Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

prošnja za moderatorje ( PS kotiček)

Napisal/-a dj_em Če nov 24, 2005 9:02 pm

no tkole je vidm da ste se odločil da temo pač zaklenete ( ps conn 95 ) pa ok prov pač se vam ni dal ukvarjat več z off topici....

ampak neki kar bi lahko pustili odprto je pa tema za končne izdelke ker nekateri so se med drugimi tudi jaz trudili za ta conn... in nebi bilo fer vsaj do nas - uporabnikov avtomobilizma da svoje delo pokažemo in s tem pridemo v "finale" - glasovanje.

konec koncev večina je začela se matrat truditi s tem ravno zato da nekaj od tega ima oz dobi...

to pa so komentarji oz točke pri glasovanju, s tem nam ostali uporabniki med drugim tudi vi pokažete neko spoštovanje za naš trud...

vrjamem da vaše delo ni lahko vendar zaklep teme končni izdelki 95 menim da ni potreben...

upam da sem vam vsaj malo namignil kaj imam v mislih ;)

p.s.: tema ps conn 95 lahko ostane zaklenjena ( zaradi off topicov)
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee Če nov 24, 2005 9:16 pm

Takole je, contest bom odklenil ,ker sem pač dober po srcu in nekateri res ustvarjate umetnije,kapo dol. Vendar ,če bo prišlo do kakršnih koli kršitev, smo se z moderatorji odločili ,da jih sankcioniramo.Kar se imate za pomenit,offtopici in kregarije,so za to namenjena druga področja,kot so: klepetalnica ,ki sameva in privatna sporočila, če se ne morete držati nekaterih pravil , pol pa tud ne vem :?
Slika
 
Uporabniški avatar
Falco'
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2188
Pridružen: Sr apr 06, 2005 10:55 am

Napisal/-a Falco' Če nov 24, 2005 9:18 pm

se strinjam.

je pa res, da bi morali moderatorji bolj odločno in trdno nastopit v PS kotičku, da vzpostavijo red. Jaz se zaenkrat odpovedujem pisanju v tistem delu foruma, ker se nekaj osebkov neprestano krega in neprimerno obnaša. opažam pa, da nekateri, ki so prej pogosto sodelovali že lep čas ne pišejo oziroma ne ustvarjajo nič - razlogi so znani.
to je moje osebno mnenje, hvala.
[OO-(||||)(||||)-OO]
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em Če nov 24, 2005 9:20 pm

sej vem killah da si :P
thx
se pa strinjam da te kregarije najbol da pač rečete posameznikom "nehi s temi off"
drugič avtomatsko opozorilo ( kartica, al kaj mate)

še enkrat hvala
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov