igre za PC in konzole, vici, smešne slike, ...
 
Uporabniški avatar
Yagi-san
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1680
Pridružen: So mar 13, 2004 11:30 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a Yagi-san Če maj 19, 2005 7:46 pm

Tole so bo nabavlo, ko bo prišlo k nam ampak.



Yagi-san
 
Habir
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: Po feb 21, 2005 7:11 pm

Napisal/-a Habir Če maj 19, 2005 10:12 pm

no grafika ni najboljša (napram PC-ju) ampak ni slabo za konzolo. Šel sem gledat video UT 2007 za PC in un za PS3 ki je prpet na začetku teme, razlika je očitna (teksture, sence), ampak vseeno jo bom z veseljem preizkusil, upam da res čez en let, da ne bo tko kot Xbox k smo ga čakal velik več kot so nam ga obljubljali..... :pop:
 
Uporabniški avatar
TomyBoy2
Uporabnik
 
Prispevkov: 823
Pridružen: To jul 15, 2003 9:40 pm

Napisal/-a TomyBoy2 Če maj 19, 2005 10:53 pm

Habir je napisal/-a:no grafika ni najboljša (napram PC-ju) ampak ni slabo za konzolo.

Zgleda, da si se ti komaj prebudil. Cel "igračkarski"svet je osupnil, ti pa take ven mečeš... :lol:
Po vsem prikazanem je to trenutno takšna primerjava kot Formula 1 in kakšnega hitrega osebnega avtomobila. 35 X hitrejša zadeva od trenutno najmočnejšeka PC-ja. :lol:
 
Uporabniški avatar
G.PLAY
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: Če maj 19, 2005 1:41 pm

Napisal/-a G.PLAY Pe maj 20, 2005 8:24 am

TomyBoy2 je napisal/-a:
Habir je napisal/-a:no grafika ni najboljša (napram PC-ju) ampak ni slabo za konzolo.

Zgleda, da si se ti komaj prebudil. Cel "igračkarski"svet je osupnil, ti pa take ven mečeš... :lol:
Po vsem prikazanem je to trenutno takšna primerjava kot Formula 1 in kakšnega hitrega osebnega avtomobila. 35 X hitrejša zadeva od trenutno najmočnejšeka PC-ja. :lol:


pomoje res ,ko bo ps3 skor ne bo niti z enim pc primerjave, ok. edino da ga res fino pofriziraš, grafiko vsaj za 200k+ in še kaj....naprem grafiki se ga bo splačalo kupiti, tako in tako! ;) :twisted:
 
Habir
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: Po feb 21, 2005 7:11 pm

Napisal/-a Habir Pe maj 20, 2005 10:17 am

G.PLAY je napisal/-a:
TomyBoy2 je napisal/-a:
Habir je napisal/-a:no grafika ni najboljša (napram PC-ju) ampak ni slabo za konzolo.

Zgleda, da si se ti komaj prebudil. Cel "igračkarski"svet je osupnil, ti pa take ven mečeš... :lol:
Po vsem prikazanem je to trenutno takšna primerjava kot Formula 1 in kakšnega hitrega osebnega avtomobila. 35 X hitrejša zadeva od trenutno najmočnejšeka PC-ja. :lol:


pomoje res ,ko bo ps3 skor ne bo niti z enim pc primerjave, ok. edino da ga res fino pofriziraš, grafiko vsaj za 200k+ in še kaj....naprem grafiki se ga bo splačalo kupiti, tako in tako! ;) :twisted:


G play teb priporočam eno od tem spodaj že na dolgo in široko o tem.

ja Tomy...ej smejal sm se ob gledanju videa F1. Na začetku je res hudo izdelani detajli, ljudje ne zgledajo več roboti, res fino. No, ko je pa zadeva se pravi tekma štartala, sem se pa začel smejat, mislm kakšna dinamika, na štartu ko so spela k legoracers, pa zaletavanje...joj. Ne rečem da je kriva konzola, ampak un k je ta špil naredu!
TOLE: 35 X hitrejša zadeva od trenutno najmočnejšeka PC-ja.
Mislm, skor umrl od smeha.....ne no...pa sej....pa ne morš....NE! Maš prav, sam tko naprej. :P
PS3 je zakon!! 8)
 
Uporabniški avatar
G.PLAY
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: Če maj 19, 2005 1:41 pm

Napisal/-a G.PLAY Pe maj 20, 2005 1:04 pm

Habir ja EA ni niko naredu simulacije in za moje pojme jo ne bo, če naredijo
cca 4špile na 14 dni, se ve zakaj?!

ps3 ne bo ne vem 20x+ boljši, bo pa sigurno,če bodo prave igre, oz.
možne tako grafično sposobnost prema pc vsaj 3-4x boljše po grafiki

se pa spet vse skupaj gleda sm po $$, ps3 cca 100k čez 1leto, ne vem glih kaka grafika bo za 100k čez eno leto,
po moji oceni ne prav presenetljiva! :!: ;)
 
Uporabniški avatar
TomyBoy2
Uporabnik
 
Prispevkov: 823
Pridružen: To jul 15, 2003 9:40 pm

Napisal/-a TomyBoy2 Pe maj 20, 2005 8:00 pm

G.PLAY je napisal/-a:Habir ja EA ni niko naredu simulacije in za moje pojme jo ne bo, če naredijo
)


Tako je, za F1 je vso licenco kupil SONY, tako da bojo žal te igre izšle samo iz logov EA. Vemo pa, da jim to ne gre ravno najbolje od rok. To sedaj sploh nima pomena. Za igro lahko že sedaj napovem da bo arkada in igralnost, nam ljubiteljem simulacij smešna, EA pač.
Samo HABIR upam da si se tudi ob demu KILLZONA in UNREAL-a 2007 nasmejal. :P
Upam da te tudi tole nasmeji...
KLIK
:P
 
Habir
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: Po feb 21, 2005 7:11 pm

Napisal/-a Habir Pe maj 20, 2005 9:33 pm

čak mal, tole je bil predstavitveni video, to ni nč. Tist unreal 2007 je bil prikazan kot igranje, to je realna slika, ne pa ta video. Itak da takšne grafike ne bo. Najlepši primer je za PC Driver 3, tam so bli takšni filmčki, in vsi so mislil uaaau kakšna bo to grafika, no ko si pa enkrat probal je si pa videl za kakšno katastrofo gre. Kr priznej da tud ostali špili od PS1 pa do PS2 je en kup CD-jev k na začetku pokaže un video, kakšna lepa grafika si reče človk, no pol ko probaš je pa seveda druga zgodba. No, skratka to ni video med igranjem, tko da ne more pokazat prave vrednosti igre. Videl sem že take posnetke da je blo joj, to ni nč, pa brez zamere. Lej ni mi do vnovičnega pregovarjanja, PS3 je kul, špili so tud ok, sam cena je mal huda, pa to da pride šele čez en let, če ne še kasnej. Jaz vem da je ne bom vzel...za PS1 sam za CD-je sem dal prek 200k in zdej mi prašijo po omarah, noben noče kupt!!!:/:o:/
 
Uporabniški avatar
TomyBoy2
Uporabnik
 
Prispevkov: 823
Pridružen: To jul 15, 2003 9:40 pm

Napisal/-a TomyBoy2 Pe maj 20, 2005 11:51 pm

Habir je napisal/-a:Itak da takšne grafike ne bo. Najlepši primer je za PC Driver 3, tam so bli takšni filmčki, in vsi so mislil uaaau kakšna bo to grafika, no ko si pa enkrat probal je si pa videl za kakšno katastrofo gre. Kr priznej da tud ostali špili od PS1 pa do PS2 je en kup CD-jev k na začetku pokaže un video, kakšna lepa grafika si reče človk, no pol ko probaš je pa seveda druga zgodba. No, skratka to ni video med igranjem, tko da ne more pokazat prave vrednosti igre. kupt!!!:/:o:/


Ja no potem pa ti res sediš na ušesih ali kaj ? :roll: :?
Predlagam ti, da si ogledaš vse tri, več kot enourne konference, vseh treh konzol.
http://www.gamespot.com/e3/e3live.html
In seveda malo bolj podrobno prisluhneš, kaj so povedali in posebaj kdaj uporabijo besedo REAL TIME !!!!! :roll: :roll:
Tukaj še enkrat, REAL TIME Unreal Turnament 2007.
Unreal Tournament 2007.. (PS3)
Zdrava logika ti pove, da je to grafični pogon in premikanje v REAL TIME-u.
 
Habir
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: Po feb 21, 2005 7:11 pm

Napisal/-a Habir So maj 21, 2005 8:32 am

glede sedenja na ušesih, ti pejt še enkrat brat moj zgornji post pa pol pametuj. Dej mi še realtime za un video k sm jaz reku da ni nč ( war..), ne za unreal2007, to sm že povedu da je slabša grafika od PCja UT2007, če ne verjameš si pejt zlovdat še video za PC, ki je predstavljen tko kot ta se pravi med igranjem. Tam ga prekaša v vsem, teksture, sence, poglej na tem videu, ki si ga pripel eksplozije pa na videu za PC, razlika je očitna. Čist tko...ti sploh veš o čem ti jaz govorim? :roll:
Lej jaz sem 100% lahko greva stavt za PS3, če je res da bo grafika kot so v predstavitvenem videu (to ni uno med igranjem), ti kupm PS3, če pa NE mi ti kupiš DVA, pa še reku boš oprosti ker sem ti pametoval, velja? :twisted:
 
Uporabniški avatar
G.PLAY
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: Če maj 19, 2005 1:41 pm

Napisal/-a G.PLAY So maj 21, 2005 8:36 am

Jaz pravim vse lepo in prav res kažejo neverjetno grafiko, oz del nove grafike, mariskaj res hudo novega
...po moji oceni bo ta grafika del resnice, oz. čez čas cca 1.5leta po ps3 še dosti jača
neverjetna grafika, ljudje vrjmaem, da sploh ne bodo mogli
vrjet,kaj delajo nove igre,po
grafični zmogljivosti, vemo pa vsi, oz. vsak
da lahko roko na srce,da še nič ni za 100%
oz. mariskaj bo še boljše in slabše...

..je pa vse skupaj del grde resnice, po eni strani so vsi ti demo nališpani
z novo grafiko in na koncu bo res,da mariskateri špil
ne bo niti omembe vrede..jaz se sm sprašujem za one reveže,ki
delajo igre in nimajo na pretek $$$ ,kako bodo le hudiča, sploh sposobni
narediti taki grafični pogon...tukaj bo še veliko zgodb, dobrih in sblabih! :!: ;)
 
Uporabniški avatar
TomyBoy2
Uporabnik
 
Prispevkov: 823
Pridružen: To jul 15, 2003 9:40 pm

Napisal/-a TomyBoy2 So maj 21, 2005 10:05 am

Habir je napisal/-a:Tam ga prekaša v vsem, teksture, sence, poglej na tem videu, ki si ga pripel eksplozije pa na videu za PC, razlika je očitna. Čist tko...ti sploh veš o čem ti jaz govorim? :roll:


Vidim da si še en zagrizen PC-jaš, kar sploh ni slabo, saj sem tudi jaz.:) Eno vprašanje, imaš mogoče kakšno konzolo doma ?
V glavnem, jutri bo ta debata lahko končana, vsaj do izida konzole. Brat se vrne iz E3-ja, Los Angeles in bo lahko iz prve roke povedel, kako in kaj PS3 in XBOX 360. In tudi digitalno bo vse posneto, tako da bo video materijala ogromno. Si tak "JACK", da si upaš stavi za kaj bolj konkretnega ? Recimo najna AVATARJA, da ko pride ven PS3 bo to nekaj naj, naj, kar je videl igračkarski svet.? ;)
Zgleda da bomo morali najet kar avtobus skeptikov, iz različnih forumov, da si pridejo ogledat prvi PS3, ko pride v SLO na High Definition TV-ju. ;)
 
Habir
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: Po feb 21, 2005 7:11 pm

Napisal/-a Habir So maj 21, 2005 11:23 am

hehehe..ta z avatarjem je bla dobra, ne ne neumn nism. :lol: Bye the way ti definitivno nisi zagrižen PC-jaš pa govor karkol hočeš. Dokazal si se ti men dost.
Glede tega kaj sem mel...mel sem enko in dvojko, žal dvojke nisem tolk preigral kot sm enko, sam zato ker so bli CD-ji nenormalno dragi po 17 k za boljši špil, yeaah right, Kupu sm celo TV Sony za 160 k za katerega mi ni žal, še danes. Ostalo sm vse prodal pocen (kar sm lahko!!) kupu PC skor pol miljona (z monitorjem) tko da mi ne pade na pamet, da bi še enkrat kupoval PS in CD-je.
Ne bom pozabu kolk ur sem presedel pred konzolo in GT3 špilom, enkrat sem prov gledu na uro, od 7h zjutraj pa do 01 h zjutraj naslednji dan, trikrat vmes jedu (ni blo časa itak) in kakšnih petkrat šel na WC (pil velik), posledice so bila vrtoglavica in hudo krvave oči, to je blo pr men standard, no in potem se najdeš ti, ki je takrat še z lulčkom po pesku risal misleč da igra PSX in zdej pametuje men, vem vse prednosti in slabosti konzol, tko da nima smisla mene prepričevat....
Hahaha mislm una z avtobusom..hahaa, sej je kul, naredte še prostor zame, komi čakam uiii.... :wiihuu
 
Uporabniški avatar
G.PLAY
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: Če maj 19, 2005 1:41 pm

Napisal/-a G.PLAY So maj 21, 2005 11:29 am

Habir če si kje blizu doma:

majaCRX je napisal/-a:Lepo pozdravljeni vsi, ki spremljate našo stran in čakate na največji Honda dogodek v Sloveniji :wink:
Na našem srečanju v Mariboru vas je dosti spraševalo, kako je s tem:


04.06.2005 (sobota) bo drugo tovrstno srečanje, imenovano VTEC SHOW 2005.

Vse se bo dogajalo na Dolenjskem delu Slovenije - Mobikrog, Cerklje na Dolenjskem.



Srečanje bo enodnevno, z možnostjo prenočitve, kampiranja... Potek srečanja in program srečanja pa bomo objavili v naslednjih dneh!

Se vidimo :lol:


imeli bomo tudi 4x ps2 gt4 kup iger, vsega..če je cajt le pridi! Vabljen iz moje roke!
 
Uporabniški avatar
TomyBoy2
Uporabnik
 
Prispevkov: 823
Pridružen: To jul 15, 2003 9:40 pm

Napisal/-a TomyBoy2 So maj 21, 2005 12:50 pm

Habir je napisal/-a: no in potem se najdeš ti, ki je takrat še z lulčkom po pesku risal misleč da igra PSX in zdej pametuje men, vem vse prednosti in slabosti konzol, tko da nima smisla mene prepričevat....


Fant moj zlati, jaz sem v svetu iger že od leta 1982 in Spectruma 48k naprej, tako da se malo prepričaj z kom govoriš in koliko je ta oseba stara. :evil:

Habir je napisal/-a:hehehe..ta z avatarjem je bla dobra, ne ne neumn nism. :

Zakaj pa ne ? :) Tisti tvoj rdeč "....", itak odtehta samo moje felge. :twisted:
 
Habir
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 89
Pridružen: Po feb 21, 2005 7:11 pm

Napisal/-a Habir So maj 21, 2005 8:20 pm

oooo si jezn al kaj? :roll: Tomy, Tomy poln k.... te mam sorry. Karkol rečm ti ni prav in vem da si star junc k je nor na igre, get a life maaan. Kolk let sem prebil ob teh konzolah, kaj mam od tega, slabovidnost in deformacija hrbtenice. Najd si nekoga in se z njo/njim igrej, bolj zdravo je veš in navsezadnje tudi bolj koristno. :)=(: :tomidelej:

PS: Ne mi žalit avta prosim. :sadd
 
Uporabniški avatar
Omelo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2051
Pridružen: Ne jun 29, 2003 7:26 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a Omelo Ne maj 22, 2005 10:16 pm

Ok dost kreganja.

Tole je presenetljivo dobr in prou gotovo bo marsikater špil boljši od tistega za PCje. Da ne omenjam da tako grafiko PC za tak denar ne bo nikol naredu, igralnost in užitek pa je dost bolj kulj na konzolah. Sicer pa komur kaj paše, eni majo radi to drugi drugo.
 
Dario
Novinec
 
Prispevkov: 235
Pridružen: Po avg 11, 2003 11:19 pm

Napisal/-a Dario Ne maj 22, 2005 11:10 pm

Jp
Ta ps3 zgleda res cool, pa grafika tud?
Res je tudi da ni drag kot pc, kolk pa dejansko uporabljam ps2 :roll: cca par urc na teden, comp prižgan 24/7, dejansko uporabljen najmanj 4ure dnevno.
Ps3 in ps2 profitirata na igrah in ne na sami konzoli.
Pa še neki ko sem kupu ps2 sem bil razočaran nad grafiko! Zakaj? zato ker sem mel takrat 55cm ekran pa še raven ni bil katastrofa.
Sicer pa čez kak let dokler pride to knam bomo tud na pc območju deležni sprememb
Pa to iz tedna v teden, en let je pa dolg :)
Lp
 
Uporabniški avatar
splash
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2352
Pridružen: To nov 16, 2004 9:27 pm

Napisal/-a splash Po maj 23, 2005 8:13 am

tole bo pa treba kupit. bomo za na lan mel. res zakom. pa se kj vejo cene. po moje bo pr nas okol 200k.
 
Uporabniški avatar
Omelo
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2051
Pridružen: Ne jun 29, 2003 7:26 pm
Kraj: Novo mesto

Napisal/-a Omelo Po maj 23, 2005 4:42 pm

Kot sm jst slišou cena sploh ne bo smela it nad 100k.
Vrni se na Zabavni kotiček

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov