Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
Slicker
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4594
Pridružen: Pe jul 23, 2004 12:38 am
Kraj: okolica Trebnjega

Napisal/-a Slicker Sr dec 03, 2008 10:04 am

škoda za Voitha. on ti je res znal polepšat dan :lol:
 
Uporabniški avatar
bass
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3140
Pridružen: Če mar 31, 2005 3:59 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a bass Sr dec 03, 2008 10:55 am

Raje benajte tiste tečne zelence, takim, starejšim članom pa karton.., če že nagajajo.
Jeremy Clarkson je napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for that brief moment, when everything works.
 
Uporabniški avatar
Fireblade
Novinec
 
Prispevkov: 123
Pridružen: Sr apr 18, 2007 7:03 pm
Kraj: NM

Napisal/-a Fireblade Sr dec 03, 2008 11:04 am

S|icKeR je napisal/-a:škoda za Voitha. on ti je res znal polepšat dan :lol:


x2 :D
Clean...
Slika
Slika
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay Sr dec 03, 2008 11:08 am

jaz pa bi po 2 letih še vedno rad izvedel od kot mi karton, ter zakaj ? Lahko na PM
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4121
Pridružen: Ne avg 28, 2005 5:21 pm
Kraj: vrhnika

Napisal/-a _B3yBo_ Sr dec 03, 2008 1:34 pm

adis je napisal/-a:
IcEm4n je napisal/-a:Dobr, recimo, da se mi približno sanja, zakaj sta dobila BAN, ne razumem pa, kako da tega ni doletelo še SpeedyRS-a (glede na to, kakšni so njegovi komentarji)?


speedyrs-ovi komentarji so pač komentarji večnega novinca


samo to nepomeni da ga je treba prenasati.
Slika
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Sr dec 03, 2008 1:55 pm

_B3yBo_ je napisal/-a:
adis je napisal/-a:
IcEm4n je napisal/-a:Dobr, recimo, da se mi približno sanja, zakaj sta dobila BAN, ne razumem pa, kako da tega ni doletelo še SpeedyRS-a (glede na to, kakšni so njegovi komentarji)?


speedyrs-ovi komentarji so pač komentarji večnega novinca


samo to nepomeni da ga je treba prenasati.


resno jemljite post od @nebivedu-ja na prejšnji strani :!:

moj post je bila šala in to še ne pomeni da bo "večni novinec"
 
Uporabniški avatar
_B3yBo_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4121
Pridružen: Ne avg 28, 2005 5:21 pm
Kraj: vrhnika

Napisal/-a _B3yBo_ Sr dec 03, 2008 2:06 pm

adis je napisal/-a:resno jemljite post od @nebivedu-ja na prejšnji strani :!:

moj post je bila šala in to še ne pomeni da bo "večni novinec"


resno gor ali dol dokler zaradi takih marsikaterega nemika vec brati foruma
Slika
 
Uporabniški avatar
INFINITI
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7259
Pridružen: So maj 01, 2004 11:28 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a INFINITI Sr dec 03, 2008 2:27 pm

uros_p je napisal/-a:Voith je ban-an? Ja morem rečt da mi je škoda za to...
Drugače pa ne razumem čemu so potem kartoni, če pa lahko dobiš neposreden ban? Mislim da bi bilo fer, da se uporabnika ne ban-a po shortcut-ih, ampak se jim lepi kartone do meje, nato ban.


Je dobival kartone, ampak enega za drugim, ker ni znal držati gobca in je vedno bolj tovoril svinjarije preko PMja.
Očitno se je naveličal tega foruma - kdo smo mi da ga zadržujemo če ne želi več biti tukaj?

Pa še nekaj, nihče do sedaj ni odletel brez utemeljenega razloga in tako bo tudi v bodoče. Odprite svoj forum pa tam povabite ljudi, ki jih tako zelo pogrešate, do takrat pa bomo tukaj imeli pravila, ki omogočajo normalen potek foruma.
Rad imam ta forum in rad pomagam so-forumašem, na njemu sem kot moderator tako kot moji kolegi brezplačno. To pa zato ker me to delo veseli in mi avtomobilizem pomeni veliko, ne pa zato ker nimam kaj drugega početi v življenju in se rad znašam nad ljudmi.
2000 Hyundai Coupe 2.0 → 2003 Hyundai Coupe 2.0 → 1999 BMW 740i → 2009 BMW 530d M
→ 2010 Škoda Superb TDI → 2008 Renault Laguna Coupe GT 2.0T → 2016 KIA Sportage CRDi → 2021 KIA Xceed 1.5 T-gdi
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee Sr dec 03, 2008 2:35 pm

adis je napisal/-a:
_B3yBo_ je napisal/-a:
adis je napisal/-a:
IcEm4n je napisal/-a:Dobr, recimo, da se mi približno sanja, zakaj sta dobila BAN, ne razumem pa, kako da tega ni doletelo še SpeedyRS-a (glede na to, kakšni so njegovi komentarji)?


speedyrs-ovi komentarji so pač komentarji večnega novinca


samo to nepomeni da ga je treba prenasati.


resno jemljite post od @nebivedu-ja na prejšnji strani :!:

moj post je bila šala in to še ne pomeni da bo "večni novinec"


Mogoče bo šel pa v večna lovišča :D

Odprite svoj forum pa tam povabite ljudi, ki jih tako zelo pogrešate


Forum term Banovci :mrgreen:
Slika
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee Sr dec 03, 2008 2:42 pm

Lahko si ga naredijo brezplačno na mojforum :P
Slika
 
Uporabniški avatar
Slicker
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4594
Pridružen: Pe jul 23, 2004 12:38 am
Kraj: okolica Trebnjega

Napisal/-a Slicker So dec 13, 2008 6:24 pm

speedyRS onemogočen :DDD :pivo :pij: :wiihuu :woohoo =I :clapclap
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis So dec 13, 2008 6:33 pm

S|icKeR je napisal/-a:speedyRS onemogočen :DDD :pivo :pij: :wiihuu :woohoo =I :clapclap


pojavil se je pod novim nickom @R26 a je bil po hitrem postopku zopet poslan na ohladitev v terme, ki še enkrat rečeno vabijo nove člane... a tokrat je članarina brezplačna ;)
 
vugy
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 687
Pridružen: Pe jul 06, 2007 6:59 pm
Kraj: AT-SLO

Napisal/-a vugy So dec 13, 2008 7:21 pm

S|icKeR je napisal/-a:speedyRS onemogočen :DDD :pivo :pij: :wiihuu :woohoo =I :clapclap


Tega pa sem jas tui vesel...ker je že res nonstop eno in isto trobil.......

drugače pa zdaj na žalost nebom vido Voithovega porša ko bo fertik :cry: :cry: :cry: :cry: ...ker je res začel dober projekt........ :cry:
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ So dec 13, 2008 9:29 pm

Kake pa moderatorji pisete...

Ko da ne vem kaj zgubljate s tem ko ste na forumu in delate mir. Sam sem bil pred 5 leti moderator na enem vecjih forumov na svetu (www.xtratime.org), na enem izmed bolj "polnih" podforumov, pa sem mel vecno tezave z uporabniki, ampak da bi pa tolko prejamral kak morete nevem kak dolgo bit na forumu to pa je ze visek.


Ce kdo nima casa, naj enostavno prekine z moderatorstvom in gotovo. Mi je pa dokaj smesna sprememba @adisa odkar je mod ;)


LP
Slika
GET IN - SIT DOWN - SHUT UP - HOLD ON
 
chevy
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1539
Pridružen: Pe maj 02, 2008 1:53 pm

Napisal/-a chevy So dec 13, 2008 9:34 pm

adis je napisal/-a:
S|icKeR je napisal/-a:speedyRS onemogočen :DDD :pivo :pij: :wiihuu :woohoo =I :clapclap


pojavil se je pod novim nickom @R26 a je bil po hitrem postopku zopet poslan na ohladitev v terme, ki še enkrat rečeno vabijo nove člane... a tokrat je članarina brezplačna ;)


No no ban-ali ste ga, doseglji ste svoje...lahko bi mu pustil, da začne z novim nick-om. Morda je hotel začet znova z boljšim pristopom.
Drgač pa moderatorji bi lahko malo ''vrgli oko'' na @primozek69
 
Uporabniški avatar
W|zz
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2410
Pridružen: Ne jun 06, 2004 9:19 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a W|zz So dec 13, 2008 9:49 pm

speedy je bil 10x opozorjen. Al pa še večkrat.. Pa 3 kartone je mel al kolk.. Zakaj se ni spremenil pa začel z boljšim pristopom? Očitno ni imel oz. nima namena..
Če je pa nekdo benan pa lahko čez 5min nadaljuje pisanje pod drugim nickom, potem je pa funkcija ban popolnoma brez pomena..
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Napisal/-a sašo5 So dec 13, 2008 9:54 pm

chevy je napisal/-a:Drgač pa moderatorji bi lahko malo ''vrgli oko'' na @primozek69

sebe si pozabil omenit :?:

Drugače pa mislim, da Adis dobro opravlja svoje delo
 
Uporabniški avatar
primozek69
Novinec
 
Prispevkov: 330
Pridružen: Ne nov 04, 2007 2:43 pm

Napisal/-a primozek69 So dec 13, 2008 11:57 pm

Chevy, sej vem, da bi ti rad bil moderator, ker vidm tvoj lizunski pristop. Ampak v bistvu tvoje objave niso nič. Ne kisle, ne zajedljive, ne tehtne, v bistvu vse skup nič, kakršen si tudi po karakterju. Folku se vsiljuješ,soliš pamet, kopiraš oglase z neta, govoriš o maminem daewooju in o svoji punci in folk sprašuješ kakšne plane ma, pa kolk porabe ma avto, pa smajlije klofaš..
Sej men je vseen zate, res, in tale forum mi pomen velik manj kot tebi, sam pa ne prenesem, da je nekdo RIT in tožari mene okol ( lahko bi oko vrgli).

Povej, da ti gre na k.urac, da ti nekdo skritizira skoraj vsako objavo in, da se počutiš ogroženega, ker ne moreš v miru nabijat postov. Ne pa hinavit tlele.

P.S.: brez zamere, ampak kolk grdo žensko morš met, da si durh tlele gor pameten, pa še gta4 obrneš zravn.
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6395
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Napisal/-a IcEm4n Ne dec 14, 2008 1:00 am

kdaj bo veselica, zdj k so ga banal? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

chevy, lej sonček je bil že x-krat banan, pa še vedno je (bil) isti z vsemi nicki. Isto safrane.

Drgač je pa SpeedyRS z moje strani dobil ene 3krat modri gumb (pa bi verjetno še kkšnga več), bogve, koliko jih je še od drugih dobil.
Slika
 
Uporabniški avatar
bass
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3140
Pridružen: Če mar 31, 2005 3:59 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a bass Ne dec 14, 2008 3:04 am

Za take ni prostora v normalni debati, pač še en najstnik, ki se je rodil pameten.
Sonček se je poboljšal, safrane ne vem kaj ma zdej za en nick, voth je sicer bil oster, a če se sonček lahko poboljša... :lol:
V glavnem, mislim, da se člane z nekim tehničnim znanjem in doprinosom na forumu lahko malo bolj tolerira kot mozoljave zelence...očitno je zadeva z voithom prerasla na nek osebni nivo, kar pa ni dobro, ne za mode, ne za člane, še manj pa za forum.
Jeremy Clarkson je napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for that brief moment, when everything works.
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov