Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4121
Pridružen: Ne avg 28, 2005 5:21 pm
Kraj: vrhnika

Napisal/-a _B3yBo_ Ne mar 12, 2006 10:49 pm

mau pozn porajtam to temo sam usen:
jst sm se sam enih parih udelezu pa so mi ze dojadili .... nobenih rokov se nedrzite ...
pol dobis obcutek kda to kar nardis ni nc vreden (enostavno ko te j3be) .... tko da se bom udelezu sam se tistih k mi bo res avto ql k ga bom copu za svojo duso ... pa lepo bi blo do vs modv,da poslete nagrado ce ste ze oblubil :!: use mn se cudm zakaj se tok bunijo ostali uporabniki :!:
lp damjan
Slika
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em Ne mar 12, 2006 10:56 pm

Liquid je napisal/-a:Tudi sam sem poslal pm ice-u kdo je zmagovalec contesta in mi je odgovoril da je že izvedel kdo je zmagovalec.
Nehite sedaj udrihat čez mode in admine,vendar počakajte konkreten odgovor! ok zdej mir :!:


ammm mislm da bi blo bolje da poje to laž in prizna da nas je nategnu... nas vse na tem forumu....

to napisano pa lahko le pokoplje tako da nagrado pokaže....

kot sem napisal vsaj na prvo stran nej da zmagovalni avto... to pa ja nič ne stane...
in srčno upam za razlago od kod tako čakanje... in taka skrivnost o tej nagradi...

mogoče pa delajo ravno tak avto v Renault tovarni v NM :shock:

no pustmo zdej vice :lol:
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee Po mar 13, 2006 1:09 pm

1. Ice in virus sta polno zaposlena še z drugimi stvarmi poleg foruma.
2. Ne kvaste neumnosti o katerih nimate pojma, prvo se obrne na odgovorno osebo, ne pa pluvat po vsem in počez.
3. Zaklepam,ker tega kvasenja neumnosti ne bomo dovolili. Če nagrada bo, bo. Če ne, pa pejte jokat nekam drugam.

Odklenu bo pa Ice,ko bo napisal odgovor, če bo.
Slika
 
Uporabniški avatar
ice
Administrator a.com
 
Prispevkov: 3083
Pridružen: Po feb 04, 2002 9:58 pm
Kraj: Gorenjska

Napisal/-a ice Če mar 16, 2006 11:43 am

Seveda bom odpisal, le ko utegnem :) nagrada je bila obljubljena in sem tudi posredoval (2 tedna nazaj, mislim da). Se je pa čakalo dobavitelja, tako da tudi nisem obešal tega na zvon, sem včeraj takoj posredoval ko je "zadeva" prispela, tako da bi moralo v kratkem biti to pri dobitniku (Daučeju).
IceBreakr
Ustanovitelj portala/foruma Avtomobilizem.com
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov