Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
RedBull™
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4314
Pridružen: So maj 08, 2004 8:47 am

Napisal/-a RedBull™ So jan 14, 2006 4:12 pm

Zakaj avtomobilizem.com izgublja na priljubljenosti

Ne izgublja na priljubljenosti,ker članov imamo veliko,zgublja pa na kvaliteti...zaradi česa - najboljše da na to vedno pomislite,ko imate namen napisat post...

Da povem kaj mislim jst:. Vsi uporabniki a.com smo za to odgovorni. Tukaj ni problem v nas moderatorjih,vsi se trudimo kolikor nam možnosti ter čas dopušča. Ampak tako veliko registriranih uporabnikov,je težko kontrolirati kaj kdo napiše. Veliko boljše bi bilo da se število moderatorjev poveča.

Da izgublja na kvaliteti...ja verjamem,lažje je imeti v oblasti manjši forum,kjer moderiranje skoraj ni potrebno - ampak verjemite,ko se bo število članov močno povečalo,bodo tudi težave,slejkoprej....ampak ok pustmo to nima veze.

Vidim da se spravljate tukaj predvsem na enega moderatorja. Jst lahko povem,da smo vsi moderatorji tukaj s tem namenom,da bi forum urejali po najboljših močeh. Ampak nažalost nekateri zaradi prezaposlenosti nimajo časa,tako da se takoj pozna.

Naredimo sem ter tja kako napako,nenamerno seveda....samo zaradi tega pa res mislim da ni potrebno narediti takega pompa...no oz. če pomislim,škodovati ne more,nekaj koristnega bomo ziher vsi odnesli od tega,bodisi uporabniki,bodisi moderatorji.

Tako,da...ja sj vem da že dolg tlele tipkam, pa nič pametnega ne povem :D , svetujem samo, da dajmo se vsi skup potrudit,da se nivo kvalitete poviša. Na kak način pa veste,kajne?
Ko grobar s ceste me bo pobral,vedite da redbull smrti se ni bal.
 
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 710
Pridružen: Pe feb 25, 2005 9:39 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a _BiStRi_ So jan 14, 2006 4:14 pm

Gricko je napisal/-a:SAMO EN KOMENTAR!

nedolgo nazaj je bilo že govora, kako dvigniti forum na tako raven , kot je že bila!
V3??? očitno to ni to!

admin in moderatorji....na takle način sigurno ne!!!

v zadnjih mesecih (letu) smo:
- pridobili veliko število mulčkov, mladeničev, ki želijo zrihtat svojga yugota v raketo (seveda s stajlanjem iz Interšp...)
-izgubili kar nekaj prvotnih oz starejših članov, ki se spoznajo na avto kot stayling, tuning, popravila, okvare.......nebom našteval, jih je pa dosti! (veliko jih je šlo na ZUP ..)
-ta forum si očitno želi le še čim večje število članov (ma magari 12 letnikov), za kvaliteto in znanje mu je očitno vseeno!
-vsake tolki prileti kak malo starejšiu član, ki dosti pomaga, a ga slej ko prej vse mine, ko vidi kako je stanje in odide, ali pa ga izločite....
.........
........
vglavnem še bi lahko našteval, vendar je očitno to brezvezno dejanje !

@:kilah be.....kaj je narobe opozoriti javno??..kot da smo še vedno v časih, ko si kaj rekel proti oblasti in te ni bilo več! (sicer ni dost drugače :twisted: )
kaj, če naredi moderator napako (nalašč ali po pomoti) se o tem ne sme govorit??? ja valda vsakega takega, ki govori proti "vodilnim" je treba vtišat, tako ali drugače :?
to je le še eden izmed ukrepov, ki ste jih sprejeli in ima bol negativen kot pozitiven učinek!

Sam sodelujem na več forumih....včasih je bil A.com eden izmed boljših in sem ga redno prebiral.......trenutno je med manj branimi pri meni....in s takim odnosom, kot ga imate ("vodilni") , ga kmalu tudi sam ne bom več bral! (zgledujte se malo po sestrskem AA.com kvaliteta je sicer malo padla, a ostaja dosti visoka in stari člani še vedno veliko sodelujejo in pomagajo)
slej ko prej bo forum poln otrok z takimi in drugačnimi brezveznimi vprašanji , kar pa po mojem ni bil prvotni namen tega foruma! :idea: ali pač :?:

Lep dan še naprej in malo se zamislite!





En velik podpis pod tole, svaka čast yurcku, k je izrazil svoje mnenje, marsikaj je tudi zadel v svojem postu v temi o škodi...


Osebno že dolg časa nisem napisu nobenega posta na a.com, pa po temle postu zgleda še dolgo ne bom, forum pada...kolk daleč bo pa padu je uprašanje..sam sem se že neki časa nazaj odloču da si ga ne bom zastavlju, zastavit si ga morate moderatorji in admini...med vami so pa tudi izjeme k delujete tko kot treba..

Mislm da sami veste kateri ste keri... ;) Poštimejte ta forum že enkrat, da se bo lohka spet kej pametnega začelo pisat, vse je na vas.

U prvi vrsti je treba pa fovšijo pospravt stran, pol se bo lohka šlo pa še naprej ;)


:shock: :? :roll:


L.p. Bistri... 8)
 
Uporabniški avatar
flegmato
Novinec
 
Prispevkov: 127
Pridružen: So jan 29, 2005 12:24 pm

Napisal/-a flegmato So jan 14, 2006 4:31 pm

Sem malo razmišljal o tem zakaj je tolko kregarije pa sem prišel do naslednje ugotovitve:

Tisti ki provocira pač provocira (težek karakter, najstnik, ma malega lulčka, karkoli...)

Ampak ostali uporabniki bi lahko namesto izjav v stilu: "spet bo kreganje","zakaj spet provociraš b****...","ne razumem zakaj se moramo vedno kregati..." , "jao in joj kaki so nekateri..." in podobnih očetovsko moralnih nasvetov in izjav enostavno prezrli(ignorirali) provokativen post in nadaljevali s konstruktivno debato. V tem primeru bi bile teme cca 80% bolj berljive in upam si trditi tudi z 80% manj kreganja.
Ker pomoje nekoga, ki (mogoče namenoma) provocira bi dosti bolj "bolelo" dejstvo da se ga nobeden sploh am ne vzame, namesto da dobi takoj kontro in s tem še več veselja provocirati naprej.
Ker kolko sem jaz opazil, sta v "skregani" temi ponavadi 1 ali 2 ki provocirata in 50 ostalih ki jim na veliko kontrira.
Se pravi, ko opaziš tak post, dvakrat globoko vdihneš in izdihneš in gremo dalje ;)

PS: To moje mišljenej se ne nanaša direktno na to temo(yurchek pa to), ampak ker se že govori o kvaliteti foruma...
Slika

fajn se mamo :)!
 
Gasper`
Novinec
 
Prispevkov: 317
Pridružen: Po okt 18, 2004 5:11 pm

Napisal/-a Gasper` So jan 14, 2006 4:43 pm

Flegmato: beres mi misli. Podpis pod tole!
Lp, Gašper
 
Uporabniški avatar
stealth
Novinec
 
Prispevkov: 405
Pridružen: Če feb 10, 2005 8:02 pm

Napisal/-a stealth So jan 14, 2006 5:01 pm

Ane!.why can't we all just...get along :D
Še Mirc in Msn mata eno lepo funkcijo ki se ji reče ignore. Na forumu je težje, ampak prepričan sem da lahko vsak možgančke prepriča in zignorira take poste če hoče.
Dodge Stealth Twinturbo AWD
 
Symon
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2737
Pridružen: Če apr 10, 2003 5:00 pm

Napisal/-a Symon So jan 14, 2006 5:38 pm

Hja glede Yurchove kazni so žđe drugi napisali, če je čakal skoraj 2 tedna na odgovor potem ni čudno, da je postavil javno vprašanje. Sicer pa mislim, da še vedno ne vemo kdo mu je dal rdeči karton. :roll: Izjavil res ni nič takšnega. Nikogar ni niti najmanj žalil temveč je podal mnenje, da je avto kot tak grd saj bi mu bolj pasalo originalno stanje. Celo TITan je to napisal....
Zakaj ne bi smel vprašati javno potem? Nekaj gnilega je na avtomobilizmu.com. Saj v naši državi je tudi tako, da če kaj pride v časopis se potem šele splroži plaz ali pa se kaj premakne. ;) Šele tedaj ljudje vidijo kaj se dogaja v zakulisju...
Regy sicer nimam nič proti tebi kot osebi ampak kot moderator.... Mislim, da si imel največkrat ravno ti težave. :roll: In potem tvoj odgovor v stilu:"Če komu kaj ni všeč naj reče naj odstopim pa bom..." Glede na to koliko uporabnikom si se takole po nepotrebnem zameril bi že lahko! In bi, če bi hotel. Če noben drug ne upa nič reči. Pa magar me dajte moderatorji zaradi te izjave na kakšno črno listo. Who cares?

Sedaj pa k vprašanju v naslovu:
1. Novi uporabniki . Saj vemo kolikokrat se pojavljajo ene in iste teme....
2. Provokatorji. Zakaj za vraga se vedno najdejo ljudje ki ne napišejo nič drugega kot: x znamka rulz, y znamka sux pa pika.... :roll: Kot je že nekdo napisal, najbolje je to res preskočiti...
3. Kvantiteta pred kvaliteto. Za to niso krivi moderatorji ampak ljudje seveda. Ne le, da se pojavljajo ene in iste teme kot sem napisal v 1. postu ampak so razne bedne teme, ki mejijo na nesmiselna vprašanja in nepotrebno navlako.
4. Konkurenca! Večina starejših uporabnikov (tudi) je šlo drugam. Namenskih forumov je vedno več, skoraj vsaka znamka ima svojega, in skoraj vsak klub. Osebno še vedno obiskujem ta forum zaradi splošnih informacij ampak drugače sem drugje, kjer nas je manj ampak se vsi poznamo med sabo. ;)
Iz tega sledi, da se kaj dosti ne da storiti glede priljubljenosti, kvalitete, branosti

PEACE BROTHERS! :P
....100NX GTi redtop....200SX S13 stage2....Clio182....Civic EJ9...Clio200 CUP...
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron So jan 14, 2006 5:44 pm

hahah pa to ni res samo za par urc se umaknes iz foruma pa taksnili posti
lepo prosm ravno danes sem v mod koticku razpravljal o tem koliko casa je bilo potrebno
da smo iz 10.000 uporabnikov (kajti ta stevilka ni zanemarljiva) prisatali na 11160...
trenutno torej 1000+ se rece ...torej izgubljamo na kvaliteti? ja pri nekaterih
ki se ne znajo vzdrzat pa pocakat na odgovor.. ampak svojevoljno lepo napisejo xxxxx (ne bom govoru teh besed ker se mi zdijo zelo zaljive...)

a.com je dalec najboljsi pred vsemi forumi, ki so trenutno na slo sceni pa se nekateri ne bodo nikoli sprijaznili s tem... tko je

posamezniki ki so prisli se pred pol leta 3meseci, in manj pa delajo to kar moramo prenasati!
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
Falco'
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2188
Pridružen: Sr apr 06, 2005 10:55 am

Napisal/-a Falco' So jan 14, 2006 5:53 pm

MacTron je napisal/-a:1000+ se rece ...torej izgubljamo na kvaliteti?

posamezniki ki so prisli se pred pol leta 3meseci, in manj pa delajo to kar moramo prenasati!


1000+...tale forum bi moral začet delat na kvaliteti ne na kvantiteti (ste že slišli tisi klic o siolu?)

nič ni narobe z tistimi, ki so prišli pred "tremi" ali manj meseci - gre se za tiste, ki delajo nered na forumu in pišejo bedarije oziroma samo zafrkavajo in spamajo. tole pa lahko rešite samo "odgovorni" za ta forum, kot sem že napisal z strožjim pristopom, ker zdaj je vse skupaj kavbojsko. ;)
[OO-(||||)(||||)-OO]
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron So jan 14, 2006 5:59 pm

res je gremo pa po drugi strani torej + ki mogoce spominja na pozitivno...
pa poglejmo tole temo...
http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... 634#594634

nekje vmes je tudi en zelo lep komentar bom citiral...
Mislim da je ta forum pomagal veliko ljudem pri svojih težavah in mislim da jim bo še naprej.

torej je tudi KVALITETA..
verjetno si vsi to zelimo? eni pa hocejo svoje pot... -
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Symon
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2737
Pridružen: Če apr 10, 2003 5:00 pm

Napisal/-a Symon So jan 14, 2006 6:22 pm

Videl sem čisto zadnjo temo, ko je ice opozoril par, ki sta pisala v ircarskem slengu. To je red! Pa ne mislim, da bi mogli nonstop bdeti ampak samo občasno malo ljudi opozoriti. Konec koncev smo ljudje ovčke, ki rabimo pastirja samo, če nas ima preveč na kratko (beri: nas kaznuje za vsak drek) nam tudi kdaj prekipi.

O uporabnosti foruma pa sploh ne dvomim! Marsikomu je forum res pomagal, tudi meni. Edini problem postane sčasoma nepreglednost. Modra bi lahko občasno naredili čistko po forumu in vse "spam" teme zbrisali... Potem pa pride do pogrevanje stare debate, ki je čisto nepotrebna... Morda bi izbrisali celo kakšne uporabnike, ki se že niso prijavili kakšno leto naprimer. Skratka metlo v roke fantje pa nardit red!
Ostale pripombe sem že napisal zgoraj.
....100NX GTi redtop....200SX S13 stage2....Clio182....Civic EJ9...Clio200 CUP...
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee So jan 14, 2006 6:25 pm

OK, da se ne bo več ponavljalo eno in isto :?

Kdo je kriv in kdo ne za kakovost foruma?

1. Modi ne odpiramo tem,ne pišemo veliko v temah,delamo edino to,da mormo urejat tisto kar so napisali uporabniki,vodit uporabnike,ker nekateri niti ne vedo kam postat temo in raznorazne podobne anomalije. In ko nekomu prekipi in se mu ne da več ubadati z enim in istim osebkom mu da pač opozorilo.Tukaj da ne pozabim,vi mešate določene stvari:
-rdeči karton je karton za ban uporabnika oz. ga onemogočimo,rumeni karton je karton s katerim uporabnik dobi opozorilo,kar v pravem pomenu besede ne pomeni popolnoma nič,edino da je opozorilo vidno tudi drugim uporabnikom. Že tu se vidi ,da niste prebrali pravil, se pa najbolj bunite tu :?

Zakaj tak jok in stok zaradi opozorila ne vem,saj ni konc sveta.Po tem vidm ,da ste nekateri al ful razvajeni ali pa imate ego v nebesih in se imate sami za bogove :?

Glede kvalitete: forum ustvarjate samo uporabniki sami in nihče drug,moderatorji smo pa tu ,da skrbimo za red,ki ga sami ne morete vzdržati.
Pejte malo brat svoje poste vsi ,ki ste se tu v temi pritoževali.Boste vidl kake bedarije pišete,in pol bi vi narekovali kvaliteto foruma.Kako naj jo pa moderatorji :?

Dajte se mal zamislit pri sebi,kaj počnete.Saj noben ni brezmadežen in brez napak,tud jaz ne ;)

Nauk:

Vi ustvarjate forum in ne moderatorji.To si zapomnite!In če boste vi kvalitetno pisali,bo tak tudi forum :wink:

Mislm da je blo dost besed,pa zresnte se vsi mal :?
Slika
 
Uporabniški avatar
PuBBeC
Novinec
 
Prispevkov: 466
Pridružen: Ne mar 13, 2005 1:57 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a PuBBeC So jan 14, 2006 6:27 pm

flegmato je napisal/-a:Sem malo razmišljal o tem zakaj je tolko kregarije pa sem prišel do naslednje ugotovitve:

Tisti ki provocira pač provocira (težek karakter, najstnik, ma malega lulčka, karkoli...)

Ampak ostali uporabniki bi lahko namesto izjav v stilu: "spet bo kreganje","zakaj spet provociraš b****...","ne razumem zakaj se moramo vedno kregati..." , "jao in joj kaki so nekateri..." in podobnih očetovsko moralnih nasvetov in izjav enostavno prezrli(ignorirali) provokativen post in nadaljevali s konstruktivno debato. V tem primeru bi bile teme cca 80% bolj berljive in upam si trditi tudi z 80% manj kreganja.
Ker pomoje nekoga, ki (mogoče namenoma) provocira bi dosti bolj "bolelo" dejstvo da se ga nobeden sploh am ne vzame, namesto da dobi takoj kontro in s tem še več veselja provocirati naprej.
Ker kolko sem jaz opazil, sta v "skregani" temi ponavadi 1 ali 2 ki provocirata in 50 ostalih ki jim na veliko kontrira.
Se pravi, ko opaziš tak post, dvakrat globoko vdihneš in izdihneš in gremo dalje ;)

PS: To moje mišljenej se ne nanaša direktno na to temo(yurchek pa to), ampak ker se že govori o kvaliteti foruma...


lepo napisano in imam enako mišlenje... sicer bi lahko imeli strožja pravila, in moderatorji bi morali takšne poste v katerih so žaljivke itd enostavno izbrisat ter pozorit uporabnika!
res je kar pišejo moja znamka avta rox ostale pa suxajo... itd, veliko je takšnih primerov ko ne odnehajo z svojimi nespametnimi posti in solijo pamet tistim kateri so v resnem izmenjavanju mnenj!
Sam sem našel tudi vse kar sem kdaj potreboval glede vprašanj itd... meni osebno je a.com najbolj bran in bo tako tudi ostalo, pa čeprav požiram tiste poste, amapk je za vzdržat! podpiram a.com in upam, da se bo priljubljenost povečala!
 
Fiat007
Novinec
 
Prispevkov: 462
Pridružen: Sr mar 31, 2004 5:33 pm
Kraj: Bled

Napisal/-a Fiat007 So jan 14, 2006 6:47 pm

killah bee je napisal/-a:OK, da se ne bo več ponavljalo eno in isto :?

Kdo je kriv in kdo ne za kakovost foruma?

1. Modi ne odpiramo tem,ne pišemo veliko v temah,delamo edino to,da mormo urejat tisto kar so napisali uporabniki,vodit uporabnike,ker nekateri niti ne vedo kam postat temo in raznorazne podobne anomalije. In ko nekomu prekipi in se mu ne da več ubadati z enim in istim osebkom mu da pač opozorilo.Tukaj da ne pozabim,vi mešate določene stvari:
-rdeči karton je karton za ban uporabnika oz. ga onemogočimo,rumeni karton je karton s katerim uporabnik dobi opozorilo,kar v pravem pomenu besede ne pomeni popolnoma nič,edino da je opozorilo vidno tudi drugim uporabnikom. Že tu se vidi ,da niste prebrali pravil, se pa najbolj bunite tu :?

Zakaj tak jok in stok zaradi opozorila ne vem,saj ni konc sveta.Po tem vidm ,da ste nekateri al ful razvajeni ali pa imate ego v nebesih in se imate sami za bogove :?

Glede kvalitete: forum ustvarjate samo uporabniki sami in nihče drug,moderatorji smo pa tu ,da skrbimo za red,ki ga sami ne morete vzdržati.
Pejte malo brat svoje poste vsi ,ki ste se tu v temi pritoževali.Boste vidl kake bedarije pišete,in pol bi vi narekovali kvaliteto foruma.Kako naj jo pa moderatorji :?

Dajte se mal zamislit pri sebi,kaj počnete.Saj noben ni brezmadežen in brez napak,tud jaz ne ;)

Nauk:

Vi ustvarjate forum in ne moderatorji.To si zapomnite!In če boste vi kvalitetno pisali,bo tak tudi forum :wink:

Mislm da je blo dost besed,pa zresnte se vsi mal :?


Ko mački stopi na rep, zacvili.... :roll: Smo ze vajeni, brezskrbi....

Skratka nadaljujte v tem stilu. Ne tolazte se z vedno vec uporabniki, raje se zamislite nad pritozbami, ki letijo na vas....Imeti veliko uporabnikov in slab forum je veliko slabse kot imeti malo uporabnikov in kakovosten forum....
Ali drugače: KVALITETA ni enaka KVANTITETI :!:

lp
 
Uporabniški avatar
Coleman
Novinec
 
Prispevkov: 282
Pridružen: So jun 12, 2004 3:42 pm

Napisal/-a Coleman So jan 14, 2006 6:55 pm

killah bee je napisal/-a:
Vi ustvarjate forum in ne moderatorji.To si zapomnite!In če boste vi kvalitetno pisali,bo tak tudi forum :wink:


Pomoje je tu problem..ker "mi" bomo pisali kvalitetno, če bo red ter disciplina na forumu..ker če ni reda, se ne da pisati kvalitetno...upam da si zastopil kaj sem hotel povedati in boš vsaj ti deloval kot pravi moderator in delal red. Dejte bit moderatorji bolj profesionalni.

Z Regy-em se strinjam v primeru če bo vsem od zdej naprej delal kartone ki bodo delali isto napako kot Yurchi....in ne da enkrat nebo in enkrat bo..in če se bo tudi sam držal pravil.

lp
When size equals knowledge I'll be a one big muthafucka!
 
yurchek
Poznavalec gnojmobilizma
 
Prispevkov: 624
Pridružen: Po mar 21, 2005 8:09 am

Napisal/-a yurchek So jan 14, 2006 7:10 pm

Ok se pregrešim pa napišem še en post....da razjasnim zadevo...Na odgovor nisem čakal 14 dni, pač pa sem dobil opozorilo po skoraj 14 dneh, na odgovor pa čakam...ne vem par dni...

Glede regy-ja....da sem v drugo kršil pravilnik priznam, samo zarad takšne kršitve(pisanje v narobn podforum) bi blo lahko pol članov z opozorilom, nima veze, ker sem pričakoval da bom dobil 2. karton in tudi 3. Tretjega še vedno pričakujem, ker v svoji temi o škodi pa sem res kršil menda vse člene pravilnika. Pričakujem tudi BAN, pa mi je vseeno...

Opravičujem se edino uporabnikom za svoje pretežke besede, ker mi je mal popustilo :oops:

Da napišem še kakšno stvar: Na tem forumu sem si marskikdaj zaslužil opozorilo, zaradi manjših napak, tudi moderator me je že opozoril na to in sem se mu opravičil.

Sedaj pa ne vem, sprva sem mislil da sem dobil prvo opozorilo po pomoti, potem sem napisal p.m. Titanu, nato še Izpolnil elektronski obrazec Sporočilo adminu, na kar nisem dobil odgovora, zato sem ničhudega sluteč napisal za moje pojme neprovokativen javni post, kjer sem samo iskal pojasnilo, zakaj sem dobil opozorilo. Moderator, ki je pristojen oziroma ve zakaj pri zadevi gre bi mi lahko na p.m. sporočil in zbrisal cel topic.

Če smo slovenci s svojo hinavščino prišli tako daleč, da si moramo lagati kater avto nam je všeč in kater ni, potem izvolite, lahko nadaljujete. Kdor me pozna v real lifeu ve da nimam dlake na jeziku in da sem še vedno povedal vsakemu v faco tudi neprijetne stvari ali pa molčal, lagal nisem.

In ker mi je marsikateri od titanovih Širokov všeč. ker je originalno restavriran, najnovejši ki ga je kupil pa mi trenutno ni všeč sem mu to tudi povedal. Njega kot človeka pa spoštujem, prav tako tudi njegovo znanje, ki ga z veseljem prebiram tudi na avtoakustiki.com, zato menim da med nama ni bilo nobene osebne zamere.

Vem pa za moderatorja na tem forumu, ki goji do mene osebno razmero (za kaj gre ne mislim pisat javno) in se mi zdi da bi imel lahko prste vmes, zato sem prosil za pojasnilo.

Če se je kdo od moderatorjev zmotil oziroma ima kdo hrbtenico, da mi pove kateri člen pravilnika sem kršil, oziroma kakšna čustva goji do mene, bom javno objavil svojo telefonsko številko in z dvignjeno glavo sprejel telefonski klic: 040895120

OVER & OUT
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee So jan 14, 2006 7:21 pm

Jaz dam enim in drugim prav,sam mislm da bo Ice dol padu k bo bral Villa Avtomobilizem :D

Dajte se vsi malo umirit ;)

Coleman,kapiram,sam odgovarjal ne bom več :D

Jurchek, imam jaz tud enega v mislih,vendar ne mislim razglabljat o tem ;)

Bodite vsi v cvetju,temo zaklepam dokler Ice ne pride,in bo sam odklenil in kaj napisal not.

Do takrat pa,se veselite in, let the peace be with you ;)
Slika
 
Uporabniški avatar
RegY
Moderator foruma
 
Prispevkov: 6720
Pridružen: Pe okt 25, 2002 1:18 am
Kraj: MariboR

Napisal/-a RegY So jan 14, 2006 8:17 pm

Fabrizio je napisal/-a:nič ni narobe z tistimi, ki so prišli pred "tremi" ali manj meseci - gre se za tiste, ki delajo nered na forumu in pišejo bedarije oziroma samo zafrkavajo in spamajo. tole pa lahko rešite samo "odgovorni" za ta forum, kot sem že napisal z strožjim pristopom, ker zdaj je vse skupaj kavbojsko. ;)


evo zaj pa mi reči nekaj... kdo je "najstrožji" moderator, pa čez kerega se najbolj pritožujete... sploh... ne bom rekel samo v tej temi

vsi pravite da je to treba tak pa tak... pa naredimo tak pa tak, pol pa je spet incident take narave, kot ga debatiramo zdaj

MISLIM HALOOOOOOOOO (safrane style :D )

fantje, malo je treba mislit... eh, nebom več nič rekel... če je želja po mojem odstopu, sem povedal postopek: naredite anketo, če bo večina za, odhajam in bom navadni uporabnik

damn, v zaklenjeno temo pišem... pardon
Slika
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice Po jan 16, 2006 8:45 am

Še nekaj dodajam: tok traparij kot sem lahko prebral v tej temi, nisem že dolg časa - najlažje je pljuvat. Če še eden omen kvaliteta != kvantiteta bom dobu pike po obrazu... že kar nekaj mesecev se dela na kvaliteti, vemo da kvaliteta prinaša številke, problem je le zadovoljiti želje večine pri taki številki obiskovalcev. Vsi itak ne bodo nikol zadovoljni :)

Zdej, kar nekaj moderatorjev ni za opazit - bomo prečekiral kdo je aktiven... tisto glede odhoda na druge foruma je bosa, sam sem član več kot 10 avtomobilskih forumov pa še vedno A.com se mi zdi prva izbira za "general topic" v slovenskem jeziku. Sem tudi član na ZUPu, vendar le redkokdaj utegnem tja pokukat... zj če naj bi ZUP člani novačili folk in prepričevali, da je A.com zanič, potem je to skrajno nesramno, kajti ZUP podpise sem dovolil vsem, vljučno s povezavami na forum tega kluba.

Tudi veliko znamk ima že svoje forume, ampak še vedno sem mišljenja "več glav več ve", le če znamo izločiti "plevel", ki se nabira v temah. MODERATORJE pozivam, da najprej javno opozorijo pisce direktno v debati, šele nato sledijo sankcije za kršenje pravilnika...[/b] S tem se bomo izognili večjim zameram.

Moderatorje ste nekaj mesecev nazaj imeli priložnost izbrat, zdaj pa eni jokate... delo moderatorjev ocenjuje ekipa, tako da se vam s tem ni treba ubadati. Če se bo izkazalo, da so zadeve kritične, bomo izvedli novo izbiro modov. Kritike modov pa se prosimo vzdržite, pravilnik tudi tega ne dovoljuje... še enkrat, en je omenil da je tiranija, naj omenim da le to, da forum ni demokracija in da je forum LAST podjetja in ne vseh... sicer pa vzemite si nekaj minut in preberite pravilnik.
Z večino uporabnikov ni problemov... za posameznike pa bomo že poskrbeli oz. se z njimi lepo zmenili.
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov