Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah

Označevanje šolarjev na avtomobilizem.com

DA
249
93%
NE
19
7%
 
Skupaj glasov : 268
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Pe dec 11, 2009 1:06 pm

Lumpy_: Ne, mislim, da je Dadek kar zadel doloceno bistvo, kajti nekaj je TEAM-ski forum
kjer je 1000+ uporabnikov in se to dokaj izbrana vrsta, nekaj pa je VSESLOVENSKI, kjer
je mocno presezena st. in poleg tega tudi ni le eden team, pac pa so VSI... razumes?

To smo ze nekoc tudi lepo povedali, ampak je ocitno to potrebno vsakic posebej obelodanti.
Ne mesaj forumov team-ov in vsesplosnih drzavnih, ker niti slucajno niso isti.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
Lumpy_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2821
Pridružen: Če sep 14, 2006 10:51 pm
Kraj: Miklavž pri Mb

Napisal/-a Lumpy_ Pe dec 11, 2009 8:09 pm

Dobro no, v dobri sliki sem hotel pokazat ta forum oz. pravila, pa moderatorje itd. Pol pač nič. Če nekdo ne razume.
Poleg tega nisem omenjal, kateri forum sem imel v mislih, ko sem pisal da tam ni tako strogo in s tem hotel pokazat, da je pa na tem forumu še PREMALO strogo, da se sčisti iebivetre, ki odpirajo neke teme v prazno in za brezveze.
Če je iz tega težko razbrat, da hvalim moderatorje, tebe kot admina in pa pravila, potem pa nevem.
Skratka, nič slabega ni bilo v tem. Hotel sem tistim povedat, ki pravijo da je prestrogo, da pa sploh NI prestrogo. Pa saj jih ne zanima, kateri forum sem imel v mislih, ampak pač, da je vredu, da so neka pravila. ;) Če ne zlepa, pa pač more malo "spokat", da je potem mir. :P

Mac, zdaj me verjetno razumeš :)
Autobahnbomber......Freude am fahren
BMW f10 535i Sapphire Black Metallic
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron Pe dec 11, 2009 8:22 pm

Lumpy_ je napisal/-a:Mac, zdaj me verjetno razumeš :)

Seveda, povsem, vendar morda ti nisi razumel mojega... lahko, da si razumel, da je bilo
napisano zgolj iz prvega posta (kompletno) ...ne, bilo je napisano za nadaljevanje v
prvem postu oz. le drugi odstavek njega (nadaljevalo se je v smislu forumov zato sem
raje se enkrat to povedal - forumi so bili izpostavljeni).

Ni potrebno izpostavljati hvale, dosti je ze samo razumevanje necesa in sedaj je to
tudi razumljeno iz obeh strani... tako se gradijo neki temelji za v nadaljnje. V isti
besedi pa se hvala.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
abcabc
Uporabnik
 
Prispevkov: 800
Pridružen: So jan 17, 2009 1:00 am
Kraj: Zahodna Slovenija

Napisal/-a abcabc So dec 12, 2009 12:50 am

ma_hi je napisal/-a:No forumu morajo bit pravila stroga in tudi demokracije ni. Saj drugače bi marsikdo skrit za svojo identiteto, pisal, žalil, zavajal in kako drugače zbujal pozornost.


Taka pravila, kot so naj ostanejo, mogoče še malo poostrit, ampak NAPISAT na PRVO STRAN ne pa da so še neka dodatna pravila, ki si jih izmislijo admini. in moderatorji.
Meni to čist ugaja, kar mi je Mactron dodal.
SEM pa proti temu, da mi je ADIS na licu mesta zabil 3 krtončke, to je proti PRAVILOM in JA to si izmislijo moder. sami, smotrno bi bil 1 krtonček več, kot dovolj.
Sicer me pa po domače boli kura*, naši politiki tud ne spoštujejo zakonov zakaj bi jih jaz, če jih še tisti ne, ki jih je napisal, čemu so potem zakoni v Sloveniji.

OFF: Ma v kurnk pa u breg naj gre vse skp.
 
Uporabniški avatar
alanq4
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1700
Pridružen: Pe apr 15, 2005 11:02 pm
Kraj: ljubljana

Napisal/-a alanq4 So dec 12, 2009 10:04 am

A ti še nisi šu s foruma :lol: :lol: :lol:
Alfa Romeo 156 "project real GTA" in 166 2.4 jtd mau okrepljena :)
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis So dec 12, 2009 11:22 am

abcabc je napisal/-a:SEM pa proti temu, da mi je ADIS na licu mesta zabil 3 krtončke, to je proti PRAVILOM in JA to si izmislijo moder. sami, smotrno bi bil 1 krtonček več, kot dovolj.


glede na to koliko nickov si že zamenjal so tile 3 kartoni še premalo, verjemi.

s tem ko si dobil 3 kartone sem opazil, da so že nastale spremembe pri tebi vsaj kar se tiče uporabe a.com-a...seveda v pozitivni smeri tako, da nadaljuj v tem tempu in se vzdrži nekaterih tem na katere bi si lahko sam odgovoril ;)
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov