Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
martin_krpan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 11025
Pridružen: Sr feb 22, 2006 8:26 pm
Kraj: Ribnica

Hitrejše premikanje po temah

Napisal/-a martin_krpan Ne nov 05, 2006 10:29 pm

Imam en predlog za izboljšanje portala A.com.

Nekatere teme, kot na primer ''Ugani vozilo! - Tekmovanje'' imajo že 100 in več strani. Problem nastopi, če se v taki temi hočeš premakniti na recimo stran 50. Ne glede na to, ali začneš od prve ali zadnje strani, je tako početje dolgotrajno mučenje.

Zato predlagam, da se doda možnost skoka na željeno stran, kot to omogočajo nekateri drugi forumi.

LP.
Kobilica:
http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=88076&start=0
 
Uporabniški avatar
SAVINJCAN
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3780
Pridružen: To avg 30, 2005 8:09 pm

Re: Hitrejše premikanje po temah

Napisal/-a SAVINJCAN Ne nov 05, 2006 10:35 pm

martin_krpan je napisal/-a:Imam en predlog za izboljšanje portala A.com.

Nekatere teme, kot na primer ''Ugani vozilo! - Tekmovanje'' imajo že 100 in več strani. Problem nastopi, če se v taki temi hočeš premakniti na recimo stran 50. Ne glede na to, ali začneš od prve ali zadnje strani, je tako početje dolgotrajno mučenje.

Zato predlagam, da se doda možnost skoka na željeno stran, kot to omogočajo nekateri drugi forumi.

LP.


:[] podpis
 
Uporabniški avatar
eentox
Uporabnik
 
Prispevkov: 1374
Pridružen: Ne apr 24, 2005 6:39 pm

Napisal/-a eentox Ne nov 05, 2006 10:46 pm

se pridružujem predlogu :tomidelej:
Chuck Norris je enkrat prišel dvakrat
 
dunker
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 560
Pridružen: To apr 27, 2004 12:54 pm

Napisal/-a dunker Ne nov 05, 2006 11:12 pm

+1
 
Uporabniški avatar
Eddis
Novinec
 
Prispevkov: 377
Pridružen: Sr feb 02, 2005 12:31 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Eddis Ne nov 05, 2006 11:20 pm

to bi bilo dobr met ja, vcasih prov pride.
...ima se - može se, nema se - folira se...
 
Uporabniški avatar
Brouky
Uporabnik
 
Prispevkov: 1161
Pridružen: Sr sep 07, 2005 11:00 pm
Kraj: the biggest street in sevnica

Napisal/-a Brouky Ne nov 05, 2006 11:24 pm

ja to sem tudi že sam velikrat pogrešal... :roll: tako, da jaz tudi podpiram predlog ;)
Hyundai accent 1.3LS supercharged with my heavy leg :P
 
Uporabniški avatar
Cash
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2749
Pridružen: Pe apr 16, 2004 7:56 pm

Napisal/-a Cash Ne nov 05, 2006 11:27 pm

me too :-P
 
Uporabniški avatar
samekk
Uporabnik
 
Prispevkov: 1129
Pridružen: To mar 29, 2005 12:37 pm
Kraj: Sevnica

Napisal/-a samekk Ne nov 05, 2006 11:43 pm

jst tut,jst tut :wiihuu :wiihuu
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Po nov 06, 2006 7:48 am

Jst sm pa zato, da se tako velike teme zaklenejo in da se odprejo nove, ki bodo bolj pregledne.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
RAPMAN
Uporabnik
 
Prispevkov: 1232
Pridružen: Če okt 23, 2003 6:20 pm
Kraj: Ljubljana - Trnow

Napisal/-a RAPMAN Po nov 06, 2006 8:01 am

Jst se tut prklaplam klapi klele gor 8)
>>ZIDEK<<
Slika
 
Uporabniški avatar
Cash
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2749
Pridružen: Pe apr 16, 2004 7:56 pm

Napisal/-a Cash Po nov 06, 2006 8:27 am

nebivedu je napisal/-a:Jst sm pa zato, da se tako velike teme zaklenejo in da se odprejo nove, ki bodo bolj pregledne.


Ne iščem kregarije, sam če listaš po stari temi s 100 strani in bi potem naredili novo temo, ki bi imela recimo 10 strani čez čas, bi moral listati po tistih 10 straneh enako kot od 100-te do 110-te. samo še več dela bi imel, ker bi moral staro temo zapirati in odpirati novo. No, to je seveda moje mišljenje pa brez zamer, hvala :)
Drugače pa bi jaz dal še eno dodatno opozorilo, kjer bi ga videli vsi, ki odprejo A.com in sicer; če ustvariš novo temo, podaj ključne besede, ne pa v slogu "imam en problem in sicer......",ker pri takem naslovu iskalnik ne bo našel nič. Lahko bi se programsko omejil naslov na 3 besede (več ne bi nastavitev dopuščala), tako bi bili primorani uporabniki poiskati v svoji glavi najprimernejše 3 besede ali celo manj.
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Po nov 06, 2006 8:51 am

Cash je napisal/-a:
nebivedu je napisal/-a:Jst sm pa zato, da se tako velike teme zaklenejo in da se odprejo nove, ki bodo bolj pregledne.


Ne iščem kregarije, sam če listaš po stari temi s 100 strani in bi potem naredili novo temo, ki bi imela recimo 10 strani čez čas, bi moral listati po tistih 10 straneh enako kot od 100-te do 110-te. samo še več dela bi imel, ker bi moral staro temo zapirati in odpirati novo. No, to je seveda moje mišljenje pa brez zamer, hvala :)


To je sicer res, vendar bodo to morali povedat admini, ki tudi urejajo obliko foruma. Moderatorji smo tukaj brez moči.

Cash je napisal/-a:Drugače pa bi jaz dal še eno dodatno opozorilo, kjer bi ga videli vsi, ki odprejo A.com in sicer; če ustvariš novo temo, podaj ključne besede, ne pa v slogu "imam en problem in sicer......",ker pri takem naslovu iskalnik ne bo našel nič. Lahko bi se programsko omejil naslov na 3 besede (več ne bi nastavitev dopuščala), tako bi bili primorani uporabniki poiskati v svoji glavi najprimernejše 3 besede ali celo manj.


S tem se pa vsi strinjamo, samo dela pa večina ravno nasprotno. Nekoč sem že podal prošnjo, da vse teme, ki imajo nepraktičen naslov kr pobrišemo, pa da ostanejo samo take, ki ti že iz naslova dajo vedeti kaj bo v temi pisalo. Ampak na žalost tega ne smemo delat. Bi bilo pa zanimivo, ker bi se 75% tem kar naenkrat znašlo v smetišču, ostale bi bile pa zelo pregledne.



Ena posebna tema je pa ircanje in smetenje tem - ponavadi se na veliko irca in smeti teme, pa potem postanejo nepregledne. Tut to bi bilo treba odparvit, samo tok hitro kot nekateri smetijo teme jih moderatorji ne moremo sproti počistit.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
Falco'
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2188
Pridružen: Sr apr 06, 2005 10:55 am

Napisal/-a Falco' Po nov 06, 2006 11:49 am

predlog glede pomikanja in skakanja na določeno stran je bil dan že pred meseci, ampak je naletel na gluha ušesa oziroma porazne obljube, tako da dvomim da bo kaj s tega, čeprav predlog absolutno podpiram (že drugič). :D ;)
[OO-(||||)(||||)-OO]
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Po nov 06, 2006 12:29 pm

lenivec je napisal/-a:uporabna bi bla tut povezava "preglej nove objave" in bi ti lepo odprlo vse kaj se je spremenilo od zadnjega obiska.


hoces rect moje (tvoje) objave?... katere so se spremenile
ce mislis tocno to se ze nahaja v Mojem koticku

<- tukaj LEVO zgoraj za skritim menijem zelo lepo
bi bilo da se to uporablja
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Napisal/-a nebivedu Po nov 06, 2006 1:08 pm

lenivec je napisal/-a:uporabna bi bla tut povezava "preglej nove objave" in bi ti lepo odprlo vse kaj se je spremenilo od zadnjega obiska.


Sej to obstaja in to eni s pridom uporabljamo.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
martin_krpan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 11025
Pridružen: Sr feb 22, 2006 8:26 pm
Kraj: Ribnica

Napisal/-a martin_krpan Po nov 06, 2006 7:02 pm

Glede na to, da sem jaz odpl to temo se spodobi, da dam tudi kak konkreten predlog.
Ena od možnosti bi bila ta, da bi se s klikom na ''Pojdi na stran'' odprlo pop-up okno, kamor bi vpisal stran, na katero želiš skočiti.
Lahko pa bi desno od povezave ''vse'' (ali namesto nje) obstajalo okno, kjer bi se vpisala željena stran.
Kobilica:
http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=88076&start=0
 
Uporabniški avatar
eclipse_R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2889
Pridružen: Ne feb 27, 2005 12:46 am

Napisal/-a eclipse_R Po nov 06, 2006 10:24 pm

gor v naslovni vrstici maš poleg vsega unga sranja čisto na koncu napisano mislim da "start=200" (cifra pač poljubna, če spremeniš za 20, se obrne ena stran). tako da tam, če hočeš preskočit 10 strani povečaš cifro za 200 pa je ;)

lp
Slika
 
Uporabniški avatar
martin_krpan
Mojster foruma
 
Prispevkov: 11025
Pridružen: Sr feb 22, 2006 8:26 pm
Kraj: Ribnica

Napisal/-a martin_krpan Sr feb 28, 2007 7:37 pm

Opazil sem, da ste dodali možnost ''pojdi na stran''.

Hvala!
:clapclap
Kobilica:
http://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=88076&start=0
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov