Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
kljukec
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: To jan 04, 2005 10:50 pm
Kraj: Ljubljana

sankcioniranje

Napisal/-a kljukec Ne avg 06, 2006 8:49 pm

zanima me zakaj se je tema za F1 le zaklenila, ni pa se sankcioniral povzročiteljev zaklepa?
ali se jih še bo?
ker moderatorji, če mislte uredit neprimerno vedenje le z zaklepom teme...
lp
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: sankcioniranje

Napisal/-a esem Ne avg 06, 2006 9:12 pm

kljukec je napisal/-a:zanima me zakaj se je tema za F1 le zaklenila, ni pa se sankcioniral povzročiteljev zaklepa?
ali se jih še bo?
ker moderatorji, če mislte uredit neprimerno vedenje le z zaklepom teme...
lp

Si ti bral tisto temo? Tam je toliko žalitev, da jih je težko preštet. Pa še nedelja je. Se morajo modi zbrat, si razdelit žalitelje po abecednem redu, nato pa štet. Za vsaki dve žalitvi ali grdi besedi en kartonček?
Res pravi feni... Še dobro, da se srečajo samo v virtualnem svetu
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee Ne avg 06, 2006 9:20 pm

Bomo spet začeli po načelu Nebivedu-ja. Se bo hitro zadeva z problematičnimi userji zaključila. Je pa tako: da je težko spremljati, pucati, dajati opozorila, ko pa je toliko sranja v temi.

Jaz bom samo še potihem banal folk pa bo ;)
Slika
 
Uporabniški avatar
kljukec
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: To jan 04, 2005 10:50 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a kljukec Ne avg 06, 2006 9:44 pm

sem bral
in mislm da je treba talat kartončke z dobrimi obrazložitvami- da ne bo galame
in to ne glede na pritožbe
pa recmo da ni treba zdej za nazaj- k pol bi blo ful preveč potalanga
ampak ob naslednji F1 temi pa nej mod že na začetku dodatno opozori in potem kaznuje žaljitelje- pa po moje niti ni treba brisat postov- ker potem res nihče ne ve zakaj je dobil karton
lp
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee Ne avg 06, 2006 9:51 pm

kljukec je napisal/-a:
ampak ob naslednji F1 temi pa nej mod že na začetku dodatno opozori in potem kaznuje žaljitelje- pa po moje niti ni treba brisat postov- ker potem res nihče ne ve zakaj je dobil karton
lp


Zakaj dodatno opozarjanje? Saj vedno opozarjamo, pa nič ne zaleže.Uporabniki foruma pa tudi vedo kaka je kultura forumov, kaj se sme in kaj ne. Tako, da če se nekdo prekrši, si je sam kriv ;)
Slika
 
Uporabniški avatar
Speedfighter
Uporabnik
 
Prispevkov: 1323
Pridružen: Če feb 17, 2005 3:57 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a Speedfighter Po avg 07, 2006 12:23 am

Sam newsflash iz F1 pripisujem,ker je tema žal zaradi parih primitivcev zaklenjena...
Kubica je bil zaradi prelahkega dirkalnika diksvalificiran-posledično je bil Massa 7., Schumi pa 8.; stanje v prvenstvu: razlika med dirkačema 10 točk, med moštvoma pa 7...
Sori za offtopic pa čimbolj uspešno sankcioniranje želim, da se bo dal čez 3tedne take zadeve še zmeri v F1 temo vpisvat ;)
 
Uporabniški avatar
kljukec
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: To jan 04, 2005 10:50 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a kljukec Po avg 07, 2006 9:10 am

killah bee je napisal/-a:
kljukec je napisal/-a:
ampak ob naslednji F1 temi pa nej mod že na začetku dodatno opozori in potem kaznuje žaljitelje- pa po moje niti ni treba brisat postov- ker potem res nihče ne ve zakaj je dobil karton
lp


Zakaj dodatno opozarjanje? Saj vedno opozarjamo, pa nič ne zaleže.Uporabniki foruma pa tudi vedo kaka je kultura forumov, kaj se sme in kaj ne. Tako, da če se nekdo prekrši, si je sam kriv ;)

ja sej vi najbolše veste kaj in kako
pa velik sreče ;)
lp
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov