Komentirajte članke portala www.avtomobilizem.com, podajte mnenja in ideje o izboljšavah
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Ponovno brisanje postov

Napisal/-a lancia hf Sr feb 10, 2010 11:50 pm

Prvo ko je, lahko vodilni brišeji temo, če mislijo drugače. Ali da je nedovoljena ;)
Samo zanima me, zakaj brisanje postov v temi, ki je že v štartu zasnovana tako, da lahko pride do zelo razliočnih mnenj. Zakaj se ne briše celotna tema, saj ni prišlo do nobenih konkretnih žaljivk. Dosti postov mojih ali drugih, sem ugotovil, da je bilo brisanih, ko so bila nasprotojoča, in potem je večina uporabnikov " napadla manjšino" in so se posti enostavno brisali, kar je tudi razumljivo, saj tako nebo prišlo do trenj. Samo bolj kot to, me zamima zakaj ne brišete replik za povod kreganja, kot pa samo nasprotno mnenje. Saj je veliko voznikov, ki so razočarani tako nad priljubljeno, kot med manj priljubljeno znamko avtomobilov. ;)

LP: B.
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
_YUGO-GVX_
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1583
Pridružen: Po mar 21, 2005 3:20 pm
Kraj: Črnomelj

Napisal/-a _YUGO-GVX_ Če feb 11, 2010 3:05 pm

kaj pa govoriš čez audi :roll:
litr bencina, litr olja ;)
 
Uporabniški avatar
moj-avto
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 670
Pridružen: Če apr 17, 2008 4:46 pm

Re: Ponovno brisanje postov

Napisal/-a moj-avto Pe feb 12, 2010 2:38 pm

lancia hf je napisal/-a:Prvo ko je, lahko vodilni brišeji temo, če mislijo drugače. Ali da je nedovoljena ;)
Samo zanima me, zakaj brisanje postov v temi, ki je že v štartu zasnovana tako, da lahko pride do zelo razliočnih mnenj. Zakaj se ne briše celotna tema, saj ni prišlo do nobenih konkretnih žaljivk. Dosti postov mojih ali drugih, sem ugotovil, da je bilo brisanih, ko so bila nasprotojoča, in potem je večina uporabnikov " napadla manjšino" in so se posti enostavno brisali, kar je tudi razumljivo, saj tako nebo prišlo do trenj. Samo bolj kot to, me zamima zakaj ne brišete replik za povod kreganja, kot pa samo nasprotno mnenje. Saj je veliko voznikov, ki so razočarani tako nad priljubljeno, kot med manj priljubljeno znamko avtomobilov. ;)

LP: B.


Jaz že en čas opažam. Vse je odvisno od moderatorjev in njihovih okusov.
Ja, problem so trenja, torej najbolje, da vsi pihamo v isti rog.
Kar nekaj dobrih tem je bilo izbrisanih.
Moderatorji se izgovarjajo na pravila foruma, sami pa pravil ne poznajo ali pa jih ne razumejo.
Sploh pa opozorila talajo brezveze. Če se ne strinjaš z nekom in ustrajaš svoje lahko fašeš še opozorilo.
Osebno menim, da določeni fantje tu na forumu niso zreli za moderatorje.
Avto, moj partner!
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Ponovno brisanje postov

Napisal/-a adis Pe feb 12, 2010 4:06 pm

moj-avto je napisal/-a:
lancia hf je napisal/-a:Prvo ko je, lahko vodilni brišeji temo, če mislijo drugače. Ali da je nedovoljena ;)
Samo zanima me, zakaj brisanje postov v temi, ki je že v štartu zasnovana tako, da lahko pride do zelo razliočnih mnenj. Zakaj se ne briše celotna tema, saj ni prišlo do nobenih konkretnih žaljivk. Dosti postov mojih ali drugih, sem ugotovil, da je bilo brisanih, ko so bila nasprotojoča, in potem je večina uporabnikov " napadla manjšino" in so se posti enostavno brisali, kar je tudi razumljivo, saj tako nebo prišlo do trenj. Samo bolj kot to, me zamima zakaj ne brišete replik za povod kreganja, kot pa samo nasprotno mnenje. Saj je veliko voznikov, ki so razočarani tako nad priljubljeno, kot med manj priljubljeno znamko avtomobilov. ;)

LP: B.


Jaz že en čas opažam. Vse je odvisno od moderatorjev in njihovih okusov.
Ja, problem so trenja, torej najbolje, da vsi pihamo v isti rog.
Kar nekaj dobrih tem je bilo izbrisanih.
Moderatorji se izgovarjajo na pravila foruma, sami pa pravil ne poznajo ali pa jih ne razumejo.
Sploh pa opozorila talajo brezveze. Če se ne strinjaš z nekom in ustrajaš svoje lahko fašeš še opozorilo.
Osebno menim, da določeni fantje tu na forumu niso zreli za moderatorje.


pihanje v isti rog ne bo prineslo rešitve ampak bo rešitev prineslo le sodelovanje v tistih temah, kjer lahko dejansko pripomorete k rešitvi in ne izzivate z negativnimi posti, kar se zgodi večkrat ko nekdo objavi temo v podforumu kupovanje avtomobilov, kjer imajo vsi za povedati v prid svoji znamki.

primer:
če avtor izbira med renaultom in fiatom ali pa med audijem in vw nevem zakaj se zmeraj najde nekdo, ki forsira svojo znamko recimo mazdo/hondo/saab ( in ta sploh ni v igri) ??? zakaj se ne podajo posti za tiste 2 znamki, ki so v igri?

zanimivo je videti, da ko se pojavi nek problem na vozilu in avtor sprašuje po rešitvi problema pa vsi utihnejo oz. so izjeme in teh je cca. 10% uporabnikov, ki sodelujejo in prispevajo kontruktivne odgovore k rešitvi.

opozorila niso za brezveze in tisti, ki so si jih prislužili so jih dobili zasluženo.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Ponovno brisanje postov

Napisal/-a esem Pe feb 12, 2010 5:10 pm

lancia hf je napisal/-a:...


Ko nekdo odpira tako temo, bi bilo nujno, da napiše post razumljivo. Tvoj post je v večini povedi zelo nejasen in večkrat tudi kontradiktoren. Mi ga naj pa zate dešifriramo?
Seveda bi bilo zaželjeno tudi povedat, na kateri konkreten post se nanaša pripomba, če ga ni več oz je na smetišču, pa vsaj malenkost povedat, za kaj se je šlo.

moj-avto je napisal/-a:...Sploh pa opozorila talajo brezveze. Če se ne strinjaš z nekom in ustrajaš svoje lahko fašeš še opozorilo.
....


Kje se z nekom nisi strinjal in zaradi vztrajanja pri svojem mnenju fasal opozorilo?

Če je kdo kdaj imel kak post, ko mu večina nasprotuje in če kljub dobrim nasprotnim argumentom še vedno vleče čreva, je opozorilo lahko dobra pot do razumevanja.
Če bi npr tebi nekdo vztrajno ponavljal, da je 1+1=11, bi ga ti mirno pustil, da smeti vsenaokoli? Si želiš tak forum?
 
Uporabniški avatar
moj-avto
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 670
Pridružen: Če apr 17, 2008 4:46 pm

Re: Ponovno brisanje postov

Napisal/-a moj-avto Pe feb 12, 2010 5:28 pm

esem je napisal/-a:
lancia hf je napisal/-a:...


Ko nekdo odpira tako temo, bi bilo nujno, da napiše post razumljivo. Tvoj post je v večini povedi zelo nejasen in večkrat tudi kontradiktoren. Mi ga naj pa zate dešifriramo?
Seveda bi bilo zaželjeno tudi povedat, na kateri konkreten post se nanaša pripomba, če ga ni več oz je na smetišču, pa vsaj malenkost povedat, za kaj se je šlo.

moj-avto je napisal/-a:...Sploh pa opozorila talajo brezveze. Če se ne strinjaš z nekom in ustrajaš svoje lahko fašeš še opozorilo.
....


Kje se z nekom nisi strinjal in zaradi vztrajanja pri svojem mnenju fasal opozorilo?

Če je kdo kdaj imel kak post, ko mu večina nasprotuje in če kljub dobrim nasprotnim argumentom še vedno vleče čreva, je opozorilo lahko dobra pot do razumevanja.
Če bi npr tebi nekdo vztrajno ponavljal, da je 1+1=11, bi ga ti mirno pustil, da smeti vsenaokoli? Si želiš tak forum?


Osebno se nisem strinjal ( kar en cajt nazaj) z enim uporabnikom glede Fiata punta. Bila sva samo dva v debati. Nisem ga žalil, vendar se nisem pustil prepričat v njegov prav. Imam svoje poglede na določene stvari.
Končalo se je z opozorilom.
Opozorilo pred tem sem fasal tudi na podobno foro.

Pa dobro, recimo, če to drži, da opozorila izboljšujejo forum me niti toliko ne motijo, kot brisanje postov in tem.
Ne dolgo od tega sem odprl temo o televizorjih bod rubriko, kjer lahko klepetamo izven avtomobilizma, o temah, ki nas zanimajo.
Glede na to, da prihaja digitalni signal in da so določeni TV-ji kar zanimivi, sem mislil, da bi poklepetali tudi o tem in nalimali kako zanimivo fotko osebnega televizorja.
In poglej ga vrag, najprej je moderator odgovori, da tu ne bomo smetili z takimi temami, nato pa vse izbriše.
Meni take fore niso všeč, čeprav vem, da je avtomobilističen forum, obstaja tudi rubrika za teme, ki so meni in mogoče še komu zanimive.

Sicer ti se mi zdiš vredu moderator.
Avto, moj partner!
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Re: Ponovno brisanje postov

Napisal/-a MacTron Pe feb 12, 2010 7:00 pm

@moj-avto: Smesno... glede na to, da je to ze tvoj drugi nick se vedno rad podajas nesmisle. Da ne bi sel slucajno linkati tvoje "bistroumne" preteklosti. Malo prevec si glasen za neko kredibilno debato, namrec zanimivo je kako se spreminjas kot veter... res smesno vseskupaj. Potrudi se raje podajati boljse izjave in ne smesi se... poleg tega pa smo o digitalni TV ze odprli temo pa to ne letos... ze pred dvemi leti in to je edino kar sodi v konstruktivnost.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: Ponovno brisanje postov

Napisal/-a sašo5 Pe feb 12, 2010 7:57 pm

esem je napisal/-a:Če je kdo kdaj imel kak post, ko mu večina nasprotuje in če kljub dobrim nasprotnim argumentom še vedno vleče čreva......

malo sereš spet.....

Jaz sem imel post(e) v temi "železnina" in vsi smo se na štirih straneh strinjali, le ti in še eden (1) sta tupila svoje_meni si pa karton pripopal.......(prvega mi je pa Adis zaradi "jajac" (mazde)) kar je pa itak moje subjektivno mnenje katerega imam pravico izrazit in še celo ne 1x sem ga podkrepil z dokazi......- ker potem bi vsi in teh je na stotine morali bit kartonirani, ker govorijo(pišejo) proti VW-ju/audiji (nemcem) pa se osebno v tak post ne uključim, ker mi vsaj malo demokracije ni tuje, predvsem pa spoštujem drugo mnenje.........itak se pa takoj vidi(prebere) kdo nabija v prazno in kdo res nekaj ve ali govori iz izkušenj.....
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: Ponovno brisanje postov

Napisal/-a lancia hf Pe feb 12, 2010 8:17 pm

esem je napisal/-a:
lancia hf je napisal/-a:...


Ko nekdo odpira tako temo, bi bilo nujno, da napiše post razumljivo. Tvoj post je v večini povedi zelo nejasen in večkrat tudi kontradiktoren. Mi ga naj pa zate dešifriramo?
Seveda bi bilo zaželjeno tudi povedat, na kateri konkreten post se nanaša pripomba, če ga ni več oz je na smetišču, pa vsaj malenkost povedat, za kaj se je šlo.



Konkretno je tale post letelo na vprašanje uporabvnika za: Zmanjšanje porabe na AX-u.
Saj je zame že sam avtomobil zelo šparoven, uporabnik bi pa rad še pod 5l prišel, in potem napiše še s čip tuning. :? Kaj ni to razumljivo, da ga bo večina foruma imelo za ***** ;)
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Ponovno brisanje postov

Napisal/-a adis Pe feb 12, 2010 8:35 pm

sašo5 je napisal/-a:
esem je napisal/-a:Če je kdo kdaj imel kak post, ko mu večina nasprotuje in če kljub dobrim nasprotnim argumentom še vedno vleče čreva......

malo sereš spet.....

Jaz sem imel post(e) v temi "železnina" in vsi smo se na štirih straneh strinjali, le ti in še eden (1) sta tupila svoje_meni si pa karton pripopal.......(prvega mi je pa Adis zaradi "jajac" (mazde)) kar je pa itak moje subjektivno mnenje katerega imam pravico izrazit in še celo ne 1x sem ga podkrepil z dokazi......- ker potem bi vsi in teh je na stotine morali bit kartonirani, ker govorijo(pišejo) proti VW-ju/audiji (nemcem) pa se osebno v tak post ne uključim, ker mi vsaj malo demokracije ni tuje, predvsem pa spoštujem drugo mnenje.........itak se pa takoj vidi(prebere) kdo nabija v prazno in kdo res nekaj ve ali govori iz izkušenj.....


pozdravljen sašo,

kar se teme tiče o mazdi sem jo še 1x prebral oz. jo preletel, ker se dobro spomnim katera je to tema bila.
naj pa povem, da nisem favorit za določeno znamko in jo ne poveličujem tako, kot to nekateri radi počnejo in zame so vse znamke v istem košu, ker na koncu je to en velik kup ničvrednega "pleha", ki skozi čas izgine ;)

ko pride do pritožbe z strani enega ali večih uporabnikov zoper sodelujočega v neki temi je na adminih/modih, da intervinirajo in presodijo tako, kot se jim zdi logično/racionalno v danem momentu in pritožbe je potrebno jemati "resno".

karton je bil le posledica pritožb drugih uporabnikov.

sicer sva že imela debato na to temo mar ne?

več o tem pa lahko tudi na pm, pa lep večer še naprej...
 
Uporabniški avatar
lizard
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2569
Pridružen: Po maj 14, 2007 11:34 pm

Re: Ponovno brisanje postov

Napisal/-a lizard Pe feb 12, 2010 8:44 pm

sašo5 je napisal/-a:
esem je napisal/-a:Če je kdo kdaj imel kak post, ko mu večina nasprotuje in če kljub dobrim nasprotnim argumentom še vedno vleče čreva......

malo sereš spet.....

Jaz sem imel post(e) v temi "železnina" in vsi smo se na štirih straneh strinjali, le ti in še eden (1) sta tupila svoje_meni si pa karton pripopal.......(prvega mi je pa Adis zaradi "jajac" (mazde)) kar je pa itak moje subjektivno mnenje katerega imam pravico izrazit in še celo ne 1x sem ga podkrepil z dokazi......- ker potem bi vsi in teh je na stotine morali bit kartonirani, ker govorijo(pišejo) proti VW-ju/audiji (nemcem) pa se osebno v tak post ne uključim, ker mi vsaj malo demokracije ni tuje, predvsem pa spoštujem drugo mnenje.........itak se pa takoj vidi(prebere) kdo nabija v prazno in kdo res nekaj ve ali govori iz izkušenj.....


Meni se je pa v tisti temi o "železnini" bolj zdelo, da 90% uporabnikov sploh ni razumelo kaj je esem hotel povadat, ker je roko na srce bolj razgledan od večien tu gor. Važno, da ste mu določeni uporabniki nasprotovali, ne da bi sploh skapirali kaj je govoril, in tako so se začela podtikanja, zgolj zaradi nerazumevanja tega kar je napisal.
 
Uporabniški avatar
moj-avto
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 670
Pridružen: Če apr 17, 2008 4:46 pm

Re: Ponovno brisanje postov

Napisal/-a moj-avto Pe feb 12, 2010 9:23 pm

MacTron je napisal/-a:@moj-avto: Smesno... glede na to, da je to ze tvoj drugi nick se vedno rad podajas nesmisle. Da ne bi sel slucajno linkati tvoje "bistroumne" preteklosti. Malo prevec si glasen za neko kredibilno debato, namrec zanimivo je kako se spreminjas kot veter... res smesno vseskupaj. Potrudi se raje podajati boljse izjave in ne smesi se... poleg tega pa smo o digitalni TV ze odprli temo pa to ne letos... ze pred dvemi leti in to je edino kar sodi v konstruktivnost.


Ker sem odprl temo, ki je govorila dve leti nazaj ni prav.
Če bi dve leti staro temo obudil tudi nebi bilo prav.
Torej kaj je po tvojem prav?

Jaz že en čas nisem več aktiven na tem forumu. Predvsem zaradi določenih moderatorjev.
Pošteno pa bi bilo to, da moderatorji med samo uredite določene stvari. Menim, da bi se lahko vsi skupaj imeli lepo. Če je želja in volja ni nobenih ovir.
Avto, moj partner!
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Re: Ponovno brisanje postov

Napisal/-a DaDek Pe feb 12, 2010 9:37 pm

moj-avto je napisal/-a:Jaz že en čas nisem več aktiven na tem forumu. Predvsem zaradi določenih moderatorjev.


oni pa so veseli, da ni tebe in opet je tu začaran krog.. :)

mene ne motijo toliko moderatorji kot ljudje, ki so wannabe moderatorji in v vsakem postu kr nekaj opozarjajo druge uporabnike..
 
Uporabniški avatar
B|ind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2601
Pridružen: So avg 07, 2004 4:05 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a B|ind So feb 13, 2010 12:38 am

Mene pa motijo ljudje ki pišejo kot nasvet drugemu neke svoje fantazije čeprav uporabnik ki išče nasvet določi kriterije za to kaj išče.
In pa vsi 20colerji.. katerim nobena feltna ni dovolj velika.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Ponovno brisanje postov

Napisal/-a esem So feb 13, 2010 6:24 am

sašo5 je napisal/-a:
esem je napisal/-a:Če je kdo kdaj imel kak post, ko mu večina nasprotuje in če kljub dobrim nasprotnim argumentom še vedno vleče čreva......

malo sereš spet.....

Jaz sem imel post(e) v temi "železnina" in vsi smo se na štirih straneh strinjali, le ti in še eden (1) sta tupila svoje_meni si pa karton pripopal.......(prvega mi je pa Adis zaradi "jajac" (mazde)) kar je pa itak moje subjektivno mnenje katerega imam pravico izrazit in še celo ne 1x sem ga podkrepil z dokazi......- ker potem bi vsi in teh je na stotine morali bit kartonirani, ker govorijo(pišejo) proti VW-ju/audiji (nemcem) pa se osebno v tak post ne uključim, ker mi vsaj malo demokracije ni tuje, predvsem pa spoštujem drugo mnenje.........itak se pa takoj vidi(prebere) kdo nabija v prazno in kdo res nekaj ve ali govori iz izkušenj.....


Kdaj so izjave nerazumljene, razumljene skozi predsodke ali celo na prvo žogo ("ua, ujel se je, dajmo ga"). Običajno to pomeni, da odgovori niso vredni piškavega oreha, saj očitno niti strt ni bil. Ti enostavno odmisliš in zatajiš del, ki bi lahko bil moteč, ki bi tvojo tezo vnaprej negiral. Seveda govorim o "kljub dobrim nasprotnim argumentom", kar si ti gladko prezrl (in verjetno tudi še vedno misliš, da nikjer nisi podtikal). Ni problem v številu nasprotnikov (žal nisi bil edini v "nerazumevanju" in podtikanju), pač pa v kvaliteti argumentov! Si tisto iz "železnine" sploh resno prebral? Tak nivo ne pripelje nikamor, to bi lahko že opazil!

BTW - če nekdo napiše tako: "MacTron mislil sem Domna ja.Obtožbe gor ali dol če ti res vse paše in če ti res paše da ti... ", se to razume lahko samo tako, kot da govori še vedno MacTronu - in to je podtikanje. Verjamem, da je čare mislil domna (od druge povedi naprej), a napisano ima drugačen pomen od želenega/mišljenega! Na to sem opozarjal, a me nekateri niste razumeli (poleg ostalega - npr da zagovarjam podražitev) in se je vsulo še name.

Sicer pa - zakaj si se sploh oglašal oz kaj si hotel povedat?
esem je napisal/-a:...Če je kdo kdaj imel kak post, ko mu večina nasprotuje in če kljub dobrim nasprotnim argumentom še vedno vleče čreva, je opozorilo lahko dobra pot do razumevanja....

Gotovo ti je jasno, da se to: "je opozorilo lahko dobra pot do razumevanja" ne more nanašat nate, saj zate glede tega očitno ni dobre poti (ali gladke - morda zato tako rad pljuvaš?).

To, da si dobil karton, pa ni bilo zaradi nestrinjanja, pač pa zaradi direktnega opozorila
esem je napisal/-a:....
Verjamem, da se bo vsaj en opravičil, na ostale pa bomo ob bodočih napakah ali podtikanjih toliko bolj pozorni.

Zdaj pa dovolj o tem!


a ti si moral še vedno stegovat jezik in nadaljevat OFF! Res nisi vedel, da pri tem ("opravičilo") nikakor nisem mogel misliti nate?

sašo5 je napisal/-a:
esem je napisal/-a:Verjamem, da se bo vsaj en opravičil, na ostale pa bomo ob bodočih napakah ali podtikanjih toliko bolj pozorni.

Zdaj pa dovolj o tem!


Komu ali čemu? ......tebi g. Esemu kot državljanu? mogoče kot moderatorju foruma? ali kr celotnemu vodstvu portala...........in predvsem se mi poraja vprašanje "zakaj".....

PS zadnje odebeljeno bo najpametneje....................

PS.1. najverjetneje v kratkem na ulici Vas itak verjetno ne bo, tako kot vas ni bilo nikjer, ko so okrog uh krogle frčale....


To sem ti že v temi povedal, a očitno je tebi treba povedat večkrat. Naj ti bo...

Ob tem sem ti še brisal žaljive poste - v tvoje dobro
esem je napisal/-a:...
Sašo5 - že dvakrat sem ti zbrisal neprimerne komentarje - predvsem zato, da ni drugih sankcij!
...


Sedaj spet - "sereš", "spet", "sta tupila". Se ti to zdi primerno besedišče? Je to torej tvoj nivo? Želiš še kak karton?

BTW - tudi prvi karton (Adis: "Karton je bil le posledica pritožb drugih uporabnikov.") ni mogel biti "le", saj si prevečkrat kršil pravilnik.

Iz pravilnika:
1.3....Pljuvanje po drugih znamkah avtomobila ali opreme je sankcionirano z opozorilom (rumeni karton).


Pa kaj potem, če se je nekaj Mazd, ki jih poznaš, pokvarilo? Poglej si malo statistike, pa boš videl, da se VW kvari precej bolj kot Mazde. A po VW ne pljuvaš, ni j**c - zakaj torej iz tega razloga oz kot "opravičilo" po Mazdi vedno pljuvaš?

Da ne govorim o tej izjavi (še vedno "železnina"):

sašo5 je napisal/-a:
Dr.M3 je napisal/-a:Totalna ciganija vse skupaj. Namesto da bi ta oslovska vlada raje vzpodbujala prodajo vozil delajo meni osebno nekaj precej čudnega. Nekaj takega, kar so delali židje v Nemčiji pred in po prvi svetovni vojni.


.....je "dolfi" že vedel "zakaj" :!: :idea:
...


Se ti sploh zavedaš, kaj pišeš? Morda celo resno misliš? Bi tudi "slovansko" vprašanje reševal tako kot "židovsko"?

To je še precej hujše kot ta člen iz pravilnika

1.5 - prepovedana je tudi spolna, narodna, rasna in verska nestrpnost


Poleg tega si si v preteklosti že privoščil nekaj takih podobnih divjih izjav!

To nikakor ne sodi med civilizirane ljudi, sploh pa ne na forum!
To enostavno ne spada med "svobodo izražanja", spada samo med tvoje izražanje, na tvoj kulturni in etični nivo.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upam, da ti je jasno, da si od vseh uporabnikov morda najmanj kompetenten za kritiko moderatorjev, saj smo ti že (pre)večkrat bogato pogledali skozi prste. A ti kar nadaljuješ! Do kdaj?

Upam, da je sedaj jasno in o tem ne bomo več govorili.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sicer pa se povsem pridružujem MacTronu glede njegovega odgovora moj-avtu.
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Re: Ponovno brisanje postov

Napisal/-a lancia hf So feb 13, 2010 1:34 pm

lancia hf je napisal/-a:
esem je napisal/-a:
lancia hf je napisal/-a:...


Ko nekdo odpira tako temo, bi bilo nujno, da napiše post razumljivo. Tvoj post je v večini povedi zelo nejasen in večkrat tudi kontradiktoren. Mi ga naj pa zate dešifriramo?
Seveda bi bilo zaželjeno tudi povedat, na kateri konkreten post se nanaša pripomba, če ga ni več oz je na smetišču, pa vsaj malenkost povedat, za kaj se je šlo.



Konkretno je tale post letelo na vprašanje uporabvnika za: Zmanjšanje porabe na AX-u.
Saj je zame že sam avtomobil zelo šparoven, uporabnik bi pa rad še pod 5l prišel, in potem napiše še s čip tuning. :? Kaj ni to razumljivo, da ga bo večina foruma imelo za ***** ;)


Brez veze se sedaj kregati za nazaj, saj je bilo tudi mojih postov kar nekaj brisanih, pa se nisem nič pritoževal, ker sem kar slutil, (in so bili z moje strani tudi razumljivi, zakaj brisani), samo nekateri bi res radi napisali, če morajo avtomobil tudi "tankati" če se hočejo voziti, taka vprašanja bi pa takoj brisal, saj bo sigurno prišlo do kreganja. ;)
Drugače pa še vedno nisem dobil odgovora z strani vodilnih, zakaj so bili posti brisani v temi, ko je bila zastavljena za "kreganje", bila je pa kasneje zaklenjena, zaradi razumljivo pričakovanih odgovorov :?
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis So feb 13, 2010 2:19 pm

@lancia hf:
poglej, ko nekdo zastavi temo dobi napotke tudi za naprej bodisi v obliki konstruktivnih postov kot tistih žal, negativnih v smeri kregarije.

vsak ima pravico vprašati tisto, kar ga zanima mar ne? ampak ok, če tema ( ista, podobna itd...) že obstaja se zaklene in poda link do tiste teme.

tebi se bo zdela recimo od @abcabc aka sonček vsaka tema, ki jo on odpre "smešna" ( recimo) drugim pa ne...

nekatere teme imajo lahko zastavljen naslov za kregarijo in ni vedno rečeno, da bo notri kregarija medtem ko nekatere teme, ki so popolnoma logično spisane pa se sprevrnejo v kreg in takih tem je kar nekaj ;)
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: Ponovno brisanje postov

Napisal/-a sašo5 So feb 13, 2010 2:24 pm

esem je napisal/-a:Upam, da ti je jasno, da si od vseh uporabnikov morda najmanj kompetenten za kritiko moderatorjev, saj smo ti že (pre)večkrat bogato pogledali skozi prste. A ti kar nadaljuješ! Do kdaj?


še samo mi napiši kdaj in kje sem kritiziral moderatorje :?: najdi en post, kjer katerega koli od vas kritiziram, ali celo učim delu.....

malo sereš spet.....


mogoče to besedo misliš :?: nič takega, da bi se moral vznemirjat, pač metafora.....

esem je napisal/-a:A ti kar nadaljuješ! Do kdaj?


nič več, ker na takem forumu, kjer si ti nočem več sodelovat.......

tipični primer resničnosti pregovora: "daj budali vlast i eto ti belaja"..........(upam, da ne rabiš prevoda)
PS vse teme(odprtih je le kot prstov na eni roki) naj se izbrišejo oz. gredo pod ključ...

LP.
 
Uporabniški avatar
lancia hf
Uporabnik
 
Prispevkov: 4669
Pridružen: Ne jun 29, 2008 11:17 am

Napisal/-a lancia hf So feb 13, 2010 3:10 pm

adis je napisal/-a:@lancia hf:
poglej, ko nekdo zastavi temo dobi napotke tudi za naprej bodisi v obliki konstruktivnih postov kot tistih žal, negativnih v smeri kregarije.

vsak ima pravico vprašati tisto, kar ga zanima mar ne? ampak ok, če tema ( ista, podobna itd...) že obstaja se zaklene in poda link do tiste teme.

tebi se bo zdela recimo od @abcabc aka sonček vsaka tema, ki jo on odpre "smešna" ( recimo) drugim pa ne...

nekatere teme imajo lahko zastavljen naslov za kregarijo in ni vedno rečeno, da bo notri kregarija medtem ko nekatere teme, ki so popolnoma logično spisane pa se sprevrnejo v kreg in takih tem je kar nekaj ;)


Vse te zastopim, in vem kako težko je vsem vodilnim, samo le zakaj brišete poste v temi za za "kreganje", kaj ni bolje, da tak post po cca dveh odgovorih zaklenete, in sami napišete, da tema vodi v kreganje, ne pa da prve tri štiri poste brišete, in nato podobni (kreganje) posti naprej brezhibno "laufajo"
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Re: Ponovno brisanje postov

Napisal/-a MacTron So feb 13, 2010 8:22 pm

moj-avto je napisal/-a:Ker sem odprl temo, ki je govorila dve leti nazaj ni prav.
Če bi dve leti staro temo obudil tudi nebi bilo prav.
Torej kaj je po tvojem prav?


Kaj je po mojem prav?.. kaj je po normalnem prav in ne po mojem... brez skrbi lahko odpres temo staro 2 leti in ne 5-6 let (v tem casu je lahko nastalo ze n-tem), vendar ti necesa se vedno ne razumes. Odprl si temo kjer bi lepili domace televizorje in to je zate konstruktivnost? mislim, da fotografiranje domace dnevne sobe s TV-jem (kar sem zasledil) nima nobene veze s konstruktivno debato DVB-T-ja ter tehnologije MPEG4, AAC itd. Prevec plezas v napacno "steno".

lancia hf je napisal/-a:Vse te zastopim, in vem kako težko je vsem vodilnim, samo le zakaj brišete poste v temi za za "kreganje", kaj ni bolje, da tak post po cca dveh odgovorih zaklenete, in sami napišete, da tema vodi v kreganje, ne pa da prve tri štiri poste brišete, in nato podobni (kreganje) posti naprej brezhibno "laufajo"


Moment, ce vse razumes potem ne posplosuj na celoten forum oz. da se to dogaja pogosto... ne vem, ampak nekateri to posplosevanje jemljete kot za stavo... stvar se JE zgodila (glede na log), vendar, ce dobro pogledas kolikokrat se stvar z brisanjem t.i. slabih postov obrne... ne zopet vzeti besede post kot nekaj samoumevnega, pac pa se postavi v vlogo premisljenega in ne nadaljevanega.
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
Vrni se na Obvestila in predlogi

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov