim je zadovoljna večina skupnosti in nato nismo "nadpovprečni"? Imamo pa po funkcionosti več kot vse domače avto strani + večina tujih... ma, ima ludih, kaj naj rečem... :twisted: :clapclap :EE
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
Uporabniški avatar
Spyker
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2297
Pridružen: Po dec 06, 2004 5:34 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Napisal/-a Spyker Po okt 10, 2005 4:34 pm

Tko kot sem že omenil, sem s pomočjo nekaterih ice-ovih podatkov na GZS poslal tale mail:

Pozdravljeni!

Opazil sem da ste skupaj z Ministrstvom za javno upravo RS in Dnevnikom izpeljali Netko 2005. Moje vprašanje je na podlagi kakšnih kriterijev izbirate finaliste za to nagrado? Ker osebno ne najdem razloga da nebi med finaliste dali tudi npr. najbolj obiskan avtomobilistični portal in forum v celi Sloveniji - avtomobilizem.com ali pa portal AvtoOglasnik.

Poleg tega me zanima kako da med finaliste nista prišla dva najbolj obiskana slovenska portala Simpatije in GlasujZame, ki ju mesečno obišče skoraj 200.000 Slovenk in Slovencev (vsakdo izmed njih).

Portal avto.info se mi zdi dokaj nepoznan in neopažen v avtomobilskih vodah, napram drugim portalom. Prav tako bi to lahko rekel za magdalena.org (???) in www.korenof-lujzek.com. GZ in Simpatije pa, kot sem že omenil, pozabite. Smeha polna skleda, jaz pravim.

Lep dan želim še naprej!




ODGOVOR:

Spoštovani,

Kritetiji izbora so objavljeni http://www.gzs.si/netko/prispevek.asp?IDpm=8088.

Izbor se vrši med deli, ki so se ali so jih prijavili na razpis in med njimi ni avtomobilizma.com, za katerega tudi sama menim, da je dobra stran. Vendar pa je pomembno mnenje žirije, ki pa je neodvisna in izbira SAMO med prijavljenimi na podlagi kriterijev.

Predlagam, da drugo leto aktivno sodelujete na NETKU in prijavite katero izmed dobrih spletnih strani.

Lep pozdrav
mag. Andreja Ivartnik Kanduč
sekretarka Združenja za informatiko in telekomunikacije
www.gzs.si/zit
Če je ravno, ni zabavno.
 
Uporabniški avatar
Fullback
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1736
Pridružen: Sr maj 05, 2004 7:40 pm
Kraj: Največkrat...Na trdih tleh...ali mehkem blatu...

Napisal/-a Fullback Po okt 10, 2005 5:01 pm

ice je kriv k ni a.com prjavu :lol: :P
/¨¨¨¨¨¨¨¨\___
-- O ----------O--
Prodam
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice To okt 11, 2005 6:57 am

Hmm, kaj je pa potem tole na njihovi strani?
http://www.gzs.si/netko/default.asp?ID=23164
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee To okt 11, 2005 9:27 am

Ja pak ne :nae , izmed treh prijavljenih avtomobilističnih strani,sta dve od domence in ena je avtoinfo,za katero sem zdaj prvič slišal da sploh obstaja :nae , in potem tudi zmaga :? :roll:

sploh pa so takšna tekmovanja ala razni izbori bilei vedno kar neki :evil:
Slika
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice To okt 11, 2005 10:02 am

Spyker: dobili smo odgovor ga. Andreje, da je ob odgovarjanju na ta mail spregledala stran A.com :) :wink:

Gremo naprej, mi se nimamo nič za sramovat...
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
Uporabniški avatar
Fullback
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1736
Pridružen: Sr maj 05, 2004 7:40 pm
Kraj: Največkrat...Na trdih tleh...ali mehkem blatu...

Napisal/-a Fullback To okt 11, 2005 12:01 pm

ice je napisal/-a:Hmm, kaj je pa potem tole na njihovi strani?
http://www.gzs.si/netko/default.asp?ID=23164


če je pa una stran toliko boljša in bolj obiskana...pa komisija je bila čisto neodvisna in nepristranska. :roll: KAO...
/¨¨¨¨¨¨¨¨\___
-- O ----------O--
Prodam
 
Sphero
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 25
Pridružen: Pe jun 13, 2003 8:33 am

Napisal/-a Sphero To okt 11, 2005 12:33 pm

Ej, pa zakaj se sploh sekirate? ICE, sori izrazu, sam jebeš tako nagrado, ki nima nikakršnega ponderja. Naj vam bo v zadovoljstvo to, da imate skupnost, kakršne nima za svoje področje večina forumov v Sloveniji, hkrati pa pozabite na kičaste, ničvredne in sumljive nagrade.

Saj razumem, da gre precej časa za razvoj in izpopolnjevanje lastnih projektov, a jih preko nagrad, kot so Netko in podobne ne boste efektivno vnovčili. V primeru, da bi bila dotična nagrada nekaj bombastičnega in oh in sploh v Sloveniji bi še razumel ves ta šunder, a zaradi enega Netkota, ki je med navadnimi internetnimi uporabniki še veliko manj poznan kot avto.info ali pa Korenof Lujzek se niti pod razno ne gre sekirati.

Vi naprej opravljajte to, zaradi česar ste tu, da imate pozitiven stik z uporabniki in skupnostjo samo, ki se iz dneva v dan povečuje. Ne pozabite, da s(m)o pomembni mi in ne (ničvredne) nagrade.
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice To okt 11, 2005 12:51 pm

Sphero: vem to :) verjetno pa bo tudi padel bojkot prihodnjih spletk, em netk :) samo zanimalo nas je kaj je botrovali odločitvi, da se s področja Avtomobilizem izbere enega (halo?) finalista. Kot sem že rekel, največ so izgubili oni - na ugledu teh "nagrad".
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
Uporabniški avatar
Spyker
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2297
Pridružen: Po dec 06, 2004 5:34 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Napisal/-a Spyker To okt 11, 2005 2:32 pm

Ma jaz še kar drezam v to ga. Andrejo :)

Me mal firbec matra kakšen bo odgovor čeprav ste napako, kot vidm, že ugotovili :lol:


Pozdravljeni!

Potemtakem me zanima kako da na tej spletni strani http://www.gzs.si/netko/default.asp?ID=23164 piše da je avtomobilizem.com prijavljena stran?

Zanima me samo informativno, je mogoče prišlo do napake/spregleda?

Če je odgovor pritrdilen, mislm da si take napake nebi smeli privoščiti.

Lep pozdrav
Damjan
Če je ravno, ni zabavno.
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice To okt 11, 2005 2:47 pm

Spyker: verjetn bomo vsaj mi vedl - namreč komu smo 100 čukov dal za prijave spletnih strani :) verjetno tudi zadnjič - čakamo na poročilo - oceno, kaj naši strani manjka z "oči spletnih strokovnjakov"... moje skromno mnenje je to, da nismo še mi imeli enega ali dva v komisiji ;) malce heca, verjamem da je komisija opravila te teste zelo strokovno in nepristransko :wink:
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
Uporabniški avatar
krt206
Uporabnik
 
Prispevkov: 889
Pridružen: Ne mar 06, 2005 12:10 pm
Kraj: Kjer sem

Napisal/-a krt206 To okt 11, 2005 3:29 pm

Stran je definitivno bila pregledana, ;)
Slika
 
Uporabniški avatar
Falco'
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2188
Pridružen: Sr apr 06, 2005 10:55 am

Napisal/-a Falco' To okt 11, 2005 5:47 pm

krt206 je napisal/-a:Stran je definitivno bila pregledana, ;)


aha! ;)
[OO-(||||)(||||)-OO]
 
Uporabniški avatar
Spyker
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2297
Pridružen: Po dec 06, 2004 5:34 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Napisal/-a Spyker Sr okt 12, 2005 2:15 pm

ODGOVOR:


Ja. Žal sem na hitro pregledala in jo spregledala. Starn je prijavljena, ocenjena, a žal ni uvršena v finalni krog.

lep pozdrav

Andreja
Če je ravno, ni zabavno.
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice Če okt 13, 2005 6:52 am

Še vedno pa ne vemo zakaj :) namreč da bi zadevo povpravili in bili potem tako enkratni kot 1,5leta stara stran, ki je prispela v finale :)
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
 
Uporabniški avatar
Spyker
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2297
Pridružen: Po dec 06, 2004 5:34 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Napisal/-a Spyker Če okt 13, 2005 4:26 pm

ice je napisal/-a:Še vedno pa ne vemo zakaj :) namreč da bi zadevo povpravili in bili potem tako enkratni kot 1,5leta stara stran, ki je prispela v finale :)


Ja bomo vidli kaj bo povedala Ga. Andreja :)

Bom posredoval mail ko ga dobim.
Če je ravno, ni zabavno.
 
Uporabniški avatar
RedBull™
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4314
Pridružen: So maj 08, 2004 8:47 am

Napisal/-a RedBull™ Če okt 13, 2005 6:42 pm

Spyker a si ti posrednik al kaj :) ? Ta gospa si zih misli,o že spet mi utruja :D Dosegel ne boš nič,tko da a ma sploh kak smisel to, da ji moriš po mailih :roll:
Ko grobar s ceste me bo pobral,vedite da redbull smrti se ni bal.
 
Uporabniški avatar
W|zz
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2410
Pridružen: Ne jun 06, 2004 9:19 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a W|zz Če okt 13, 2005 7:39 pm

šmeks je napisal/-a:Spyker a si ti posrednik al kaj :) ? Ta gospa si zih misli,o že spet mi utruja :D Dosegel ne boš nič,tko da a ma sploh kak smisel to, da ji moriš po mailih :roll:


Dosegel seveda ne bo nič, sam verjetno ni edini, ki ga zanima kaj bo odgovorila :) Men je ql da še mal dreza v njo :twisted:
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 13 gostov