Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Napisal/-a Patrik_A3 Pe sep 18, 2009 6:42 pm

ok,velja
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6395
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Napisal/-a IcEm4n Če okt 01, 2009 9:37 pm

Mene pa zanima, čemu še obstaja na forumu Skupine (Tuning freaks in Subaru), glede na to, da je že več kot 2 leti ta del neaktiven?
Slika
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Če okt 01, 2009 10:00 pm

IcEm4n: Urejeno, hvala za idejo (je se kup drugih skupin, ki niso bile vidne)
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
alanq4
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1700
Pridružen: Pe apr 15, 2005 11:02 pm
Kraj: ljubljana

Napisal/-a alanq4 So okt 03, 2009 11:37 am

Končno ste zaklenil temo o hondi :clapclap Res ne vem zakaj se sploh tolerira toliko nabijanja.

Potem pa napišete nekaterim v njihovih temah naj ne pišejo toliko postov za vsak odgovor... :lol:

Dejte moderatorji mal stisnit ta vrtec no, dokler je še upanje.
Alfa Romeo 156 "project real GTA" in 166 2.4 jtd mau okrepljena :)
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ So okt 03, 2009 1:51 pm

Podal bi en predlog.

Ce nekdo v svojem postu prilepi 3 slike (preko /img varjante), in ga nekdo za njim potem quota, a bi se dalo nardit da se v kvotiranem besedilu vec slike ne vidijo, ampak samo url naslov slik ? Rahlo motece je ko se na eni strani quota en post s slikami kar sedemkrat, pa mas na eni strani sedemkrat iste slike...


LP!
 
Uporabniški avatar
voO
Novinec
 
Prispevkov: 408
Pridružen: So avg 05, 2006 6:35 pm
Kraj: Kranj

Napisal/-a voO So okt 03, 2009 2:07 pm

Courage™ je napisal/-a:Podal bi en predlog.

Ce nekdo v svojem postu prilepi 3 slike (preko /img varjante), in ga nekdo za njim potem quota, a bi se dalo nardit da se v kvotiranem besedilu vec slike ne vidijo, ampak samo url naslov slik ? Rahlo motece je ko se na eni strani quota en post s slikami kar sedemkrat, pa mas na eni strani sedemkrat iste slike...


LP!


+1
 
Uporabniški avatar
smajli
Novinec
 
Prispevkov: 158
Pridružen: Ne jun 01, 2003 10:09 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a smajli So okt 03, 2009 3:56 pm

ja to mene tudi izredno moti. najbolj pride to do izraza ko je v enem postu po 20 slik ali več iz kakšnih prireditev. potem pa se najde kak kekec ki na to klikne reply... :roll:

lp.
I never forget a pussy... cat
Slika
 
Uporabniški avatar
RENO911
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 611
Pridružen: To jun 26, 2007 9:53 pm
Kraj: Mb

Napisal/-a RENO911 So okt 03, 2009 6:39 pm

smajli je napisal/-a:ja to mene tudi izredno moti. najbolj pride to do izraza ko je v enem postu po 20 slik ali več iz kakšnih prireditev. potem pa se najde kak kekec ki na to klikne reply... :roll:

lp.


Jaz pa predlagam, da se omogoči citiranje celotne teme, ker me izredno moti, da te možnosti ni. Res ne vem kako drugače odgovorit vsem skupaj na vse njihove poste v določeni temi naenkrat. Potem pa sem raje dostikrat tiho, vi pa zaradi tega na slabšem, da ne omenjam vzporedno s tem padanje kvalitete foruma. Dajmo se potrudit.



______________________
enkrat prebrano, nobenkrat prebrano



.
 
Uporabniški avatar
2kwik4ya
Novinec
 
Prispevkov: 180
Pridružen: So jul 28, 2007 2:50 pm
Kraj: Zasavje

Napisal/-a 2kwik4ya Ne okt 04, 2009 5:21 pm

Mene moti, da nekateri objavljajo res ogromne slike, namesto da dajo preko npr. shrani.si s predogledom.
 
Uporabniški avatar
W|zz
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2410
Pridružen: Ne jun 06, 2004 9:19 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a W|zz Ne okt 04, 2009 10:02 pm

RENO911 je napisal/-a:
smajli je napisal/-a:ja to mene tudi izredno moti. najbolj pride to do izraza ko je v enem postu po 20 slik ali več iz kakšnih prireditev. potem pa se najde kak kekec ki na to klikne reply... :roll:

lp.


Jaz pa predlagam, da se omogoči citiranje celotne teme, ker me izredno moti, da te možnosti ni. Res ne vem kako drugače odgovorit vsem skupaj na vse njihove poste v določeni temi naenkrat. Potem pa sem raje dostikrat tiho, vi pa zaradi tega na slabšem, da ne omenjam vzporedno s tem padanje kvalitete foruma. Dajmo se potrudit.



______________________
enkrat prebrano, nobenkrat prebrano



.

Klikneš reply, skopiraš, greš nazaj. klikneš reply drugemu in my en reply že napisan, drugi je pa v c+p :)
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Napisal/-a nevermind Po okt 05, 2009 9:17 pm

escape je napisal/-a:ja navadne tipo brez predelave ma od 0-100 7sek.
z sveckam bosch super 4 se pobolsa razultat na 6.5sek zaradi bolsega izgorevanja...vendar z navadnimi bati ni dober ker jih lahko skuri.vem iz izkusn.se racing kabli pa prides na lepih 6.sek mogoce celo na malo manj.avto ima cca 1000kg odvisno od modela majo tudi 1240 moj ma 1040 torej je lahki avto!in se nekaj....z predelavo masine kot imma jaz pa prids na lepih 4.5 do 4.3 odvisno kako menjas itd


Ker se je tema o Hondi CRX zaklenila in nisem prišel do odgovora, ki sem ga podal Roku bi prosil Roka, naj mi napiše kje se dobijo te svečke Bosch super 4.
Namreč po besedah Roka oz. escape-a (ve iz izkušenj) se pospeški avta zmanjšajo.
Aja, še za racing kable mi napiši (0,5 sek.)?

Ne da kaj podj*bavam ampak če to citirano besedilo ne drži, naj Rok enostavno napiše, da je zavajal folk in ni vedel, kaj piše oz. naj poda razlog.

Hvala.
 
Uporabniški avatar
voO
Novinec
 
Prispevkov: 408
Pridružen: So avg 05, 2006 6:35 pm
Kraj: Kranj

Napisal/-a voO Po okt 05, 2009 10:09 pm

nevermind je napisal/-a:
escape je napisal/-a:ja navadne tipo brez predelave ma od 0-100 7sek.
z sveckam bosch super 4 se pobolsa razultat na 6.5sek zaradi bolsega izgorevanja...vendar z navadnimi bati ni dober ker jih lahko skuri.vem iz izkusn.se racing kabli pa prides na lepih 6.sek mogoce celo na malo manj.avto ima cca 1000kg odvisno od modela majo tudi 1240 moj ma 1040 torej je lahki avto!in se nekaj....z predelavo masine kot imma jaz pa prids na lepih 4.5 do 4.3 odvisno kako menjas itd


Ker se je tema o Hondi CRX zaklenila in nisem prišel do odgovora, ki sem ga podal Roku bi prosil Roka, naj mi napiše kje se dobijo te svečke Bosch super 4.
Namreč po besedah Roka oz. escape-a (ve iz izkušenj) se pospeški avta zmanjšajo.
Aja, še za racing kable mi napiši (0,5 sek.)?

Ne da kaj podj*bavam ampak če to citirano besedilo ne drži, naj Rok enostavno napiše, da je zavajal folk in ni vedel, kaj piše oz. naj poda razlog.

Hvala.


a to ma 4.5s na makedamu?
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron To okt 06, 2009 8:33 pm

Courage™: Glede tega citiranja je bilo pred leti ze povedano, vidim pa, da je potrebno
na vsakih toliko casa malo obnoviti... namrec, ko se stvar citira (pomoznosti s 5. slikami)
se tem slikam v citatu odvzame koda [img]%20in%20[/img] na koncu to izgleda kot link.
Poleg tega, pa je tudi citat logicen in se ve komu in s kaksnim namenom je bil odgovorjen.

smajli: Tudi pri tem obstaja resitev podobna zgornjemu nacinu... sepravi, ce je slika
vecja od normalne zgledne resolucije (ceprav sedaj imamo ze vsi okoli 22") pa vseeno
ko je slika velika 2400x2400 ni nikomur v veselje gledati, takrat se preprosto ne pise
kode pred link fotografije, pac pa se enostavno le poda link (zraven pa pripise resolucijo).
primer: http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... 01#1101301

Lahko pa se preprosto resolucija zniza ze v zacetku oz. jo pri raznih sharing pictures
ponudnikih podamo v predogled z malo sliko.


Upam, da je to sedaj v nekem splosnem vsem jasno in poizkusite se drzati tega.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Napisal/-a nevermind Ne okt 11, 2009 6:47 pm

Mene zanima zakaj ene teme danes kar izginjajo - ali se to dogaja samo meni?
En je spraševal o Audiju A6 z avtoelektronike, mu odgovorim... potem da editiram post pa piše, da tema ne obstaja.
Malo prej sem hotel pregledati temo, ko je en spraševal nekaj v zvezi s kreditom in spet kliknem gor in tema ne obstaja.
In zmeraj ko tema izgine je od aktivnih moderatorjev @Adis.
Smem vprašat zakaj brišeš teme?
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Ne okt 11, 2009 7:01 pm

nevermind je napisal/-a:Mene zanima zakaj ene teme danes kar izginjajo - ali se to dogaja samo meni?
En je spraševal o Audiju A6 z avtoelektronike, mu odgovorim... potem da editiram post pa piše, da tema ne obstaja.
Malo prej sem hotel pregledati temo, ko je en spraševal nekaj v zvezi s kreditom in spet kliknem gor in tema ne obstaja.
In zmeraj ko tema izgine je od aktivnih moderatorjev @Adis.
Smem vprašat zakaj brišeš teme?


tema o kreditu je že zrihtana ( beri: avtor je že uredil določene zadeve v tej smeri za pridobitev €€€€ ;) )

kar se tiče, audi a6-ke pa je avtorica toliko tem odprla o nakupu, da bi lahko v ENI sami temi spraševala in ne za vsak avtomobil uporabljala nove teme ;)

dovolj jasen odgovor?
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Napisal/-a Courage™ Po okt 12, 2009 10:58 am

MacTron je napisal/-a:: Glede tega citiranja je bilo pred leti ze povedano, vidim pa, da je potrebno
na vsakih toliko casa malo obnoviti... namrec, ko se stvar citira (pomoznosti s 5. slikami)
se tem slikam v citatu odvzame koda [img]%20in%20[/img] na koncu to izgleda kot link.
Poleg tega, pa je tudi citat logicen in se ve komu in s kaksnim namenom je bil odgovorjen.


Kaj se ne da enostavno spisat tega da se zadeva naredi avtomatsko, ne pa da morem jaz pol vsak oklepaj posebej brisat pa urejat.
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Napisal/-a nevermind Po okt 12, 2009 2:12 pm

Samo še nekaj bi omenil - bi se dalo kako naštimati, da se označijo teme pač katere te zanimajo in jim slediš... oz. kako bi povedal.... pač, da vsakič ko odprem a.com v svojem kotičku vidim te označene teme. Ker jaz v nekatere zanimive teme kaj napišem oz. pohvalim, da jih potem imam pod moje objave in so mi zmeraj na dosegu.
Ker potem je vse polno raznoraznih tem in ne utegnem vse pregledati.
Takšno zadevo imajo nekateri drugi forumi.
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Sr okt 14, 2009 10:06 pm

nevermind je napisal/-a:Samo še nekaj bi omenil - bi se dalo kako naštimati, da se označijo teme pač katere te zanimajo in jim slediš... oz. kako bi povedal.... pač, da vsakič ko odprem a.com v svojem kotičku vidim te označene teme. Ker jaz v nekatere zanimive teme kaj napišem oz. pohvalim, da jih potem imam pod moje objave in so mi zmeraj na dosegu.
Ker potem je vse polno raznoraznih tem in ne utegnem vse pregledati.
Takšno zadevo imajo nekateri drugi forumi.



to načeloma lahko storiš, če klikneš zavihek MOJE objave in tako slediš svojim objavam v katerih si prej sodeloval oz. še sodeluješ...

ni pa slab predlog katerega si podal tako, da mactron, bi bilo kaj možno postoriti v tej smeri?
 
Uporabniški avatar
W|zz
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2410
Pridružen: Ne jun 06, 2004 9:19 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a W|zz Če okt 15, 2009 10:59 am

adis je napisal/-a:
nevermind je napisal/-a:Samo še nekaj bi omenil - bi se dalo kako naštimati, da se označijo teme pač katere te zanimajo in jim slediš... oz. kako bi povedal.... pač, da vsakič ko odprem a.com v svojem kotičku vidim te označene teme. Ker jaz v nekatere zanimive teme kaj napišem oz. pohvalim, da jih potem imam pod moje objave in so mi zmeraj na dosegu.
Ker potem je vse polno raznoraznih tem in ne utegnem vse pregledati.
Takšno zadevo imajo nekateri drugi forumi.



to načeloma lahko storiš, če klikneš zavihek MOJE objave in tako slediš svojim objavam v katerih si prej sodeloval oz. še sodeluješ...

ni pa slab predlog katerega si podal tako, da mactron, bi bilo kaj možno postoriti v tej smeri?

Thatz what he said :)
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek Če okt 15, 2009 11:48 am

MacTron je napisal/-a:Courage™: Glede tega citiranja je bilo pred leti ze povedano, vidim pa, da je potrebno
na vsakih toliko casa malo obnoviti... namrec, ko se stvar citira (pomoznosti s 5. slikami)
se tem slikam v citatu odvzame koda [img]%20in%20[/img] na koncu to izgleda kot link.
Poleg tega, pa je tudi citat logicen in se ve komu in s kaksnim namenom je bil odgovorjen.


ful te na čase ne razumem zakaj ne moreš dat odgovora v stilu, bomo pogledali če obstaja plugin/nastavitev v samem forumu oz. bom se pozanimal če lahko naši programerji to sami skodirajo. Enako glede večih quotov.. kaj misliš da se meni (in ostalim 99%) da it poste skupaj it limat oz. posegat v phpbb in tage brisat pred slikami?

Ročno c/p oz editiranje tagov je za 98% uporabnikov na tem forumu nemogoče, ker ne znajo, nimajo interesa, jim ni logično.. pa itak sam to veš.

kok sovražim ip.board mi je prav zaradi takih stvari (predvsem c/p) boljši.. ;)
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov