Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
Falco'
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2188
Pridružen: Sr apr 06, 2005 10:55 am

Napisal/-a Falco' Po mar 05, 2007 10:04 am

ice je napisal/-a:Spremljate novice na prvi strani portala? Za njih sedaj skrbi ekipa 6 urednikov oz. novinarjev. Pričakujete lahko tudi popolno reportažo avtosalona v Ženevi, seveda pa ne bo manjkalo tudi fotogradivo lepotcev (jeklenih konjičkov) in lepotic (hostes).


lepo ;)
[OO-(||||)(||||)-OO]
 
Uporabniški avatar
bass
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3140
Pridružen: Če mar 31, 2005 3:59 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a bass Po mar 05, 2007 7:29 pm

Zdi se mi, da je sprememba na portalu - vstopni strani- prispevala k manjši obiskanosti foruma. Je to res?
Jeremy Clarkson je napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for that brief moment, when everything works.
 
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4121
Pridružen: Ne avg 28, 2005 5:21 pm
Kraj: vrhnika

Napisal/-a _B3yBo_ Po mar 05, 2007 7:31 pm

pa ce bi se dal tiste cene k so spodi v evrih da nebi ble tko poudarjene...
leps bi blo ce bi bile normalne....

k tko kda neki usiljujes (vav posebna ponudba)
Slika
 
Uporabniški avatar
51M3K
Novinec
 
Prispevkov: 445
Pridružen: So avg 20, 2005 1:40 pm

Napisal/-a 51M3K Po mar 05, 2007 7:52 pm

prva stran bi bla imo dosti lepša če bi ble slike pri predstavitvah in novicah, in zgornja malo večja slikica v kakšnem tanjšem svetlo sivem okvirju, ali pa rdečem :D
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em Ne mar 11, 2007 1:27 am

kok grejo pa men na falus k moram rečt te vaše novice...
dost bolj nepregleden in manj zanimiv mi že od nekdaj začel delovat ta portal... hodim k vašim konkurentom dost bolj..

novice pa ta profesionalna prenova ga pa suxa ;)

bljak.. ja sem pač eden od teh k se upa popluvatpa rečt to kar misl... pa nism edini kr naredte eno mini anketo.. kako se vam zidjo novice itd...

vzamite to kot dobronamerno

lp
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em Ne mar 11, 2007 1:29 am

bass je napisal/-a:Zdi se mi, da je sprememba na portalu - vstopni strani- prispevala k manjši obiskanosti foruma. Je to res?


točno tako vsaj z moje strani ;)
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a INFINITI Ne mar 11, 2007 2:23 am

Meni je pa zelo všeč - sorry


BTW slike iz ženeve; a bi admin lahko omogočil dolpoteg celega paketa high-res(1600*1200) slikc v zip ali rar obliki? Naredite en upload na kako brezplačno stran please-please-please.

Bla bi fora da mamo takšne reportaže na volj za dl - može?
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
_rocky_
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 26
Pridružen: Ne mar 11, 2007 6:27 am

Napisal/-a _rocky_ Ne mar 11, 2007 6:30 am

vstopna stran ni nikak
 
Uporabniški avatar
dj_em
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2622
Pridružen: Če jul 11, 2002 12:27 pm
Kraj: Zemlja --> Evropa --> pr mami doma :D

Napisal/-a dj_em Ne mar 11, 2007 11:06 am

INFINITI je napisal/-a:Meni je pa zelo všeč - sorry


BTW slike iz ženeve; a bi admin lahko omogočil dolpoteg celega paketa high-res(1600*1200) slikc v zip ali rar obliki? Naredite en upload na kako brezplačno stran please-please-please.

Bla bi fora da mamo takšne reportaže na volj za dl - može?


Men pa ni všeč - sorry ;)

naredte eno anketo "Kako se vam zdi izgled začetne strani"
pa dejte 2 možnosti...


pomoje bi blo bolš da so novice pod objavami ne pa pol strani samih novic.. bljak ;)
 
Uporabniški avatar
Falco'
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2188
Pridružen: Sr apr 06, 2005 10:55 am

Napisal/-a Falco' Ne mar 11, 2007 12:05 pm

jaz bi pa naredil, da bi bila "prva stran" neodvisna od "foruma" in obratno.

na prvi strani naj bodo novice, novosti, zanimivosti, rekordi. na forumu pa itak tečejo težke debate. saj a.com ni samo forum. ;)
[OO-(||||)(||||)-OO]
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Ne mar 11, 2007 12:07 pm

_rocky_ je napisal/-a:vstopna stran ni nikak


mnenje da te "kap"... pa tudi v ostalih temah nisi prav korekten
(vidim po odzivih uporabnikov, ne moderatorjev)
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2178
Pridružen: Pe mar 11, 2005 8:47 pm

Napisal/-a tomzzi Ne mar 11, 2007 12:37 pm

Ker spremljam a.com že kar precej časa bom pa tudi sam pristavil svoje mnenje. Žal je ta prenova vse prej kot dobra. Kot so nekateri že napisali je prva stran totalno zgrešena. Objave naj bodo nekje pri vrhu. Novice naj bodo pa nekje spodaj. Vmes še kakšna slika iz salona in to je to. Se da še marsikaj narediti.
Neprepričljivo.
 
Uporabniški avatar
eclipse_R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2889
Pridružen: Ne feb 27, 2005 12:46 am

Napisal/-a eclipse_R Ne mar 11, 2007 12:48 pm

men je pa čist všeč prva stran.. sicer redko zaidem tja, ker mam pod priljubljenimi kar link do foruma, ampak mi je všeč

lp
Slika
 
Uporabniški avatar
Falco'
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2188
Pridružen: Sr apr 06, 2005 10:55 am

Napisal/-a Falco' Ne mar 11, 2007 12:49 pm

@tomzzi: a je pretežko povleži "scroll" na miški za par milimetrov navzdol? potem se ti odprejo nova obzorja in zadnjih 15 objav, ki so po mojem itak narejene za spamerje, ki jih gledajo, potem pa kaj na "blef" napišejo v aktualno temo. ;)
[OO-(||||)(||||)-OO]
 
Uporabniški avatar
dct
Uporabnik
 
Prispevkov: 1268
Pridružen: Po feb 12, 2007 6:45 pm

Napisal/-a dct Ne mar 11, 2007 2:52 pm

Lepo je, da vsaj nekateri podajate svoja mnenja. Prav bi pa bilo, da tisti, ki vehementno kenslate, navedete tudi kakšen konkreten razlog.

Stvar se bo s časom uredila tako, da bomo vsi zadovoljni. Potrebno je malo potrpljenja. Dejstvo pa je, da a.com ni samo forum in treba je dati možnost tudi drugim vsebinam. :)
Woman: "You don't understand me!"
Man: "What do you mean?"
 
Uporabniški avatar
gold hamster
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 623
Pridružen: So maj 06, 2006 1:24 pm

Napisal/-a gold hamster Ne mar 11, 2007 2:58 pm

Men se tista zadeva o salonu zelo dopade saj bo treba tudi komentar napisati tako da ne bodo nekateri vsem talali cveke ;)
 
Uporabniški avatar
Falco'
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2188
Pridružen: Sr apr 06, 2005 10:55 am

Napisal/-a Falco' Ne mar 11, 2007 5:06 pm

stvari gredo na bolje in to je glavno. manjši obisk? morda je to dobro, saj spamerjev in provocerjev nihče nima rad (dj_em, tole ni namenjeno tebi, "boh ne dej"). tisti, ki imajo (imamo) ta portal radi, ga bomo še naprej redno obiskovali, ter pomagali drugim,... ;)
[OO-(||||)(||||)-OO]
 
Uporabniški avatar
eclipse_R
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2889
Pridružen: Ne feb 27, 2005 12:46 am

Napisal/-a eclipse_R Ne mar 11, 2007 7:15 pm

jst se pr ocenah v salonu bojim, da se je zdej dosegu kontra učink in da ljudje res limajo samo dobre ocene, ker se pač vidi kdo je kaj glasoval. odkar glasujem in gledam ocene po novem sistemu še nisem zasledil ravno slabih ocen..

lp
Slika
 
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4121
Pridružen: Ne avg 28, 2005 5:21 pm
Kraj: vrhnika

Napisal/-a _B3yBo_ Ne mar 11, 2007 7:16 pm

eclipse_R je napisal/-a:jst se pr ocenah v salonu bojim, da se je zdej dosegu kontra učink in da ljudje res limajo samo dobre ocene, ker se pač vidi kdo je kaj glasoval. odkar glasujem in gledam ocene po novem sistemu še nisem zasledil ravno slabih ocen..

lp



se motis smo zasledil tud slabe ocene.....na avte k so res v ibr zrihtani.....
Slika
 
Uporabniški avatar
Spyker
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2297
Pridružen: Po dec 06, 2004 5:34 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Napisal/-a Spyker Ne mar 11, 2007 7:35 pm

AudiRSboy je napisal/-a:
eclipse_R je napisal/-a:jst se pr ocenah v salonu bojim, da se je zdej dosegu kontra učink in da ljudje res limajo samo dobre ocene, ker se pač vidi kdo je kaj glasoval. odkar glasujem in gledam ocene po novem sistemu še nisem zasledil ravno slabih ocen..

lp



se motis smo zasledil tud slabe ocene.....na avte k so res v ibr zrihtani.....


Jest sicer zelo malo glasujem v salonu ampak če bi videl "u iber" poštiman avto ampak bi mi bila predelava bruh, bi pač dal slabo oceno. Mogoče ne ravno 1, ker navsezadnje je le treba upoštevat trud, denar in čas, ki ga je lastnik porabil za predelavo vozila, ampak kaj dosti več pa res ne.

Glede profesionalizacije portala...v brskalniku imam gumb do a.com, ki me vrže direkt na forum, ker forum je to kar prebiram na tej strani 99%, tko da če me že zanese na prvo stran, me zanese bolj kot ne po naključju.

Je pa vseeno dost uporabnikov, ki redno prebirajo tud prvo stran. Men osebno se ne zdi zgrešena in tud dost pregledna.
Če je ravno, ni zabavno.
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov