igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
krimič
Novinec
 
Prispevkov: 356
Pridružen: Pe okt 09, 2009 6:40 pm

Huawei in Google app

Napisal/-a krimič Ne apr 28, 2024 6:17 am

Zanimam se za Huawei P60 Pro telefon zaradi njegovih specifikacij (predvsem fotoaparata), prav tako pa je glede njegovih specifikacij dimenzijsko "manjsi telefon".
Ima kdo izkusnje glede uporabe Googlovih aplikacij na njihovem sistemu? Vem, da jih je mozno poganjati, ampak me zanimajo izkusnje v praksi. Torej kako je npr. z Gmailom, Zemljevidi, spletnimi bankami (NLB) ipd.
Vem, da je veliko aplikacij ze narejenih na njihov sistem, ampak tukaj je presvsem vprasanje glede slovenakih aplikacij (kot ze omenjeno NLB ipd.), ki pa najbrz se niso v njihovem sistemu.
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1596
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: Huawei in Google app

Napisal/-a srcnik Ne apr 28, 2024 9:27 pm

Nlb Klik imaš v njihovi trgovini, tako da deluje bp.

Ostale googlove appe pa lahko preko aplikacije Gspace uporabljaš. Ni pa to tako super, kot če bi imel original gor. (npr. Včasih moraš mapse zapret in na novo odpret, da normalno delujejo).

Sam imam p40 zdaj že 2 leti, pa se da preživet. :)

Pa verjetno bom tudi ostal naprej na huaweiu, ker imajo imho najboljši hardware, telefoni tudi po 5 in več letih delujejo bp in brez popravil...

Je pa zanimivo, da včasih že uporabljam njihovo navigacijo, ker opozarja na stacionarne radarje, tudi pri sekcijskem merjenju hitrosti ti npr. spremlja povprečno hitrost in ti jo pove preden se zaključi merjenje...
 
krimič
Novinec
 
Prispevkov: 356
Pridružen: Pe okt 09, 2009 6:40 pm

Re: Huawei in Google app

Napisal/-a krimič Po apr 29, 2024 1:54 pm

No ravno moj P20 deluje ze 6 leto brez problema (baterija zdrzi se vedno cca 1 dan), prav tako se fotoaparat zmeraj sledi najcenejsim modelom na trgu.
Me pa sedaj vedno bolj mika P60, ampak me samo ta Android bega. Android auto ti dela preko Gspace oz. Gbox? Kako uporabljas mail? Preko njigove aplikacije?
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov