Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
CockroaC
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3538
Pridružen: So okt 25, 2003 8:43 pm
Kraj: Maribor

Kartoni

Napisal/-a CockroaC To jun 06, 2006 3:36 pm

Prvo me zanima kolko kartonov lahko sploh maš in kake so sankcije če dosežeš to število.
Pa zakaj falus mi je nekdo stisno še en karton če skoraj sploh nea pišem več na forumu, če že hočete neki odziv na te kartone bi lahko admin al moderator(ne vem kdo ma to prek) vsaj poslal pm zakaj se je dal karton, ker zdaj se meni niti sanja nea komu in z čem sem na žul stopo ... in tudi če bi hoto popravit svoje obnašanje ga ne morem, ker ne vem kaj delam narobe.
Slika
 
Uporabniški avatar
Sky_Walker
Novinec
 
Prispevkov: 250
Pridružen: Ne maj 08, 2005 9:06 pm

Napisal/-a Sky_Walker To jun 06, 2006 3:38 pm

tebi tak ni pomoči... :lol:
RK Slovenija
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ To jun 06, 2006 3:41 pm

daj nea pizdi po forumu ce bi blo po moje bi ti ze itak dobil ban, fausljivec prekleti.
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
Sky_Walker
Novinec
 
Prispevkov: 250
Pridružen: Ne maj 08, 2005 9:06 pm

Napisal/-a Sky_Walker To jun 06, 2006 3:44 pm

Courage™ je napisal/-a:daj nea pizdi po forumu ce bi blo po moje bi ti ze itak dobil ban, fausljivec prekleti.
:clapclap :clapclap :clapclap :clapclap :clapclap :clapclap :clapclap :clapclap :clapclap :clapclap :clapclap :clapclap :clapclap :clapclap
RK Slovenija
 
Uporabniški avatar
CockroaC
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3538
Pridružen: So okt 25, 2003 8:43 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a CockroaC To jun 06, 2006 3:45 pm

Pa daj ... kaj lahko admin odstrani totega nabijalca, ker se kurči tu po forumu ko da je boga za jaca primo.Se vidi bmw sindrom ...uberwagen.press
Vidim da že dolgo nisi nič pametnega napiso na forumu .. ampak ne jaz dobim karton oni pa zlato pero v rit.
Slika
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ To jun 06, 2006 3:46 pm

kareton je bil sigurno zasluzen. Cudi me da ga ze prej nisi dobil, ker itak znas samo pljuvati po avtomobilih uporabnikov, a po moje sploh avta nimas. Prvo pokazi svojega potem pa pljuvaj.

Po moje si se astre GSI '93 ne mores privoscit.
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
Uporabniški avatar
Sky_Walker
Novinec
 
Prispevkov: 250
Pridružen: Ne maj 08, 2005 9:06 pm

Napisal/-a Sky_Walker To jun 06, 2006 3:56 pm

CockroaC ti bi tak že po moje mogo dobit v prvem postu karton ker tvoji posti so kr neki v tri dni... GET REAL
RK Slovenija
 
Uporabniški avatar
TUNING_BOY
Uporabnik
 
Prispevkov: 1440
Pridružen: Če apr 06, 2006 2:41 pm

Napisal/-a TUNING_BOY To jun 06, 2006 3:58 pm

Mene pa neki zanima (upam da me ne boste zdaj vsi napadli)! Včeraj je en uporabnik dal gor link fotoreportaže iz SG pa sm napisal da mi ne odpre pa je napisal nazaj da njemu pa normalno. Pol sm še parkrat probal in mi je odprlo in sm mu sam napisal da zdaj tud men odpira pa da so vredu slike in sm zato dobu karton! Ne mislim se kregat pa tud preživel bom to, sam me pa zanima kaj sm tu narobe naredu če mi lahko kdo razloži! Hvala za odgovore! ;)
__+__ 2FAST 4YOU__+__
 
Uporabniški avatar
CockroaC
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3538
Pridružen: So okt 25, 2003 8:43 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a CockroaC To jun 06, 2006 4:00 pm

Glej Sky_Wanker ... nihce ne sprasuje za tvoje mnenje in se mi ne vsajaj ... ko bo koga to zanimalo te bomo vprašali.Da nebom tak do tebe ker vidim da te moji posti tiščijo pa ti povem da na forumu je dosti ljudu ki piše kretenizme ... moji so vsaj duhoviti.
Slika
 
Uporabniški avatar
CockroaC
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3538
Pridružen: So okt 25, 2003 8:43 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a CockroaC To jun 06, 2006 4:03 pm

Ja res bi blo pametno da se napiše v čem je kamen spotike .. ne pa da se tala kartnone po tekočem traku brez razlage.3/4 uporabnikov že ma kartone, namesto da bi admin najprej opozoril to delas narobe in šele potem dal karton če uporabnik nebi upošteval navodil ... mislim da to ni bil namen teh kartonov da jih bojo meli vsi .. ker zdaj je to pač kr nekaj.
Slika
 
Uporabniški avatar
Sky_Walker
Novinec
 
Prispevkov: 250
Pridružen: Ne maj 08, 2005 9:06 pm

Napisal/-a Sky_Walker To jun 06, 2006 4:05 pm

Sej me ne rabi noben vprašat da povem svoje mnenje sej forum je zato da pač izrazi vsak kaj pač želi (tak kot ti pač poveš da si naj en nalepko na tank vrže pa bom spedenan avto) pa te noben ni prašal za tvoje mnenje osebno pa BTW sky_walker sem
RK Slovenija
 
Uporabniški avatar
Brouky
Uporabnik
 
Prispevkov: 1161
Pridružen: Sr sep 07, 2005 11:00 pm
Kraj: the biggest street in sevnica

Napisal/-a Brouky To jun 06, 2006 4:10 pm

Se ne čudim tvojim kartonom...Ker uglavnem so tvoji posti polni sarkazma in nevoščljivosti... :? Sem se pa tudi sam že velikrat vprašal,kaj za hudiča ti voziš,da ti je vse kar kdo naredi bedasto in grdo in sploh neuporabno... :roll: Najbrž se voziš v vesoljski ladji... :lol:
Hyundai accent 1.3LS supercharged with my heavy leg :P
 
Uporabniški avatar
CockroaC
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3538
Pridružen: So okt 25, 2003 8:43 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a CockroaC To jun 06, 2006 4:16 pm

@Wanker Če nekdo nalima svoj avto in prosi za mnenje me ni noben nič vprašal?Ne samo da si tumast tudi nepismen si.

@Brouky Pokaži mi en post kjer sem bil nevoščljiv.Vozim pa avto v podpisu če te že zanima .. čeprav ne razumem kaj ma to s tem veze, kot da je posedovanje avta merilo za okus ... če vidiš roza hiso z zelenimi pikami tud ne smeš rečt da je smešna ker pač ti v bloku stanujes?
Slika
 
Uporabniški avatar
Sky_Walker
Novinec
 
Prispevkov: 250
Pridružen: Ne maj 08, 2005 9:06 pm

Napisal/-a Sky_Walker To jun 06, 2006 4:19 pm

Heh človek ti si tudi prašal za mnenja glede kartonov... pa še enga bi zaj mogo dobit ker me žališ da sn tumast... :roll:
RK Slovenija
 
Uporabniški avatar
TUNING_BOY
Uporabnik
 
Prispevkov: 1440
Pridružen: Če apr 06, 2006 2:41 pm

Napisal/-a TUNING_BOY To jun 06, 2006 4:22 pm

Folk brezveze se je kregat! Rajš se zmente pa pejte na pir nekam! ;) Če pa mi lahk kdo odgovori na vprašanje (moderator al pa kdorkoli), ki sm ga zastavil zgoraj pa prosim za odgovor! Hvala ;)
__+__ 2FAST 4YOU__+__
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee To jun 06, 2006 4:25 pm

Mogoče preveč zalivaš un rumen kartonček, pa ti potem hitro rastejo :EE :EE

Pa vidva s kariđem se itaq poznata in se ne delajta norca na forumu, ker provocirata še ostale uporabnike!!!
Slika
 
Uporabniški avatar
CockroaC
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3538
Pridružen: So okt 25, 2003 8:43 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a CockroaC To jun 06, 2006 4:27 pm

Sky_Walker je napisal/-a:Heh človek ti si tudi prašal za mnenja glede kartonov... pa še enga bi zaj mogo dobit ker me žališ da sn tumast... :roll:


Ok dobro ajde vprasal sem .. samo itak je jasno da je moje vprasanje namenjno administraciji in ne tebi ... razn ce si kaki undercover admin.In ne žalim te, ampak pač samo navajam dejstva ... isto ko bi reko ti maš črne lase (v primeru da bi jih res mel).
Slika
 
Uporabniški avatar
CockroaC
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3538
Pridružen: So okt 25, 2003 8:43 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a CockroaC To jun 06, 2006 4:29 pm

killah bee je napisal/-a:Mogoče preveč zalivaš un rumen kartonček, pa ti potem hitro rastejo :EE :EE


S tem ko ga jaz zalivam dvomim da bo raso še kaj ... :EE
Slika
 
Uporabniški avatar
RedBull™
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4314
Pridružen: So maj 08, 2004 8:47 am

Napisal/-a RedBull™ To jun 06, 2006 6:10 pm

CockroaC je napisal/-a:
killah bee je napisal/-a:Mogoče preveč zalivaš un rumen kartonček, pa ti potem hitro rastejo :EE :EE


S tem ko ga jaz zalivam dvomim da bo raso še kaj ... :EE


in če boš še dalje tako pogosto zalival,bo ovenel,prav tako kot tvoje objavljanje po forumu...saj veš zaradi česa....lepše se začni obnašati,ne delaj se norca iz drugih in ne delaj se neumnega ko s kariđem nabijata poste...
Ko grobar s ceste me bo pobral,vedite da redbull smrti se ni bal.
 
Uporabniški avatar
CockroaC
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3538
Pridružen: So okt 25, 2003 8:43 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a CockroaC To jun 06, 2006 6:23 pm

RedBull™ je napisal/-a:
CockroaC je napisal/-a:
killah bee je napisal/-a:Mogoče preveč zalivaš un rumen kartonček, pa ti potem hitro rastejo :EE :EE


S tem ko ga jaz zalivam dvomim da bo raso še kaj ... :EE


in če boš še dalje tako pogosto zalival,bo ovenel,prav tako kot tvoje objavljanje po forumu...saj veš zaradi česa....lepše se začni obnašati,ne delaj se norca iz drugih in ne delaj se neumnega ko s kariđem nabijata poste...


Ja Ata :roll:
Slika
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov