Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
all4you2
Novinec
 
Prispevkov: 151
Pridružen: To apr 30, 2002 8:04 pm
Kraj: Ljubljana

Blokiraj vse topice pa bomo irc-ali!

Napisal/-a all4you2 Po apr 28, 2003 8:47 pm

Je tako al ne?
Aja, nisi vsepovsod moderator, shit ja.
 
m.P.
Novinec
 
Prispevkov: 282
Pridružen: Če maj 16, 2002 8:42 am
Kraj: Kamnik

Napisal/-a m.P. Po apr 28, 2003 9:10 pm

Ja, to pa je pravi moderator! Ko on irca v neki drugi debati je vse ok, ko pa njemu neki ni všeč pa tkole... sej veste kaj pravjo: mačku stopiš na rep pa zacvili :twisted:

No ja, tole sem hotu še povedat v prejšnji debati:
TechnoBoy, sem ti že povedal, da si me prepričal, da Punto sodi v isti rang kot Yugo (čeprav ni res, kar si napisal, da sta si ekvivalentna v moči), ampak ti si te range začel omenjati pri CENAH!!! Tuki sem ti napisal, da so razlike - sem mislu, da morjo znat moderatorji vsaj brat.

ps: Pa brez zamere, ker se nism hotu spravit na ta nivo, ampak takega arogantnega obnašanja pa res ne prenesem!
Zadnjič spremenil m.P., dne Po apr 28, 2003 11:02 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Če je ravno ni zabavno [Colt CZ3, Lancer SW].
 
all4you2
Novinec
 
Prispevkov: 151
Pridružen: To apr 30, 2002 8:04 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a all4you2 Po apr 28, 2003 9:20 pm

No, sej oba za Matjažem nočeva nobenga kle ne vem kaj napadat, ampak meni se zdi, da topica ne bi bilo treba zakleniti. Je pač ratala malo bolj pekoča debata, ampak kaj zato? :roll:
 
G-4S
 

Napisal/-a G-4S Po apr 28, 2003 9:35 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
all4you2
Novinec
 
Prispevkov: 151
Pridružen: To apr 30, 2002 8:04 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a all4you2 Po apr 28, 2003 9:48 pm

G-4S je napisal/-a:Mislm, une debate pa res ni blo potrebno zaklepat ej. Poleg tega jo je odprl all4you2 in če njemu paše "ircat" v svoji debati, čeprav se mi ni tako zdelo, pač naj!

Ko sem jaz 3 leta nazaj rihtal puntota sem dal tudi ca. 250 jurjev za gume, feltne in podvozje. Na teh stvareh se pač ne špara in cenim ljudi, ki v te komponente vlagajo veliko denarja. Če bi ga jaz imel malce več, bi si tudi kupil sport amortizerje, tako imam pa samo trše fedre. Tisti, ki tukaj špara je kmet! Pa brez zamere, ker to ni bilo mišljeno na nobenega osebno, ampak na splošno.


Vsekakor sem vedel, kakšni stroški bodo prihajali s temi obdelavami, ampak sem se vseeno vrgel v to. Mi pač neki ne da miru in tko je. Res je, da sem sedaj (upam) dal mimo tiste res najdražje stvari, tako, da bo od sedaj naprej šlo malo hitreje vse skupaj.
 
Uporabniški avatar
monster_d
Moderator / upravnik foruma
 
Prispevkov: 10019
Pridružen: Po jun 24, 2002 9:11 am
Kraj: Ptuj

Napisal/-a monster_d Po apr 28, 2003 9:56 pm

Moje mnenje je tudi tako da se pri vzmetenju ne splaca sparat, vsaj pri takem ne ki je avto dost vreden!!!
Koplet zmetenje z amortizerji in vzmetmi in nastavljivo visino in trdoto so itak najboljsa zadeva ampak moras met $$$.
 
G-4S
 

Napisal/-a G-4S Po apr 28, 2003 10:03 pm

Na zahtevo uporabnika smo prispevek izbrisali.
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Napisal/-a X-Hair Po apr 28, 2003 10:38 pm

Mislem kar nekaj ste se spral v tistem topicu. Sedaj pomoje se kvaliteta placa. Tudi jest sem dal kar nekaj denarja da sem ga znizal. Ampak naj me krava brcne ce ni to boljsa lega kot pa da bi dal nekaj rezat pa kaj jaz vem kaj. OK se ima Turnsek certifikat, sam kot so ostali rekli, Technoboy te razumem da bos zagovarjal. Tebi je zrihtal kot se zagre pa se poceni je blo.
Jaz vem da nisem dal zastonj tolko denarja. Ker avto ni ne vem kako trd ( sem se peljal s tremi kolegi in je bilo porazno ) sam ko pa zacne letet pa postane trdo pa lima da se ne da povedat. Avto resnicno stoji na cesti. Kje se placa kvaliteto. Kar sem se jaz prevozil s svojim avtomobilom in s kolegi v tem da preberete se enkrat kar je napisano posevno. To je blo sedaj moje misljenje, ker zastopim se bolj malo.

Aja lahko pa dam eno boljso varianto. Sem si kupil gorsko kolo ki tudi ni bilo poceni. Pac se ukvarjam s Cross Country in vzpon. 2 leti nazaj je tudi kolega kupil kolo. Bila je ta razlika da je on dal "samo" 150 jurjev. No letos je ze menjal tavore, sredino, boljsi menjalnik ( prejsnji mu je preskakoval ko smo se podil po gozdu ).... pa smo tam kvaliteta-cena.
Je pa res da to tudi ne velja zmeraj. Samo tukaj pa mislim da, sploh pri avtomobilu. Pa upam da ne bomo zapredli v kaksne hude debate sedaj. Uff...
SlikaSlika
 
Uporabniški avatar
X-Hair
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5000
Pridružen: Če sep 26, 2002 7:21 pm
Kraj: Fant od Fare

Napisal/-a X-Hair Po apr 28, 2003 10:51 pm

Aja pozabil se eno malenkost :D

Vidim da imas F1. Kako s tem?? Se obnsese, do sedaj sem slisal same hvale za to gumo. Malo sprasujem kar tudi sam razmisljam da bi si jo privoscil.

Pa ce imas kaksno sliko, ko se ni bil znizan, da bi vidli razliko. prej - potem ( mislim da si ga ze nekje imal na forumu )

Tudi Felicia ni slaba, pohvali kolega.
SlikaSlika
 
all4you2
Novinec
 
Prispevkov: 151
Pridružen: To apr 30, 2002 8:04 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a all4you2 To apr 29, 2003 4:57 am

X-Hair je napisal/-a:Aja pozabil se eno malenkost :D

Vidim da imas F1. Kako s tem?? Se obnsese, do sedaj sem slisal same hvale za to gumo. Malo sprasujem kar tudi sam razmisljam da bi si jo privoscil.

Pa ce imas kaksno sliko, ko se ni bil znizan, da bi vidli razliko. prej - potem ( mislim da si ga ze nekje imal na forumu )

Tudi Felicia ni slaba, pohvali kolega.


Ej, guma se obnese kr dobr. Nimam pripomb. V mokrem pa je zaenkrat še nisem uspel testirat. Ni blo ne vem kakih nalivov itd. Po suhem sem pa k traktor. To te kr prestav v ovinkih-kr skače. No, mogoče mal pretiravam, ampak skor tko no.
Slikce pa nimam nobene (ne morem verjet). Vse se je nekam založilo.Bom še mal počekiru naokol.

Pero
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a WhiteCell To apr 29, 2003 8:00 am

all4you2,matjazp... TOKRAT TI TO SPREGLEDAM !

samo ko se bo to 1x ponovilo.. bo to osebno ratal... JASNO ?!

pismo men boste naprej metal da ircam.. k so bli posti najvec 20 minut skupaj. v povprcju pa vsaj 1-2 uri !
tuki so bili pa 1 minuto čebe še celo kar isto minuto ! to je ircanje... ne pa izmenjava mnenj... gre zato.. ta na forumu pustiš sporočilo..mnenje.. da ga lahko nekdo prebere, ki ga kasneje ni bilo... a se štekamo...v tem postu je blo pa bom na pamet rekel..10 postov eden za drugim v roku 8 minut...TO JE IRCANJE... ne pa tist ko sva si z monstrom_d dopisvala.... in definitivno tole spada pod komentarje o forumu in ne galerijo !

Tako...
V8 POWER
 
all4you2
Novinec
 
Prispevkov: 151
Pridružen: To apr 30, 2002 8:04 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a all4you2 To apr 29, 2003 8:55 am

To si pa tko nekam idiotsko, nekam TERMINATORSKO napisu, da si mi vzel vse upe za ta forum. Sej, kaj bomo mi tebi govorili. kaj pa smo mi proti tebi? Saj ti si moderator madona. Seveda boš ti najbolje vedel, kaj je prav in kaj ni. In kokr se bo tebi sprdnilo tko bo, ne? Zelo zanimivo, da poleg tega vpletaš osebne stvari. Sem prišel na ta forum, da kej zanimivega zvem (kar tudi sem), dobim kake nove frende (kar tudi sem)itd. In pol se zmeri najde en bizgec, ki hoče vse neki po svojem okusu. Tist svoj irc si pa kr nekam zabij. Zakaj si potem topic odklenil? Priznaš svojo (mislm, le kako se je to zgodilo) pomoto? Weird stuff is going on! :x
 
Gost
 

Napisal/-a Gost To apr 29, 2003 9:07 am

priznam da je bilo zaklepanje totalno nepotrebno..zato sem ga odklenil... tuki priznam napako...
nisem pa jaz ircal...
tako.. upad da ni kasne zamere.. jest sm pac svojo napako priznal...
ircal pa nisem.. ircanje je bilo v uni temi...
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a WhiteCell To apr 29, 2003 9:09 am

moj post..mislm Gost..
V8 POWER
 
m.P.
Novinec
 
Prispevkov: 282
Pridružen: Če maj 16, 2002 8:42 am
Kraj: Kamnik

Napisal/-a m.P. To apr 29, 2003 9:55 am

Anonymous je napisal/-a:priznam da je bilo zaklepanje totalno nepotrebno..zato sem ga odklenil... tuki priznam napako...
nisem pa jaz ircal...
tako.. upad da ni kasne zamere.. jest sm pac svojo napako priznal...
ircal pa nisem.. ircanje je bilo v uni temi...


No, da še jst zaključim:
Če si mel v mislih ircanje med mano in All4You2 (verjeten da) in če bi prebral moj zadnji post bi videl, da sem napisal dost ircanja. Vemo pa zakaj si tisto temo zaklenil... iz čist drugega razloga. Ampak OK, sej si moderator in si to lahko privoščiš, drugi pa tega pač ne (čeprav sem probal druge načine :twisted: pa tud tist ni šlo :evil: )

Sam da pol začneš grozit z nekimi osebnimi zadevami, ta je bla pa že too much. Kaj a me boš nalomu al kaj?
Nič druzga nisi dosegu kot vrgu slabo luč na forum.
No, tolk še iz moje strani. ADIJOS
Če je ravno ni zabavno [Colt CZ3, Lancer SW].
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a WhiteCell To apr 29, 2003 10:01 am

ma ni to fora.. zaklenu sm res iz drucga razloga.. ŽALJENJA.. kao aroganca gor aroganca dol.. tko se je zacel na suxu.. in neodobravam da kdorkoli zali koga.. tu je blo slucajno mene... drgac pa zaklenim vsak tak post !
V8 POWER
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a WhiteCell To apr 29, 2003 10:25 am

Še enkrat se oproščam za mooje nespodobno vedenje...upam da se kakšnemu nisem preveč zameril i da se mu bom lahko s kakim :pivo odkupil :oops:
V8 POWER
 
Uporabniški avatar
zoranwagen
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1994
Pridružen: Ne mar 09, 2003 11:28 pm
Kraj: preseljen iz MB v toti LJ na Bežigrad

Napisal/-a zoranwagen To apr 29, 2003 10:38 am

...tehno meni se tud ni zdelo prav, da si zaklenu...ampak si se pokazal kot mož in reku sory-naredu napako, to zelo cenim...zato predlagam, da vseskup pozabmo...kaj je blo je blo in gremo o avtih debatirat...
 
Uporabniški avatar
WhiteCell
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2972
Pridružen: Pe sep 06, 2002 9:26 am
Kraj: Kranj

Napisal/-a WhiteCell To apr 29, 2003 10:39 am

:oops: :oops: :oops:
ajm đast a hjumn..not a roubot :)
V8 POWER
 
m.P.
Novinec
 
Prispevkov: 282
Pridružen: Če maj 16, 2002 8:42 am
Kraj: Kamnik

Napisal/-a m.P. To apr 29, 2003 11:37 am

TechnoBoy je napisal/-a::oops: :oops: :oops:
ajm đast a hjumn..not a roubot :)


Tazga zaključka pa nism pričakoval :D Sm te kr mal narobe ocenil :oops:

Se pol vidmo na pijači :pivo (sam pira ne pijem :) )
Če je ravno ni zabavno [Colt CZ3, Lancer SW].
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov